تی وی تو
لیورپول

پخش زنده بازی لیورپول

پخش زنده بازی لیورپول | نتایج زنده بازی های لیورپول | شما می توانید بازی های لیورپول را بصورت آنلاین تماشا کنید و نتایج زنده بازی های لیورپول را دریافت کنید.

از زمان تاسیس در سال 1892 ، نام باشگاه فوتبال لیورپول مترادف شهرت و جلال بود. در سطح بین المللی ، لیورپول با داشتن غنائم اروپایی از موفق ترین باشگاههای انگلیس در تمام دوران است. آنها با داشتن بیش از 200 باشگاه حامی در حداقل 50 کشور مختلف یکی از محبوب ترین تیم های فوتبال جهان هستند. با این حال ، این باشگاه دچار دو فاجعه هیسل و هیلزبورو شد.

پخش زنده فوتبال لیورپول لیدز یونایتد

دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

لیگ برتر انگلیس

لیدز یونایتد
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول رئال مادرید ‌

چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول استون ویلا ‌

شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

لیگ برتر انگلیس

استون ویلا
لیورپول

پخش زنده فوتبال رئال مادرید لیورپول ‌

سه‌شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

لیگ قهرمانان اروپا

لیورپول
رئال مادرید

پخش زنده فوتبال لیورپول آرسنال ‌

شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

لیگ برتر انگلیس

آرسنال
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول ولورهمپتون ‌

دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

ولورهمپتون
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول لایپزیش ‌

چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹

لیگ قهرمانان اروپا

لایپزیش
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام ‌

یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

فولام
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول چلسی ‌

پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

چلسی
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول شفیلد یونایتد ‌

یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

شفیلد یونایتد
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول اورتون ‌

شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

اورتون
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول لایپزیش

سه‌شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹

لیگ قهرمانان اروپا

لایپزیش
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول لسترسیتی ‌

شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

لسترسیتی
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول منچسترسیتی ‌

یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

منچسترسیتی
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول برایتون ‌

چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

برایتون
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول وستهام ‌

یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

وستهام
لیورپول

پخش زنده فوتبال تاتنهام لیورپول ‌

پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

لیورپول
تاتنهام

پخش زنده فوتبال لیورپول برنلی ‌

پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

برنلی
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیوپول اورتون

دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

لیگ زیر 23 سال انگلیس

اورتون
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول منچستر یونایتد ‌

یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

منچستر یونایتد
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول لسترسیتی

دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹

لیگ زیر 23 سال انگلیس

لسترسیتی
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول ساوتهمپتون ‌

دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

ساوتهمپتون
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول نیوکاسل ‌

چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

نیوکاسل
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول وست برومویچ ‌

یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

وست برومویچ
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول کریستال پالاس ‌

شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

کریستال پالاس
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول تاتنهام ‌

چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

تاتنهام
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول فولام ‌

یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

فولام
لیورپول

پخش زنده فوتبال میدیولن لیورپول ‌

چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۹

لیگ قهرمانان اروپا

لیورپول
میدیولن

پخش زنده فوتبال لیورپول وولورهمپتون ‌

یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹

لیگ برتر انگلیس

ولورهمپتون
لیورپول

پخش زنده فوتبال لیورپول آژاکس

سه‌شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹

لیگ قهرمانان اروپا

آژاکس
لیورپول
لیورپول

عصر بیل شنکلی و سرمربی های باشگاه لیورپول

این دوره را می‌توان درخشان‌ترین و پرافتخارترین سال‌های تاریخ باشگاه دانست به‌گونه که این تیم در طی این سال‌ها توانست ۱۰ بار فاتح لیگ دسته اول، ۲ بار جام حذفی، ۴ بار در جام اتحادیه، ۴ عنوان در جام باشگاه‌های اروپا، ۲ عنوان در جام یوفا، ۱ عنوان در سوپر جام اروپا و ۹ عنوان قهرمانی در جام خیریه را به دست آورد.

باشگاه لیورپول

این دوره با گماشته شدن بیل شنکلی به عنوان سرمربی باشگاه آغاز شد. زمانی که شنکلی به این سمت برگزیده شد، لیورپول پنج سال را در لیگ دسته دوم بازی می‌کرد. شنکلی در بدو ورود به باشگاه با اخراج ۲۴ بازیکن و تأسیس اتاق “The Boot Room” در محوطهٔ کناری ورزشگاه آنفیلد انقلابی نوین در سطح باشگاه بحران زده آن روزهای لیورپول به وجود آورد.

برای او نظم و انضباط، روحیه جنگندگی و یکی بودن با باشگاه مهم‌ترین مسئله بود.در نخستین سال حضور، او با خرید دو بازیکن به نام یان کلهن و راجر هانت سعی در بهبود عملکرد تیم داشت که همین دو بازیکن نیز بعدها به دو تن از برجسته‌ترین بازیکنان تاریخ باشگاه بدل شدند. لیورپول سه سال با هدایت بیل شنکلی در دسته دوم حضور داشت که در فصل سوم(۱۹۶۱–۶۲) با قهرمانی در این رقابت‌ها بار دیگر به لیگ دسته اول بازگشت و از آن زمان تاکنون همواره در سطح اول رقابت‌های فوتبال انگلیس حضور داشته‌است.

فصل ۱۹۶۴–۶۵ با سرمربی‌گری بیل شنکلی، آغاز عصر طلایی این باشگاه در سطح انگلیس و اروپا بود. لیورپول در این فصل با کسب ۵۷ امتیاز بالاتر از منچستریونایتد و اورتون به مقام قهرمانی دست یافت. این قهرمانی ششمین قهرمانی تاریخ لیورپول در لیگ بود که به‌دست می‌آمد.

بیل شنکلی

تحت مدیریت بیل شنکلی، لیورپول سه عنوان قهرمانی در لیگ، دو عنوان در جام حذفی و یک عنوان در جام یوفا، که نخستین جام اروپایی تاریخ باشگاه محسوب می‌شد را به‌دست‌آورد. این قهرمانی در جام یوفا که در سال ۱۹۷۳ با غلبه بر مونشن گلادباخ به‌دست آمد، سبب آغاز عصر طلایی لیورپول در سطح اروپا شد.

جملات و گفتاوردهای زیادی از بیل شنکلی، اسطوره باشگاه لیورپول، برجای مانده که از مشهورترین آن‌ها می‌توان به این گفتاورد استناد کرد: “برخی از مردم گمان می‌کنند فوتبال مسئله مرگ و زندگی است. من از چنین طرز فکری ناامید می‌شوم. می‌توانم به شما اطمینان بدهم که فوتبال مسئله خیلی خیلی مهم‌تری از مرگ و زندگی است.”

باب پیزلی

پس از دوره پانزده ساله سرمربی‌گری شنکلی در لیورپول، در سال ۱۹۷۴ دستیار او، باب پیزلی به عنوان سرمربی لیورپول برگزیده شد. پیزلی در بین سال‌های ۱۹۷۴ تا ۱۹۸۳ این سمت را بر عهده داشت، دورانی که از آن به عنوان درخشان‌ترین دوران تاریخ باشگاه لیورپول نام برده می‌شود، سال‌های که نمایش‌های او با این تیم، دوران بیل شنکلی را تداعی می‌کرد.

پیزلی در طی این ۹ سال با کسب ۲۰ جام مختلف، لیورپول را تبدیل به قدرت اصلی فوتبال در قاره اروپا و انگلیس کرد. باب پیزلی تا به امروز تنها سرمربی است که توانسته با یک تیم سه بار قهرمان جام باشگاه‌های اروپا شود. هم‌چنین پیزلی در رده‌بندی تأثیرگذارترین سرمربیان تاریخ فوتبال جهان در رتبه ششم این جدول جای دارد. . پس از بازنشستگی پیزلی در سال ۱۹۸۳ ، دستیار او جو فاگان کار او را ادامه داد.

پخش زنده بازیهای لیورپول

فاجعه هیسل و هیلزبورو

در سال ۱۹۸۵ فاجعه ورزشگاه هیسل باعث خدشه‌دار شدن نام باشگاه در سطح اروپا شد. در این حادثه ۳۹ هوادار یوونتوس به دلیل فروریختن دیواره ورزشگاه کشته‌شدند. در نیمه نهایی جام حذفی ۱۹۸۹ بین لیورپول و ناتینگهام فارست باشگاه لیورپول متحمل فاجعه دیگری شد. در این فاجعه که به سانحه هیلزبورو مشهور است، ۹۶ نفر از هواداران لیورپول تحت فشار هجوم تماشاگران بین حصار ورزشگاه کشته شدند. به یاد جان باختگان این حادثه دو شعله فروزان به نشان باشگاه افزوده شد. تا به امروز ، فاجعه هیلزبورو بدترین فاجعه استادیوم در فوتبال انگلیس بوده است.
باشگاه فوتبال لیورپول از زمان شکل‌گیری آن تا به امروز در ورزشگاه آنفیلد بازی می‌کند. طرح‌هایی در دست بود که ورزشگاه جدیدی در استنلی پارک ساخته شود که بر اساس این طرح‌ها معین شده‌بود تا پایان سال ۲۰۱۱ ورزشگاه جدید در این مکان ساخته شود اما به دلیل شرایط نامساعد اقتصادی ساخت این برنامه به حالت تعلیق درآمد. با به وجود آمدن این شرایط، برنامهٔ ذکر شده جای خود را به طرح افزایش گنجایش ورزشگاه آنفیلد تا سقف ۵۴۰۰۰ نفر داد. لیورپول پایگاه هواداری بزرگ و وسیعی در سراسر جهان دارد و در این امر با دیگر باشگاه‌های بزرگ رقابت می‌کند. این باشگاه هفتمین باشگاه پرطرفدار فوتبال در جهان است.

 

لوگو باشگاه لیور پول

پرنده ای که در این لوگو مشاهده می کنید در واقع یک پرنده اسطوره ای به نام لیوربرد است. در حقیقت این پرنده اسطوره ای که قدمت آن به زمان قرون وسطی بر میگرده به قدری برای مردم این شهر محترم است که یک جفت از مجسمه آن در بالای ساختمان سلطنتی شهر لیورپول قرار گرفته. در قسمت بالایی پرچم مشهور لیورپول ” هرگز تنها گام برنخواهی داشت” چاپ شده است.

نتایج زنده بازیهای لیورپول

نماد و رنگ باشگاه لیورپول

در طول تاریخ باشگاه لیورپول، رنگ لباس خانگی این تیم اغلب قرمز بوده اما در بدو تأسیس باشگاه، بازیکنان لباس آبی و سفیدی بر تن می‌کردند که به لباس باشگاه اورتون شباهت داشت. اما از سال ۱۸۹۶ میلادی رنگ لباس خانگی این تیم، به رنگ قرمز تغییر یافت.

در ژانویه ۲۰۱۲ این باشگاه اعلام کرد که قراردادی به مبلغ ۲۵ میلیون پوند با واریور بسته‌ است که از فصل ۲۰۱۲–۱۳ به مدت شش سال این شرکت به جای آدیداس لباس‌های باشگاه را تولید کند اما با فسخ قرارداد، از آغاز فصل ۲۰۱۵–۱۶، شرکت تولیدی نیو بالانس لباس‌های این باشگاه را تولید خواهد کرد.

پخش آنلاین بازیهای لیورپول

ورزشگاه خانگی لیورپول

ورزشگاه چهار ستاره آنفیلد ورزشگاه خانگی تیم لیورپول است. ظرفیت کنونی این ورزشگاه ۵۴٫۰۷۴ نفر می‌باشد. این ورزشگاه در سال ۱۸۸۴ تأسیس شد که به مدت ۸ سال اورتون بازی‌های خانگی خود را در این ورزشگاه انجام می‌داد که پس از بنیان‌گذاری باشگاه لیورپول توسط جان هولدینگ در سال ۱۸۹۲، به عنوان ورزشگاه خانگی این تیم انتخاب شد. استادیوم به خاطر جایگاه معروف کوپ در ناحیه جنوب غربی زمین در انگلستان و اروپا معروف است.

آنفیلد دارای دو دروازه ورودی است که این دروازه‌ها به احترام دو مربی بزرگ باشگاه، بیل شنکلی و دیگری باب پیزلی نام‌گذاری شده‌اند. بر روی سر در دروازه شنکلی جمله معروف هرگز تنها گام برنخواهی داشت آورده شده که در مدخل ورودی این دروازه در کنار فروشگاه باشگاه در محوطه بیرونی ورزشگاه، مجسمه از بیل شنکلی وجود دارد.

و همچنین در تونلی که بازیکنان از رختکن به سوی میدان می‌روند، لوحی یادبود از شنکلی است که این جملات بر روی آن حک شده‌است: “این آنفیلد است یادآور جوانانی که برای ما بازی می‌کردند و نیز یادآور موقعیتی است که آن‌ها برای ما فراهم ساختن”.

تی وی تو

مالکیت باشگاه لیورپول

هم‌اکنون مالکیت باشگاه لیورپول را گروه ورزشی فین‌وی به انگلیسی : (Fenway Sports Group) بر عهده دارد که جان هنری و تام ورنر در راس آن می‌باشند. این گروه پیش از خرید سهام باشگاه لیورپول، در بخش ورزش به موفقیت‌های کلانی با تیم بوستون ردساکس که یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین تیم‌های بیسبال می‌باشد به دست آورده‌است. هم‌چنین اسطوره بسکتبال آمریکا، لبران جیمز نیز قسمت کوچکی از سهام تیم لیورپول را در اختیار دارد. در تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۱۰ باشگاه لیورپول با مبلغ ۳۰۰ میلیون پوند به گروه ورزشی فین‌وی واگذاری شد

بازیکنان برجسته لیورپول

تام واتسون ، الکس رئیزبک ، یان کالاژان ، گوردون هاجسون ، املین هیوز ، کنی دالگلیش ، تری مک ددرت ، گریم سوس ، کوین کیگان ، ایان راش ، جان بارنز ، بروس گروبلاار ، استیو نیکول ، پیتر بردزلی ، استیو مکمنان ، رابی فاولر ، امیل هسکی ، مایکل اوون ، فرناندو تورس ، جیمی کارراشر ، لوئیس سوارز، ژابی آلونسو ، استیون جرارد ، فیلیپه کوتینیو ، محمد صلاح

اطلاعات پایه ای

 • تأسیس: ۱۸۹۲
 • کشور: انگلیس
 • شهر: لیورپول

گلزنان برتر باشگاه لیورپول

 • بیشترین گل در همهٔ رقابت‌ها: یان راش – ۳۴۶.
 • بیشترین گل در لیگ: راجر هانت – ۲۴۵.
 • بیشترین گل در جام حذفی: یان راش – ۳۹.
 • بیشترین گل در جام اتحادیه: یان راش – ۴۹.
 • بیشترین گل در اروپا: استیون جرارد – ۴۱.
 • بیشترین گل در یک فصل: یان راش – ۴۷.
 • بیشترین هت تریک در یک فصل: راجر هانت – ۵(فصل ۱۹۶۱–۶۲)
 • بیشترین هت تریک: گوردون هاجسون – ۱۷.
 • سریع‌ترین هت تریک: رابی فاولر، ۴ دقیقه و ۳۳ ثانیه. (سریع‌ترین هت تریک تاریخ لیگ برتر (تا سال ۲۰۱۵) در مقابل آرسنال، ۲۸ اوت ۱۹۹۴ )
 • جوان‌ترین گل‌زن: مایکل اوون، با ۱۷ سال و ۱۴۳ روز (مقابل ویمبلدون، ۶ مه ۱۹۹۷)
 • پیرترین گل‌زن: بیلی لیدل، با ۳۸ سال و ۵۵ روز (مقابل استوک سیتی، ۵ مارس ۱۹۶۰)

 

مربیان تاریخ باشگاه

سال نام افتخارات
۱۸۹۲–۱۸۹۶  ویلیام بارکلی
جان مک کنا
دو عنوان قهرمانی در دسته دوم
۱۸۹۶–۱۹۱۵  تام واتسون یک عنوان قهرمانی در دسته دوم و دو عنوان قهرمانی در دسته اول
۱۹۱۹–۱۹۲۳  دیوید اشورث یک عنوان قهرمانی در دسته اول
۱۹۲۳–۱۹۲۸  مت مک کویین یک عنوان قهرمانی در دسته اول
۱۹۲۸–۱۹۳۶  جورج پترسون
۱۹۳۶–۱۹۵۱  جورج کی یک عنوان قهرمانی در دسته اول
۱۹۵۱–۱۹۵۶  دان ولش
۱۹۵۶–۱۹۵۹  فیل تیلور
۱۹۵۹–۱۹۷۴  بیل شنکلی یک عنوان قهرمانی در دسته دوم، سه قهرمانی در دسته اول، دو قهرمانی در جام حذفی، چهار قهرمانی در جام خیریه، یک قهرمانی در جام یوفا
۱۹۷۴–۱۹۸۳  باب پیزلی شش قهرمانی در دسته اول، سه قهرمانی در جام اتحادیه، شش قهرمانی در جام خیریه، سه قهرمانی در لیگ قهرمانان، یک قهرمانی در جام یوفا، یک قهرمانی در سوپر جام اروپا
۱۹۸۳–۱۹۸۵  جو فاگان یک قهرمانی در دسته اول، یک قهرمانی در جام اتحادیه، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان
۱۹۸۵–۱۹۹۱  کنی دالگلیش سه قهرمانی در دسته اول، دو قهرمانی در جام حذفی، چهار قهرمانی در جام خیریه
۱۹۹۱  رانی مورن
۱۹۹۱–۱۹۹۴  گریم سونس یک قهرمانی در جام حذفی
۱۹۹۴–۱۹۹۸  روی اوانس یک قهرمانی در جام اتحادیه
۱۹۹۸  روی اوانس
ژرارد هولیه
۱۹۹۸–۲۰۰۴  ژرارد هولیه یک قهرمانی در جام حذفی، دو قهرمانی در جام اتحادیه، یک قهرمانی در جام خیریه، یک قهرمانی در جام یوفا، یک قهرمانی در سوپرجام اروپا
۲۰۰۴–۲۰۱۰  رافائل بنیتز یک قهرمانی در جام حذفی، یک قهرمانی در جام خیریه، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان، یک قهرمانی در سوپرجام اروپا
۲۰۱۰–۲۰۱۱  روی هاجسون
۲۰۱۱–۲۰۱۲  کنی دالگلیش یک قهرمانی در جام اتحادیه
۲۰۱۲–۲۰۱۵  برندان راجرز
۲۰۱۵–حال  یورگن کلوپ یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، قهرمانی سوپرجام اروپا ۲۰۱۹، یک قهرمانی جام باشگاه های جهان