تی وی تو
چلسی

پخش زنده بازی چلسی

پخش زنده بازی چلسی | نتایج زنده بازی های چلسی | شما می توانید بازی های چلسی را بصورت آنلاین تماشا کنید و نتایج زنده بازی های چلسی را دریافت کنید.

در حالی که چلسی در بیشتر تاریخ خود باشگاهی منطبق بر اصول و قابل پیشبینی بود، امروزه اکثر بازیکنان آن به مربیان بزرگی تبدیل شدند البته وقتی نگاهی به جام های بی شمار آن ها بیاندازیم این موضوع زیاد تعجب برانگیز نخواهد بود.

چلسی عناوین زیادی در لیگ برتر انگلیس و جام حذفی انگلیس بدست آورده است، آنها همچنین در اروپا نیز موفقیت های زیادی پیدا کردند و به تنها باشگاه بریتانیایی تبدیل شدند که هر سه جام بزرگ یوفا را بدست آورد: جام قهرمان قهرمانان ، لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا.

چلسی در سال 1905 توسط گاس میس، تاجر انگلیسی که پیش از این استادیوم دو و میدانی استمفورد بریج را با برنامه  ی تبدیل آن به یک زمین فوتبال خریداری کرده بود، تاسیس شد. در ابتدا فکر اصلی او اجاره دادن استادیوم به یک باشگاه  بود، اما پس از توقف معامله اش با فولام اف سی، او تصمیم به تاسیس باشگاه خودش گرفت .

پخش زنده فوتبال چلسی برایتون

سه‌شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

لیگ برتر انگلیس

برایتون
چلسی

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی

شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

جام حذفی انگلیس

چلسی
منچسترسیتی

پخش زنده فوتبال چلسی پورتو ‌

سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

لیگ قهرمانان اروپا

پورتو
چلسی

پخش زنده فوتبال کریستال پالاس چلسی ‌

شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

لیگ برتر انگلیس

چلسی
کریستال پالاس

پخش زنده فوتبال پورتو چلسی ‌

چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

لیگ قهرمانان اروپا

چلسی
پورتو

پخش زنده فوتبال چلسی وست برومویچ ‌

شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

لیگ برتر انگلیس

وست برومویچ
چلسی

پخش زنده فوتبال چلسی اتلتیکو مادرید ‌

چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹

لیگ قهرمانان اروپا

اتلتیکو مادرید
چلسی

پخش زنده فوتبال چلسی لیدز یونایتد ‌

شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

لیدز یونایتد
چلسی

پخش زنده فوتبال چلسی اورتون ‌

دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

اورتون
چلسی

پخش زنده فوتبال لیورپول چلسی ‌

پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

چلسی
لیورپول

پخش زنده فوتبال چلسی لسترسیتی

دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

لیگ زیر 23 سال انگلیس

لسترسیتی
چلسی

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد چلسی ‌

یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

چلسی
منچستر یونایتد

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید چلسی ‌

سه‌شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹

لیگ قهرمانان اروپا

چلسی
اتلتیکو مادرید

پخش زنده فوتبال چلسی ساوتهمپتون ‌

شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

ساوتهمپتون
چلسی

پخش زنده فوتبال چلسی نیوکاسل ‌

دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

نیوکاسل
چلسی

پخش زنده فوتبال چلسی بارنزلی

پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹

جام حذفی انگلیس

بارنزلی
چلسی

پخش زنده فوتبال چلسی شفیلد یونایتد ‌

یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

شفیلد یونایتد
چلسی

پخش زنده فوتبال آرسنال چلسی

جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۹

لیگ زیر 23 سال انگلیس

چلسی
آرسنال

پخش زنده فوتبال تاتنهام چلسی ‌

پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

چلسی
تاتنهام

پخش زنده فوتبال چلسی برنلی ‌

یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

برنلی
چلسی

پخش زنده فوتبال چلسی ولورهمپتون ‌

چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

ولورهمپتون
چلسی

پخش زنده فوتبال چلسی لسترسیتی ‌

سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

لسترسیتی
چلسی

پخش زنده فوتبال چلسی فولام ‌

شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

فولام
چلسی

پخش زنده فوتبال چلسی وستهام

جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹

لیگ زیر 23 سال انگلیس

وستهام
چلسی

پخش زنده فوتبال چلسی مورکم

یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹

لیگ کاپ انگلیس

مورکم
چلسی

پخش زنده فوتبال چلسی بلکبرن

جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹

لیگ زیر 23 سال انگلیس

بلکبرن
چلسی

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی ‌

یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

چلسی
منچسترسیتی

پخش زنده فوتبال چلسی استون ویلا ‌

دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

استون ویلا
چلسی

پخش زنده فوتبال آرسنال چلسی ‌

شنبه ۶ دی ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

چلسی
آرسنال

پخش زنده فوتبال چلسی وستهام ‌

دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

وستهام
چلسی
چلسی

چلسی بزرگترین تیم پایتخت

چلسی به سرعت ثابت کرد که برخورد مناسبی با هواداران محلی دارد و سپس نام خود را به عنوان بزرگترین باشگاه پایتخت به اثبات رساند . در اواخر دهه ۱۹۱۰، این باشگاه با حضور متوسط ​​۴۰،۰۰۰ نفر، در انگلیس به رکوردی جدید دست یافت .

تعداد بسیار زیاد تماشاگران سبب شد تا آن ها لقب  ( The Pensioners) را از سوی تماشاگران بگیرند . تیم  تبدیل به  یکی از ثروتمندترین باشگاههای کشور شد  و این موضوع امکان آن را ایجاد کرد تا مبالغ خوبی برای خرید بازیکنان پرداخت شود . اولین بازیکن غیر انگلیسی چلسی در لیگ فوتبال ،نایلز میدلبو ی  دانمارکی بود که در سال ۱۹۱۳ به این تیم پیوست.

با این حال، پنج دهه اول از وجود این باشگاه چندان مثمر ثمر نبود. این تیم بین دو بخش و لیگ ۲ در حرکت مداوم قرار خواهد گرفت، با این وجود در دهه دوم حضور خود توانستند برای اولین بار به فینال جام حذفی برسند.

عنوان لیگ اول

اولین قهرمانی لیگ آنها در سال ۱۹۵۵ شوکی برای همه بود، به ویژه با توجه به اینکه این باشگاه، بیشتر فصلهای گذشته را در نیمه ی پایین لیگ به پایان رسانده بود . اواسط دهه ۶۰ ، چلسی در اوج محبوبیت خود بود و بسیاری از افراد مشهور مهمانان عادی و همیشگی  استمفورد بریج  بودند . برای اولین بار در تاریخ چلسی، این باشگاه به عنوان یک مدافع واقعی قهرمانی دیده می شد. آنها پس ازکسب اولین جام لیگ برتر  خود در سال ۱۹۶۵، با ادعای جام حذفی در ۱۹۷۰ و جام قهرمان قهرمانان در ۱۹۷۱، مسیر موفقیت را با دو قهرمانی دیگر دنبال کردند.

بدهی و مالکیت جدید

منتها آن مدال ها ، تنها جوایزی بودند که چلسی برای مدتی توانست کسب کند . علاوه برمشکلات مالی زیادی که این تیم برای بازسازی مجدد استمفورد بریج داشت ، افزایش تماشاگران مخاطره آمیز ، این باشگاه را در وضعیت بسیار بدی قرار داد.

طی دو دهه ی بعدی ، نتایج چلسی چندان در اولویت مسئولان نبود زیرا مسئولان این باشگاه برای جلوگیری از ورشکستگی به شدت در حال مبارزه بودند.  سپس در سال ۱۹۸۲ این باشگاه با مبلغ نمادین ۱ پوند  از مالکیت خانواده ی میرز به مالکیت کن بیتس درآمد .

بازگشت به کانون توجه

این باشگاه تا سال ۱۹۹۶ و انتصاب روود گولیت به عنوان سرمربی  مورد توجه قرار نگرفت. با حضوراین هلندی مشهور در راس ، و تلاش زیاد دو بازیکن ایتالیایی به نام های جیانلوکا ویالی و جیانفرانکو زولا، چلسی بار دیگر یکی از هیجان انگیزترین باشگاه های فوتبال انگلیس شد. در حالی که این باشگاه نتوانست جام لیگ برتر را به خانه ببرد اما موفق شد  دو پیروزی در جام حذفی در ۱۹۹۷ و ۲۰۰۰ و یک پیروزی جام لیگ در سال ۱۹۹۸ کسب کند . دومین جام قهرمانان جام حذفی آنها در سال ۱۹۹۸ با شکست ۱-۰ اشتوتگارد در فینال ممکن شد.

در این زمان اکثر بازیکنان چلسی را بازیکنان خارجی تشکیل می دادند . بازی   ۱۹۹۹ ( در روز بوکس ) دوران جدیدی را در فوتبال لیگ بریتانیا رقم زد، وقتی که تیم چلسی مقابل ساوتهمپتون بازی داشت در واقع هیچ بازیکن بریتانیایی در زمین نبود . بازیکنان آن زمان : اد گوئی (هلند)، آلبرت فرر (اسپانیا)، فرانک لبوف (فرانسه)، امرسون تومه (برزیل)، دن پترسکو (رومانی)، سلستین بابایارو (نیجریه)، گوس پوایت (اروگوئه)، دیدیه دشامپس (فرانسه)، روبرتو دی متئو (ایتالیا)، گابریل امبروزتی (ایتالیا) و توره آندره فلو (نروژ) بودند.

میلیاردر روسی صاحب جدید این باشگاه شد

در سال ۲۰۰۳، وقتی این باشگاه به رومان آبراموویچ، میلیاردر روسی فروخته شد،  چلسی برای همیشه تغییر کرد. مالک جدید بلافاصله چلسی را به سمت ثبات مالی سوق داد، و بخش اعظم بدهی های این باشگاه را پرداخت کرد وبرای امضای قرار داد با ستارگان فوتبال مبالغی بی سابقه هزینه کرد با این وجود، تا  قبل ازحضور خوزه مورینیو ، همه ی  قطعات در جای خود قرار نگرفته بودند. در زمان مربیگری  سرمربی پرتغالی، چلسی در سالهای ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ به عنوان قهرمانی لیگ برتر دست یافت و همچنین دو جام لیگ در ۲۰۰۵ و ۲۰۰۷ و یک جام حذفی در ۲۰۰۷ بدست آورد.

حتی بعد از اینکه مورینیو به دلیل اختلاف نظرهای فراوان با آبراموویچ از این باشگاه خارج شد، چلسی همچنان به عنوان یک قدرت غالب در فوتبال انگلیس، با کسب یک عنوان لیگ برتر، دو جام حذفی، یک لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا در شش سال آینده به پیروزی خود ادامه داد.این در حالی بود که  چلسی قبلاً هرگز در جام اروپا / لیگ قهرمانان اروپا یا یوفا جام / لیگ اروپا پیروز نشده بود.

اندکی پس از بازگشت مورینیو در سال ۲۰۱۳، این باشگاه یک جام دیگردر  لیگ  بدست آورد. بعد از گذشت مدتی طولانی و عملکردی ضعیف، چلسی در سال ۲۰۱۵ خوزه مورینیو را اخراج کرد.