تی وی تو
بازی زنده  منچستر یونایتد وستهام

بازی زنده منچستر یونایتد وستهام

پخش زنده بازی منچستر یونایتد و وستهام امروز یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ . در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های منچستریونایتد و وستهام بازی خواهند داشت. منچستر یونایتد مقابل وستهام را آنلاین تماشا کنید. بازی زنده منچستریونایتد و وستهام را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال منچستریونایتد و وستهام
منچستر یونایتد
وستهام

یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی منچستر یونایتد و وستهام امروز یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ . در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های منچستریونایتد و وستهام بازی خواهند داشت. منچستر یونایتد مقابل وستهام را آنلاین تماشا کنید.

بازی زنده منچستریونایتد و وستهام را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال منچستریونایتد و وستهام به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی منچستر یونایتد وستهام را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده بازی منچستریونایتد و وستهام

۱۰ اسفند ۱۴۰۱

در دیداری از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس ، منچستریونایتد مقابل وستهام قرار گرفت.

اولین موقعیت جدی بازی در دقیقه ۲۲ روی دروازه یونایتد ایجاد شد و طی آن میکل آنتونیو می توانست در شرایط تک به تک گلزنی کند اما داوید دخیا ضربه او را به خوبی مهار کرد. شاگردان تن‌هاخ کم کم نبض بازی را در اختیار گرفتند تا با باز کردن دروازه میهمان، برنده راهی رختکن شوند.

شوت خطرناک مک تامینی در دقیقه ۳۶ پخش زنده بازی منچستریونایتد وستهام می‌توانست یونایتد را به گل برساند اما ضربه این بازیکن قبل از رسیدن به دروازه، توسط مدافع اورتون بلوکه شد. چهار دقیقه بعد گارنا چو با شوتی سرکش دروازه آرئولا را تهدید کرد اما توپ روی این ضربه جایی در چارچوب نداشت و راهی اوت شد. دقایق باقیمانده نیمه اول نیز موقعیت خاص دیگری به همراه نداشت تا دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

وستهام نیمه دوم را هم بهتر شروع کرد و این بار موفق شد در دقیقه ۵۴ دروازه یونایتد را باز کند. سعید بن رحمه روی پاس امرسون پالمیری داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک شوت کات دار و زیبا توپ را به گوشه دروازه دخیا فرستاد تا نتیجه ۱-۰ به سود شاگردان دیوید مویس شود.

وستهام در دقیقه ۶۰ پخش زنده بازی منچستریونایتد وستهام روی شوت آنتونیو فاصله ای با زدن گل دوم نداشت اما بازهم دخیا ناجی دروازه تیمش شد. شاگردان تن‌هاخ که دوست نداشتند با شکست در بازی امشب، شیرینی قهرمانی جام اتحادیه را از بین ببرند حملات خود را از سر گرفتند تا به بازی برگردند.

برونو فرناندز در دقیقه ۷۰ با یک شوت تک ضرب می‌رفت گل تساوی را به ثمر برساند ولی ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد کاسمیرو موفق به گلزنی شد اما گل او به علت آفساید در VAR رد شد. منچستر مزد حملات خود را بالاخره در دقیقه ۷۶ گرفت و بازی را ۱-۱ کرد؛ در این صحنه نایف آگرد روی ارسال کرنر فرناندز و به اشتباه با ضربه سر دروازه تیمش را باز کرد.

وستهام بعد از دریافت گل تساوی و تحت تاثیر انگیزه بالای یونایتدی ها برای پایان کار تا در وقت های قانونی، بیش از اندازه عقب کشید و در نهایت نیز از همین کار ضربه خورده و در دقیقه ۹۰ پخش زنده بازی منچستریونایتد وستهام گل دوم را دریافت کرد. الخاندرو گارناچو، زننده این گل بود؛ او با یک حرکت تکنیکی وارد محوطه جریمه شد و شوتی غیرقابل مهار را روانه دروازه کرد تا نتیجه ۲-۱ شود.

بعد از گل دوم حملات منچستریونایتد همچنان ادامه داشت و دو موقعیت جدی دیگر نیز روی دروازه وستهام شاهد بودیم که یکی از آنها به گل تبدیل شد. روی اشتباه مدافعان حریف و توپ گیری وخهورست، فرد داخل محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دقیق گل سوم را هم زد تا شاگردان تن‌هاخ با برتری ۳-۱ راهی مرحله بعدی جام حذفی شوند

پخش زنده بازی منچستریونایتد وستهام

منچستریونایتد وستهام 
۶۰%مالکیت۴۰%
۸شوت در چارچوب ۷
۹شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۶
۵۱۲تعداد پاس۳۴۵
۴۲۳پاس صحیح۲۵۱
۱۹سانتر۱۲
۸کرنر۱
۱۲خطا۵
۲آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد وستهام

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد و وستهام

۸ آبان ۱۴۰۱

منچستریونایتد در هفته دوازدهم لیگ برتر در خانه خود به مصاف وستهام رفت و موفق شد حریفش را ۱-۰ شکست دهد.

تیم فوتبال منچستریونایتد امشب در حالی در دوازدهمین بازی خود در لیگ برتر در اولدترافورد میزبان وستهم بود که اریک تن هاخ بعد از گلزنی کریستیانو رونالدو مقابل شریف در لیگ اروپا در این بازی او را از ابتدا به میدان فرستاد تا به عنوان مهاجم نوک شیاطین سرخ بازی کند.

رونالدو خیلی زود نشان داد که برای گلزنی عطش زیادی دارد. او در دقیقه ۱۵ پاس کاسمیرو را دریافت کرد و از فاصله ۲۵ متری به سمت دروازه شلیک کرد اما فابیانسکی، گلر وستهم، توپ او را مهار کرد. چند ثانیه بعد رشفورد هم بعد از یک توپ ربایی به سمت دروازه وستهم حرکت کرده و ضربه ای شلیک کرد که توپ بعد از برخورد به مدافعین این تیم بیرون رفت. در دقیقه ۱۶ هم سانتر دالوت با ضربه سر رشفورد به زیبایی توسط سنگربان وستهم دفع شد.

مارکوس رشفورد که برای گلزنی بی تاب نشان می داد در دقیقه ۳۸ سرانجام به هدفش رسید. اریکسن و فرناندز بعد از اجرای یک حرکت ترکیبی در کنار محوطه جریمه توپ را توسط اریکسن به رشفورد رساندند و او با یک ضربه سر فابیانسکی را تسلیم کرد تا یونایتد از حریف پیش بیفتد. نیمه اول با برتری ۱-۰ یونایتد به پایان رسید.

در دقیقه ۵۰ پخش زنده بازی منچستریونایتد وستهام وستهام به گلزنی نزدیک شد. اسکاماکا شوتی به سمت دروازه شیاطین سرخ شلیک کرد که توسط لیساندرو مارتینز دفع شد. او توپ برگشتی را هم شلیک کرد اما ضربه او به صورت مارتینز برخورد کرد تا او برای بار دوم حافظ دروازه تیمش باشد.

در دقیقه ۶۲ رشفورد با یک پیشروی توپ را در محوطه جریمه به رونالدو رساند اما شوت سرضرب کریستیانو از کنار دروازه بیرون رفت. رونالدو در دقیقه ۶۴ هم پاسی از مک تامینی دریافت کرد و از فاصله بیست متری به سمت دروازه شلیک کرد که توپ از بالای دروازه بیرون رفت.

در دقایق بعدی وستهام کمی بهتر از یونایتد نشان داد و دو بار دروازه این تیم را تهدید کرد که با بی دقتی داوسن و هوشیاری دخیا هیچکدام از این فرصتها برای وستهام به گل تبدیل نشد.

در دقیقه ۸۲ هم آنتونیو با جا گذاشتن مک تامینی شوتی به سمت دروازه یونایتد شلیک کرد که دخیا با نوک انگشت هایش توپ را به کرنر فرستاد و بار دیگر مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

در دقیقه ۸۶ پخش زنده بازی منچستریونایتد وستهام سانتر مک تامینی به فرد رسید که که چند دقیقه قبل به جای کریستین اریکسن وارد زمین شده بود. ضربه سر بازیکن برزیلی یونایتد ولی به تیر دروازه برخورد کرد تا دومین گل شیاطین سرخ به ثمر نرسد. بازی در نهایت با برتری ۱-۰ منچستر یونایتد به پایان رسید.

پخش زنده بازی منچستریونایتد وستهام

منچستریونایتد وستهام 
۵۳%مالکیت۴۷%
۳شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۲
۴۹۰تعداد پاس۴۱۲
۴۰۵پاس صحیح۳۴۱
۱۸سانتر۲۹
۵کرنر۱۰
۱۲خطا۱۰
۱آفساید۲
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی منچستریونایتد وستهام

 

پخش آنلاین بازی منچستریونایتد و وستهام

۲ بهمن ۱۴۰۰

در هفته بیست و سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر انگلیس ، منچستریونایتد در اولدترافورد به مصاف وستهام رفت . 

نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.تنها گل این پخش آنلاین بازی منچستریونایتد وستهام در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم روی یک ضدحمله و توسط رشفورد به ثمر رسید. 

منچستر یونایتد از ۲۱ بازی ۳۵ امتیاز کسب کرده و در رتبه هفتم قرار دارد. در آن سوی میدان هم وستهام با ۳۷ امتیاز از ۲۲ بازی در رتبه چهارهم جای گرفته است.

پخش زنده بازی منچستریونایتد وستهام

 

منچستریونایتد وستهام 
۵۷%مالکیت۴۳%
۳شوت در چارچوب ۱
۹شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۲
۵۴۸تعداد پاس۴۱۳
۴۵۳پاس صحیح۳۰۸
۱۷سانتر۱۵
۳کرنر۳
۹خطا۸
۴آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد وستهام

 

مکان پخش بازی منچستریونایتد مقابل وستهام

در ادامه ی بازی های دور سوم لیگ کاپ انگلیس ، تیم ها ی منچستر یونایتد و وستهام در مقابل هم صف آرایی کردند. در دقیقه ی ۹ این دیدار ،  فردریکس از سمت راست نفوذ خوبی داشت و تا خط عرضی زمین پیشروی کرد و سپس با پاس رو به بیرون توپ را به لانزینی رساند تا او آزادانه و به راحتی دروازه هندرسون را باز کند تا تیمش را به برتری ۱-۰ برساند.

در نیمه ی دوم تلاش بازیکنان یونایتد برای جبران این گل به نتیجه نرسید و در نهایت با پایان مکان پخش بازی منچستر یونایتد مقابل وستهام آن ها بازی را با نتیجه ی ۱-۰ به حریف واگذار کردند.

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد وستهام

 

منچستر یونایتدوستهام 
۶۱%مالکیت۳۹%
۶شوت در چارچوب ۳
۱۳شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۶
۵۸۴تعداد پاس۳۷۰
۴۹۶پاس صحیح۲۸۰
۱۹سانتر۱۱
۷کرنر۵
۴خطا۶
۰آفساید۵
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد وستهام

 

پخش زنده بازی منچستریونایتد وستهام

در نبردی حساس و جذاب از هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، وستهام و منچستریونایتد در ورزشگاه المپیک لندن به مصاف هم رفتند که شیاطین‌سرخ ۲ بر یک پیروز شدند.

چکش‌ها با نمایش خوب‌شان در دقیقه ۳۰ توسط بن‌رحمه به گل رسیدند، اما فقط ۵ دقیقه زمان لازم بود تا رونالدو یک مرتبه دیگر برای شیاطین‌سرخ گل بزند و بازی را به تساوی بکشاند. نیمه دوم هم این بازی پرسرعت و جذاب دنبال شد تا این که دقیقه ۸۹ لینگارد با شوتی تماشایی به تیم سابقش گل زد. دقیقه آخر هم داور با کمک VAR یک پنالتی برای وستهام گرفت که نوبل به میدان رفت و آن را به دستان دخئا کوبید تا ۳ امتیاز شیرین برای شاگردان سولشائر حفظ شود.

 

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد وستهام | تی وی تو

 

وستهام منچستریونایتد 
۴۰%مالکیت۶۰%
۴شوت در چارچوب ۱۰
۵شوت خارج از چارچوب۴
۸مهار دروازه بان۳
۴۱۷تعداد پاس۶۲۴
۳۴۸پاس صحیح۵۶۲
۱۷سانتر۳۳
۲کرنر۱۱
۵خطا۸
۲آفساید۰

 

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد وستهام | تی وی تو

 

بازی منچستر یونایتد مقابل وستهام زنده

در یکی دیگر از بازی‌های هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس تیم منچستریونایتد میزبان وستهام بود و با یک گل پیروز شد.در بیست دقیقه ابتدایی نیمه اول شاهد بازی سرد و بی جانی از سوی هر دو تیم بودیم، اما پس از آن منچستریونایتد کمی فشار را بیشتر کرد و مالکیت توپ و میدان را در اختیار گرفت.

شاگردان سولسشر چند موقعیت نیز سمت دروازه فابیانسکی طراحی کردند، اما هیچ کدام نتیجه نداشت تا دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند. در نیمه دوم، بازی متعادل دنبال می‌شد تا اینکه روی ارسال برونو فرناندز طراح پرتغالی یونایتد، کریگ پاوسون به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا به این صورت، منچستریونایتد با یک گل پیش بیفتد.

در ادامه پخش زنده بازی منچستریونایتد و وستهام ، وستهام کمی از حالت دفاعی خودش خارج شد و چند فرصت خوب گلزنی هم داشت که درخشش مگوایر اجازه باز شدن دروازه را نداد تا این منچستریونایتد باشد که با پیروزی خفیف ۱-۰ سه امتیاز بازی را تصاحب می‌کند.

با این برد شاگردان اولگنار سولسشر ۵۷ امتیازی شدند  تا رده دوم جدول را از لسترسیتی پس بگیرند. وستهام اما با قبول هشتمین باخت فصلش با ۴۸ امتیاز در رده پنجم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد وستهام | تی وی تو

 

منچستریونایتد وستهام 
۶۱%مالکیت۳۹%
۴شوت در چارچوب ۰
۴شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۴
۶۸۴تعداد پاس۴۱۱
۶۱۷پاس صحیح۳۳۵
۱۷سانتر۱۹
۶کرنر۲
۱۲خطا۲
۰آفساید۲
۴کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد وستهام | تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی منچستریونایتد و وستهام

در دور پنجم رقابت‌های جام حذفی انگلیس، منچستریونایتد به سختی و در پایان ۱۲۰ دقیقه موفق به شکست وستهام با یک گل شد.تیم تحت هدایت مویس ۹۰ دقیقه را خوب مقاومت کرد، اما در دقیقه ۹۷ مک‌تامینی پاس رشفورد را به قعر دروازه مهمان فرستاد تا شیاطین‌سرخ راهی مرحله بعد شوند.با توجه به اینکه اوضاع در لیگ برتر انگلیس به شکلی پیش رفته است که احتمال قهرمانی منچسترسیتی بسیار زیاد شده و منچستریونایتد کار سختی در لیگ انگلیس دارد، شاگردان اوله گونار سولسشر، نگاهی ویژه به جام حذفی دارند تا بلکه بتوانند در این رقابت‌ها قهرمان شوند و فصل را بدون جام به پایان نرسانند.این بازی در ورزشگاه اولدترافورد برگزار می‌شد و منچستریونایتد به نوعی میزبان بود و در نهایت موفق شد بازی را هم ببرد.

 

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد وستهام | تی وی تو

 

منچستریونایتد وستهام 
۶۱%مالکیت۳۹%
۵شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۴
۸۳۴تعداد پاس۵۱۱
۷۲۹پاس صحیح۳۹۶
۲۲سانتر۲۷
۶کرنر۴
۱۵خطا۱۲
۳آفساید۱

 

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد وستهام | تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد و وستهام

در ادامه ی رقابت های لیگ برتر انگلیس در هفته ی سی و هفتم ، تیم های منچستر یونایتد و وستهام با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با ضربه ی ایستگاهی آنتونیو که در دقیقه ی ۳+۴۵ به گل اول این رقابت تبدیل شد ، به پایان رسید. وستهام نیمه  ی دوم را با برتری ۱-۰ آغاز کرد و همین باعث شد منچستری ها بر شدت حملات خود را افزایش دهند و سرانجام این گرین وود بود که با گل کردن ضربه ی خود در دقیقه ی ۵۱ حساب کار را ۱-۱ کرد. در ادامه اما بازیکنان دو تیم از موقعیت های بدست آمده ، استفاده نکردند و در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد وستهام | تی وی تو

 

منچستر یونایتدوستهام 
۵۷%مالکیت۴۳%
۴شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۳
۶۰۹تعداد پاس۴۴۱
۵۲۷پاس صحیح۳۴۹
۸سانتر۲۰
۲کرنر۳
۱۰خطا۹
۳آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد وستهام | تی وی تو

 

پخش زنده بازی منچستر و وستهام

در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، وستهام در ورزشگاه لندن، میزبان منچستریونایتد بود که این بازی در نهایت با شکست ۲-۰ شیاطین سرخ به پایان رسید.نیمه اول در حالی آغاز شد که دو تیم با احتیاط کار را دنبال می‌کردند و در برخی از دقایق شاهد بازی فیزیکی و پربرخوردی بودیم. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت اما مدافعیت اجازه خلق موقعیت به مهاجم‌های حریف نمی‌دادند و این باعث شده بود تا بازی سردی را شاهد باشیم. اما سرانجام در دقیقه ۴۳، بازی‌سازی خوب مارک نوبل توپ را به فیلیپه اندرسون رساند و او به یک پاس تک‌ضرب آندری یارمولنکو را داخل محوطه جریمه در موقعیتی عالی قرار داد و او هم با یک ضربه پای چپ زیبا، توپ را دور از دستان دخیا وارد دروازه منچستریونایتد کرد.

در ادامه پخش زنده فوتبال منچستر و وستهام بعد از گل فرصتی برای جبران نبود و نیمه اول با برتری ۱-۰ میزبان به پایان رسید.نیمه دوم هم بازی با آرامش پیش می‌رفت و بیشتر توپ در میانه میدان در رفت‌ و آمد بود. در اواسط نیمه ، فشارهای یونایتد افزایش یافت .در دقیقه ۸۳،  یک ضربه آزاد نصیب چکش‌ها شد و این بار آرون کرس‌ول با یک ضربه فوق‌العاده داوید دخیا را مغلوب کرد تا خیال مهدنس پیگرینی از پیروزی در این بازی راحت شود.تلاش‌های یونایتد در ادامه بی‌ثمر بود و وستهام موفق شد در این دیدار خانگی به پیروزی ۲-۰ دست یافته و به رده چهارم جدول صعود کند.

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد وستهام | تی وی تو

 

وستهام  منچستریونایتد
۴۶%مالکیت۵۴%
۶شوت در چارچوب ۳
۱شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۴
۴۲۴تعداد پاس۴۸۶
۳۳۲پاس صحیح۳۹۷
۱۴سانتر۲۰
۳کرنر۷
۸خطا۹
۲آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد وستهام | تی وی تو

پخش زنده منچستر یونایتد و وستهام

در ادامه هفته سی و چهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس تیم فوتبال منچستریونایتد در خانه خودش ۲ – یک از سد وستهام گذشت و به رقابت برای کسب سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان ادامه داد.وستهام بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از خلق چند موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه ۱۰ توسط فیلیپه اندرسون به گل هم رسید که البته توسط داور مردود اعلام شد.اما در ادامه یونایتد بازی را در دست گرفته و در دقیقه ۱۶ به گل اول رسید. با متوقف شدن خوان ماتا در محوطه جریمه، یونایتد صاحب یک ضربه پنالتی شد که پل پوگبا آن را تبدیل به گل کرد و یونایتد از حریف خود پیش افتاد.

نیمه نخست با برتری ۰-۱ یونایتد به پایان رسید.اما وستهام نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۴۹ به گل تساوی رسید. ارسال دقیق لانزینی با ضربه تمام کننده اندرسون از گوشه محوطه همراه بود تا یونایتد گل اول را دریافت کند. در دقیقه ی ۶۰ ،ارسال آنتونیو به تیرک دروازه یونایتد برخورد کرد و این تیم خوش شانس بود که دروازه اش در خانه بسته ماند.اما در دقیقه ۷۹ و این بار با خطای فردریکس روی مارسیال، یونایتد صاحب یک ضربه پنالتی دیگر شد تا این بار نیز پل پوگبا موفق به گلزنی شد و تیمش را دوباره از وستهام پیش اندازد.

در ادامه پخش زنده فوتبال منچستر وستهام، وستهام تلاش زیادی برای زدن گل تساوی کرد که به نتیجه نرسید و در نهایت یونایتد با دو پنالتی پوگبا پیروز این دیدار شد.

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد وستهام | تی وی تو

 

منچستریونایتدوستهام
۴۲%مالکیت۵۸%
۴شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۲
۳۷۴تعداد پاس۵۲۰
۲۸۹پاس صحیح۴۱۷
۳سانتر۹
۳کرنر۱۱
۵ضربه ایستگاهی۱۲
۱۴خطا۵
۳آفساید۳
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد وستهام | تی وی تو

برچسب‌ها: