تی وی تو
آث میلان

پخش زنده بازی آث میلان

پخش زنده بازی میلان | نتایج زنده بازی میلان | شما می توانید بازی های میلان را بصورت آنلاین تماشا کنید و نتایج زنده بازی های میلان را دریافت کنید.

میلان یکی از قدیمی ترین و پر افتخارترین تیم های ایتالیا و اروپا محسوب می شود که در بین فوتبالدوستان در ایران طرفداران زیادی دارد . اگر شما هم مایلید پخش زنده بازی میلان را هر هفته ، از هر کجا که هستید آنلاین تماشا کنید ، می توانید از اپلیکیشن تی وی تو پخش زنده بازی میلان را ببینید

پخش زنده فوتبال آث میلان ساسولو

چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سری آ ایتالیا

ساسولو
آث میلان

پخش زنده فوتبال آث میلان جنوا ‌

یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

سری آ ایتالیا

جنوا
آث میلان

پخش زنده فوتبال آث میلان پارما ‌

شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

سری آ ایتالیا

پارما
آث میلان

پخش زنده فوتبال آث میلان سمپدوریا ‌

شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

سری آ ایتالیا

سمپدوریا
آث میلان

پخش زنده فوتبال میلان فیورنتینا ‌

یکشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۰

سری آ ایتالیا

فیورنتینا
آث میلان

پخش زنده فوتبال آث میلان منچستر یونایتد ‌

پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹

لیگ اروپا

منچستر یونایتد
آث میلان

پخش زنده فوتبال آث میلان ناپولی ‌

یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

ناپولی
آث میلان

پخش زنده فوتبال منچستریونایتد میلان ‌

پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۹

لیگ اروپا

آث میلان
منچستر یونایتد

پخش زنده فوتبال آث میلان ورونا ‌

یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

ورونا
آث میلان

پخش زنده فوتبال آث میلان اودینزه ‌

چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

اودینزه
آث میلان

پخش زنده فوتبال آث میلان رم ‌

یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

آاس رم
آث میلان

پخش زنده فوتبال آث میلان ستاره سرخ بلگراد ‌

پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹

لیگ اروپا

ستاره سرخ بلگراد
آث میلان

پخش زنده فوتبال آث میلان اینترمیلان ‌

یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

اینترمیلان
آث میلان

پخش زنده فوتبال میلان ستاره سرخ

پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹

لیگ اروپا

ستاره سرخ بلگراد
آث میلان

پخش زنده فوتبال میلان اسپتزیا ‌

شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

اسپتزیا
آث میلان

پخش زنده فوتبال آث میلان کروتونه ‌

یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

کروتونه
آث میلان

پخش زنده فوتبال میلان بولونیا ‌

شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

بولونیا
آث میلان

پخش زنده فوتبال اینترمیلان آث میلان ‌

سه‌شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

کوپا ایتالیا

آث میلان
اینترمیلان

پخش زنده فوتبال میلان آتالانتا ‌

شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

آتالانتا
آث میلان

پخش زنده فوتبال آث میلان کالیاری ‌

دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

کالیاری
آث میلان

پخش زنده فوتبال میلان تورینو ‌

سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹

کوپا ایتالیا

تورینو
آث میلان

پخش زنده فوتبال میلان تورینو ‌

شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

تورینو
آث میلان

پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان ‌

چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

آث میلان
یوونتوس

پخش زنده فوتبال میلان بنونتو ‌

یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

بنونتو
آث میلان

پخش زنده فوتبال میلان لاتزیو ‌

چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

لاتزیو
آث میلان

پخش زنده فوتبال میلان ساسولو ‌

یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

ساسولو
آث میلان

پخش زنده فوتبال میلان جنوا ‌

چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

جنوا
آث میلان

پخش زنده فوتبال میلان پارما ‌

یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

پارما
آث میلان

پخش زنده فوتبال میلان اسپارتا پراگ ‌

پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹

لیگ اروپا

اسپارتا پراگ
آث میلان

پخش زنده فوتبال میلان سمپدوریا ‌

یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹

سری آ ایتالیا

سمپدوریا
آث میلان
آث میلان

پخش زنده بازی میلان آنلاین

آث میلان با هفت پیروزی در جام اروپا و لیگ قهرمانان یوفا ، در بین باشگاه های فوتبال ایتالیا و رده های  بین المللی موفق ترین تیم  است.  AC مخفف Associazione Calcio است که به زبان انگلیسی به “باشگاه لگد” ترجمه می شود .

پخش زنده بازی میلان امشب

تعداد زیادی از طرفداران این تیم  نمی دانند  که یکی از معروف‌ترین نمادهای ایتالیا ، میلان ،  در ۱۳ دسامبر ۱۸۹۹ توسط دو مهاجر انگلیسی، هربرت کلیپین ( Herbert Kilipin ) و آلفرد ادواردز( Alfred Edwards ) تاسیس شده‌است.

در ابتدا میلان ، هم باشگاه فوتبال و هم یک باشگاه کریکت بود ( در طی این زمان باشگاه خود را ” باشگاه فوتبال میلان ” و ” باشگاه کریکت ” می نامید ) اما مدت زیاد طول نکشید که  فوتبال بر کریکت پیشی گرفت  و در سال ۱۹۱۹ نام باشگاه به Milan FC تغییر یافت . بعد ها این باشگاه دوباره نام خود را اول به Milan Associazione Sportiva  و سپس به Associazione Calcio Milan تغییر داد .

دو سال بعد ، میلان  اولین قهرمانی خود را بدست آورد و توانایی های خود را به همه اثبات کرد . سپس در سال های ۱۹۰۶ و ۱۹۰۷ نیز دو قهرمانی دیگر به افتخاراتش اضافه نمود.

لوگو ی سپر( اسکودتو ) در واقع نشانی ست که به قهرمان لیگ برتر ایتالیا ( سری آ ) اهدا می شود ، این لوگو ، نماد سپری ست  که پرچم ایتالیا بر آن نقش بسته و  بر روی لباس تیم قهرمان ، حک می شود و جزو افتخارات آن تیم محسوب می گردد.

پس از جدایی چند تن از اعضای این باشگاه ، که بعد ها تیم رقیب ، یعنی اینتر میلان را تشکیل دادند ، آث میلان ۴۰ سال برای کسب عنوان بعدی خود صبر کرد . سرانجام در سال ۱۹۵۱، به پشتوانه ی سه بازیکن سوئدی ، معروف به  Gre-No-Li  ( گونار گرن  ، گونار نورداهل ، نیلز لیدهولم ) این تیم توانست به عنوان بعدی خود دست یابد . ( نیلز لیدهولم  با ۲۲۱ گل زده  ، هنوز هم بالاترین رکورد در این باشگاه را داراست )

۲۰ سال بعدی ، سال های بهتری برای آث میلان بود ،  آن ها هفت عنوان قهرمانی دیگر نیز کسب کردند که شامل : دو جام اروپایی (میلان در رقابت ۱۹۶۳ جام اروپا ، تنها تیم ایتالیایی شرکت کننده در بازی ها بود ) ،  دو جام قهرمان قهرمانان و همچنین چهار قهرمانی جام قهرمانی ایتالیا ( کوپا ایتالیا ) می شد.

پخش زنده بازی میلان از تی وی تو

دوران سقوط باز هم منتظر میلان بود . در ۱۹۸۰ و  پس از رسوایی مسابقه تاتونرو ( Totonero ) که در طی آن مشخص شد تعدادی از بازیکنان و مسئولان بر بازی ها شرط بندی میکنند ، میلان یکی از تیم هایی بود که مجازات شد و به لیگ دسته دوم سقوط کرد . فلیس کلمبو ، رئیس باشگاه نیز ، برای تمام عمر از فعالیت ورزشی رسمی منع شد .

اگرچه در سال بعد میلان دوباره توانست راه خود را برای ورود به سری آ باز کند اما باز هم در ۱۹۸۲ به دسته های پایین تر سقوط کرد ، آنها باز هم به تلاش خود ادامه دادند و به لیگ سری آ ایتالیا راه پیدا کردند اما این بار باشگاه در آستانه ی ورشکستگی بود.

در سال ۱۹۸۶ سیاستمداری جنجالی به نام سیلویو برلوسکونی  (silvio berlusconi ) آث میلان را خرید و برای ۲۰ سال مدیریت آن را بر عهده داشت تا بالاخره در ۲۰۱۷ این باشگاه را به سرمایه گذاری چینی واگذار کرد.

پخش زنده بازی میلان از اینترنت

قرارداد برلوسکونی ، و هدایت مربی  جوان و با استعدادی چون آریگو ساکی ، میلان را به مسیر پرشکوه خود بازگرداند. آث میلان به سرعت در مسیر پیشرفت حرکت کرد و یازدهمین عنوان قهرمانی خود را در سال ۱۹۸۸ بدست آورد ، سپس دو سال بعد ، دو جام قهرمانی اروپا را نیز اذعان خود کرد .عملکرد آث میلان  در سال ۱۹۸۸-۱۹۸۹ مقابل رئال مادرید  با نتیجه ی ۵-۰  و همچنین در نیمه نهایی مقابل  FCSB  با نتیجه ی ۴-۰  ، فوق العاده بود. تیم پر شکوه میلان ، به  سرمربی گری رود گولیت ، فرانک ریکارد و مارکو ون باستن تبدیل به بهترین تیم تاریخ فوتبال شد .

دستاورد ها :

۱۸ لیگ سری آ
۵ کوپا  ایتالیا
۷ لیگ قهرمانان
۲ لیگ قهرمان قهرمانان

حضور قدرتمند این باشگاه تا دهه ۹۰ ادامه داشت ، فابیو کاپلو به عنوان مربی جدید تیم منصوب شد که رویکردی دفاعی تر داشت . آث میلان در دوران او ۵ عنوان قهرمانی دیگر کسب کرد و همچنین توانست  با شکست ۴-۰ بارسلونا در فینال،  بار دیگر قهرمان لیگ قهرمانان شود . با خروج ستارگان سوئدی از این تیم  ، ستارگان دیگری مانند مارسل دسائی، دژان ساویسویچ و زونیمیر بوبان جای آنها را گرفتند.

در قرن جدید  به دلیل تسلط بیشتر اینتر میلان  ، شاهد کاهش سرعت موفقیت آث میلان بودیم ، اما با این وجود باشگاه بازهم موفق به فتح دو لیگ برتر, دو لیگ سری آ و پنجمین عنوان کوپا ایتالیا شد . اغلب در دربی های بین اینترمیلان و آث میلان ، رقابت‌های شدیدی در میگیرد ، از لحاظ آماری ، آمار پیروزی این دو تیم بسیار به هم نزدیک است .

در سال ۲۰۱۶ اینتر میلان با ۷۷ پیروزی توانست از آث میلان که ۷۵ پیروزی داشت ، پیشی بگیرد .  از برجسته ترین بازیکنان  آث میلان میتوان  ، من روسونری ،آندره پیرلو، کلارنس سیدورف، کاکا، الساندرو نستا و آندری شوچنکو را نام برد.

رکورد داران باشگاه

Paolo Maldini (902) بیشترین بازی
Gunnar Nordahl (221) بیشترین گل

در ۲۹ ژانویه ۱۹۹۵، رویدادی غم‌انگیز بر عملکرد تیم سایه انداخت. یکی از طرفداران جنوا ، در خارج از استادیوم جنوا ، توسط اولتراس میلان به ضرب چاقو کشته شد. میلان طی این سال ها گروه های فوق العاده متفاوتی داشته است که معروفترین آن ها گروه Fossa dei Leoni است.

لوگوی باشگاه میلان

این لوگو دارای حروف اولیه ACM  ( مخفف اسمش ) در بالا  و عدد ۱۸۹۸ (سال تأسیس) در پایین است. دو پرچم به صورت عمودی  ، فضای موجود در مرکزلوگو را  تقسیم می کنند . در سمت چپ ، پرچمی با رنگ های قرمز و سیاه ( که نشان تیم است ) و در سمت راست ، پرچمی با صلیب قرمز قرار دارد ( این صلیب سنت آمبروز است که یکی از قدیسه های حامی میلان می باشد . )

استادیوم های باشگاه میلان

San Siro (1926 Campo di Viale Lombardia (1920-1926)