تی وی تو

پخش زنده جی لیگ ژاپن

پخش زنده لیگ برتر ژاپن – شما میتوانید بازیهای لیگ برتر ژاپن را زنده و مستقیم از تی وی تو تماشا کنید . با نصب رایگان اپلیکیشن تی وی تو پخش زنده لیگ برتر ژاپن را هر جا که هستید دنبال کنید.

فوتبال یکی از محبوب ترین ورزش ها در ژاپن است و افراد در هر سنی و از هر جنسیت فوتبال و فوتسال بازی می کنند. تیم های ملی فوتبال ژاپن در حال حاضر در میان تیم های آسیایی در بالاترین رتبه ی جهان قرار دارند. تیم ملی مردان به دلیل رنگ پیراهن خود “آبی سامورایی” نامیده می شود و تیم ملی زنان “Nadeshiko Japan” نام دارند. فوتبال در ژاپن در یک سیستم هرمی، شبیه به آنچه در بسیاری از لیگ های اروپا برگزار می شود، سازمان یافته است. در رأس این هرم ، سطح حرفه ای فوتبال ، موسوم به J.League قرار دارد. در زیر آن، سطح نیمه حرفه ای تحت عنوان لیگ فوتبال ژاپن و پس از آن ، لیگ های منطقه ای و سپس لیگ های استان ها است. 

لیگ برتر فوتبال ژاپن یا جی‌لیگ ، لیگ حرفه‌ای فوتبال ژاپن و یکی از مهمترین لیگ‌های فوتبال در آسیا است. این لیگ در سال ۱۹۹۲ با شرکت ده تیم افتتاح شد. تنها دو سال بعد از آغاز این لیگ ، میانگین تماشاگران مسابقات به بیش از ۱۹۵۰۰ نفر رسید. این لیگ مهم از سه بخش تشکیل شده است :

  1. (League Division 1 (J1
  2. (League Division 2 (J2
  3. (League Division 3 (J3

این لیگ در دو دسته یک و دو به‌صورت دوره‌ای و رفت و برگشت برگزار می‌شود. در حال حاضر جی لیگ یک ۱۸ تیم و جی لیگ دو ۱۵ تیم دارد. دو تیم اول جی‌لیگ دو، در پایان فصل جایگزین دو تیم انتهای جدول جی‌لیگ یک می‌شوند و تیم سوم نیز در صورت پیروزی در یک بازی رفت و برگشت بر تیم شانزدهم دسته ی اول، به دسته یک صعود می‌کند. بازی نهایی جام هر سال در اول ژانویه برگزار می شود.فصل J.League از اوایل ماه مارس آغاز می شود و در اوایل ماه دسامبر به پایان می رسد. باشگاه کاشیما آنتلرز، توانسته با کسب ۸ عنوان قهرمانی، پرافتخارترین تیم این لیگ محسوب شود.

فوتبال ویسل کوبه اف.سی توکیو زنده

چهارشنبه ۱۴:۳۰

جی لیگ ژاپن

اف.سی توکیو
ویسل کوبه

فوتبال ویسل کوبه کاشیوا ریسول زنده

چهارشنبه ۱۴:۳۰

جی لیگ ژاپن

کاشیوا ریسول
ویسل کوبه

فوتبال وگالتا سندای اف.سی توکیو زنده

چهارشنبه ۱۳:۳۰

جی لیگ ژاپن

اف.سی توکیو
وگالتا سندای

فوتبال ویسل کوبه شونان بلمار زنده

یکشنبه ۰۸:۳۰

جی لیگ ژاپن

شونان بلمار
ویسل کوبه

فوتبال شونان بلمار ساگان توسو زنده

چهارشنبه ۱۴:۰۰

جی لیگ ژاپن

ساگان توسو
شونان بلمار

فوتبال ویسل کوبه ساگان توسو زنده

چهارشنبه ۱۳:۳۰

جی لیگ ژاپن

ساگان توسو
ویسل کوبه
اویتا ترینیتا
اف.سی توکیو

فوتبال ویسل کوبه سرزو اوساکا زنده

چهارشنبه ۱۴:۳۰

جی لیگ ژاپن

سرزو اوساکا
ویسل کوبه