تی وی تو

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده لالیگا اسپانیا - نتایج زنده لیگ فوتبال اسپانیا لالیگا امشب - شما می توانید بازی های فوتبال لالیگا اسپانیا را بصورت آنلاین تماشا کنید و نتایج زنده بازی های لالیگا اسپانیا را دریافت کنید.

پخش زنده لالیگا اسپانیا

لیگ فوتبال اسپانیا یا لالیگا از سال 1929 به عنوان لیگ دسته اول فوتبال در اسپانیا شروع به فعالیت کرد. لیگ دسته اول با نام Primera División به لالیگا معروف است و دسته دوم با نام Segunda División شناخته می شود. از سال 1997 تا به امروز این لیگ با 20 تیم در حال برگزاری است.

 

اطلاعات پایه
تأسیس: 1929

کشور: اسپانیا

برگزار کننده :  فدراسیون فوتبال اسپانیا

 

رکوردها
بیشترین قهرمانی مسابقات: رئال مادرید (33)

بیشترین سابقه حضور: بارسلونا ، رئال مادرید (88)

 

لالیگا اسپانیا زنده

اولین لیگ فوتبال اسپانیا ، مسابقات فوتبال کاتالونیا (Campionat de Catalunya) بود که در سال 1901 تأسیس شده بود. بعد از ایجاد لالیگا، مسابقات قهرمانی فوتبال کاتالونیا برای سالهای زیادی در کنار لالیگا برگزار میشد تا اینکه سرانجام  در سال 1940 این مسابقات بصورت کامل لغو شد.

مسابقات لالیگا ، برای اولین بار و به عنوان لیگ ملی فوتبال اسپانیا در سال 1929 تاسیس شد (اولین فصل در فوریه همان سال آغاز شد و در ژوئن به پایان رسید). در آن زمان مسابقات تنها شامل لیگ دسته اول ( Primera División ) بود که از 10 تیم تشکیل شده بود.

پخش آنلاین لالیگا اسپانیا

تقسیم بندی لیگ بصورت دسته اول و دسته دوم اولین بار در سال 1929 اتفاق افتاد. در سال 1977 Segunda División B هم، به عنوان دسته سوم مسابقات  به لیگ اضافه شد. Tercera División لیگ دسته چهار و آخرین رده نزولی مسابقات باشگاه های اسپانیا به حساب می آید.

نمای کلی سیستم فعلی لیگ اسپانیا بصورت جدول زیر است

 

لیگ رده مسابقات
Primera División (La Liga)دسته 1
Segunda Divisiónدسته 2
Segunda División Bدسته 3
Tercera Divisiónدسته 4

در زیر رده چهارم مسابقات بصورت تقسیمات منطقه ای برگزار می شود.

حضور در جام های اروپا

هر سال چهار تیم برتر بالای جدول رده بندی لالیگا، جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را کسب می کنند. تیم پنجم جدول به همراه قهرمان جام حذفی راهی جام یوفا می شوند.

آمارمسابقات لالیگا و تیم های پر افتخار

تیم هایی با بیشترین عناوین

در جدول زیر آمار کلیه باشگاه‌های اسپانیایی که یک یا چند بار عنوان قهرمانی لیگ برتر اسپانیا را کسب کرده اند خواهید دید. این آمار مربوط به سالهای (1929-2019) است.

نام باشگاهتعداد قهرمانی
رئال مادرید33
بارسلونا26
اتلتیکو مادرید10
اتلتیک بیلبائو8
والنسیا6
رئال سوسیداد2
رئال بتیس1
سویا1
دپورتیو لاکرونیا1

رئال مادرید و بارسلونا موفق ترین تیم این رقابت ها تا به امروز بوده اند و مشترکاً 59 عنوان از بین 88 عنوان موجود را در طی سالهای 1929-2019 به نام خود ثبت کرده اند.

تیم هایی با بیشترین حضور در لیگ

در جدول زیر، آمار باشگاه‌های اسپانیایی که طی سالهای 1929-2019 بیش از 50 بار در Primera División یا لالیگا حضور داشته اند را برای شما جمع آوری کرده ایم.

نام باشگاهتعداد قهرمانی
رئال مادرید88
بارسلونا88
اتلتیک بیلبائو88
والنسیا84
اسپانیول84
اتلتیکو مادرید82
سویا75
رئال سوسیداد72
زاراگوزا58
رئال بتیس53
سلتاویگو53

در طی سالهای مابین اولین فصل و فصل 2019-2020 ، در کل 62 باشگاه در لیگ دسته اول اسپانیا بازی کرده اند.

 

بازیکنان برتر لالیگا

گلزن برتر

عنوان بهترین گلزن لیگ در تمام ادوار در حال حاضر متعلق به لیونل مسی با 438 گل به ثمر رسانده در بارسلونا است. همچنین، وی تنها بازیکنی است که در طول یک فصل 50 بار به ثمر رسانده است.

در رتبه دوم جدول گلزنان برتر، کریستیانو رونالدو با مچموع 311 گل زده در292 بازی قرار دارد از دیگر گلزنان برتر لالیگا می توان به  هوگو سانچز با234 گل زده برای رئال مادرید ، رائول  با 228 گل زده برای رئال مادرید 1994-2010 و آلفردو دی استفانو با رکورد 227 گل برای رئال مادرید اشاره کرد.

بازیکنان با بیشترین سابقه حضور در لالیگا

عنوان بیشترین حضور در مسابقات لالیگا متعلق به دروازه بان سابق تیم ملی آندونی زوبیزارتا است. وی از مجموع 622 بازی در لالیگا، بیشترین بازهای خود را با لباس بارسلونا انجام داده است. بعد از او رائول از تیم رئال مادرید جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است.

 

فوتبال اسپانیول خیخون زنده

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

خیخون
اسپانیول

زنده

فوتبال بارسلونا سویا زنده

یکشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

سویا
بارسلونا

فوتبال رئال مادرید رئال بتیس زنده

شنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

رئال بتیس
رئال مادرید

فوتبال گرانادا خیرونا زنده

جمعه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

خیرونا
گرانادا

فوتبال اسپانیول رئال اویدو زنده

دوشنبه ۲۲:۰۰

لالیگا اسپانیا

رئال اویدو
اسپانیول

فوتبال بارسلونا رایو وایکانو زنده

یکشنبه ۲۰:۳۰

لالیگا اسپانیا

رایو وایکانو
بارسلونا

فوتبال سویا اتلتیک بیلبائو زنده

یکشنبه ۲۰:۳۰

لالیگا اسپانیا

اتلتیک بیلبائو
سویا

فوتبال رئال مادرید ویارئال زنده

یکشنبه ۲۰:۳۰

لالیگا اسپانیا

ویارئال
رئال مادرید

فوتبال آلاوز ختافه زنده

شنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

ختافه
آلاوز

فوتبال الچه میراندس زنده

جمعه ۲۲:۰۰

لالیگا اسپانیا

میراندس
الچه

فوتبال والنسیا رئال سوسیداد زنده

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

رئال سوسیداد
والنسیا

فوتبال رئال مادرید آلاوز زنده

پنجشنبه ۲۳:۰۰

لالیگا اسپانیا

آلاوز
رئال مادرید

فوتبال بارسلونا آلمریا زنده

پنجشنبه ۲۳:۰۰

لالیگا اسپانیا

آلمریا
بارسلونا

فوتبال مایورکا اوساسونا زنده

پنجشنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

اوساسونا
مایورکا

فوتبال رئال بتیس لاس پالماس زنده

پنجشنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

لاس پالماس
رئال بتیس

فوتبال اتلتیکو مادرید ختافه زنده

چهارشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

ختافه
اتلتیکو مادرید

فوتبال سویا کادیز زنده

چهارشنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

کادیز
سویا

فوتبال ویارئال خیرونا زنده

سه‌شنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

خیرونا
ویارئال

فوتبال بارسلونا رئال سوسیداد زنده

دوشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

رئال سوسیداد
بارسلونا

فوتبال رئال بتیس آلمریا زنده

یکشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلمریا
رئال بتیس

فوتبال اتلتیکو مادرید سلتاویگو زنده

یکشنبه ۱۷:۴۵

لالیگا اسپانیا

سلتاویگو
اتلتیکو مادرید

فوتبال کادیز ختافه زنده

یکشنبه ۱۵:۳۰

لالیگا اسپانیا

ختافه
کادیز
اتلتیک بیلبائو
اوساسونا

فوتبال رئال مادرید گرانادا زنده

شنبه ۲۰:۰۰

لالیگا اسپانیا

گرانادا
رئال مادرید

فوتبال سویا ویارئال زنده

شنبه ۱۷:۴۵

لالیگا اسپانیا

ویارئال
سویا

فوتبال خیرونا آلاوز زنده

جمعه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلاوز
خیرونا

فوتبال سویا گرانادا زنده

یکشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

گرانادا
سویا

فوتبال سلتاویگو ویارئال زنده

یکشنبه ۱۷:۴۵

لالیگا اسپانیا

ویارئال
سلتاویگو

فوتبال اتلتیکو مادرید مایورکا زنده

شنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

مایورکا
اتلتیکو مادرید

فوتبال بارسلونا خیرونا زنده

شنبه ۲۰:۰۰

لالیگا اسپانیا

خیرونا
بارسلونا

فوتبال رئال مادرید کادیز زنده

شنبه ۱۷:۴۵

لالیگا اسپانیا

کادیز
رئال مادرید

فوتبال ختافه اتلتیک بیلبائو زنده

جمعه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

اتلتیک بیلبائو
ختافه

فوتبال بارسلونا والنسیا زنده

دوشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

والنسیا
بارسلونا

فوتبال سویا رئال بتیس زنده

یکشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

رئال بتیس
سویا

فوتبال خیرونا لاس پالماس زنده

شنبه ۱۵:۳۰

لالیگا اسپانیا

لاس پالماس
خیرونا

فوتبال سویا مایورکا زنده

یکشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

مایورکا
سویا

فوتبال بارسلونا رئال مادرید زنده

یکشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

رئال مادرید
بارسلونا

فوتبال اتلتیکو مادرید آلاوز زنده

یکشنبه ۲۰:۰۰

لالیگا اسپانیا

آلاوز
اتلتیکو مادرید

فوتبال خیرونا کادیز زنده

شنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

کادیز
خیرونا

فوتبال والنسیا رئال بتیس زنده

شنبه ۲۰:۰۰

لالیگا اسپانیا

رئال بتیس
والنسیا

فوتبال اوساسونا رایو وایکانو زنده

شنبه ۱۷:۴۵

لالیگا اسپانیا

رایو وایکانو
اوساسونا

فوتبال سلتاویگو لاس پالماس زنده

شنبه ۱۵:۳۰

لالیگا اسپانیا

لاس پالماس
سلتاویگو

فوتبال گرانادا اتلتیک بیلبائو زنده

جمعه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

اتلتیک بیلبائو
گرانادا

فوتبال والنسیا اوساسونا زنده

دوشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

اوساسونا
والنسیا

فوتبال ویارئال اتلتیک بیلبائو زنده

یکشنبه ۲۰:۰۰

لالیگا اسپانیا

اتلتیک بیلبائو
ویارئال

فوتبال سویا لاس پالماس زنده

یکشنبه ۱۵:۳۰

لالیگا اسپانیا

لاس پالماس
سویا

فوتبال بارسلونا کادیز زنده

شنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

کادیز
بارسلونا

فوتبال رئال مادرید مایورکا زنده

شنبه ۲۰:۰۰

لالیگا اسپانیا

مایورکا
رئال مادرید

فوتبال اتلتیکو مادرید خیرونا زنده

شنبه ۱۵:۳۰

لالیگا اسپانیا

خیرونا
اتلتیکو مادرید

فوتبال رئال بتیس سلتاویگو زنده

جمعه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

سلتاویگو
رئال بتیس

فوتبال گرانادا والنسیا زنده

پنجشنبه ۲۱:۳۰

لالیگا اسپانیا

والنسیا
گرانادا

فوتبال رئال مادرید اتلتیک بیلبائو زنده

یکشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

اتلتیک بیلبائو
رئال مادرید

فوتبال رئال بتیس خیرونا زنده

یکشنبه ۱۷:۴۵

لالیگا اسپانیا

خیرونا
رئال بتیس

فوتبال بارسلونا لاس پالماس زنده

شنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

لاس پالماس
بارسلونا

فوتبال سویا ختافه زنده

شنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

ختافه
سویا

فوتبال کادیز گرانادا زنده

جمعه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

گرانادا
کادیز

فوتبال بارسلونا اتلتیکو مادرید زنده

یکشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

اتلتیکو مادرید
بارسلونا

فوتبال ویارئال والنسیا زنده

یکشنبه ۱۸:۴۵

لالیگا اسپانیا

والنسیا
ویارئال

فوتبال سویا سلتاویگو زنده

یکشنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

سلتاویگو
سویا

فوتبال آلاوز اتلتیک بیلبائو زنده

شنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

اتلتیک بیلبائو
آلاوز

فوتبال خیرونا ختافه زنده

شنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

ختافه
خیرونا

فوتبال رئال مادرید اوساسونا زنده

شنبه ۱۸:۴۵

لالیگا اسپانیا

اوساسونا
رئال مادرید

فوتبال مایورکا گرانادا زنده

شنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

گرانادا
مایورکا

فوتبال کادیز رئال سوسیداد زنده

جمعه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

رئال سوسیداد
کادیز

فوتبال سویا آلمریا زنده

دوشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلمریا
سویا

فوتبال رئال مادرید سلتاویگو زنده

یکشنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

سلتاویگو
رئال مادرید

فوتبال اوساسونا خیرونا زنده

شنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

خیرونا
اوساسونا

فوتبال اتلتیکو مادرید کادیز زنده

شنبه ۱۸:۴۵

لالیگا اسپانیا

کادیز
اتلتیکو مادرید

فوتبال بارسلونا مایورکا زنده

جمعه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

مایورکا
بارسلونا

فوتبال اوساسونا آلاوز زنده

دوشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلاوز
اوساسونا

فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو زنده

یکشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

اتلتیک بیلبائو
بارسلونا

فوتبال خیرونا مایورکا زنده

یکشنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

مایورکا
خیرونا

فوتبال اتلتیکو مادرید رئال بتیس زنده

یکشنبه ۱۸:۴۵

لالیگا اسپانیا

رئال بتیس
اتلتیکو مادرید

فوتبال ویارئال گرانادا زنده

یکشنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

گرانادا
ویارئال

فوتبال رئال مادرید والنسیا زنده

شنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

والنسیا
رئال مادرید

فوتبال سویا رئال سوسیداد زنده

شنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

رئال سوسیداد
سویا

فوتبال سلتاویگو آلمریا زنده

جمعه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلمریا
سلتاویگو

فوتبال خیرونا رایو وایکانو زنده

دوشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

رایو وایکانو
خیرونا

فوتبال رئال مادرید سویا زنده

یکشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

سویا
رئال مادرید

فوتبال سلتاویگو کادیز زنده

یکشنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

کادیز
سلتاویگو

فوتبال اتلتیکو مادرید آلمریا زنده

شنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلمریا
اتلتیکو مادرید

فوتبال بارسلونا ختافه زنده

شنبه ۱۸:۴۵

لالیگا اسپانیا

ختافه
بارسلونا

فوتبال رئال سوسیداد ویارئال زنده

جمعه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

ویارئال
رئال سوسیداد

فوتبال اتلتیک بیلبائو خیرونا زنده

دوشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

خیرونا
اتلتیک بیلبائو

فوتبال رئال بتیس آلاوز زنده

یکشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلاوز
رئال بتیس

فوتبال رئال مادرید رایو وایکانو زنده

یکشنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

رایو وایکانو
رئال مادرید

فوتبال سویا والنسیا زنده

شنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

والنسیا
سویا

فوتبال بارسلونا سلتاویگو زنده

شنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

سلتاویگو
بارسلونا

فوتبال ویارئال ختافه زنده

جمعه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

ختافه
ویارئال

فوتبال اتلتیک بیلبائو آلمریا زنده

دوشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلمریا
اتلتیک بیلبائو

فوتبال بارسلونا گرانادا زنده

یکشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

گرانادا
بارسلونا

فوتبال اتلتیکو مادرید سویا زنده

یکشنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

سویا
اتلتیکو مادرید

فوتبال ختافه سلتاویگو زنده

یکشنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

سلتاویگو
ختافه

فوتبال والنسیا لاس پالماس زنده

شنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

لاس پالماس
والنسیا

فوتبال رئال مادرید خیرونا زنده

شنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

خیرونا
رئال مادرید

فوتبال رئال بتیس کادیز زنده

جمعه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

کادیز
رئال بتیس

فوتبال لوانته لگانس زنده

جمعه ۲۳:۰۰

لالیگا اسپانیا

لگانس
لوانته

فوتبال سویا رایو وایکانو زنده

دوشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

رایو وایکانو
سویا

فوتبال رئال مادرید اتلتیکو مادرید زنده

یکشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

اتلتیکو مادرید
رئال مادرید

فوتبال اوساسونا سلتاویگو زنده

یکشنبه ۱۸:۴۵

لالیگا اسپانیا

سلتاویگو
اوساسونا

فوتبال رئال سوسیداد خیرونا زنده

شنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

خیرونا
رئال سوسیداد

فوتبال بارسلونا آلاوز زنده

شنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

آلاوز
بارسلونا

فوتبال گرانادا لاس پالماس زنده

شنبه ۱۸:۴۵

لالیگا اسپانیا

لاس پالماس
گرانادا

فوتبال والنسیا آلمریا زنده

شنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلمریا
والنسیا

فوتبال رئال مادرید ختافه زنده

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

ختافه
رئال مادرید

فوتبال اتلتیکو مادرید رایو وایکانو زنده

چهارشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

رایو وایکانو
اتلتیکو مادرید

فوتبال بارسلونا اوساسونا زنده

چهارشنبه ۲۱:۳۰

لالیگا اسپانیا

اوساسونا
بارسلونا

فوتبال ختافه گرانادا زنده

دوشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

گرانادا
ختافه

فوتبال اتلتیکو مادرید والنسیا زنده

یکشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

والنسیا
اتلتیکو مادرید

فوتبال سویا اوساسونا زنده

یکشنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

اوساسونا
سویا

فوتبال اتلتیک بیلبائو کادیز زنده

یکشنبه ۱۸:۴۵

لالیگا اسپانیا

کادیز
اتلتیک بیلبائو

فوتبال خیرونا سلتاویگو زنده

یکشنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

سلتاویگو
خیرونا

فوتبال رئال بتیس مایورکا زنده

شنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

مایورکا
رئال بتیس

فوتبال بارسلونا ویارئال زنده

شنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

ویارئال
بارسلونا

فوتبال رئال مادرید لاس پالماس زنده

شنبه ۱۸:۴۵

لالیگا اسپانیا

لاس پالماس
رئال مادرید

فوتبال آلمریا آلاوز زنده

جمعه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلاوز
آلمریا

فوتبال ایبار میراندس زنده

جمعه ۲۳:۰۰

لالیگا اسپانیا

میراندس
ایبار

فوتبال اتلتیکو مادرید گرانادا زنده

دوشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

گرانادا
اتلتیکو مادرید

فوتبال سویا خیرونا زنده

یکشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

خیرونا
سویا

فوتبال بارسلونا رئال بتیس زنده

یکشنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

رئال بتیس
بارسلونا

فوتبال رئال مادرید آلمریا زنده

یکشنبه ۱۸:۴۵

لالیگا اسپانیا

آلمریا
رئال مادرید

فوتبال ختافه اوساسونا زنده

یکشنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

اوساسونا
ختافه

فوتبال والنسیا اتلتیک بیلبائو زنده

شنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

اتلتیک بیلبائو
والنسیا

فوتبال ویارئال مایورکا زنده

شنبه ۱۸:۴۵

لالیگا اسپانیا

مایورکا
ویارئال

فوتبال آلاوز کادیز زنده

جمعه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

کادیز
آلاوز

فوتبال گرانادا رئال بتیس زنده

شنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

رئال بتیس
گرانادا

فوتبال مایورکا سلتاویگو زنده

شنبه ۱۸:۴۵

لالیگا اسپانیا

سلتاویگو
مایورکا

فوتبال ویارئال لاس پالماس زنده

شنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

لاس پالماس
ویارئال

فوتبال سویا آلاوز زنده

جمعه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلاوز
سویا

فوتبال آلمریا اوساسونا زنده

پنجشنبه ۱۹:۳۰

لالیگا اسپانیا

اوساسونا
آلمریا

فوتبال آلاوز رئال سوسیداد زنده

سه‌شنبه ۲۱:۴۵

لالیگا اسپانیا

رئال سوسیداد
آلاوز

فوتبال رایو وایکانو ختافه زنده

سه‌شنبه ۱۹:۳۰

لالیگا اسپانیا

ختافه
رایو وایکانو

فوتبال اتلتیک بیلبائو لاس پالماس زنده

پنجشنبه ۰۰:۰۰

لالیگا اسپانیا

لاس پالماس
اتلتیک بیلبائو

فوتبال والنسیا رایو وایکانو زنده

سه‌شنبه ۲۱:۳۰

لالیگا اسپانیا

رایو وایکانو
والنسیا

فوتبال بتیس رئال سوسیداد زنده

یکشنبه ۱۸:۴۵

لالیگا اسپانیا

رئال سوسیداد
رئال بتیس

فوتبال مایورکا آلمریا زنده

یکشنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلمریا
مایورکا

فوتبال سلتاویگو گرانادا زنده

شنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

گرانادا
سلتاویگو

فوتبال سلتاویگو رایو وایکانو زنده

دوشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

رایو وایکانو
سلتاویگو

فوتبال والنسیا ختافه زنده

جمعه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

ختافه
والنسیا

فوتبال مایورکا آلاوز زنده

یکشنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلاوز
مایورکا

فوتبال ختافه لاس پالماس زنده

جمعه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

لاس پالماس
ختافه

فوتبال اوساسونا ویارئال زنده

یکشنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

ویارئال
اوساسونا

فوتبال گرانادا آلاوز زنده

جمعه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلاوز
گرانادا

فوتبال اتلتیکو مادرید ویارئال زنده

یکشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

ویارئال
اتلتیکو مادرید
سلتاویگو
اتلتیک بیلبائو

فوتبال اوساسونا رئال بتیس زنده

یکشنبه ۱۶:۳۰

لالیگا اسپانیا

رئال بتیس
اوساسونا

فوتبال مایورکا ختافه زنده

شنبه ۲۰:۰۰

لالیگا اسپانیا

ختافه
مایورکا

فوتبال ختافه رئال بتیس زنده

شنبه ۱۷:۴۵

لالیگا اسپانیا

رئال بتیس
ختافه

فوتبال گرانادا اوساسونا زنده

جمعه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

اوساسونا
گرانادا

فوتبال مایورکا والنسیا زنده

شنبه ۲۰:۰۰

لالیگا اسپانیا

والنسیا
مایورکا

فوتبال مایورکا رایو وایکانو زنده

شنبه ۱۷:۴۵

لالیگا اسپانیا

رایو وایکانو
مایورکا

فوتبال اتلتیکو مادرید اوساسونا زنده

پنجشنبه ۲۳:۰۰

لالیگا اسپانیا

اوساسونا
اتلتیکو مادرید

فوتبال سلتاویگو آلاوز زنده

پنجشنبه ۲۰:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلاوز
سلتاویگو

فوتبال رئال مادرید سوسیداد زنده

یکشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

رئال سوسیداد
رئال مادرید

فوتبال ویارئال آلمریا زنده

یکشنبه ۱۷:۴۵

لالیگا اسپانیا

آلمریا
ویارئال

فوتبال رایو وایکانو آلاوز زنده

جمعه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلاوز
رایو وایکانو

فوتبال رئال بتیس رایو وایکانو زنده

شنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

رایو وایکانو
رئال بتیس

فوتبال آلاوز والنسیا زنده

شنبه ۲۰:۰۰

لالیگا اسپانیا

والنسیا
آلاوز

فوتبال رئال سوسیداد گرانادا زنده

شنبه ۱۵:۳۰

لالیگا اسپانیا

گرانادا
رئال سوسیداد

فوتبال ویارئال کادیز زنده

جمعه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

کادیز
ویارئال

فوتبال اتلتیک بیلبائو رئال بتیس زنده

یکشنبه ۲۳:۰۰

لالیگا اسپانیا

رئال بتیس
اتلتیک بیلبائو

فوتبال رئال سوسیداد لاس پالماس زنده

جمعه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

لاس پالماس
رئال سوسیداد

فوتبال گرانادا رایو وایکانو زنده

دوشنبه ۲۳:۰۰

لالیگا اسپانیا

رایو وایکانو
گرانادا

فوتبال رئال بتیس ویارئال زنده

یکشنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

ویارئال
رئال بتیس

فوتبال آلاوز ایبار زنده

پنجشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

ایبار
آلاوز

فوتبال لوانته آلباسته بالومپیه زنده

چهارشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

آلباسته بالومپیه
لوانته

فوتبال والنسیا اسپانیول زنده

یکشنبه ۲۰:۳۰

لالیگا اسپانیا

اسپانیول
والنسیا

فوتبال اتلتیک بیلبائو الچه زنده

یکشنبه ۲۰:۳۰

لالیگا اسپانیا

الچه
اتلتیک بیلبائو

فوتبال اتلتیکو مادرید اسپانیول زنده

چهارشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

اسپانیول
اتلتیکو مادرید

فوتبال بارسلونا وایادولید زنده

سه‌شنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

وایادولید
بارسلونا

فوتبال رئال سوسیداد آلمریا زنده

سه‌شنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

آلمریا
رئال سوسیداد

فوتبال کادیز وایادولید زنده

جمعه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

وایادولید
کادیز

فوتبال بارسلونا اسپانیول زنده

یکشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

اسپانیول
بارسلونا

فوتبال سویا وایادولید زنده

یکشنبه ۲۰:۰۰

لالیگا اسپانیا

وایادولید
سویا

فوتبال اتلتیکو مادرید الچه زنده

یکشنبه ۱۷:۴۵

لالیگا اسپانیا

الچه
اتلتیکو مادرید

فوتبال مایورکا کادیز زنده

جمعه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

مایورکا
کادیز

فوتبال وایادولید رایو وایکانو زنده

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

رایو وایکانو
وایادولید

فوتبال سویا اسپانیول زنده

پنجشنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

اسپانیول
سویا

فوتبال اتلتیکو مادرید وایادولید زنده

یکشنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

وایادولید
اتلتیکو مادرید

فوتبال والنسیا کادیز زنده

یکشنبه ۱۵:۳۰

لالیگا اسپانیا

کادیز
والنسیا

فوتبال ویارئال اسپانیول زنده

پنجشنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

اسپانیول
ویارئال

فوتبال الچه سلتاویگو زنده

چهارشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

سلتاویگو
الچه

فوتبال کادیز اوساسونا زنده

سه‌شنبه ۲۱:۰۰

لالیگا اسپانیا

اوساسونا
کادیز

فوتبال الچه والنسیا زنده

یکشنبه ۱۵:۳۰

لالیگا اسپانیا

والنسیا
الچه

فوتبال خیرونا وایادولید زنده

شنبه ۲۰:۰۰

لالیگا اسپانیا

وایادولید
خیرونا

فوتبال رئال بتیس اسپانیول زنده

شنبه ۲۰:۰۰

لالیگا اسپانیا

اسپانیول
رئال بتیس

فوتبال ویارئال وایادولید زنده

شنبه ۱۵:۳۰

لالیگا اسپانیا

وایادولید
ویارئال

فوتبال مایورکا وایادولید زنده

یکشنبه ۱۵:۳۰

لالیگا اسپانیا

وایادولید
مایورکا

فوتبال رئال سوسیداد ختافه زنده

شنبه ۲۰:۰۰

لالیگا اسپانیا

ختافه
رئال سوسیداد
اتلتیک بیلبائو
اسپانیول

فوتبال الچه اوساسونا زنده

شنبه ۱۵:۳۰

لالیگا اسپانیا

اوساسونا
الچه

فوتبال رئال مادرید وایادولید زنده

یکشنبه ۱۷:۴۵

لالیگا اسپانیا

وایادولید
رئال مادرید

فوتبال بارسلونا الچه زنده

شنبه ۲۲:۳۰

لالیگا اسپانیا

الچه
بارسلونا

فوتبال اسپانیول خیرونا زنده

شنبه ۱۵:۳۰

لالیگا اسپانیا

خیرونا
اسپانیول