تی وی تو
یوونتوس
لاتزیو

دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده فوتبال یوونتوس لاتزیو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس لاتزیو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس لاتزیو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش فوتبال زنده یوونتوس و لاتزیو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس لاتزیو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی یوونتوس لاتزیو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس لاتزیو را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال یوونتوس و لاتزیو

در ادامه هفته سیزدهم سری‌آ ایتالیا، دو تیم لاتزیو و یوونتوس در ورزشگاه المپیکو به مصاف هم رفتند که در پایان ۹۰ دقیقه بانوی پیر موفق شد با نتیجه ۰-۲ از سد حریف بگذرد.

هر دو گُل یوونتوس در این دیدار از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید و لئوناردو بونوچی، در دقایق ۲۳ و ۸۳ موفق به گُلزنی برای تیمش شد.

در پایان پخش زنده فوتبال یوونتوس و لاتزیو و با این پیروزی یوونتوس با ۲۱ امتیاز در جایگاه ششم ایستاد و لاتزیو نیز با امتیازات مشابه در جایگاه پنجم قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال یوونتوس و لاتزیو

 

لاتزیو یوونتوس 
۵۸%مالکیت۴۲%
۱شوت در چارچوب ۵
۱شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۱
۶۲۳تعداد پاس۴۵۸
۵۶۱پاس صحیح۳۸۸
۲۶سانتر۸
۳کرنر۲
۱۲خطا۱۵
۳کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال یوونتوس و لاتزیو

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس و لاتزیو

یوونتوس و لاتزیو در چارچوب رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که در پایان یوونتوس با نتیجه ۳-۱ به برتری رسید. لاتزیو بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۰ و روی یک موقعیت ایستگاهی فرصت داشت گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه لوییس آلبرتو با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۱۴ لاتزیو به گل رسید. روی پاس اشتباه دژان کولوسفسکی در میانه میدان، خواکین کوریا صاحب توپ شده و با نفوذ به درون محوطه و ضربه ای زمینی موفق شد دروازه یوونتوس را باز کند.

یوونتوس خیلی زود و روی حرکت خوان کوادرادو فرصت داشت گل تساوی را وارد دروازه لاتزیو بکند، اما ضربه دژان کولوسفسکی دقیق نبود و راهی به دروازه حریف پیدا نکرد. در دقیقه ۳۷ پخش آنلاین بازی یوونتوس لاتزیو فدریکو برناردسکی با یک پاس تماشایی باعث شد دانیلو در موقعیت گلزنی قرار بگیرد، اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه لاتزیو به بیرون رفت.

اما دو دقیقه بعد یوونتوس به گل تساوی رسید. آلوارو موراتا پاس دقیقی برای آدرین رابیو در محوطه ارسال کرد و این هافبک فرانسوی با یک ضربه پای چپ دقیق به گوشه دروازه مانوئل رینا را مغلوب کرد تا در نهایت نیمه نخست با تساوی ۱-۱ تمام شود.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم پخش زنده بازی یوونتوس لاتزیو فدریکو کیه زا با حرکتی انفرادی تا آستانه باز کردن دروازه لاتزیو پیش رفت، اما در نهایت ضربه او با عکس العمل تماشایی رینا همراه شد.در دقیقه ۵۲ این بار میلینکوویچ ساویچ با ارسال خود می توانست گل دوم لاتزیو را به ثمر برساند، اما او بدشانس بود و ارسال این بازیکن به دیرک دروازه یوونتوس برخورد کرد.

اما در دقیقه ۵۷ پخش فوتبال یوونتوس و لاتزیو زنده ، یوونتوس به گل دوم دست یافت. روی اشتباه اسکالنته، فدریکو کیه زا با پاس دقیق خود آلوارو موراتا را صاحب موقعیت کرد تا او با ضربه ای محکم به گوشه دروازه گل دوم را به ثمر برساند.اما دو دقیقه بعد و با خطای بعد ساویچ روی آرون رمزی بود که یوونتوس صاحب یک ضربه پنالتی شد و آلوارو موراتا موفق شد گل سوم تیمش را وارد دروازه لاتزیو بکند.

در دقیقه ۷۵ چیرو ایموبیله با ضربه ای تماشایی از پشت محوطه جریمه دروازه یوونتوس را تهدید کرد، اما ووچیک شزنی به زیبایی موفق به دفع این موقعیت شد. در دقیقه ۹۰ و روی اثرگذاری آچربی بود که کوره‌آ فرصت داشت اختلاف را به حداقل برساند، اما ضربه او به تور کنار دروازه برخورد کرد.

در نهایت با پایان گزارش زنده بازی یوونتوس و لاتزیو یوونتوس که بعد از پیش افتادن موفق به کنترل جریان مسابقه شده بود، توانست در این دیدار دشوار با نتیجه ۱-۳ به پیروزی دست یابد.

پخش زنده بازی یوونتوس لاتزیو

 

یوونتوس لاتزیو 
۵۲%مالکیت۴۸%
۵شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۹
۳مهار دروازه بان۲
۵۲۷تعداد پاس۴۹۱
۴۵۸پاس صحیح۴۲۵
۱۷سانتر۱۱
۴کرنر۴
۱۰خطا۱۳
۱آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی یوونتوس لاتزیو

 

پخش زنده بازی یوونتوس لاتزیو

دو تیم فوتبال یوونتوس و لاتزیو در هفته هفتم رقابت‌های سری آ ایتالیا امروز در ورزشگاه المپیکو با هم دیدار کردند که در نهایت این بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.در این بازی که رونالدو از ابتدا به میدان رفت، در دقیقه ۱۵ برای یووه گل‌زنی کرد تا نیمه اول با برتری بیانکونری خاتمه یابد. نیمه اول با وجود آنکه رونالدو در دقیقه ۳۳ صدمه دید ولی در مهم‌ترین صحنه در دقیقه ۴۳ ضربه زیبای او به تیرک چپ دروازه ساییده شد و به بیرون رفت تا نیمه اول ۱-۰ به سود یووه خاتمه یابد.

در نیمه دوم پخش بازی زنده یوونتوس و لاتزیو اما تیم هجومی لاتزیو بازی را در اختیار گرفت و بارها تا باز کردن دروازه میهمان پیش رفتند ولی درخشش شزنی سبب شد تا دروازه بسته بماند ولی کایسدو در دقیقه پنجم وقت‌های تلف شده نیمه دوم گل‌زنی کرد تا سه امتیاز حساس را از چنگ یووه بیرون کرده و بازی را به تساوی بکشد.با این تساوی یوونتوس با یک بازی بیشتر نسبت به میلان، با ۱۶ امتیازی اما تفاضل گل بیشتر صدرنشین شد.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس لاتزیو – تی وی تو

 

لاتزیو یوونتوس 
۵۴%مالکیت۴۶%
۴شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۳
۵۷۸تعداد پاس۴۹۸
۵۰۳پاس صحیح۴۳۸
۲۴سانتر۸
۴کرنر۲
۱۲خطا۱۱
۰آفساید۲
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس لاتزیو – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی یوونتوس لاتزیو

در این دیدار دو تیم در نیمه اول به تساوی بدون گل رسیدند اما در دقایق ابتدایی نیمه دوم، کریس رونالدو دو بار دروازه لاتزیو را باز کرد و گل چیرو ایموبیله در دقایق پایانی هم نتوانست مانع از شکست لاتزیو شود. یوونتوس با این پیروزی ۸۰ امتیازی شد و با کسب ۵ امتیاز از ۴ بازی باقی مانده، قهرمانی اش در رقابت های این فصل را قطعی خواهد کرد. دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند . در ادامه این یوونتوسی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. بازی با همین روند ادامه پیدا کرد و در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم پخش زنده فوتبال یوونتوس لاتزیو ، با حملات یوونتوس آغاز شد و سرانجام این تیم در دقیقه ۵۱ به گل رسید. شوت محکم رونالدو از پشت محوطه جریمه لاتزیو، درون محوطه به دست باستوس برخورد کرد و داور هم بعد از استفاده از VAR، نقطه پنالتی را نشان داد. خود رونالدو پشت توپ قرار گرفت و علی رغم تشخیص درست استراکوشا، ضربه رونالدو به گوشه دروازه لاتزیو رفت.تیم میهمان هنوز از شوک دریافت این گل خارج نشده بود که در دقیقه ۵۴ گل دوم را دریافت کرد. اشتباه فیلیپه در میانه زمین بود که دیبالا یک حمله سریع را ترتیب داد و در حالی که خودش این فرصت را داشت که ضربه نهایی را بزند، با یک پاس در عرض در محوطه جریمه، رونالدو را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک بغل پای مطمئن، کار را تمام کرد.

در ادامه پخش بازی یوونتوس لاتزیو زنده تلاش بازیکنان میهمان برای باز کردن دروازه یوونتوس سرانجام در دقیقه ۸۳ نتیجه داد. تعلل بونوچی در دفع یک توپ در محوطه جریمه یوونتوس باعث شد تا ایموبیله از پشت سر از راه برسد و بونوچی هم با خطا روی او، یک پنالتی به حریف تقدیم کرد. ایموبیله پشت ضربه قرار گرفت و با یک شوت محکم به سمت راست شزنی، دروازه یووه را باز کرد. فشار حملات لاتزیو برای زدن گل تساوی ادامه پیدا کرد و چیزی نمانده بود که این تیم در دقیقه ۹۰ به گل تساوی برسد اما واکنش دیدنی شزنی روی ضربه تماشایی میلینکوویچ-ساویچ باعث شد این بار دروازه یووه بسته بماند و بازی با نتیجه ۲-۱ به سود یوونتوس به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس لاتزیو – تی وی تو

 

یوونتوسلاتزیو
۵۴%مالکیت۴۶%
۸شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۵
۵۴۰تعداد پاس۴۵۴
۴۷۵پاس صحیح۳۹۵
۱۲سانتر۱۱
۴کرنر۷
۱۸خطا۱۵
۱آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس لاتزیو – تی وی تو

 

پخش بازی یوونتوس لاتزیو  از اینترنت

 دیدار سوپرکاپ فوتبال ایتالیا که به میزبانی ریاض برگزار شد با برتری لاتزیو و ناکامی یوونتوس به پایان رسید.لاتزیو در دقیقه ۱۷ بازی توسط لوئیز آلبرتو به گل رسید و از حریف پرستاره خود پیش افتاد هر چند در آخرین لحظات نیمه اول پائولو دیبالا بازی را به تساوی کشاند تا یاران ساری بازنده به رختکن نروند.حملات یوونتوس در نیمه دوم سودی برای این تیم نداشت و در سوی مقابل لاتزیو در دقیقه ۷۳ توسط سناد لولیچ به گل رسید. در ادامه لاتزیویی‌ها برتری خود را حفظ کردند. رودریگو بنتانکور از یوونتوس در دقیقه ۹۳ بازی یوونتوس و لاتزیو زنده با دریافت کارت قرمز اخراج شد و چند لحظه پس از اخراج وی از زمین، لاتزیو با ضربه ایستگاهی دنیلو کاتالدی به گل سوم دست یافت.این دیدار در نهایت با برتری ۳ بر ۱ لاتزیو به پایان رسید و یاران سیمونه اینزاگی با پیروزی مقابل یوونتوس فاتح سوپرکاپ ایتالیا لقب گرفتند.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس لاتزیو – تی وی تو

 

یوونتوسلاتزیو
۶۴%مالکیت۳۶%
۴شوت در چارچوب ۸
۸شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۳
۶۴۵تعداد پاس۳۵۱
۵۸۸پاس صحیح۲۸۷
۲۴سانتر۱۹
۵کرنر۵
۱۳خطا۱۳
۲آفساید۱
۳کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس لاتزیو – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی یوونتوس و لاتزیو

در حساس‌ترین بازی هفته پانزدهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، لاتزیو در ورزشگاه المپیکوی شهر رم، میزبان یوونتوس بود که این بازی در نهایت با پیروزی ۳-۱ بیانکوچلستی به پایان رسید.یوونتوس که می‌دانست با پیروزی صدرنشین می‌شود بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۹، ضربه زیبای پائولو دیبالا با واکنش استراکوشا راهی کرنر شد. تلاش‌های شاگردان ساری ادامه داشت در دقیقه ۲۵، پاس عرضی عالی بنتانکور با بغل پای ساده کریستیانو رونالدو تبدیل به گل اول بازی شد.

در ادامه پخش آنلاین بازی یوونتوس و لاتزیو لاتزیو بعد از پذیرش گل بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۳۵، ارسال تند و تیز لاتزاری به ایموبیله رسید و ضربه والی او از زاویه بسته با اختلافی اندک به بیرون رفت.در دقیقه نخست وقت‌های تلف شده ارسال عالی لوئیز آلبرتو با ضربه سر لوئیز فیلیپه تبدیل به گل تساوی شد تا دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بروند.

در نیمه دوم پخش زنده بازی یوونتوس لاتزیو دو تیم محتاطانه‌تر کار می‌کردند .در دقیقه ۶۸، خوان کوادرادو به دلیل خطایی که موقعیت تک به تک را از لاتزاری گرفته بود از بازی اخراج شد.چیزی از ۱۰ نفره شدن یووه نگذشته بود که در دقیقه ۷۴، پاس فوق‌العاده آلبرتو به میلینکوویچ ساویچ رسید و او هم با یک ضربه عالی دروازه شزنی را باز کرد تا بیانکوچلستی پیش بیفتد. در ادامه یوونتوس تلاش‌ زیادی برای رسیدن به گل داشت اما در دقیقه ۹۴، لاتزیو روی ضدحمله سومین گل را هم روی ضربه کایسدو به ثمر رساند تا بازی در نهایت با برتری ۳-۱ عقاب‌ها به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس لاتزیو – تی وی تو

 

لاتزیویوونتوس
۳۹%مالکیت۶۱%
۹شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۶
۳۷۲تعداد پاس۵۷۱
۳۱۱پاس صحیح۵۰۷
۱۴سانتر۱۲
۴کرنر۵
۱۵خطا۱۱
۳آفساید۰
۴کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس لاتزیو – تی وی تو