تی وی تو
پرسپولیس

بازی زنده پرسپولیس

پخش زنده بازی پرسپولیس | نتیجه بازی زنده امروز پرسپولیس | شما می توانید بازی زنده پرسپولیس را بصورت آنلاین تماشا کنید. شما مخاطبان و کاربران تی وی تو از هر کجا که هستید می توانید بدون نیاز به تلویزیون پخش بازی زنده پرسپولیس امروز را آنلاین از تی وی تو تماشا کنید.

در طی سالهای گذشته همواره پخش زنده بازی پرسپولیس یکی از پرمخاطب ترین رویدادهای فوتبالی ایران بوده و صدا سیمای ایران همواره در پخش مستقیم بازی پرسپولیس سعی کرده از بهترین امکانات خود بهره ببرد تا بتواند رضایت خیل عظیم طرفداران و مخاطبان این تیم را جلب نماید. حضور ستاره های درخشان فوتبا ایران در پرسپولیس باعث شده این تیم همواره از پرستاره ترین تیم های فوتبال ایران باشد که بسیاری از ملی پوشان را در کنار هم جمع کرده و تماشای پخش زنده بازی پرسپولیس را برای تمام فوتبال دوستان ایرانی جذاب و لذت بخش کرده است.

نسل جدید تیم پرسپولیس در آسیا بسیار درخشان عمل کرد و توانست در بازیهای جام باشگاههای آسیا در طی سالهای گذشته جزو بهترین نماینده های فوتبال ایران باشد. این نتایج درخشان و حضور قدرتمند باعث شده پخش زنده فوتبال پرسپولیس در برابر تیم های مطرح آسیایی به پربیننده ترین برنامه های تلویزیون ایران تبدیل شود و در زمان بازی زنده پرسپولیس میلیونها طرفدار بازیهای این تیم را چه از تلویزیون و چه بصورت آنلاین تماشا کنند.

این روزها که گسترش اینترنت بسیار بیشتر از گذشته شده ، تماشای پخش آنلاین بازی پرسپولیس این فرصت را فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید و بدون نیاز به تلویزیون بتوانید زنده و مستقیم بازیهای پرسپولیس را آنلاین تماشا کنید. تی وی تو بازی زنده پرسپولیس را در تمام رقابت ها پوشش می دهد و شما می توانید به سادگی اخبار لحظه به لحظه و گزارش زنده بازی پرسپولیس را دریافت نمایید

باشگاه پرسپولیس یکی از قدیمی ترین پرطرفدارترین تیم های فوتبال ایران و آسیاست و بعنوان محبوبترین تیم فوتبال در قاره آسیا شناخته می شود . باشگاه پرسپولیس در سالهای گذشته همواره در سطح یک فوتبال ایران حضور داشته و یکی از عوامل حضور تماشاگران در ورزشگاههای ایران تماشای بازی زنده پرسپولیس بوده است.

پرسپولیس باشگاهی است که در سال  ۱۳۴۲ و بدست علی عبده بنا شد،( در این باشگاه رشته‌های بولینگ، والیبال و بسکتبال نیز فعال بودند.) ، عبده از آمریکا به ایران آمده بود و در جامعه ورزشی آمریکا در رشته بوکس صاحب عنوان قهرمانی شده بود ، وی مدت‌ها اندیشه ایجاد تیم فوتبال پرسپولیس را با خود داشت ، او حتی تیم فوتبالی را نیز ایجاد کرده بود که  البته این تیم، تیمی ضعیف در رده دوم باشگاههای کشور محسوب می‌شد و از اعضای محبوب و ماندگار از آن محمود خوردبین را می‌توان نام برد.

بعد از انحلال شاهین،  با فعالیت امیر مسعود برومند و رایزنی‌های مرحوم دهداری، چند تن از بازیکنان قبلی شاهین در ترکیب تیم دسته دومی پرسپولیس قرار گرفته و در مسابقه ای مقابل تیم جم آبادان (که در آن زمان تیم صاحب نامی بود) شرکت کردند ، سپس تمامی اعضای شاهین به پرسپولیس پیوستند.

فوتبال زنده پرسپولیس مس کرمان

پنجشنبه ۱۷:۰۰

لیگ برتر ایران

مس کرمان
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس ملوان انزلی

پنجشنبه ۱۷:۰۰

لیگ برتر ایران

ملوان بندر انزلی
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس مس رفسنجان

پنجشنبه ۱۷:۰۰

لیگ برتر ایران

مس رفسنجان
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس سپاهان

جمعه ۲۰:۰۰

لیگ برتر ایران

سپاهان
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس تراکتور

یکشنبه ۱۸:۳۰

لیگ برتر ایران

تراکتور
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس هوادار

دوشنبه ۱۹:۳۰

لیگ برتر ایران

هوادار
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس صنعت نفت آبادان

چهارشنبه ۱۸:۳۰

لیگ برتر ایران

صنعت نفت آبادان
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس فولاد

جمعه ۲۰:۳۰

لیگ برتر ایران

فولاد خوزستان
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس ذوب آهن

شنبه ۱۹:۰۰

لیگ برتر ایران

ذوب آهن اصفهان
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس پدیده

یکشنبه ۲۰:۰۰

لیگ برتر ایران

پدیده
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس پیکان

چهارشنبه ۲۰:۴۰

لیگ برتر ایران

پیکان
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس استقلال

پنجشنبه ۱۷:۳۰

لیگ برتر ایران

استقلال تهران
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس گل گهر سیرجان

چهارشنبه ۱۷:۰۰

لیگ برتر ایران

گل گهر سیرجان
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس ویستا توربین

دوشنبه ۱۷:۳۰

جام حذفی ایران

ویستا توربین
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس الهلال عربستان

شنبه ۲۱:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

الهلال عربستان
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس استقلال دوشنبه

سه‌شنبه ۱۹:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

استقلال دوشنبه
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس ماشین سازی تبریز

سه‌شنبه ۲۱:۱۵

لیگ برتر ایران

ماشین سازی تبریز
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس شاهین بندر عامری

سه‌شنبه ۲۰:۳۰

جام حذفی ایران

شاهین بندر عامری
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس الریان قطر

پنجشنبه ۱۹:۰۰

لیگ قهرمانان آسیا

الریان قطر
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس الوحده‌ امارات

دوشنبه ۱۹:۰۰

لیگ قهرمانان آسیا

الوحده‌ امارات
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس گوا

جمعه ۲۱:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

گوا
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس سایپا

دوشنبه ۱۷:۲۵

لیگ برتر ایران

سایپا
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس اولسان هیوندای

شنبه ۱۵:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

اولسان هیوندای
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس النصر عربستان

شنبه ۱۸:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

النصر عربستان
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس پاختاکور

چهارشنبه ۲۱:۱۵

لیگ قهرمانان آسیا

پاختاکور
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس السد قطر

یکشنبه ۱۷:۱۰

لیگ قهرمانان آسیا

السد قطر
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس الشارجه

پنجشنبه ۲۱:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

الشارجه
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس الدحیل قطر

دوشنبه ۱۸:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

الدحیل قطر
پرسپولیس

فوتبال زنده پرسپولیس التعاون

جمعه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

التعاون
پرسپولیس
پرسپولیس

پخش زنده بازی پرسپولیس

پرسپولیس در بهار سال ۱۳۴۷ و با مربیگری دهداری (کاپیتان پیشین شاهین) و سرپرستی دکتر برومند با میادین فوتبال معرفی شد ، مطابق مقررات این تیم می‌بایست کار خود را از دسته سوم و یا حداکثر از دسته دوم باشگاه‌ها شروع می کرد  اما انحلال چند تیم در این زمان باعث شد تا به جای مسابقات لیگ ،  یک سری مسابقات رده بندی در سطح باشگاههای پایتخت برگزار شود که در آن زمان مسابقات ۴۴ تیم به رقابت پرداختند که ۴ تیم: پرسپولیس، تاج، عقاب و پاس ، سرگروه شدند.

پرسپولیس – تی وی تو

از آن پس پرسپولیس رسماً وارد مسابقات باشگاهی ایران شد. این تیم در سال ۱۳۴۷ قدرت نمایی کرد و تمام رقیبان را پشت سرگذاشت و به عنوان قهرمان باشگاههای تهران ،  جهت شرکت در مسابقات آسیایی تایلند ،عازم بانکوک گردید.از تنها رقیب این تیم در آن سال ها میتوان تیم پیکان را نام برد که تیمی تازه تاسیس محسوب می شد و علی پروین نیز در این تیم توپ زنی می کرد .

پرسپولیس – تی وی تو

پخش زنده بازی پرسپولیس امروز

پرسپولیس تلاش می کرد تا خود را با استانداردهای حرفه‌ای تطبیق دهد اما بدلیل فقدان زیرساختهای فوتبال حرفه‌ای در کشور، این ایده به صورت کامل به فرجام نرسید ، این تیم با امضای قرارداد با استعداد های سایر تیم ها سعی در جبران این نقص داشت اما متاسفانه سایه ی تاریکی بر این تیم افتاده بود و پرسپولیس با وجود طرفداران بیشمار ، به تیمی محلی نزول کرد. در سال۱۳۵۰ که نخستین لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران با نام تخت جمشید شکل گرفت، پرسپولیس سرانجام توانست در ۵  دوره ی برگزاری آن ، با کسب دو قهرمانی (لیگ اول و دوم) و سه نایب قهرمانی ، به عنوان پرافتخارترین باشگاه کشور شناخته شود

مشکل دوم خیلی سریع پیش آمد ، پس از انقلاب اسلامی این تیم با کمبود بازیکن مواجه شد اما برگزاری مسابقات جام شهید اسپندی در سال ۱۳۵۸ و مسابقات پس از آن ، جوانان مستعد را تشویق کرد تا به پرسپولیس بپیوندند.

پخش بازی زنده پرسپولیس امروز

باشگاه پرسپولیس در سال۱۳۶۵ تحت پوشش بنیاد مستضعفان و جانبازان قرار گرفت، این سازمان ، نام باشگاه را به آزادی تغییر داد منتها پس از مدتی بنیاد از اداره ی این باشگاه خودداری کرد . سازمان تربیت بدنی مسئولیت اداره ی تیم را بر عهده گرفت و نام باشگاه را به پیروزی تغییر داد .

باشگاه از سال ۱۳۷۰ با آغاز مجدد لیگ فوتبال ایران تحت عنوان لیگ آزادگان، دور جدیدی از فعالیتهای خود را آغاز نمود و پیوسته علیرغم تغییرات گسترده و متعدد در مدیریت باشگاه ، توانست موقعیت خود را به عنوان یکی از سه باشگاه برتر کشور و کسب مقامهای نخست، دوم و یا سوم حفظ کند.

این باشگاه در سال ۱۳۸۰ با آغاز لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران ، به عنوان اولین قهرمان لیگ برتر شناخته شد. نکته جالب در مورد باشگاه پیروزی این است که اکثر بازیکنان بزرگ ایران از سال ۱۹۹۴تا سال۲۰۰۱ یا بازیکن این تیم بودند و یا توسط این تیم یه فوتبال آسیا معرفی شدند.

پرسپولیس – تی وی تو