تی وی تو
لیورپول

بازی زنده لیورپول

پخش زنده بازی لیورپول | نتیجه زنده بازی لیورپول | شما می توانید بازی زنده لیورپول را بصورت آنلاین تماشا کنید و نتایج بازی لیورپول را زنده دریافت کنید.

لیورپول از پرطرفدار ترین و محبوب ترین تیم های فوتبال اروپا در بین فوتبال دوستان ایرانی است و پخش زنده بازی لیورپول از محبوب تزین فوتبالهای اروپاست . هر جا که هستید می توانید آنلاین و رایگان بازی زنده لیورپول را از تی وی تو دنبال کنید.

شاید هیچ تیمی در انگلیسی سابقه و تاریخچه و افتخارات لیورپول را نداشته باشد و وقتی از سابقه فوتبال در انگلیس و تیمهای این کشور در فوتبال اروپا صحبت می کنیم هیچ تیمی به اندازه لیورپول در این زمینه پرفروغ نبوده باشد . هیچ فوتبال دوست و طرفداری در دنیای فوتبال وجود ندارد که در گذشته از تماشای بازی زنده لیورپول خاطره نداشته باشد . با رشد رسانه ها و امکان تماشای فوتبال در تلویزیون ، یکی از پرطرفدارترین برنامه های ورزشی در انگلیس و حتی اروپا پخش زنده بازی لیورپول بوده و در زمان بازیهای این تیم استقبال بسیار پر شوری از این بازی می شود.

این سطح از محبوبیت تا به امروز هم در تیم لیورپول وجود دارد و امروز هم پخش زنده بازی لیورپول از پرطرفدارترین برنامه های زنده در انگلیس به شمار می رود. در روزهای برگزاری بازیهای لیگ برتر انگلیس طرفداران این تیم هر جایی از این کشور که باشند در ساعات بازی این تیم حتما بازی زنده لیورپول را از تلویزیون دنبال می کنند . کسانی هم که به تلویزیون دسترسی نداشته باشند می توانند به سادگی از رسانه های آنلاین این کشور ، بازی زنده لیورپول را آنلاین به تماشا بنشینند.

در بین تیم های اروپایی ، لیورپول یکی از پرطرفدارترین تیم در بین فوتبال دوستان ایرانی محسوب می شود و پخش زنده بازی لیورپول در برنامه های زنده ورزشی تلویزیون ایران جایگاه بسیار ویژه ای دارد . در روزهایی که لیگ انگلیس بازی دارند بسیاری از کسانیکه فوتبال های اروپا را زنده از تلویزیون دنبال می کنند انتظار دارند در بین بازیها حتما بازی لیورپول زنده در برنامه های شبکه تلویزیونی ورزش یا سه سیما باشند .

از زمان تاسیس در سال 1892 ، نام باشگاه فوتبال لیورپول مترادف شهرت و جلال بود. در سطح بین المللی ، لیورپول با داشتن غنائم اروپایی از موفق ترین باشگاههای انگلیس در تمام دوران است. آنها با داشتن بیش از 200 باشگاه حامی در حداقل 50 کشور مختلف یکی از محبوب ترین تیم های فوتبال جهان هستند. با این حال ، این باشگاه دچار دو فاجعه هیسل و هیلزبورو شد.

در کنار برنامه های صدا و سیما این امکان برای شما وجود دارد تا به راحتی و از هر جایی که هستید ، پخش زنده فوتبال لیورپول را آنلاین و زنده از تی وی تو دنبال کنید . با توجه به استقبال زیادی که از پخش بازیهای این تیم در سراسر ایران وجود دارد ، م همواره سعی داریم این امکان را فراهم کنیم که بازی زنده لیورپول را همیشه در برنامه های تی وی تو داشته باشیم و شرایط گزارش زنده و لحظه به لحظه بازیهای این تیم محبوب بصورت رایگان برای همه شما وجود داشته باشد.

فوتبال زنده لیورپول آرسنال

پنجشنبه ۲۳:۱۵

لیگ کاپ انگلیس

آرسنال
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول برنتفورد

یکشنبه ۱۷:۳۰

لیگ برتر انگلیس

برنتفورد
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول شروزبری

یکشنبه ۱۷:۳۰

جام حذفی انگلیس

شروزبری
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول چلسی

یکشنبه ۲۰:۰۰

لیگ برتر انگلیس

چلسی
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول لسترسیتی

سه‌شنبه ۲۳:۳۰

لیگ برتر انگلیس

لسترسیتی
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول لیدز یونایتد

یکشنبه ۱۶:۰۰

لیگ برتر انگلیس

لیدز یونایتد
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول تاتنهام

یکشنبه ۲۰:۰۰

لیگ برتر انگلیس

تاتنهام
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول نیوکاسل

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لیگ برتر انگلیس

نیوکاسل
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول استون ویلا

شنبه ۱۸:۳۰

لیگ برتر انگلیس

استون ویلا
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول آث میلان

سه‌شنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

آث میلان
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول ولورهمپتون

شنبه ۱۸:۳۰

لیگ برتر انگلیس

ولورهمپتون
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول اورتون

چهارشنبه ۲۳:۴۵

لیگ برتر انگلیس

اورتون
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول ساوتهمپتون

شنبه ۱۸:۳۰

لیگ برتر انگلیس

ساوتهمپتون
لیورپول

فوتبال زنده پورتو لیورپول

چهارشنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

لیورپول
پورتو

فوتبال زنده لیورپول وستهام

یکشنبه ۲۰:۰۰

لیگ برتر انگلیس

وستهام
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول اتلتیکو مادرید

چهارشنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

اتلتیکو مادرید
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول برایتون

شنبه ۱۷:۳۰

لیگ برتر انگلیس

برایتون
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول پرستون نورث

چهارشنبه ۲۲:۱۵

چمپیونشیپ انگلیس

پرستون نورث
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول منچستر یونایتد

یکشنبه ۱۹:۰۰

لیگ برتر انگلیس

منچستر یونایتد
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول واتفورد

شنبه ۱۵:۰۰

لیگ برتر انگلیس

واتفورد
لیورپول

فوتبال زنده منچسترسیتی لیورپول

یکشنبه ۱۹:۰۰

لیگ برتر انگلیس

لیورپول
منچسترسیتی

فوتبال زنده لیورپول نوریچ

سه‌شنبه ۲۳:۱۵

جام حذفی انگلیس

نوریچ
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول کریستال پالاس

شنبه ۱۸:۳۰

لیگ برتر انگلیس

کریستال پالاس
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول برنلی

شنبه ۱۶:۰۰

لیگ برتر انگلیس

برنلی
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول اوساسونا

دوشنبه ۲۲:۳۰

بین‌المللی دوستانه جهان

اوساسونا
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول اتلتیک بیلبائو

یکشنبه ۱۹:۳۰

بین‌المللی دوستانه جهان

اتلتیک بیلبائو
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول هرتابرلین

پنجشنبه ۲۲:۵۰

بین‌المللی دوستانه جهان

هرتابرلین
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول وست برومویچ

یکشنبه ۲۰:۰۰

لیگ برتر انگلیس

وست برومویچ
لیورپول

فوتبال زنده رئال مادرید لیورپول

چهارشنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

لیورپول
رئال مادرید

فوتبال زنده لیورپول لایپزیش

چهارشنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

لایپزیش
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول فولام

یکشنبه ۱۷:۳۰

لیگ برتر انگلیس

فولام
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول شفیلد یونایتد

یکشنبه ۲۲:۴۵

لیگ برتر انگلیس

شفیلد یونایتد
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول میدیولن

چهارشنبه ۲۱:۲۵

لیگ قهرمانان اروپا

میدیولن
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول آژاکس

سه‌شنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

آژاکس
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول آتالانتا

چهارشنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

آتالانتا
لیورپول

فوتبال زنده لیورپول لینکولن

پنجشنبه ۲۲:۱۵

لیگ کاپ انگلیس

لینکولن
لیورپول
لیورپول

پخش بازی زنده لیورپول

این دوره را می‌توان درخشان‌ترین و پرافتخارترین سال‌های تاریخ باشگاه دانست به‌گونه که این تیم در طی این سال‌ها توانست ۱۰ بار فاتح لیگ دسته اول، ۲ بار جام حذفی، ۴ بار در جام اتحادیه، ۴ عنوان در جام باشگاه‌های اروپا، ۲ عنوان در جام یوفا، ۱ عنوان در سوپر جام اروپا و ۹ عنوان قهرمانی در جام خیریه را به دست آورد.

باشگاه لیورپول

این دوره با گماشته شدن بیل شنکلی به عنوان سرمربی باشگاه آغاز شد. زمانی که شنکلی به این سمت برگزیده شد، لیورپول پنج سال را در لیگ دسته دوم بازی می‌کرد. شنکلی در بدو ورود به باشگاه با اخراج ۲۴ بازیکن و تأسیس اتاق “The Boot Room” در محوطهٔ کناری ورزشگاه آنفیلد انقلابی نوین در سطح باشگاه بحران زده آن روزهای لیورپول به وجود آورد.

برای او نظم و انضباط، روحیه جنگندگی و یکی بودن با باشگاه مهم‌ترین مسئله بود.در نخستین سال حضور، او با خرید دو بازیکن به نام یان کلهن و راجر هانت سعی در بهبود عملکرد تیم داشت که همین دو بازیکن نیز بعدها به دو تن از برجسته‌ترین بازیکنان تاریخ باشگاه بدل شدند. لیورپول سه سال با هدایت بیل شنکلی در دسته دوم حضور داشت که در فصل سوم(۱۹۶۱–۶۲) با قهرمانی در این رقابت‌ها بار دیگر به لیگ دسته اول بازگشت و از آن زمان تاکنون همواره در سطح اول رقابت‌های فوتبال انگلیس حضور داشته‌است.

فصل ۱۹۶۴–۶۵ با سرمربی‌گری بیل شنکلی، آغاز عصر طلایی این باشگاه در سطح انگلیس و اروپا بود. لیورپول در این فصل با کسب ۵۷ امتیاز بالاتر از منچستریونایتد و اورتون به مقام قهرمانی دست یافت. این قهرمانی ششمین قهرمانی تاریخ لیورپول در لیگ بود که به‌دست می‌آمد.

بیل شنکلی

تحت مدیریت بیل شنکلی، لیورپول سه عنوان قهرمانی در لیگ، دو عنوان در جام حذفی و یک عنوان در جام یوفا، که نخستین جام اروپایی تاریخ باشگاه محسوب می‌شد را به‌دست‌آورد. این قهرمانی در جام یوفا که در سال ۱۹۷۳ با غلبه بر مونشن گلادباخ به‌دست آمد، سبب آغاز عصر طلایی لیورپول در سطح اروپا شد.

جملات و گفتاوردهای زیادی از بیل شنکلی، اسطوره باشگاه لیورپول، برجای مانده که از مشهورترین آن‌ها می‌توان به این گفتاورد استناد کرد: “برخی از مردم گمان می‌کنند فوتبال مسئله مرگ و زندگی است. من از چنین طرز فکری ناامید می‌شوم. می‌توانم به شما اطمینان بدهم که فوتبال مسئله خیلی خیلی مهم‌تری از مرگ و زندگی است.”

باب پیزلی

تماشای بازی آنلاین لیورپول از اینترنت

پس از دوره پانزده ساله سرمربی‌گری شنکلی در لیورپول، در سال ۱۹۷۴ دستیار او، باب پیزلی به عنوان سرمربی لیورپول برگزیده شد. پیزلی در بین سال‌های ۱۹۷۴ تا ۱۹۸۳ این سمت را بر عهده داشت، دورانی که از آن به عنوان درخشان‌ترین دوران تاریخ باشگاه لیورپول نام برده می‌شود، سال‌های که نمایش‌های او با این تیم، دوران بیل شنکلی را تداعی می‌کرد.

پیزلی در طی این ۹ سال با کسب ۲۰ جام مختلف، لیورپول را تبدیل به قدرت اصلی فوتبال در قاره اروپا و انگلیس کرد. باب پیزلی تا به امروز تنها سرمربی است که توانسته با یک تیم سه بار قهرمان جام باشگاه‌های اروپا شود. هم‌چنین پیزلی در رده‌بندی تأثیرگذارترین سرمربیان تاریخ فوتبال جهان در رتبه ششم این جدول جای دارد. . پس از بازنشستگی پیزلی در سال ۱۹۸۳ ، دستیار او جو فاگان کار او را ادامه داد.

پخش زنده بازیهای لیورپول

بازی زنده لیورپول را چطور و از کجا دنیال کنیم؟

در سال ۱۹۸۵ فاجعه ورزشگاه هیسل باعث خدشه‌دار شدن نام باشگاه در سطح اروپا شد. در این حادثه ۳۹ هوادار یوونتوس به دلیل فروریختن دیواره ورزشگاه کشته‌شدند. در نیمه نهایی جام حذفی ۱۹۸۹ بین لیورپول و ناتینگهام فارست باشگاه لیورپول متحمل فاجعه دیگری شد. در این فاجعه که به سانحه هیلزبورو مشهور است، ۹۶ نفر از هواداران لیورپول تحت فشار هجوم تماشاگران بین حصار ورزشگاه کشته شدند. به یاد جان باختگان این حادثه دو شعله فروزان به نشان باشگاه افزوده شد. تا به امروز ، فاجعه هیلزبورو بدترین فاجعه استادیوم در فوتبال انگلیس بوده است.

باشگاه فوتبال لیورپول از زمان شکل‌گیری آن تا به امروز در ورزشگاه آنفیلد بازی می‌کند. طرح‌هایی در دست بود که ورزشگاه جدیدی در استنلی پارک ساخته شود که بر اساس این طرح‌ها معین شده‌بود تا پایان سال ۲۰۱۱ ورزشگاه جدید در این مکان ساخته شود اما به دلیل شرایط نامساعد اقتصادی ساخت این برنامه به حالت تعلیق درآمد. با به وجود آمدن این شرایط، برنامهٔ ذکر شده جای خود را به طرح افزایش گنجایش ورزشگاه آنفیلد تا سقف ۵۴۰۰۰ نفر داد. لیورپول پایگاه هواداری بزرگ و وسیعی در سراسر جهان دارد و در این امر با دیگر باشگاه‌های بزرگ رقابت می‌کند. این باشگاه هفتمین باشگاه پرطرفدار فوتبال در جهان است.

 

لوگو باشگاه لیورپول

پرنده ای که در این لوگو مشاهده می کنید در واقع یک پرنده اسطوره ای به نام لیوربرد است. در حقیقت این پرنده اسطوره ای که قدمت آن به زمان قرون وسطی بر میگرده به قدری برای مردم این شهر محترم است که یک جفت از مجسمه آن در بالای ساختمان سلطنتی شهر لیورپول قرار گرفته. در قسمت بالایی پرچم مشهور لیورپول ” هرگز تنها گام برنخواهی داشت” چاپ شده است.

نتایج زنده بازیهای لیورپول

نماد و رنگ باشگاه لیورپول

در طول تاریخ باشگاه لیورپول، رنگ لباس خانگی این تیم اغلب قرمز بوده اما در بدو تأسیس باشگاه، بازیکنان لباس آبی و سفیدی بر تن می‌کردند که به لباس باشگاه اورتون شباهت داشت. اما از سال ۱۸۹۶ میلادی رنگ لباس خانگی این تیم، به رنگ قرمز تغییر یافت.

در ژانویه ۲۰۱۲ این باشگاه اعلام کرد که قراردادی به مبلغ ۲۵ میلیون پوند با واریور بسته‌ است که از فصل ۲۰۱۲–۱۳ به مدت شش سال این شرکت به جای آدیداس لباس‌های باشگاه را تولید کند اما با فسخ قرارداد، از آغاز فصل ۲۰۱۵–۱۶، شرکت تولیدی نیو بالانس لباس‌های این باشگاه را تولید خواهد کرد.

پخش آنلاین بازیهای لیورپول

ورزشگاه خانگی لیورپول

ورزشگاه چهار ستاره آنفیلد ورزشگاه خانگی تیم لیورپول است. ظرفیت کنونی این ورزشگاه ۵۴٫۰۷۴ نفر می‌باشد. این ورزشگاه در سال ۱۸۸۴ تأسیس شد که به مدت ۸ سال اورتون بازی‌های خانگی خود را در این ورزشگاه انجام می‌داد که پس از بنیان‌گذاری باشگاه لیورپول توسط جان هولدینگ در سال ۱۸۹۲، به عنوان ورزشگاه خانگی این تیم انتخاب شد. استادیوم به خاطر جایگاه معروف کوپ در ناحیه جنوب غربی زمین در انگلستان و اروپا معروف است.

آنفیلد دارای دو دروازه ورودی است که این دروازه‌ها به احترام دو مربی بزرگ باشگاه، بیل شنکلی و دیگری باب پیزلی نام‌گذاری شده‌اند. بر روی سر در دروازه شنکلی جمله معروف هرگز تنها گام برنخواهی داشت آورده شده که در مدخل ورودی این دروازه در کنار فروشگاه باشگاه در محوطه بیرونی ورزشگاه، مجسمه از بیل شنکلی وجود دارد.

و همچنین در تونلی که بازیکنان از رختکن به سوی میدان می‌روند، لوحی یادبود از شنکلی است که این جملات بر روی آن حک شده‌است: “این آنفیلد است یادآور جوانانی که برای ما بازی می‌کردند و نیز یادآور موقعیتی است که آن‌ها برای ما فراهم ساختن”.

تی وی تو

بازی زنده لیورپول آنلاین از تی وی تو

هم‌اکنون مالکیت باشگاه لیورپول را گروه ورزشی فین‌وی به انگلیسی : (Fenway Sports Group) بر عهده دارد که جان هنری و تام ورنر در راس آن می‌باشند. این گروه پیش از خرید سهام باشگاه لیورپول، در بخش ورزش به موفقیت‌های کلانی با تیم بوستون ردساکس که یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین تیم‌های بیسبال می‌باشد به دست آورده‌است. هم‌چنین اسطوره بسکتبال آمریکا، لبران جیمز نیز قسمت کوچکی از سهام تیم لیورپول را در اختیار دارد. در تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۱۰ باشگاه لیورپول با مبلغ ۳۰۰ میلیون پوند به گروه ورزشی فین‌وی واگذاری شد

بازیکنان برجسته لیورپول

تام واتسون ، الکس رئیزبک ، یان کالاژان ، گوردون هاجسون ، املین هیوز ، کنی دالگلیش ، تری مک ددرت ، گریم سوس ، کوین کیگان ، ایان راش ، جان بارنز ، بروس گروبلاار ، استیو نیکول ، پیتر بردزلی ، استیو مکمنان ، رابی فاولر ، امیل هسکی ، مایکل اوون ، فرناندو تورس ، جیمی کارراشر ، لوئیس سوارز، ژابی آلونسو ، استیون جرارد ، فیلیپه کوتینیو ، محمد صلاح

 • تأسیس: ۱۸۹۲
 • کشور: انگلیس
 • شهر: لیورپول
گلزنان برتر باشگاه لیورپول
 • بیشترین گل در همهٔ رقابت‌ها: یان راش – ۳۴۶.
 • بیشترین گل در لیگ: راجر هانت – ۲۴۵.
 • بیشترین گل در جام حذفی: یان راش – ۳۹.
 • بیشترین گل در جام اتحادیه: یان راش – ۴۹.
 • بیشترین گل در اروپا: استیون جرارد – ۴۱.
 • بیشترین گل در یک فصل: یان راش – ۴۷.
 • بیشترین هت تریک در یک فصل: راجر هانت – ۵(فصل ۱۹۶۱–۶۲)
 • بیشترین هت تریک: گوردون هاجسون – ۱۷.
 • سریع‌ترین هت تریک: رابی فاولر، ۴ دقیقه و ۳۳ ثانیه. (سریع‌ترین هت تریک تاریخ لیگ برتر (تا سال ۲۰۱۵) در مقابل آرسنال، ۲۸ اوت ۱۹۹۴ )
 • جوان‌ترین گل‌زن: مایکل اوون، با ۱۷ سال و ۱۴۳ روز (مقابل ویمبلدون، ۶ مه ۱۹۹۷)
 • پیرترین گل‌زن: بیلی لیدل، با ۳۸ سال و ۵۵ روز (مقابل استوک سیتی، ۵ مارس ۱۹۶۰)

 

مربیان تاریخ باشگاه
سالنامافتخارات
۱۸۹۲–۱۸۹۶ ویلیام بارکلی
جان مک کنا
دو عنوان قهرمانی در دسته دوم
۱۸۹۶–۱۹۱۵ تام واتسونیک عنوان قهرمانی در دسته دوم و دو عنوان قهرمانی در دسته اول
۱۹۱۹–۱۹۲۳ دیوید اشورثیک عنوان قهرمانی در دسته اول
۱۹۲۳–۱۹۲۸ مت مک کویینیک عنوان قهرمانی در دسته اول
۱۹۲۸–۱۹۳۶ جورج پترسون
۱۹۳۶–۱۹۵۱ جورج کییک عنوان قهرمانی در دسته اول
۱۹۵۱–۱۹۵۶ دان ولش
۱۹۵۶–۱۹۵۹ فیل تیلور
۱۹۵۹–۱۹۷۴ بیل شنکلییک عنوان قهرمانی در دسته دوم، سه قهرمانی در دسته اول، دو قهرمانی در جام حذفی، چهار قهرمانی در جام خیریه، یک قهرمانی در جام یوفا
۱۹۷۴–۱۹۸۳ باب پیزلیشش قهرمانی در دسته اول، سه قهرمانی در جام اتحادیه، شش قهرمانی در جام خیریه، سه قهرمانی در لیگ قهرمانان، یک قهرمانی در جام یوفا، یک قهرمانی در سوپر جام اروپا
۱۹۸۳–۱۹۸۵ جو فاگانیک قهرمانی در دسته اول، یک قهرمانی در جام اتحادیه، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان
۱۹۸۵–۱۹۹۱ کنی دالگلیشسه قهرمانی در دسته اول، دو قهرمانی در جام حذفی، چهار قهرمانی در جام خیریه
۱۹۹۱ رانی مورن
۱۹۹۱–۱۹۹۴ گریم سونسیک قهرمانی در جام حذفی
۱۹۹۴–۱۹۹۸ روی اوانسیک قهرمانی در جام اتحادیه
۱۹۹۸ روی اوانس
ژرارد هولیه
۱۹۹۸–۲۰۰۴ ژرارد هولیهیک قهرمانی در جام حذفی، دو قهرمانی در جام اتحادیه، یک قهرمانی در جام خیریه، یک قهرمانی در جام یوفا، یک قهرمانی در سوپرجام اروپا
۲۰۰۴–۲۰۱۰ رافائل بنیتزیک قهرمانی در جام حذفی، یک قهرمانی در جام خیریه، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان، یک قهرمانی در سوپرجام اروپا
۲۰۱۰–۲۰۱۱ روی هاجسون
۲۰۱۱–۲۰۱۲ کنی دالگلیشیک قهرمانی در جام اتحادیه
۲۰۱۲–۲۰۱۵ برندان راجرز
۲۰۱۵–حال یورگن کلوپیک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، قهرمانی سوپرجام اروپا ۲۰۱۹، یک قهرمانی جام باشگاه های جهان