تی وی تو
زنیت سن پترزبورگ

بازی زنده زنیت سن پترزبورگ

پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ – نتیجه بازی زنیت سن پترزبورگ زنده – شما می توانید بازی زنده زنیت سن پترزبورگ را بصورت آنلاین دنبال کنید و نتایج زنده بازی های زنیت سن پترزبورگ را دریافت کنید.

تیم زنیت سن پترزبورگ از مطرح ترین تیم های روسیه است که در سطح اروپا توانسته نام و آوازه درخشانی در سال های اخیر داشته باشد و با حضور و درخشش در لیگ قهرمانان اروپا و رقابت های لیگ اروپا نام خود را مطرح نماید . در بین تیم های روسی ، تنها حضور زنیت سن پترزبورگ در طی سالهای اخیر در رقابت های اروپایی دیده شده و دیگر تیم های نسبتا معروف این کشور نتوانسته اند جایگاه خاصی در فوتبال اروپا داشته باشند .

با رشد و بالاتر رفتن سطح تیم زنیت سن پترزبورگ در طی سالهای گذشته ، به طرفداران و دوستداران این تیم افزوده شده و در طی سالهای اخیر با درخشش این تیم ، محبوبیت این تیم روسی بسیار بالاتر رفته است . خیلی از تماشاگران و فوتبال دوستان صفحات این تیم در شبکه های اجتماعی را دنبال می کنند و با بازیکنان و مربیان این تیم بیشتر از قبل آشنا هستند و همچنین تماشای بازی زنده زنیت سن پترزبورگ با توجه به حضور پررنگ این تیم در سطح اول فوتبال اروپا بسیار بیشتر از قبل شده است و بسیاری از فوتبال دوستان مایلند پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ را آنلاین و از هرجایی که هستند تماشا کنند.

طرفداران ایرانی تماشای زنده بازی زنیت سن پترزبورگ

در طی سالهای گذشته و شناخته تر شدن تیم زنیت سن پترزبورگ در بین فوتبال دوستان ایرانی ، تماشای پخش زنده بازی زنیت سن پترزبورگ نیز به همان اندازه افزایش چشمگیری داشته است و برای پیدا کردن بازی زنده زنیت جستجوی های زیادی از سوی کاربران ایرانی انجام می شود تا بدانند پخش بازی زنده این تیم از کدام شبکه تلویزیون ایرانی یا خارجی پخش می شود.

در سالهای گذشته با حضور چهره های نام آشنا و خصوصا ستاره فوتبال ایران سردار آزمون در تیم زنیت ، این تیم روسی به یکی از محبوب ترین تیم های اروپا در بین مردم ایران تبدیل شده است . هر روزی که لیگ روسیه یا رقابت های اروپایی برگزار می شود و تیم زنیت بازی دارد ، فوتبال دوستان ایرانی قطعا پخش بازی زنده زنیت سن پترزیورگ را به تماشا می نشینند.

با توجه به این موضوع که برنامه پخش شبکه های ایرانی برای پخش زنده بازی تیم های اروپایی و لیگ های مطرح بسیار شلوغ و پر است ، فرصت برای پخش بازی زنیت بصورت زنده از شبکه های تلویزیون ایران بسیار کم است و طرفدارن این تیم مجبورند در اکثر مواقع بازی آنلاین زنیت سن پترزبورگ را از اینترنت تماشا کنند. در بین سایت های اینترنتی که این بازی را پوشش زنده می دهند شما می توانید بصورت کاملا رایگان و از هر جایی که هستید ، بازی زنیت سن پترزبورگ زنده را از تی وی تو تماشا کنید .

ما در تی وی تو سعی می کنیم تمام بازیهای تیم زنیت و سردار آزمون را پوشش زنده دهیم و کاربران تی وی تو به راحتی از اخبار و وقایع بازیهای این تیم مطلع شوند.

فوتبال زنده زنیت و روبین کازان

دوشنبه ۱۹:۳۰

لیگ برتر روسیه

روبین کازان
زنیت سن پترزبورگ

فوتبال زنده چلسی زنیت سن پترزبورگ

چهارشنبه ۲۱:۱۵

لیگ قهرمانان اروپا

زنیت سن پترزبورگ
چلسی
روستوف
زنیت سن پترزبورگ

فوتبال زنده زنیت سن پترزبورگ زسکا مسکو

یکشنبه ۲۰:۳۰

لیگ برتر روسیه

زسکا مسکو
زنیت سن پترزبورگ

فوتبال زنده زنیت سن پترزبورگ مالمو

سه‌شنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

مالمو
زنیت سن پترزبورگ

فوتبال زنده اورال زنیت سن پترزبورگ

یکشنبه ۱۴:۳۰

لیگ برتر روسیه

زنیت سن پترزبورگ
اورال

فوتبال زنده یوونتوس زنیت سن پترزبورگ

سه‌شنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

زنیت سن پترزبورگ
یوونتوس
کریلیا
زنیت سن پترزبورگ

فوتبال زنده زنیت سن پترزبورگ یوفا

شنبه ۱۹:۳۰

لیگ برتر روسیه

یوفا
زنیت سن پترزبورگ

فوتبال زنده زنیت سن پترزبورگ خیمکی

شنبه ۱۹:۰۰

لیگ برتر روسیه

خیمکی
زنیت سن پترزبورگ

فوتبال زنده زنیت سن پترزبورگ سوچی

یکشنبه ۱۸:۰۰

لیگ برتر روسیه

سوچی
زنیت سن پترزبورگ

فوتبال زنده زنیت سن پترزبورگ اخمت

شنبه ۱۷:۰۰

لیگ برتر روسیه

اخمت
زنیت سن پترزبورگ

فوتبال زنده دورتموند زنیت سن پترزبورگ

سه‌شنبه ۲۱:۲۵

لیگ قهرمانان اروپا

زنیت سن پترزبورگ
دورتموند

فوتبال زنده زنیت سن پترزبورگ کلوب بروژ

چهارشنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

کلوب بروژ
زنیت سن پترزبورگ

فوتبال زنده زنیت سن پترزبورگ لاتزیو

سه‌شنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

لاتزیو
زنیت سن پترزبورگ
زنیت سن پترزبورگ

پخش زنده فوتبال زنیت سن پترزبورگ

تا دهه هشتاد، درست در اواخر اتحاد جماهیر شوروی، زنیت سعی میکرد تا در دنیای فوتبال برای خود نامی دست و پا کند. هنگامی که روسیه به قهرمانی های متفاوت رسید باز هم زنیت به تلاش خود برای شکست تیم های بزرگ مسکو ادامه داد، تا سرانجام در ۲۰۰۷  اوضاع بهتر شد ، این تیم توانست جایگاه خود را بین بهترین تیم های کشور و حتی دنیا تثبیت کند.

زنیت سن پترزبورگ – تی وی تو

تاریخچه باشگاه زنیت سن پترزبورگ

باشگاه فوتبال زنیت در سال ۱۹۲۵ و پس از ادغام دو تیم سن پترزبورگی تاسیس شد. در ابتدا این تیم با نام ” لینگارد” خوانده می شد مسئولان باشگاه در سال ۱۹۳۹ تصمیم گرفتند تا نام این باشگاه را به زنیت تغییر دهند. این باشگاه در سال ۱۹۴۴ موفق به کسب اولین پیروزی خود در جام اتحادیه جماهیر شوروی شد.

برای سه و نیم دهه آینده، تنها موفقیت واقعی زنیت این بود که هرگز از جایگاه خود در جدول رده بندی سقوط نکرد، و البته از سوی دیگر، این تیم هرگز نتوانست رتبه ای بالاتر از چهارم در مسابقات قهرمانی اتحاد جماهیر شوروی ۱۹۵۸ کسب کند. در حقیقت، اگر مداخلات سیاسی نبود، زنیت در ۱۹۶۷ سقوط می کرد، در آن زمان این تیم به رتبه ی ۱۹ ام رسید و طبق قوانین باید فصل بعد در لیگ دسته دو بازی می کرد.

اعضای بسیار با نفوذ حزب کمونیست اتحاد جماهیر شوروی اصرار داشتند دقیقا در سالی که این کشور جشن ۵۰ سالگی انقلاب ۱۹۱۷ را جشن می گیرد و با توجه به نقش مهمی که شهر زنیت در انقلاب داشته است ، تیم فوتبال زنیت نمی تواند چنین سرنوشتی را متحمل شود.

اولین جشن قهرمانی زنیت سن پترزبورگ

دهه هشتاد بالاخره یک دلیل واقعی برای جشن گرفتن به هواداران زنیت داد. همه چیز با مقام سوم زنیت در لیگ برتر ۱۹۸۰ آغاز شد. سه سال بعد، آنها چهارم شدند و به نیمه نهایی نیز راه یافتند.در سال ۱۹۸۴ زمان آن رسیده بود که زنیت اولین قهرمانی خود را بدست آورد (تنها قهرمانی قبل از انحلال اتحاد جماهیر شوروی). در همان سال، آنها به فینال جام رسیدند.

دو بازیکن لو بورچالی کین و آناتولی دیویدوف،را باید بزرگترین چهره های زنیت در زمان شوروی دانست. بورچال کین هنگامی که در سال ۱۹۵۷ به زنیت پیوست، تنها ۱۸ سال داشت و هنگامی که در سال ۱۹۷۲ بازنشسته شد،با ۴۲۳ بازی رکوردار بیشترین بازی در این باشگاه بود و همچنین با ۸۲ گل رکورد  بیشترین گل زده برای این تیم را نیز به نام خود کرد.

زنیت سن پترزبورگ – تی وی تو

دیویدوف در سال ۱۹۷۵ به زنیت منتقل شد وی موفق شد رکورد ۴۲۳ بازی انجام شده ی بورچالی کین را در آخرین فصل خود، در سال ۱۹۸۸ بشکند، البته باید گفت که در زمان دیویدوف زنیت بازی های بیشتری در جام های متفاوت انجام میداد.  دیویدوف در سال ۱۹۹۷ و در سن ۴۳ سالگی تنها برای یک فصل به زنیت بازگشت تا آخرین روزهای فوتبالی خود را در این باشگاه سپری کند.

دوران مدرن فوتبال روسیه برای زنیت به طرز وحشتناکی آغاز شد این تیم در مسابقات قهرمانی ۱۹۹۲ ، شانزدهم شد و سقوط کرد. سه سال طول کشید تا این باشگاه  به لیگ برتر برگردد . جای تعجب است که آنها موفق شدند اولین عنوان خود را پس از ۱۵ سال در سال ۱۹۹۹ و در اولین جام روسیه کسب کنند.

در سالهای بعد ، آنها توانستند خود را در سطح مناسبی حفظ کنند، اما خرید این باشگاه توسط  گازپروم در سال ۲۰۰۵ سرآغاز دوران جدیدی برای این تیم بود، دورانی سرشار از موفقیت های بی سابقه .

گازپروم سرمایه گذاری سنگینی انجام داد و به این باشگاه اجازه داد مربیان مشهوری مانند دیک ادووکات، لوسیانو اسپالتی و آندره ویلاس بواس و میرچا لوچسکو را به خدمت بگیرد. بازیکنان برجسته ی خارجی نیز به خدمت گرفته شدند که هالک برزیلی نمونه بارز آن بود.

زنیت سن پترزبورگ – تی وی تو

در سال ۲۰۰۶ این تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام یوفا رسید و سال بعد برای فتح صحنه ی فوتبال روسیه آماده شدند او سرانجام اولین عنوان قهرمانی خود را در ۲۲ سال گذشته به دست آوردند .

حالا وقت آن بود که اروپا را فتح کنند. آنها در فینال جام یوفا در می ۲۰۰۸، گلاسکو رنجرز را شکست دادند و تبدیل به دومین تیم روسی شدند که توانسته در یک رقابت مهم یوفا پیروز شود . آن ها در مرحله ی ۳۲ حریف روسی خود ،اسپارتاک مسکو را از میان برداشتند و در حین مسیر افسانه ای خود به فینال،  مارسی، بایر لورکوزن و بایرن مونیخ را شکست دادند.  چند ماه بعد زنیت عناوین بین المللی خود را دو برابر کرد و در موناکو، منچستر یونایتد را شکست داد و سوپرجام یوفا را از آن خود کرد.

از آن زمان، آنها سه عنوان قهرمانی لیگ برتر روسیه را کسب کرده اند و جایگاهی کمتر از سوم در جدول نداشته اند ، همچنین دو جام روسیه نیز کسب کرده اند، و در هر یک از رقابت های یوفا که شرکت کرده اند بازی هایی تماشایی از خود به نمایش می گذارند.

استادیوم ها

۱۹۳۶-۱۹۳۹Lenin Stadium
۱۹۴۴-۱۹۵۰Dynamo Stadium
۱۹۵۰-۱۹۹۴Kirov Stadium
۱۹۹۴-Petrovsky Stadium

زنیت سن پترزبورگ – تی وی تو