تی وی تو
رئال مادرید
منچسترسیتی

چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

بازی زنده رئال مادرید و منچسترسیتی از تی وی تو . شما می توانید پخش زنده فوتبال رئال مادرید منچسترسیتی را بصورت رایگان از تی وی تو تماشا کنید.

سرویس پخش زنده فوتبال تی وی تو، امکان تماشای زنده تمامی بازی های فوتبال در حال برگزاری در هر جای دنیا  را برای علاقه مندان این ورزش پرهیجان فراهم کرده است. قابل توجه است که از طریق سایت تی وی تو، تماشای زنده تمامی مسابقات ، حتی بازی های که از شبکه سه و ورزش پخش نمی شود هم امکان پذیراست.

از مسابقات جذابی که در روزهای آینده در پیش است، دور پایانی لیگ قهرمانان اروپا است و تماشای پخش زنده آن برای فوتبال دوستان بسیار با اهمیت است. بازی تیم های رئال و منچسترسیتی ، در چارچوب مسابقات مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم جزو این مسابقات است. مسابقه ای که برای علاقه مندان فوتبال در سراسر جهان، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

رئال مادرید بعد از قهرمانی اخیر خود در لالیگا اکنون در مقابل منچستر سیتی که در بازی اول خود حسابی خوش درخشید قرار گرفته است.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید منچسترسیتی

از دور رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان و در ورزشگاه اتحاد، منچسترسیتی میزبان رئال مادرید بود. سیتی دور قبل اتلتیکو را کنار زد و رئال هم با شکست چلسی به نیمه نهایی رسیده بود.

خیلی زود و دقیقه دوم بازی سیتی به گل رسید. ارسال زیبای ریاض محرز را کوین دی بروین با ضربه سری شیرجه ای وارد دروازه رئال کرد تا میزبان خیلی زود پیش بیفتد.

سیتی پس از گل نیز کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت و دقیقه ۱۱ حساب کار را ۲-۰ کرد. این بار ارسال دی بروین با اشتباه مسلم داوید آلابا همراه شد تا توپ درون محوطه جریمه به گابریل ژسوس برسد. ستاره برزیلی هم با یک بغل پای دقیق، تیبو کورتوا را مغلوب کرد و توپ را به تور چسباند .

دقیقه ۲۶ پخش زنده بازی رئال مادرید و منچسترسیتی ریاض محرز در موقعیت عالی و با خودخواهی اقدام به شوتزنی کرد که توپ به تور کنار دروازه برخورد کرد. در ادامه، ضربه سر داوید آلابا با اختلافی اندک از کنار تیر عمودی به بیرون رفت و این تک موقعت جدی رئال در ۳۰ دقیقه نخست بود.

کمی بعد شوت پای چپ زینچنکو با اختلاف اندکی راهی اوت شد تا حساب کار ۲-۰ بماند. رئال مادرید در دومین موقعیت جدی خود به گل رسید.

دقیقه ۳۳ ارسال فرلاند مندی را کریم بنزما از دورن محوطه جریمه با بغل پای چپ و در حالی که با مدافع سیتی درگیر بود به تور چسباند تا رئال فاصله را به یک گل کاهش دهد. این گل شماره ۱۳ بنزما در لیگ قهرمانان بود.

سه دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که ریاض محرز روی اشتباه عجیب ادر میلیتائو با کورتوا تک به تک شد ولی ضربه او به تیر برخورد کرد و در ریباند فیل فودن توپ را به بدن کارواخال کوبید.

سیتی دقیقه ۵۳ پخش زنده بازی منچسترسیتی و رئال مادرید به گل سوم رسید. ارسال از راست زیبای فرناندینیو را فودن با ضربه سر درون دروازه جای داد تا حساب کار ۳-۱ شود.

این گل دو دقیقه بعد پاسخ داده شد. وینیسیوس از سمت راست با یک فریب بدن، فرناندینیو را مات کرد و از میانه زمین با سرعتی باورنکردنی خود را به درون محوطه جریمه رساند. وینی با یک ضربه دقیق توپ را به کنج مخالف زد تا فاصله باز هم به یک گل کاهش پیدا کند.

دقیقه ۷۳ پخش زنده بازی رئال مادرید و منچسترسیتی ، سیتی به گل چهارم رسید. کوین دی بروینه بیرون محوطه جریمه توسط تونی کروس سرنگون شد و همه به هوای اعلام خطا ایستادند ولی داور آوانتاژ داد. برناردو که صاحب توپ شده بود، با یک شوت سهمگین پای چپ برای بار چهارم دروازه رئال را گشود.

رئال مادرید یک بار دیگر به گل سیتی واکنش نشان داد. این بار برخورد توپ به دست آیمریک لاپورت را داور پنالتی گرفت. کریم پشت توپ ایستاد و با یک ضربه چیپ استادانه دومین گل خود و سومین گل رئال را به ثمر رساند.

در نهایت این بازی زیبا و پرگل با برتری ۴-۳ سیتی تمام شد و همه چیز به بازی برگشت کشید.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و منچسترسیتی

 

منچسترسیتی رئال مادرید
۶۰%مالکیت۴۰%
۶شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۱
۶۱۳تعداد پاس۴۱۶
۵۴۱پاس صحیح۳۳۶
۲۰سانتر۶
۵کرنر۳
۱۱خطا۵
۳آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی رئال مادرید و منچسترسیتی

 

پخش زنده بازی منچسترسیتی و رئال مادرید

منچسترسیتی با پیروزی ۲-۱ مقابل رئال مادرید در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی، به مرحله بعد رقابت‌های چمپیونزلیگ صعود کرد. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد تا اینکه در دقیقه ۹، روی اشتباهات واران، منچسترسیتی به گل اول بازی رسید.

مدافع فرانسوی رئال در سمت راست محوطه جریمه تیمش صاحب توپ شده بود که تحت فشار گابریل ژسوس، توپ را از دست داد و پاس این مهاجم برزیلی را رحیم استرلینگ با یک بغل پای مطمئن، تبدیل به گل کرد.

بعد از این گل، باز هم این بازیکنان سیتی بودند که ابتکار عمل را در دست داشتند و چیزی نمانده بود که استرلینگ در دقیقه ۱۶، اختلاف را به دو گل افزایش بدهد؛ ولی ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

سه دقیقه بعد، استرلینگ که درون محوطه جریمه رئال صاحب توپ شده بود، سرنگون شد اما فیلیکس بریش، داور بازی، اعتقادی به خطای کاسمیرو نداشت.

در دقیقه ۲۱، بنزما که با پاس ادن هازارد صاحب موقعیت شده بود، با یک شوت محکم دروازه سیتی را تهدید کرد اما واکنش خوب ادرسون، مانع از باز شدن دروازه میزبان شد.

فشار حملات رئال ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه ۲۸، این تیم به گل تساوی رسید. روی ارسال خوب رودریگو از سمت چپ محوطه جریمه سیتی بود که بنزما با یک ضربه سر قدرتمندانه، حساب کار را ۱-۱ کرد.

بعد از این گل بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۳۶، کانسلو صاحب موقعیت شد ولی ضربه خطرناک او را تیبو کورتوا دفع کرد و در ادامه، مدافعان رئال توپ را دور کردند. در دقایق پایانی نیمه اول از پخش زنده فوتبال منچسترسیتی و رئال مادرید ، باز هم این بازیکنان سیتی بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند از موقعیت های شان استفاده کنند و نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

نیمه دوم را سیتی بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴۸، روی پاس در عمق دی بروین، استرلینگ صاحب موقعیت شد اما ضربه او به کنار دروازه رئال برخورد کرد. در ادامه بازی متعادل شد و در دقیقه ۵۷، چیزی نمانده بود که بنزما رئال را پیش بیندازد اما ضربه او از بالای دروازه سیتی به بیرون رفت.

تلاش دو تیم برای گلزنی ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۶۵، باز هم بنزما صاحب موقعیت شد اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که ادرسون حضور داشت.

در مقابل، این سیتی بود که در دقیقه ۶۸ به گل دوم رسید. پاس رو به عقب واران برای کورتوا با سر را گابریل ژسوس بین راه قطع کرد و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه رئال فرستاد.

سه دقیقه بعد، چیزی نمانده بود که سیتی اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما حضور به موقع ادر میلیتائو، مانع گلزنی برناردو سیلوا شد.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی رئال و منچسترسیتی این رئالی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه سیتی ایجاد کنند و موقعیت های سیتی هم از دست رفت و بازی در نهایت با برتری ۲-۱ میزبان به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و منچسترسیتی

 

منچسترسیتیرئال مادرید
۵۴%مالکیت۴۶%
۷شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۵
۶۰۲تعداد پاس۴۹۴
۵۲۵پاس صحیح۴۱۹
۱۴سانتر۹
۷کرنر۳
۸خطا۳
۱آفساید۴
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و منچسترسیتی

 

پخش زنده بازی رئال مادرید و منچسترسیتی

پس از پایان لالیگا و قهرمانی ، بازیکنان رئال توانستند استراحت کنند اما شکست دو به یک آن ها در ورزشگاه سانتیاگو روحیه ی آن ها را تضعیف کرد ، از آن منچستر به رهبری گواردیولا توانسته گل های زیادی به ثمر برساند و خوش بدرخشد . با این همه دست کم گرفتن رئال مادرید کاری نه چندان عاقلانه به نظر می رسد .

شیوع ویروس کرونا در اروپا و جهان باعث شده است  که اکثر مسابقات ورزشی بدون تماشاگر و پشت درهای بسته انجام شود. این دیدار به صورت مستقیم از طریق سایت تی وی تو قابل تماشا است. با تی وی تو، فوتبال دوستان در هیچ جای دنیا، فرصت تماشای زنده بازی تیم های مورد علاقه شان را از دست نمی دهند.

پخش زنده بازی رئال مادرید و منچسترسیتی را از تی وی تو ، از دست ندهید.