تی وی تو
پورتو
لاتزیو

پنجشنبه ۵ اسفند ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ اروپا

فوتبال زنده پورتو و لاتزیو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی پورتو و لاتزیو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پورتو و لاتزیو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پورتو و لاتزیو امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده پورتو و لاتزیو به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی پورتو لاتزیو را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی پورتو لاتزیو را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی پورتو لاتزیو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده پورتو و لاتزیو را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال پورتو لاتزیو، شما می توانید بازی پورتو و لاتزیو زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی پورتو لاتزیو

در چارچوب دور رفت مرحله پلی‌آف راه یابی به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، پورتو در نبود طارمی مقابل لاتزیو به برد ۲ بر یک دست یافت تا قدمی بلند برای صعود به جمع ۱۶ تیم پایانی بردارد. زاکانی در دقیقه ی ۲۳ و مارتینز در دقیقه ی ۳۷ نیمه ی نخست این دیدار به تساوی ۱-۱ کشاندند و این مارتینز بود که در دقیقه ی ۴۹ نیمه ی دوم دروازه ی لاتزیو را برای بار دوم در هم کوبید تادر پایان پخش زنده بازی پورتو و لاتزیو پورتو را به برتری ۲-۱ برساند.

با اینکه گفته می‌شد، طارمی در این بازی نقشی اساسی ایفا خواهد کرد ولی سرخیو کونسیسائو تصمیم گرفت به ستاره کشورمان بازی ندهد و «تونی مارتینز» به جای او در خط حمله بازی کند. کونسیسائو پس از این مسابقه  درباره بازی ندادن به طارمی و اوانیلسون گفت: ما باید حواسمان به آمادگی بدنی بازیکنان باشد. طارمی، ویتینا و اوانیلسون همه در تمامی بازی‌ها مرتبا در زمین حضور داشتند و ما باید به آنها استراحت بدهیم.

 

پخش زنده بازی پورتو لاتزیو

 

پورتو لاتزیو
۴۵%مالکیت۵۵%
۵شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۴۶۳تعداد پاس۵۹۲
۳۸۶پاس صحیح۵۰۹
۱۸سانتر۱۰
۷کرنر۲
۱۴خطا۹
۴کارت زرد۲

پخش زنده بازی پورتو لاتزیو