یووه به دنبال بازگرداندن ستاره سابق رئال

ژوئن 9, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، مصدومیت آرکادیوش میلیک خبر خوبی برای یوونتوس نبود. او پس از مصدومیت از ناحیه زانو در جریان دیدار دوستانه برابر تیم ملی اوکراین از فهرست تیم ملی لهستان برای حضور در رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ خط خورده است.

گفته می‌شود که این بازیکن حداقل ۶ هفته قادر به حضور در زمین نخواهد بود و مصدومیت از ناحیه مینیسک پای او است و این احتمال وجود دارد که در چند روز آینده مجبور به انجام عمل جراحی شود و به همین دلیل مدیران یوونتوس قصد دارند برای جذب مهاجمی دیگر اقدام کنند.

توتو اسپورت خبر داده است که با وجود این که این ستاره لهستانی احتمالا برای آغاز فصل آینده آماده خواهد بود اما یوونتوس مایل است که بار دیگر برای انتقال موراتا به تورین اقدام کند. این بازیکن ۳۱ ساله پیش از این هم در فاصله سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ و بار دیگر در سال‌های ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۲ پیراهن این تیم را به تن داشت.

قرارداد او با اتلتیکو مادرید تا سال ۲۰۲۶ ادامه دارد اما علاقه او به حضور در ایتالیا با توجه به این که همسرش اهل این کشور است می‌تواند شرایط را به سود یووه تغییر دهند، هرچند او برای انجام این انتقال باید دستمزدش را به شکل قابل توجهی کاهش دهد.