تی وی تو
اسپانیا

بازی زنده اسپانیا

پخش زنده بازی اسپانیا | پخش زنده بازی تیم ملی اسپانیا | شما می توانید بازی زنده تیم فوتبال اسپانیا را بصورت آنلاین تماشا کنید و نتایج زنده بازی های اسپانیا را دریافت کنید.

تیم ملی اسپانیا طی سالهای گذشته بر بام فوتبال اروپا و دنیا ، همواره یکی از بزرگان بوده است ، از دوبار قهرمانی پشت سر هم در جام ملتهای اروپا و قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۲ برای مدت چندین سال تیم ملی فوتبال اسپانیا را در بام فوتبال دنیا قرار داد . ترکیب ستارگان تیم رویایی بارسلونای دوران پپ گواردیولا که تعداد بسیار زیادی جوان فوق العاده از فوتبال اسپانیا داشت با بازیکنان رئال مادرید ، تیم ملی فوتبال اسپانیا را در آن دوران باشکوه به اوج و شهرت رساند . مربیان بزرگی همچون دل بوسکه در درخشش تیم ملی اسپانیا نقش پررنگی داشتند.

اسپانیا یکی از تیم های محبوب در فوتبال دنیا و ایران است و بسیاری از جوانان فوتبال دوست ایرانی طرفدار سبک زیبا و تیکی تاکای فوتبال اسپانیا هستند . از هر جایی که هستید می توانید پخش زنده بازی اسپانیا در رقابت های ملتهای اروپا یا رقابت های جام جهانی را زنده و مستقیم از تی وی تو پیگیری کنید

تاریخچه تیم فوتبال اسپانیا

اسپانیا سال ۱۹۰۴ به لیست فیفا اضافه و فدراسیون ملی فوتبال این کشور ۵ سال بعد تاسیس شد. یکی از القاب تیم ملی اسپانیا، ماتادورهاست. این تیم طی چند سال اخیر توانسته مقام‌های مختلفی در سطح بین‌المللی کسب کند. فیفا، تیم ملی اسپانیا را پرافتخارترین تیم ملی دنیا می‌داند. بسیاری از افراد معتقدند اسپانیایی‌ها این افتخار را مدیون ویسنته دل بوسکه هستند. این مربی توانسته ۲ قهرمانی در جام جهانی۲۰۱۰ و یورو ۲۰۱۲  برای اسپانیا کسب کند.

تیم ملی اسپانیا مانند دیگر تیم‌ها، مربی‌های مختلفی داشته که هرکدام به‌نحوی باعث درخشش این تیم شده‌اند. بدون شک یکی از بهترین مربی‌های این تیم، ویسنته دل بوسکه است که توانست با مهارت فوق‌العاده، تیم ملی اسپانیا را در جام‌جهانی ۲۰۱۰ و یورو ۲۰۱۲ قهرمان کند. یکی‌دیگر از بهترین مربی‌های این تیم، لوییز آراگونز بود که توانست اسپانیا را در مسابقات یورو ۲۰۰۸ به مقام قهرمانی برساند. طرفداران و منتقدان در همان سال لقب چشم سرخ را به تیم ملی اسپانیا دادند.

اکنون مربی تیم‌ ملی اسپانیا لوییز انریکه است و قصد دارد بهترین نتیجه را در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بگیرد. این تیم به تیکی‌تاکا یا پاسکاری‌های متعدد معروف است و همه مربی‌های هم این تکنیک را مهمترین برنامه‌شان برای این تیم می‌دانستند.

افتخارات تیم ملی اسپانیا

این تیم که توسط فدراسیون فوتبال سلطنتی اسپانیا مدیریت می‌شود، توانسته در مسابقات یورو ۱۹۶۴، ۲۰۰۸، ۲۰۱۱، ۲۰۱۲ و جام‌جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی، قهرمان شود. تیم ملی اسپانیا برای اولین بار، سال ۲۰۱۰ توانست به فینال جام‌جهانی راه‌ یابد و همان سال به مقام قهرمانی رسید.

قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۰

از آن‌جایی که این جام‌جهانی برای اسپانیایی‌ها و طرفداران تیم ملی این کشور اهمیت زیادی دارد، بدنیست که توضیحاتی هم درباره آن بدهیم. تیم ملی اسپانیا در جام‌جهانی ۲۰۱۰ با تیم‌های سوئیس، شیلی و هندوراس هم‌گروه بود. اسپانیا در این گروه کار نه چندان سختی داشت و توانست‌ به‌عنوان تیم اول صعود کند.

تیم ملی اسپانیا در یک چهارم نهایی مقابل پاراگوئه بازی کرد. در این بازی، پویول (دفاع معروف تیم بارسلونا) با ضربه سر دروازه پاراگوئه را باز کرد و باعث شد که اسپانیا به فینال جام‌جهانی ۲۰۱۰ راه‌ یابد. در فینال این مسابقات هم آندرس اینیستا توانست در وقت‌های اضافه دروازه هلند را باز کند، همین گل باعث قهرمانی تیم ملی اسپانیا در این دوره از مسابقات شد.

قهرمانی یورو ۲۰۱۶

در این دوره از مسابقات تیم ملی اسپانیا با جمهوری چک، کرواسی و ترکیه هم‌گروه بود. در جریان این بازی‌ها، دخیا مقابل تیم کرواسی نتواست توپ را به‌درستی دفع کند و همین اشتباه باعث شد که تیم ملی اسپانیا به‌عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کند. در مرحله بعد هم اسپانیا نتوانست ایتالیا را پشت سر بگذارد و حذف شد.

شکست تلخ جام‌جهانی ۲۰۱۸

این دوره از مسابقات برای اسپانیایی‌ها، تلخ‌ترین جام‌جهانی محسوب می‌شود. این تیم در مرحله ۸/۱ مقابل میزبان یعنی روسیه قرار گرفت. هر دو تیم ۱۲۰ دقیقه با تمام توان از بازی کردند، اما تیم ملی اسپانیا نتوانست در پنالتی‌ها روسیه را شکست دهد. در ضربات پنالتی روسیه ۴ – ۳ اسپانیا را شکست داد.

حضور تیم ملی اسپانیا در لیگ‌های مختلف

تیم ملی اسپانیا در ۱۵ جام‌جهانی مختلف حضور داشته از این حیث رکورددار است. اولین جام‌جهانی که این تیم در آن حضور داشت، سال ۱۹۳۴ بود. همچنین این تیم ۱۰ بار در جام ملت‌های اروپایی حضور داشته که اولین آن‌ها سال ۱۹۶۴ بوده. اسپانیا در مسابقات یورو شروعی طوفانی داشت و توانست در اولین حضورش در این مسابقات به مقام قهرمانی برسد.

بهترین بازیکنان تیم ملی فوتبال اسپانیا

یکی از مهمترین افتخارات این تیم، بازیکن‌های آن هستند. افرادی مانند پویول، دنی آلوز، اینیستا، دخیا، ایکر کاسیاس، جرارد پیکه، سرخیو راموس، بوسکتس داوید ویا و… همه اعضای اصلی تیم ملی اسپانیا بوده‌اند. این بازیکن‌ها در بهترین تیم‌های لیگ اروپا مانند رئال مادرید، بارسلونا، چلسی، لیورپول، منچستر یونایتد و… بازی کرده‌اند.

بدون شک کارلوس پویول یکی از بهترین و با اخلاق‌ترین بازیکن‌های تاریخ است که در تیم ملی اسپانیا بازی می‌کرده. این بازیکن مدافع بود و در جام‌جهانی ۲۰۱۰ هم گل پیروزی این تیم را مقابل پاراگوئه به ثمر رساند و باعث شد که تیمش به فینال این دوره از مسابقات راه یابد. سرخیو راموس یکی از بهترین بازیکن‌های تیم ملی اسپانیا است. این بازیکن بیشترین حضور را در تیم‌ملی کشورش داشته. سرخیو راموس در ۱۸۰ بازی، برای اسپانیا بازی کرده.

داوید ویا را نمی‌توان فراموش کرد. همان‌طور که حتما می‌دانید، این بازیکن بیشترین تعداد گل را برای تیم ملی اسپانیا زده. داوید ویا در دوران حضورش ۵۹ گل ملی به ثمر رساند. ژابی آلونسو بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۷ در اسپانیا بازی می‌کرده و عضو ثابت این تیم ملی بوده. این بازیکن به پاس‌های بلند و دقیقش معروف بود و در برخی از تیم‌های بزرگ دنیا توپ زده. ژابی در موقعیت هافبک دفاعی بوده و بازی جذاب داشت و در این موقعیت بازی خارق‌العاده به نمایش می‌گذاشت.

جرارد پیکه بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۸، در ۱۲۰ بازی در تیم اسپانیا حضور داشته. این بازیکن رویایی، مدافع میانی است و در بسیاری از بازی‌ها، دروازه تیم ملی اسپانیا را نجات داد. این بازیکن با اخلاق اکنون ۳۴ سال سن دارد و در تیم بارسلونا بازی می‌کند. کاسیاس، دروازه‌بانی رویایی است که بین همه علاقه‌مندان به فوتبال، جایگاه ویژه‌ای دارد. این بازیکن بین سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۶ در تیم ملی اسپانیا حضور داشته.

سرخیو راموس به‌دلیل عملکرد خیره کننده‌ای که داشته، توانسته از سال ۲۰۰۵ برای اسپانیا بازی کند، اما این بازیکن در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در این تیم بازی نخواهد کرد. سرخیو راموس هم مانند پیکه دفاع میانی است. ژاوی هافبک میانی حرفه‌ای بود که در دوران حضورش توانست نظر بسیاری از فوتبال دوستان را به خود جلب کند. این بازیکن اکنون با نقش سرمربی دوباره به تیم اصلیش یعنی بارسلونا برگشته. ژاوی هرنانند بین سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۴ در تیم ملی اسپانیا حضور داشته.

فوتبال زنده اسپانیا ژاپن

پنجشنبه ۲۲:۳۰

جام جهانی 2022 قطر

ژاپن
اسپانیا

فوتبال زنده آلمان اسپانیا

یکشنبه ۲۲:۳۰

جام جهانی 2022 قطر

اسپانیا
آلمان

فوتبال زنده اسپانیا کاستاریکا

چهارشنبه ۱۹:۳۰

جام جهانی 2022 قطر

کاستاریکا
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا اردن

پنجشنبه ۱۹:۳۰

بازی دوستانه

اردن
اسپانیا

فوتبال زنده پرتغال اسپانیا

سه‌شنبه ۲۲:۱۵

لیگ ملت های اروپا

اسپانیا
پرتغال

فوتبال زنده اسپانیا سوئیس

شنبه ۲۲:۱۵

لیگ ملت های اروپا

سوئیس
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا جمهوری چک

یکشنبه ۲۳:۱۵

لیگ ملت های اروپا

جمهوری چک
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا ایسلند

سه‌شنبه ۲۳:۱۵

بازی دوستانه

ایسلند
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا آلبانی

شنبه ۲۳:۱۵

بازی دوستانه

آلبانی
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا روسیه

سه‌شنبه ۲۰:۳۰

قهرمانی زیر 21 سال اروپا

روسیه
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا سوئد

یکشنبه ۲۳:۱۵

جام جهانی 2022 قطر

سوئد
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا مالت

جمعه ۲۳:۱۵

قهرمانی زیر 21 سال اروپا

مالت
اسپانیا

فوتبال زنده فرانسه اسپانیا

یکشنبه ۲۲:۱۵

لیگ اروپا

اسپانیا
فرانسه

فوتبال زنده اسپانیا ایتالیا

چهارشنبه ۲۳:۱۵

لیگ ملت های اروپا

ایتالیا
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا بلاروس

پنجشنبه ۱۸:۰۰

فوتبال ساحلی

بلاروس
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا کوزوو

چهارشنبه ۲۳:۱۵

جام جهانی 2022 قطر

کوزوو
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا گرجستان

یکشنبه ۲۳:۱۵

جام جهانی 2022 قطر

گرجستان
اسپانیا

فوتبال زنده برزیل اسپانیا

شنبه ۱۶:۰۰

المپیک 2020 توکیو

اسپانیا
برزیل

فوتبال زنده اسپانیا ساحل عاج

شنبه ۱۲:۳۰

المپیک 2020 توکیو

ساحل عاج
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا آرژانتین

چهارشنبه ۱۵:۳۰

المپیک 2020 توکیو

آرژانتین
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا استرالیا

یکشنبه ۱۵:۰۰

المپیک 2020 توکیو

استرالیا
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا مصر

پنجشنبه ۱۲:۰۰

المپیک 2020 توکیو

مصر
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا کرواسی

دوشنبه ۲۰:۳۰

لیگ ملت های اروپا

کرواسی
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا اسلواکی

چهارشنبه ۲۰:۳۰

لیگ ملت های اروپا

اسلواکی
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا لهستان

شنبه ۲۳:۳۰

لیگ ملت های اروپا

لهستان
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا لیتوانی

سه‌شنبه ۲۳:۱۵

بازی دوستانه

لیتوانی
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا اسلوونی

چهارشنبه ۲۱:۳۰

قهرمانی زیر 21 سال اروپا

اسلوونی
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا اسرائیل

سه‌شنبه ۲۱:۱۵

قهرمانی زیر 21 سال اروپا

اسرائیل
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا هلند

چهارشنبه ۲۳:۱۵

بازی دوستانه

هلند
اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیا اوکراین

سه‌شنبه ۲۲:۱۵

لیگ ملت های اروپا

اوکراین
اسپانیا