تی وی تو
یوونتوس
کالیاری

شنبه ۲۰ فروردین ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده یوونتوس و کالیاری امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس کالیاری را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس کالیاری امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال یوونتوس و کالیاری به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس کالیاری را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی یوونتوس کالیاری را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که بازی زنده فوتبال یوونتوس کالیاری را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال یوونتوس و کالیاری

یوونتوس در بازی خانگی از سری بازی‌های سری آ ایتالیا از کالیاری میزبانی کرد و در نهایت دو بر صفر برنده شد.

این دیدار که در هفته نوزدهم سری آ و در ورزشگاه آلیانز برگزار شد، مویزه کین در دقیقه ۴۰ نیمه اول با ضربه سر نتیجه را یک بر صفر ساخت تا بانوی پیر برنده به رختکن برود.

در نیمه دوم بازی که نیمه مربیان به شمار می‌رود، مربیان دو تیم تغییراتی را در تیم‌های شان وارد کردند اما بخت با آلگری بود که برناردسکی در دقیقه ۸۳ روی پاس دیوان کلوفسکی گل‌زنی کرد تا حساب کار دو بر صفر شود.

در پایان پخش زنده فوتبال یوونتوس و کالیاری با این برتری یوونتوس ۳۴ امتیازی شد و بالاتر از آ اس رُم در رده پنجم جدول جا خوش کرد و تنها پنج امتیاز با قرار گرفتن در میان ۴ تیم برتر فاصله دارد.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس و کالیاری

 

یوونتوس کالیاری 
۶۳%مالکیت۳۷%
۴شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۲
۵۸۴تعداد پاس۳۴۱
۵۰۱پاس صحیح۲۵۳
۲۱سانتر۱۴
۷کرنر۱
۱۶خطا۱۲
۳آفساید۱
۰کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال یوونتوس و کالیاری

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس و کالیاری

یوونتوس در هفته بیست‌وهفتم سری‌آ ایتالیا، مهمان کالیاری بود و موفق شد میزبانش را با نتیجه ۳ بر یک از پیش رو بردارد. یوونتوس که به خاطر حذف زودهنگامش توسط پورتو در هفته گذشته رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از سوی رسانه‌ها تحت فشار قرار داشت و در صدد اعاده حیثیت بود، خیلی زود دروازه حریفش را باز کرد.

این گل در دقیقه ۱۰ توسط کریستیانو رونالدو به ثمر رساند. ستاره پرتغالی ۱۵ دقیقه بعد از روی نقطه پنالتی دومین گل خود و تیمش را به ثمر رساند. او در دقیقه ۳۲ سومین گل خود را هم به ثمر رساند و با این هت‌تریک به منتقدانی که او را مسبب حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان دانستند پاسخ داد. رونالدو پس از به ثمر رساندن گل سوم خود، شادی گل معناداری هم انجام داد که مشخص بود مخاطب آن رسانه‌ها و افرادی بود که در چند روز اخیر او را زیر سوال بردند. او پس از هت‌تریک به سمت یکی از دوربین‌های تلویزیونی رفت و انگشت خود را به سمت گوشش برد.

تنها گل نیمه ی دوم نیز در دقیقه ی ۶۱ و با ضربه ی سیمئونه به ثبت رسید.

 در پایان گزارش زنده بازی یوونتوس و کالیاری و با کسب این نتیجه یوونتوس شانزدهمین بردش را در این فصل سری A کسب کرد و با ۵۵ امتیاز به رده سوم جدول جایگاه خود را در رده سوم جدول سری A مستحکم کرد. کالیاری هم با قبول پانزدهمین باختش در این فصل، ۲۲ امتیاز و لب مرز منطقه سقوط جدول در جایگاه هفدهم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده بازی یوونتوس کالیاری

 

کالیاری یوونتوس 
۵۰%مالکیت۵۰%
۴شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۳
۴۸۴تعداد پاس۴۹۶
۴۱۵پاس صحیح۴۲۸
۳۴سانتر۱۵
۸کرنر۵
۱۲خطا۱۶
۱آفساید۰
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی یوونتوس کالیاری

 

پخش زنده بازی یوونتوس و کالیاری

تیم یوونتوس از هفته هشتم سری‌آ ایتالیا در خانه خود به مصاف کالیاری رفت و در نهایت به برتری دو بر صفر دست یافت. کریستیانو رونالدو ستاره تمام نشدنی پرتغالی موفق شد گل‌های بانوی پیر را در این دیدار به ارمغان آورد. ابتدا در دقیقه ی ۳۸ ،  پاس موراتا، کریس رونالدو را صاحب موقعیت کرد و او با وجود احاطه شدن توسط چند مدافع کالیاری، با شوتی دقیق به سبک خودش، دروازه کرانیو را باز کرد. سپس در دقیقه ی ۴۲ ،  روی ضربه کرنر ارسالی و تاثیر گذاری دمیرال روی توپ، کریستیانو رونالدو صاحب موقعیت شد و با وجود این که شرایط نامتعادلی داشت، توپ را به زیبایی وارد دروازه کالیاری کرد.

در بازی زنده یوونتوس و کالیاری ، فدریکو برناردسکی هم نمایش خوبی داشت و یک گل خوب هم زد که البته به خاطر حضور میلی متری موراتا در آفساید، گل مردود شد. در نهایت این دیدار با برتری ۲-۰ یوونتوس به پایان رسید.

یوونتوس با برتری در این دیدار و ثبت چهارمین پیروزی فصل با ۱۶ امتیاز به رتبه دوم جدول رسید و کالیاری هم ۱۰ امتیازی باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس کالیاری – تی وی تو

 

یوونتوس کالیاری 
۶۶%مالکیت۳۴%
۶شوت در چارچوب ۰
۱۰شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۵
۷۴۵تعداد پاس۳۸۱
۶۸۱پاس صحیح۳۸۱
۲۳سانتر۶
۹کرنر۱
۱۱خطا۶
۲آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس کالیاری – تی وی تو

 

پخش زنده بازی یوونتوس و کالیاری

کالیاری و یوونتوس از هفته سی و هفتم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند. بازی از ابتدا هجومی آغاز شد هنوز ۱۰ دقیقه نگذشته بود که کالیاری اولین گل خود را با شوت جانانه لوکا روانه دروازه حریف کرد. حملات ادامه داشت. یوونتوس چندین فرصت برای تغییر نتیجه داشت که متاسفانه نتوانست از آنها استفاده کند. از طرف دیگر کالیاری نیز فرصت برای ثبت گلی دیگر در این نیمه را از دست داد. نیمه دوم پخش زنده یوونتوس و کالیاری با گل جووانی سیمئونه ٫ در دقیقه ۴۷ آغاز شد. یوونتوسیها در شوک دو گل خورده چندین تعویض انجام دادند که هیچ یک سودی برایشان نداشت و در نهایت این دیدار با برتری دو بر صفر کالیاری خاتمه یافت.

پخش زنده فوتبال یوونتوس کالیاری – تی وی تو

کالیارییوونتوس
۳۳٪مالکیت۶۷٪
۶شوت در چارچوب۱۰
۵شوت خارج از چارچوب۱۱
۱۰مهار دروازه بان۳
۳۱۰تعداد پاس۶۰۲
۲۳۳پاس صحیح۵۴۱
۶سانتر۲۹
۱کرنر۹
۱۳خطا۱۲
۱آفساید۴
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال یوونتوس کالیاری – تی وی تو

پخش بازی زنده یوونتوس کالیاری

در دیداری از هفته هجدهم سری آ ایتالیا، یوونتوس در روزی که میزبان کالیاری بود با حساب ۴ بر ۰ از سد کالیاری گذشت. این بازی که در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید در نیمه دوم با حملات متعدد و ۴ گل یوونتوس خاتمه یافت. ابتدا کریستیانو رونالدو در دقیقه ۴۹ روی اشتباه مدافعین کالیاری و با یک حرکت انفرادی زیبا موفق به گلزنی شد. ۱۸ دقیقه بعد باز هم رونالدو این بار از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شد. با ورود گونزالو هیگواین به زمین بازی در دقیقه ۷۰، شدت حملات یوونتوس افزایش یافت و این بازیکن آرژانتینی در دقیقه ۸۱ با یک ضربه غیرقابل مهار اختلاف را به ۳ رساند.

این پایان کار نبود و در ادامه پخش زنده یوونتوس و کالیاری ، رونالدو یک دقیقه بعد باز هم گلزنی کرد تا با ثبت نخستین هتریک خود در سال ۲۰۲۰  زمینه‌ساز پیروزی پرگل یوونتوس در این بازی شود. این چهاردهمین پیروزی فصل یاران ساری بود و با سه امتیاز این بازی مجموع امتیازات این تیم به عدد ۴۵ رسید تا صدرنشینی یوونتوس ادامه داشته باشد. کالیاری نیز برای بار پنجم در فصل جاری با شکست از زمین خارج شد تا با ۲۹ امتیاز در رده ششم جدول باقی بماند.

پخش زنده فوتبال یوونتوس کالیاری – تی وی تو

یوونتوسکالیاری
۶۴٪مالکیت۳۶٪
۱۰شوت در چارچوب۱
۶شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۶
۷۵۸تعداد پاس۴۱۹
۶۹۲پاس صحیح۳۵۵
۲۱سانتر۱۷
۳کرنر۲
۹خطا۱۵
۳آفساید۰
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال یوونتوس کالیاری – تی وی تو

پخش فوتبال زنده یوونتوس کالیاری

یوونتوس مقابل تیم کالیاری در ورزشگاه ساردینیا آرنا به میدان رفت و با نتیجه۲-۰ پیروز میدان شد. همان طور که انتظار می رفت٬ بازی هجومی آغاز شد. در دقیقه ۲۲ ٫ یوونتوس اولین گل خود را روانه دروازه حریف کرد. اتفاق خاصی تا پایان نیمه نخست نیفتاد. نیمه دوم با تعویض های متعدد کالیاری همراه شد که نتیجه ای برایش نداشت تا اینکه در لحظات پایانی بازی یوونتوس برای دومین بار دورازه میزبان را در هم شکست و کالیاری در مقابل یوونتوس با نتیجه ۰-۲ شکست خورد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس کالیاری – تی وی تو

کالیارییوونتوس
۴۴٪مالکیت۵۶٪
۰شوت در چارچوب۶
۵شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۰
۴۱۲تعداد پاس۴۹۸
۳۲۲پاس صحیح۴۰۸
۴سانتر۶
۳کرنر۵
۹ضربه ایستگاهی۱۶
۱۷خطا۱۰
۲آفساید۳
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال یوونتوس کالیاری – تی وی تو