۴ بازیکن دیگر با رئال تمدید کردند

جولای 4, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، رئال مادرید پس از اعلام رسمی تمدید قرارداد تونی کروس (۲۰۲۴)، لوکا مودریچ (۲۰۲۴)، ناچو (۲۰۲۴) و دنی سبایوس (۲۰۲۷) در ماه ژوئن، دور جدیدی از تمدیدها را شروع خواهد کرد. ابتدا وینیسیوس و رودریگو و سپس میلیتائو و کاماوینگا بازیکنانی هستند که تمدید قراردادشان اعلام خواهد شد.

طبق ادعای آاس، اولین تمدیدی ماه جولای، وینیسیوس، خواهد بود. باشگاه منتظر بازگشت وینی از تعطیلات تابستانی در اواسط جولای است تا تمدید قرارداد او تا سال ۲۰۲۷ با بند فسخ یک میلیارد یورویی را اعلام کند. ابتدا قرار بود او تا ۲۰۲۶ تمدید کند ولی اصرار فلورنتینو پرز باعث شد تا وینی تا ۲۰۲۷ خود را به رئال متعهد کند.

از طرف دیگر رودریگو قرارداد خود را تا ۲۰۲۸ تمدید کرده و او پس از وینی دیگر تمدیدی رئال در جولای خواهد بود. این ستاره برزیلی هم بند فسخش یک میلیارد یورویی است.

یکی دیگر از اولویت‌های رئال مادرید، تمدید با ادر میلیتائو است که قراردادش در کمتر از دو سال دیگر در ۳۰ ژوئن ۲۰۲۵ به پایان می‌رسد. مدافع میانی ۲۵ ساله سابق پورتو، پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته و او نیز با رئال برای تمدید تا ۲۰۲۷ به توافق رسیده است.

تمدید آخر نیز متعلق به ادواردو کاماوینگاست که دو سال پیش به رئال پیوست ولی به قدری خوش درخشیده که رئال با تمدید قراردادش تا ۲۰۲۷ و افزایش دستمزدش موافقت کرده و خود بازیکن نیز قرارداد جدید را پذیرفته است.