تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال رئال مادرید لیورپول ‌

رئال مادرید
لیورپول

چهارشنبه ۲۵ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی رئال مادرید لیورپول امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید لیورپول را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید لیورپول امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال رئال مادرید – لیورپول به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید لیورپول را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی رئال مادرید لیورپول را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید لیورپول را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید لیورپول را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید لیورپول – ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو، رئال‌مادرید مقابل لیورپول ۳ بر یک پیروز شد، درست مثل فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۱۸.در نیمه نخست رئال تیم برتر بود و موقعیت‌های پرشماری هم به‌دست آورد. در دقیقه ۲۷ وینیسیوس پاس عالی کروس را تبدیل به گل نخست کرد. دقیقه ۳۶ هم در صحنه‌ای بحث‌برانگیز پس از این که داور خطا روی مانه را نگرفت، اشتباه آرنولد و پاسش به آسنسیو با گل دوم برای رئال همراه شد.

لیورپول نیمه دوم برعکس نیمه نخست به حمله رفت و از فرصت‌هایی که ابتدای نیمه داشت دقیقه ۵۱ توسط صلاح به گل رسید، اما دقیقه ۶۵ وینیسیوس یک مرتبه دیگر با شوت زمینی و آرام دروازه آلیسون را گشود تا تیمش با حاشیه امنیت خوبی به آنفیلد برود.

 

 

رئال‌مادرید  لیورپول 
۴۵% مالکیت ۵۵%
۷ شوت در چارچوب  ۱
۳ شوت خارج از چارچوب ۳
۰ مهار دروازه بان ۴
۵۰۵ تعداد پاس ۶۰۶
۴۱۵ پاس صحیح ۵۲۰
۱۰ سانتر ۱۴
۵ کرنر ۳
۶ خطا ۱۱
۳ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۳

 

 

 

پخش زنده بازی رئال مادرید لیورپول – ۵ خرداد ۹۷

در چارچوب دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۱۸-۲۰۱۷، تیم های رئال مادرید و لیورپول ادر ورزشگاه المپیک کیف به مصاف هم رفتند. در ۱۰ دقیقه ابتدایی بازی این بازیکنان لیورپول بودند که در میان همهمه ای که طرفدارانشان بوجود آورده بودند، با در اختیار داشتن توپ و میدان چند موقعیت خطرناک روی دروازه ناواس ایجاد کردند. در دقیقه ۱۵ رونالدو بعد از نفوذ از سمت راست توپ را با اختلافی کم از بالای دروازه کاریوس به بیرون فرستاد.

حملات لیورپول ادامه داشت تا اینکه مهمترین شانس این تیم بوجود آمد. شوت فیرمینو که توسط راموس بلاک شده بود به الکساندر آرنولد رسید و او هم با شوتی زمینی، کیلور ناواس را وادار به عکس العمل کرد.در دقیقه ۲۶ روی برخورد راموس و صلاح، برای دقایقی تمام هواداران و کادر فنی لیورپول نگران مصدومیت صلاح بودند، طولی نکشید که مشخص شد صلاح نمی تواند به بازی ادامه دهد و جای خود را به آدام لالانا داد.بلافاصله بعد از مصدومیت صلاح، نوبت به کارواخال رسید تا با مصدومیت از زمین خارج شود و جای خود را به ناچو فرناندز بدهد. بعد از این دو تعویض رئال مادرید بود که کنترل بازی را در دست گرفت و لیورپول را تحت فشار قرار داد.

حملات رئال مادرید ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۴۳ این رونالدو بود که روی ارسالی که از سمت راست روی دروازه آمده بود ضربه سری خطرناک راهی دروازه کرد که بعد از عکس العمل عالی کاریوس بنزما در شرایط آفساید توپ را وارد دروازه کرد و گلش به درستی مردود اعلام شد.در واپسین لحظات  نیمه اول تلاش بنزما هم برای رسیدن به گل نتیجه ای نداشت. شوت پشت محوطه او از کنار دروازه لوریس کاریوس به بیرون رفت. در ادامه اتفاق خاصی به وجود نیامد تا بازی با همان نتیجه ۰-۰ در نیمه اول به پایان برسد.

در آغاز نیمه دوم روی تکل آدام لالانا توپ به شکلی اتفاقی در اختیار ایسکو قرار گرفت و او توپ را دور از دستان کاریوس به تیر افقی دروازه کوبید.لیورپول همچنان در شوک مصدومیت صلاح به سر می برد تا اینکه در دقیقه ۵۰ روی اشتباه عجیب کاریوس، این کریم بنزما بود که پرتاب دست کوتاه سنگربان قرمزپوشان را سر ضرب قطع کرد تا توپ آرام آرام به گوشه دروازه لیورپول بغلتد.

چیزی از برتری مادریدی ها نگذشته بود که بعد از چند رفت و آمد روی یک ارسال ضربه سر دژان لوورن به سدیو مانه سنگالی رسید و او نیز با ضربه ای سرضرب از فاصله نزدیک، دروازه کیلور ناواس را گشود تا بازی به تساوی کشیده شود.حدود یک ساعت از بازی گذشته بود که ضربه ایسکو از فاصله چند متری توسط کاریوس به کرنر فرستاده شد. بعد از این صحنه بود که ایسکو جای خود را به گرت بیل آماده داد تا شاید برای آخرین بار مثلث بی بی سی در زمین شکل بگیرد.

چیزی از ورود بیل به میدان نگذشته بود که او روی ارسال مارسلو از سمت چپ، با یک ضربه برگردان استثنایی توپ را به شکلی قوس دار از روی دستان کاریوس وارد دروازه کرد تا حتی واکنش زیدان را نیز به همراه داشته باشد. با این گل فوق العاده دوباره برتری به اردوی مادریدی ها بازگشت.۷۰ دقیقه از بازی می گذشت که ضربه پای چپ سدیو مانه با لمس ناواس و کمک تیر دروازه راهی کرنر شد. دقیقه ۷۳ بود که روی یک ضدحمله بسیار خطرناک رونالدو با کاریوس تک به تک شد اما تکل به موقع رابرتسن نگذاشت تا ستاره پرتغالی در این بازی موفق به گلزنی شود.

در دقیقه ۸۱ کریم بنزما پاس بلند بیرون پای گرت بیل را با یک ضربه والی فوق العاده روانه دروازه کاریوس کرد که با واکنش عالی این دروازه بان آلمانی روبرو شد.شیرین کامی گرت بیل در این بازی ادامه داشت. در دقیقه ۸۴ گرت بیل در فضایی آزاد از فاصله ای دور با یک ضربه بسیار محکم شب کابوس وار کاریوس را تکمیل کرد. ضربه سهمگین فوق ستاره ولزی، کاریوس را وادار به اشتباه کرد تا ضربه او بعد از برخورد به دستان کاریوس راهی دروازه لیورپول شود.

در لحظات پایانی در حالی که رونالدو صاحب فرصتی عالی بود با ورود یک تماشاگر به میدان  بازی متوقف شد و لحظاتی بعد با سوت ماژیچ دیدار این دو تیم با پایان رسید و رئال مادرید برای سیزدهمین بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد.

 

 

رئال مادرید  لیورپول 
۶۵% مالکیت ۳۵%
۵ شوت در چارچوب  ۲
۶ شوت خارج از چارچوب ۳
۱ مهار دروازه بان ۲
۶۴۸ تعداد پاس ۳۲۷
۵۷۷ پاس صحیح ۲۴۷
۳ سانتر ۳
۹ کرنر ۵
۱۶ ضربه ایستگاهی ۵
۵ خطا ۱۸
۷ آفساید ۳
۰ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی رئال مادرید لیورپول – ۱۳ آبان ۹۳

در دیدار چهارم از گروه B رقابت های چمپیونزلیگ، دو تیم رئال مادرید و لیورپول در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان آنچلوتی با تک گل کریم بنزما، ۳ امتیاز مسابقه را کسب کردند.با توجه به ترکیب راجرز برای این مسابقه، مشخص بود که آنها با قصد گل نخوردن و ضربه زدن به رئال مادرید در ضد حملات آمده اند و به همین دلیل مادریدی ها از همان ابتدای کار توپ و میدان را در اختیار گرفتند و موقعیت هایی روی دروازه لیورپول خلق کردند که واکنش های مینیوله در چند صحنه مانع از فروپاشی دروازه اش توسط کریستیانو رونالدو شد. اما سرانجام تک گل دقیقه ۲۷ بنزما کافی بود تا نیمه نخست با پیروزی قوهای سفید به پایان برسد.

در نیمه دوم شاهد بازی آرام تری بودیم اما لیورپولی ها در لحظات ابتدایی هجومی تر بازی کرده و چند موقعیت خلق کردند که راه به دروازه کاسیاس نداشت. از دقیقه ۶۰ تعویض های بازی آغاز شد و رفته رفته بیل، جرارد، استرلینگ و کوتینیو وارد میدان شدند و در بین آنها تنها گرت بیل بود که با ضربه ای از داخل محوطه، خطر ساز شده و تیر دروازه مینیوله را به لرزه در آورد.

در ادامه باز هم توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا رئال مادرید با پیروزی ۱-۰ دوازدهمین امتیاز خود در مرحله گروهی را نیز کسب کند و رکورد رائول گونزالس هم فعلاً دست نخورده باقی بماند.

 

 

رئال مادرید  لیورپول 
۵۷% مالکیت ۴۳%
۱۰ شوت در چارچوب  ۱
۶ شوت خارج از چارچوب ۲
۱ مهار دروازه بان ۸
۷ کرنر ۱
۱۶ ضربه ایستگاهی ۹
۸ خطا ۱۲
۱ آفساید ۴
۳ کارت زرد ۲

 

بازیهای چهارشنبه ۱ اردیبهشت

پخش زنده فوتبال ریو آوه ماریتیمو ‌

چهارشنبه ۲۰:۳۰

لیگ پرتغال

ماریتیمو
ریو آوه

زنده

پخش زنده فوتبال میلان ساسولو ‌

چهارشنبه ۲۱:۰۰

سری آ ایتالیا

ساسولو
آث میلان

زنده

پخش زنده فوتبال اشتورم گراتس ولفسبرگر

چهارشنبه ۲۱:۰۰

لیگ قهرمانان آسیا

ولفسبرگر
اشتورم گراتس

زنده

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن آنژه ‌

چهارشنبه ۲۱:۱۵

جام حذفی فرانسه

آنژه
پاریسن ژرمن

زنده

پخش زنده فوتبال تاتنهام ساوتهمپتون ‌

چهارشنبه ۲۱:۳۰

لیگ برتر انگلیس

ساوتهمپتون
تاتنهام

زنده

پخش زنده فوتبال سویا لوانته ‌

چهارشنبه ۲۱:۳۰

لالیگا اسپانیا

لوانته
سویا

زنده

پخش زنده فوتبال استقلال الدحیل قطر

چهارشنبه ۲۲:۱۵

لیگ قهرمانان آسیا

الدحیل قطر
استقلال تهران

پخش زنده فوتبال بواویشتا براگا ‌

چهارشنبه ۲۲:۳۰

لیگ پرتغال

براگا
بواویشتا

پخش زنده فوتبال راپیدوین لاسک

چهارشنبه ۲۳:۰۰

لیگ اتریش

لاسک
راپید وین

پخش زنده فوتبال دورتموند یونیون برلین ‌

چهارشنبه ۲۳:۰۰

بوندسلیگا آلمان

یونیون برلین
دورتموند

پخش زنده فوتبال اینتر اسپتزیا ‌

چهارشنبه ۲۳:۱۵

سری آ ایتالیا

اسپتزیا
اینترمیلان

پخش زنده فوتبال یوونتوس پارما ‌

چهارشنبه ۲۳:۱۵

سری آ ایتالیا

پارما
یوونتوس

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان استقلال دوشنبه

چهارشنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

استقلال دوشنبه
الهلال عربستان

پخش زنده فوتبال آلمالیق شباب الاهلی

چهارشنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

شباب الاهلی
آلمالیق

پخش زنده فوتبال لیون موناکو ‌

چهارشنبه ۲۳:۴۰

جام حذفی فرانسه

موناکو
لیون

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی استون ویلا ‌

چهارشنبه ۲۳:۴۵

لیگ برتر انگلیس

استون ویلا
منچسترسیتی

بازیهای پنجشنبه ۲ اردیبهشت