تی وی تو
یوونتوس
چلسی

سه‌شنبه ۲ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی یوونتوس چلسی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس چلسی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس چلسی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی یوونتوس چلسی امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال چلسی یوونتوس به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی یوونتوس چلسی را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای زنده بازی یوونتوس چلسی، شما می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس چلسی را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی یوونتوس چلسی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس چلسی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس چلسی ۷ مهر ۱۴۰۰

در گروه H لیگ قهرمانان اروپا، یوونتوس و چلسی تیم‌های برنده هفته اول به مصاف هم رفتند که این بازی را بانوی‌پیر با یک گل برد. یوونتوسی که در سری آ حال و روز خوبی ندارد، با یک نمایش منسجم و عالی در دفاع و استفاده خوب از ضد حملات، توانست مقابل قهرمان اروپا به برتری برسد تا ثابت کند که همچنان تیمی قدرتمند است.

تنها گل میزبان را کیزا در ثانیه‌های ابتدایی نیمه دوم وارد دروازه قهرمان فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا کرد.پاس بلند بونوچی در شروع بیلدآپ، با ضربه سر رابیو همراه شد و توپ به برناردسکی رسید. برناردسکی هم با پاسی خوب، کیه زا را در موقعیت گلزنی قرار داد و ضربه کیه زا به گوشه بالایی دروازه چلسی رفت. 

در پایان گزارش زنده بازی یوونتوس چلسی یوونتوس با برد دوم ۶ امتیازی شد و به صدر جدول گروه تکیه زد. چلسی و زنیت هم با ۳ امتیاز دوم و سوم هستند.

 

پخش زنده بازی یوونتوس چلسی

 

یوونتوس چلسی 
۲۷%مالکیت۷۳%
۱شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۰
۲۸۷تعداد پاس۷۷۱
۲۱۴پاس صحیح۶۹۷
۲سانتر۳۴
۱کرنر۸
۸خطا۱۸
۴آفساید۱
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی یوونتوس چلسی

 

پخش زنده بازی یوونتوس چلسی – ۳۰ آبان ۹۱

در ادامه ی بازی های هفته ی پنجم لیگ قهرمانان اروپا ، تیم های یوونتوس و چلسی به مصاف هم رفتند. در این دیدار که با درخشش یوونتوسی ها همراه بود ، این تیم موفق شد حریف را با نتیجه ی ۳-۰ شکست دهد . در نیمه ی نخست این دیدار کوالیارلا در دقیقه ی ۳۸ برای تیمش گلزنی کرد. در نیمه ی دوم ، فشار یوونتوسی ها بر دروازه ی چلسی بیشتر شد و اجازه ی جبران اختلاف امتیاز به آن ها نمی داد. ویدال در دقیقه ی ۶۱ و جووینکو در دقیقه ی ۹۰ باز هم دروازه ی چلسی را در هم کوبیدند تا برتری ۳-۰ تیمشان تضمین شود.

پخش زنده فوتبال یوونتوس چلسی – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس چلسی – تی وی تو

 

پخش زنده بازی یوونتوس چلسی – ۲۹ شهریور ۹۱

تیم های یوونتوس و چلسی در هفته ی اول لیگ قهرمانان اروپا در مقابل هم صف آرایی کردند. اسکار بازیگر اصلی نمایش امشب بود و در دو دقیقه دو گل زد.این ستاره برزیلی ابتدا در دقیقه ۳۱ گل‌زنی کرد. ادن آزار در این گل هم تاثیرگذار بود. او توپ را به اسکار سپرد. اسکار هم از فاصله ۲۵ متری با شوتی محکم دروازه جیان‌لوییجی بوفون را باز کرد.

یک دقیقه بعد بود که او در گوشه محوطه جریمه توپ را گرفت، دو بار سر توپ زد تا مدافعان حریف را به کنار بزند و با شوتی کات‌دار گل دوم را هم زد.

اما یوونتوس هم دست به حمله زد و در دقیقه ۳۸ گلی به ثمر رساند. آرتورو ویدال از فاصله ۱۸ متری با شوتی زمینی امید را به تیمش برگرداند.یوونتوس در دقیقه ۸۰ گل دوم را هم زد. جان اوبی میکل توپ را در نیمه خودی از دست داد. کلودیو مارکیزیو با پاسی عالی توپ را به فابیو کوالیارلا سپرد و او هم در مصاف تک به تک دروازه پتر چک را گشود.کوالیارلا در دقیقه ۸۶ می‌توانست گل دیگری بزند اما ضربه او به قسمت بالای تیر دروازه خورد.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس چلسی – تی وی تو

 

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس چلسی – تی وی تو