PSG در یک‌قدمی نهایی کردن انتقال بزرگ

آگوست 31, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، رسانه‌های فرانسوی خبر از توافق باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با بردلی بارکولا، ستاره ۲۰ ساله لیون دادند. قهرمان فصل گذشته لیگ یک فرانسه برای جذب این بازیکن باید ۵۰ میلیون یورو هزینه کند.

بر اساس اخبار فوق، بارکولا به پاریس سفر کرده تا امروز (پنج‌شنبه) تحت معاینات پزشکی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قرار بگیرد. لیون در ازای دریافت ۴۵ میلیون یورو + ۵ میلیون پاداش با این انتقال موافقت کرده است.

بارکولا در دوران حرفه‌ای‌اش جز لیون در تیم دیگری بازی نکرده است. او در فصل ۲۲-۲۰۲۱ وارد تیم بزرگسالان لیون شد و فصل گذشته در ۳۱ بازی برای این تیم به میدان رفت و با ۷ گل و ۸ پاس گل نمایش قابل توجهی داشت. او تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۶ با لیون قرارداد دارد.
ستاره ۲۰ ساله فرانسوی سابقه بازی در تیم‌های پایه کشورش را هم دارد. او در سطوح زیر ۱۸ سال، زیر ۲۰ سال و زیر ۲۱ سال برای تیم ملی فرانسه بازی کرده است. بارکولا عضو تیم ملی کشورش در یورو زیر ۲۱ ساله های امسال بود و در ۴ بازی ۲ گل زد و ۲ پاس گل داد.

پاری‌سن‌ژرمن علاوه بر خرید بارکولا قصد دارد انتقال راندال کولو موآنی از اینتراخت فرانکفورت را تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی نهایی کند. این باشگاه البته کار بسیار سختی دارد، چرا که فرانکفورت اخیرا پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یوریی‌اش را رد کرده بود.