تی وی تو
ستاره سرخ

پخش زنده بازی ستاره سرخ

پخش زنده بازی ستاره سرخ بلگراد – نتایج زنده بازی ستاره سرخ بلگراد – شما می توانید بازی ستاره سرخ بلگراد را بصورت آنلاین تماشا کنید و نتایج زنده بازی ستاره سرخ بلگراد را دریافت کنید.

پخش زنده فوتبال براگا ستاره سرخ

پنجشنبه ۲۱:۱۵

لیگ اروپا

ستاره سرخ
براگا

پخش زنده فوتبال ستاره سرخ پارتیزان

سه‌شنبه ۲۱:۳۰

جام حذفی صربستان

پارتیزان بلگراد
ستاره سرخ

پخش زنده فوتبال میلان ستاره سرخ

پنجشنبه ۲۳:۳۰

لیگ اروپا

ستاره سرخ
آث میلان

پخش زنده فوتبال ماریبور ستاره سرخ

پنجشنبه ۱۴:۳۰

بین‌المللی دوستانه جهان

ستاره سرخ
ماریبور

پخش زنده فوتبال ستاره سرخ اومونیا ‌

چهارشنبه ۱۹:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

ستاره سرخ
اومونیا نیکوزیا
ستاره سرخ

پخش زنده بازی ستاره سرخ بلگراد – نتایج زنده بازی ستاره سرخ بلگراد – شما می توانید بازی های ستاره سرخ بلگراد را بصورت آنلاین تماشا کنید و نتایج زنده بازی های ستاره سرخ بلگراد را دریافت کنید.

با کسب ۵۰ جام از رقابت های داخلی ، هیچ جای تعجب ندارد که چرا ستاره ی سرخ بلگراد چرا در صربستان بسیار محبوب است. دلیل دیگر محبوبیت آن ها این است که این تیم تنا باشگاه یوگسلاوی سابق است که توانسته قهرمانی جام اروپا را بدست آورد. استادیوم خانگی این تیم “ماراکانا” نام دارد و روزگاری پذیرای ۱۰ هزار هوادار این تیم بود. دربی این تیم با پارتیزان از مهمترین دربی های این کشور محسوب می شود.

تاریخچه

این باشگاه در سال ۱۹۴۵، یعنی دو ماه پس از پایان جنگ جهانی دوم تشکیل شد. از همان ابتدا، آنها به عنوان نمادی از یوگسلاوی پذیرفته شدند و به این ترتیب در مدت زمان بسیار کوتاهی میلیون ها طرفدار به دست آوردند. ستاره ی سرخ بین سالهای ۱۹۴۸ تا ۱۹۵۰  مدعی سه جام پیاپی ملی شد ، آن ها با پیروزی مقابل پارتیزان ها اولین قهرمانی خود را بدست آوردند.

پخش آنلاین بازی ستاره سرخ

اولین دوره طلایی ستاره سرخ با ورود نسلی با استعداد، به رهبری راجکو میتیچ و بورا کوستیچ آغاز شد.

بین سالهای ۱۹۵۳ و ۱۹۶۰، این جوانان با استعداد ،باشگاه را به ۵ قهرمانی و دو جام حذفی رساندند.

این موفقیت های داخلی و سرانجام ورود این تیم به نیمه نهایی جام ملت های اروپا در سال ۱۹۵۷ ( شکست مقابل فیورنتینا) و سپس صعود به یک چهارم نهایی در سال ۱۹۵۸ ( شکست مقابل منچستریونایتد)  وجه ی قدرتمندی از این تیم ساخت. در روز بعد از  بازی برگشت که به “Babby Babes” مشهور است هواپیمای تیم بلگراد، سقوط کرد.

پخش مستقیم بازی ستاره سرخ

میتوان گفت که تیم پارتیزان در بیشتر دهه ی ۶۰ تسلط بیشتری بر لیگ های داخلی یافته بود اما این سبب نشد تا ستاره ی سرخ بلگراد نیز دست خالی بماند ، آن ها در سال ۱۹۶۴ موفق به کسب دبل شدند . سرانجام در سال ۱۹۶۶ میلیان میلیانیچ به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد و خیلی زود ستاره ی سرخ بلگراد تبدیل به یکی از برترین باشگاه های گلزنی کشور شد.

این دوران بیشتر با نام دراگن دیجیچ ( Dragan Džajić) ، که هنوز هم از او به عنوان بزرگترین بازیکن صرب در تمام دوران ها یاد می شود، به یاد می آید. در بین سالهای ۱۹۶۶ و ۱۹۷۵ ، میلیان و دیجیچ ، ستاره ی سرخ را به چهار قهرمانی و سه جام حذفی رساندند. این تیم بزرگ ، در دهه ی بعدی نیز با کسب ۶ جام در رقابت های داخلی ، همچنان تسلط خود را بر رقابت های کشور حفظ کرد.

پخش زنده فوتبال ستاره سرخ از تی وی تو

در سال ۱۹۸۶، مسئولان باشگاه تصمیم گرفتند جوری تیم را تشکیل دهند تا بتواند در رقابت های بین المللی نیز به خوبی رقابت های داخلی عمل کند . سرانجام این تیم به هدایت سینیشا میهایلوویچ، رابرت پروسینسکی و دژان ساوی سوئیچ،به فینال جام اروپا رسید،  جایی که آنها در ضربات پنالتی، المپیک مارسی را شکست دادند تا اولین و تنها بزرگترین جام اروپایی خود را بدست آورند.البته این به معنی حضور ضعیف بلگراد در رقابت های داخلی نبود ، این باشگاه در همین دوران موفق به کسب چهار قهرمانی و یک جام حذفی شد.

فروپاشی یوگسلاوی در سال ۱۹۹۲ و همچنین جدایی بازیکنان “نسل طلایی” ، به محبوبیت ستاره سرخ به عنوان یک غول فوتبال اروپا پایان داد. در حالی که آنها در جبهه داخلی به طور گسترده ای موفق بودند و در سال های بعد هفت قهرمانی و دوازده جام حذفی کسب کردند، جنگ داخلی و تحریم های ایالات متحده موانع سختی برای غلبه بر آنها بود.

متاسفانه این نسل طلایی بازیکنان بلگراد به دلیل جنگ داخلی یوگسلاوی سابق از هم پاشیدند و علاوه بر آن ، این کشور متحمل تحریم ورزشی شد و به دنبال آن از رقابت های بین المللی منع گشت. ستاره ی سرخ بلگراد اما توانست به خوبی این دوران پر تلاطم را پشت سر گذاشته و در مسابقات داخلی تعداد قابل توجهی جام بدست آورد . پس از پایان جنگ و با بازگشت نسل طلایی ولادان لوکیچ به عنوان مدیر باشگاه و رابرت پروسینسکی به عنوان مربی انتخاب شدند .