تی وی تو
یوونتوس
چلسی

چهارشنبه ۷ مهر ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی یوونتوس چلسی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس چلسی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس چلسی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی یوونتوس چلسی امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال چلسی یوونتوس به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی یوونتوس چلسی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی یوونتوس چلسی را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی یوونتوس چلسی، شما می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس چلسی را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی یوونتوس چلسی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس چلسی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس چلسی – ۳۰ آبان ۹۱

در ادامه ی بازی های هفته ی پنجم لیگ قهرمانان اروپا ، تیم های یوونتوس و چلسی به مصاف هم رفتند. در این دیدار که با درخشش یوونتوسی ها همراه بود ، این تیم موفق شد حریف را با نتیجه ی ۳-۰ شکست دهد . در نیمه ی نخست این دیدار کوالیارلا در دقیقه ی ۳۸ برای تیمش گلزنی کرد. در نیمه ی دوم ، فشار یوونتوسی ها بر دروازه ی چلسی بیشتر شد و اجازه ی جبران اختلاف امتیاز به آن ها نمی داد. ویدال در دقیقه ی ۶۱ و جووینکو در دقیقه ی ۹۰ باز هم دروازه ی چلسی را در هم کوبیدند تا برتری ۳-۰ تیمشان تضمین شود.

 

 

پخش زنده بازی یوونتوس چلسی – ۲۹ شهریور ۹۱

تیم های یوونتوس و چلسی در هفته ی اول لیگ قهرمانان اروپا در مقابل هم صف آرایی کردند. اسکار بازیگر اصلی نمایش امشب بود و در دو دقیقه دو گل زد.این ستاره برزیلی ابتدا در دقیقه ۳۱ گل‌زنی کرد. ادن آزار در این گل هم تاثیرگذار بود. او توپ را به اسکار سپرد. اسکار هم از فاصله ۲۵ متری با شوتی محکم دروازه جیان‌لوییجی بوفون را باز کرد.

یک دقیقه بعد بود که او در گوشه محوطه جریمه توپ را گرفت، دو بار سر توپ زد تا مدافعان حریف را به کنار بزند و با شوتی کات‌دار گل دوم را هم زد.

اما یوونتوس هم دست به حمله زد و در دقیقه ۳۸ گلی به ثمر رساند. آرتورو ویدال از فاصله ۱۸ متری با شوتی زمینی امید را به تیمش برگرداند.یوونتوس در دقیقه ۸۰ گل دوم را هم زد. جان اوبی میکل توپ را در نیمه خودی از دست داد. کلودیو مارکیزیو با پاسی عالی توپ را به فابیو کوالیارلا سپرد و او هم در مصاف تک به تک دروازه پتر چک را گشود.کوالیارلا در دقیقه ۸۶ می‌توانست گل دیگری بزند اما ضربه او به قسمت بالای تیر دروازه خورد.