تی وی تو
یوونتوس
فیورنتینا

شنبه ۳۱ اردیبهشت ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی یوونتوس و فیورنتینا زنده امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس فیورنتینا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس فیورنتینا امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال یوونتوس و فیورنتینا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس فیورنتینا را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی یوونتوس فیورنتینا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس فیورنتینا را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال یوونتوس و فیورنتینا

در دیدار برگشت از مرحله نیمه‌نهایی جام‌حذفی ایتالیا، یوونتوس موفق شد مهمانش فیورنتینا را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد. یوونتوس در نیمه اول دل به ضدحملات خوش کرد و دوشان ولاهوویچ یک فرصت تک به تک عالی را از دست داد اما 

دقیقه ۳۲ پخش زنده فوتبال یوونتوس و فیورنتینا برناردسکی دروازه تیم سابقش را باز کرد. در نیمه دوم، ماتیا پرین با یک واکنش عالی روی ضربه سر، مانع از باز شدن دروازه تیمش شد. دقایقی بعد دنیس زکریا نیز فرصت گلزنی داشت اما شوت او به تیر افقی دروازه خورد. یوونتوس و فیورنتینا در ادامه حملاتی انجام دادند که در نهایت در دقیقه ۴+۹۰  یووه در یک ضدحمله گل دوم و تیر خلاص را توسط دانیلو به ثمر رساند و راهی فینال شد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس و فیورنتینا

یوونتوس فیورنتینا 
۳۲%مالکیت۶۸%
۳شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۱
۲۷۶تعداد پاس۵۷۸
۲۰۵پاس صحیح۵۰۶
۴سانتر۲۸
۳کرنر۷
۱۳خطا۱۲
۴آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال یوونتوس و فیورنتینا

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس و فیورنتینا

فیورنتینا و یوونتوس در دور رفت نیمه نهایی کوپا ایتالیا به مصاف هم رفتند.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند . با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی یوونتوس فیورنتینا ونوتی دروازه ی خودی را باز کرد تا یوونتوس به برتری ۱-۰ برسد.

 

پخش زنده بازی یوونتوس فیورنتینا

 

فیورنتینا یوونتوس 
۵۵%مالکیت۴۵%
۶شوت در چارچوب ۱
۹شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۶
۵۳۸تعداد پاس۴۴۴
۴۸۳پاس صحیح۳۸۰
۱۳سانتر۸
۳کرنر۳
۱۶خطا۱۳
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی یوونتوس فیورنتینا

 

پخش زنده بازی یوونتوس و فیورنتینا

از هفته دوازدهم رقابت های سری آ ایتالیا، یوونتوس در ورزشگاه خانگی خود و در تورین میزبان فیورنتینا بود و با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید. در این دیدار که در ورزشگاه آلیانز تورین برگزار شده بود، یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و چندین بار شانس باز کردن دروازه حریف را داشت، اما بی‌دقتی مهاجمان سبب شد تا این فرصت‌ها بسوزد و نیمۀ نخست بدون گُل و با نتیجه تساوی به پایان برسد.

در نیمه دوم پخش زنده بازی یوونتوس فیورنتینا فشار یووه بیشتر از قبل شد اما همچنان در گُلزنی ناکام بود. فیورنتینا نیز چندین بار شانس داشت تا دروازه شزنی را باز کند اما خط دفاعی بانوی عملکرد خوبی داشت و اجازه باز شدن دروازه را به بازیکنان حریف نداد.

در دقیقه ۷۳ میلینکوویچ با دریافت کارت سرخ از بازی اخراج شد تا فیورنتینا  دقایق باقی‌مانده را با یک یار کمتر دنبال کند. با ده نفره شدن فیورنتینا، حملات یووه نیز بیشتر شد و این تیم بالاخره در دقیقه ۳+۹۰ گُل برتری را با کوادرادو به ثمر رساند و به سه امتیاز ارزشمند رسید.

در پایان پخش زنده بازی یوونتوس فیورنتینا با این پیروزی یوونتوس ۱۸ امتیازی شد و به رتبه هشتم صعود کرد. فیورنتینا نیز با با امتیاز مشابه و به دلیل تفاضل گُل بهتر در جایگاه هفتم ایستاد.

 

پخش زنده بازی یوونتوس و فیورنتینا

 

یوونتوس فیورنتینا 
۵۰%مالکیت۵۰%
۳شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۲
۴۰۰تعداد پاس۳۷۹
۳۳۳پاس صحیح۳۰۱
۱۲سانتر۲۹
۵کرنر۵
۱۵خطا۱۶
۵آفساید۰
۲کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی یوونتوس و فیورنتینا

 

پخش زنده بازی یوونتوس و فیورنتینا

در هفته سی و سوم از سری مسابقات سری آ ایتالیا تیم فیورنتینا میزبان تیم یوونتوس بود که در این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید . در نیمه نخست این دیدار ولاهوویچ در دقیقه ۲۹ از روی نقطه پنالتی گل فیورنتینا را به ثمر رساند . با همین تک گل نیمه نخست به پایان رسید . یوونتوس که برای جبران نتیجه با رویکردی تهاجمی در نیمه دوم وارد میدان شده بود در همان ابتدا و در دقیقه ۴۶ توسط آلوارو موراتا به گل تساوی دست یافت . در ادامه کار دو تیم برای دستیابی به گل برتری تلاش خود را انجام دادند ولی هیچکدام به نتیجه نرسیدند و در نهایت با پایان پخش زنده بازی یوونتوس فیورنتینا نتیجه مسابقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید

پخش زنده بازی یوونتوس فیورنتینا

 

فیورنتینایوونتوس
۳۲مالکیت۶۸
۴شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۳
۲۴۷تعداد پاس۵۳۲
۱۷۹پاس صحیح۴۶۸
۱۵سانتر۱۹
۷کرنر۲
۱۳خطا۱۶
۱آفساید۴
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی یوونتوس فیورنتینا

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس و فیورنتینا

در ادامه دیدارهای هفته چهاردهم سری A ایتالیا، یک بازی در ورزشگاه آلیانتس شهر تورین برگزار شد که در آن تیم فوتبال یوونتوس در خانه مقابل فیورنتینا با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب شد. شاگردان آندره‌آ پیرلو در این دیدار در همان ۲۰ دقیقه ابتدایی ۱۰ نفره شدند و در نهایت بازی را با سه گل واگذار کردند.

یوونتوس پخش زنده بازی یوونتوس فیورنتینا را هجومی آغاز کرد اما تنها سه دقیقه از بازی سپری شده بود که فیورنتینا به گل رسید. روی یک ضدحمله سریع بود که با پاس در عمق عالی فرانک ریبری، دوشان ولاهوویچ صاحب فرصت شد و  در موقعیت تک به تک با شزنی، با یک ضربه دقیق کار را تمام کرد.

بعد از این گل بازیکنان یوونتوس ابتکار عمل را در دست گرفتند اما چیزی نمانده که روی اشتباه لئوناردو بونوچی، تیم میهمان در دقیقه ۱۴ به گل دوم برسد اما خود او جبران کرد و مانع گلزنی ریبری شد. اما در دقیقه ۱۸ کار برای یوونتوس سخت‌تر شد. خطای شدید خوان کوادرادو روی کاستروویلی را داور ابتدا با کارت زرد جریمه کرد اما پس از استفاده از  VAR، کارت قرمز را به بازیکن کلمبیایی یووه نشان داد.فیورنتینا از برتری نفری استفاده کرد و بازی را در دست گرفت. در دقیقه ۲۷، بار دیگر بونوچی مرتکب اشتباه شد تا بازیکنان میهمان صاحب موقعیت شوند ولی ضربه کاستروویلی را شزنی مهار کرد.

در ادامه پخش زنده بازی یوونتوس فیورنتینا ، بازیکنان یووه ،برای دقایقی ابتکار عمل را در دست گرفتند و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه رو دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند به گل برسند. در دقیقه ۳۷ بود که روی اشتباه میلینکوویج، رونالدو صاحب موقعیت شد اما واکنش خوب دراگوفسکی، مانع از باز شدن دروازه فیورنتینا شد. در دقایق پایانی نیمه اول، باز هم این بازیکنان یوونتوس بودند که بیشتر ابتکار عمل را در دست داشتند اما در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و نیمه اول با برتری ۱-۰ فیورنتینا به پایان رسید.

نیمه دوم را یوونتوسی‌ها بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی ابتکار عمل را در دست داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی رو دروازه حریف ایجاد کنند. در دقیقه ۵۷، دانیلو با یک ارسال خوب، رونالدو را صاحب موقعیت کرد اما پرچم کمک داور، باعث توقف ستاره پرتغالی شد. برتری میزبان ادامه داشت اما موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد نمی‌شد. 

با رسیدن به دقایق پایانی، بازیکنان میهمان هم برای زدن گل‌‌های بعدی پیش کشیدند و سرانجام در دقیقه ۷۶، این فیورنتینا بود که به گل دوم رسید. روی یک حمله تیمی بود که توپ بعد از چند رفت و برگشت، در سمت چپ به بیراگی رسید و ارسال خطرناک او به دهانه دروازه را ساندرو به اشتباه وارد دروازه خودی کرد. 

یوونتوسی‌ها هنوز از شوک دریافت این گل خارج نشده بودند که در دقیقه ۸۱ پخش زنده بازی یوونتوس فیورنتینا، گل سوم را دریافت کردند. این بار هم بیراگی در نقش گل‌ساز ظاهر شد و ارسال زمینی او را کاسرس در دهانه دروازه تبدیل به گل کرد. در دقایق پایانی اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد و بازی با نتیجه ۳-۰ به سود فیورنتینا به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس فیورنتینا – تی وی تو

 

یوونتوسفیورنتینا
۵۳%مالکیت۴۷%
۳شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۳
۴۷۴تعداد پاس۳۹۳
۴۲۰پاس صحیح۳۳۸
۱۷سانتر۲۷
۵کرنر۵
۹خطا۱۷
۳آفساید۱
۱کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس فیورنتینا – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال یوونتوس فیورنتینا

در چارچوب هفته بیست‌ودوم سری A ایتالیا، تیم‌ فوتبال یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس پذیرای فیورنتینا بود و موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر بنفش‌پوشان فلورانس را از پیش‌ور بردارد.یوونتوس ۷۵ درصد از زمان بازی را در اختیار داشت و پس از فشار فراوان، توانست در پایان نیمه اول با پنالتی کریستیانو رونالدو به گل اول برسد. با برخورد ضربه پیانیچ به دست بازیکن فیورنتینا، داور نقطه پنالتی را نشان داد و کریستیانو رونالدو به یک ضربه پای راست، توپ را به گوشه سمت چپ دروازه فرستاد.

بازی با یک گل دنبال می شد تا در دقیقه ۸۰ پخش زنده فوتبال یوونتوس فیورنتینا با خطای مدافع فیورنتینا روی رودریگو بنتانکور، رونالدو از روی نقطه پنالتی گل دوم خودش و تیمش را به ثمر رساند. رونالدو دقیقا مشابه با ضربه اول، توپ را به گوشه سمت چپ دروازه زد.  در دقایق تلف شده نیمه دوم، روی ارسال کرنر از سمت راست، ماتیاس ده لیخت با یک ضربه سر دروازه را باز کرد تا این دیدار با برتری ۳-۰ یوونتوس به پایان رسد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس فیورنتینا – تی وی تو

 

یوونتوس  فیورنتینا
۷۴%مالکیت۲۶%
۸شوت در چارچوب ۳
۱شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۵
۶۸۱تعداد پاس۲۱۶
۶۱۷پاس صحیح۱۵۳
۲۶سانتر۱۵
۱۰کرنر۵
۹خطا۱۳
۳آفساید۱
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس فیورنتینا – تی وی تو

پخش فوتبال یوونتوس و فیورنتینا زنده

در چارچوب هفته سوم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، فیورنتینا در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس میزبان یوونتوس بود که این دیدار در نهایت با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.در مقاطع آغازین نیمه اول چندان بازی باکیفیتی شاهد نبودیم و تا دقیقه ۲۵ تنها ضربه به سمت دروازه، ضربه ماتوئیدی بود که توسط دراگوفسکی مهار شد. اما بعد از آن روی دو صحنه و دو ارسال زمینی از دالبرت، مهاجمان فیورنتینا دو فرصت عالی را از دست دادند.

بازی متعادل بود و حتی در بعضی صحنه‌ها فیورنتینا خطرناک‌تر ظاهر شد و در دقیقه ۴۰ پخش زنده فوتبال یوونتوس فیورنتینا ضربه سر لیرولا با واکنش شزنی راهی کرنر شد. مهم‌ترین اتفاق نیمه اول، مصدومیت داگلاس کاستا و میرالم پیانیچ بود که دو تعویض اجباری روی دست مائوریتسیو ساری گذاشت. در ادامه تلاش دو تیم فایده‌ای نداشت و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.میزبان برتری خود را در نیمه دوم نیز ادامه داد و چندین بار توسط دالبرت و کیه‌زا دروازه یوونتوس را تهدید کرد اما شزنی توانست دروازه‌ خود را بسته نگه دارد.

گرمای هوا باعث شد تا داور در دقیقه ۶۰ پخش زنده فوتبال یوونتوس فیورنتینا ، کولینگ برک اعلام کند تا بازیکنان کمی استراحت کنند. اما اتفاق عجیب این بود که دانیلو نیز مصدوم شده و جای خود را به کوادرادو داد، تا هر سه تعویض ساری در این بازی اجباری باشد. بازی دو تیم پربرخورد دنبال می‌شد و حساسیت بازی اجازه نمی‌داد تا بازی روان و زیبایی شاهد باشیم. دو تیم تمام سعی خود را برای گلزنی در این بازی کردند اما در ادامه نیز هیچ‌یک از دو تیم توفیقی پیدا نکرد و این دیدار حساس در نهایت با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس فیورنتینا – تی وی تو

 

فیورنتینایوونتوس 
۴۶%مالکیت۵۴%
۵شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۱
۴مهار دروازه بان۵
۴۰۲تعداد پاس۴۷۰
۳۲۰پاس صحیح۴۰۰
۱۹سانتر۸
۱۰کرنر۰
۱۲خطا۱۹
۳آفساید۱
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس فیورنتینا – تی وی تو

بازی زنده یوونتوس و فیورنتینا

تیم فوتبال یوونتوس با برتری ۲ – ۱ در بازی خانگی هفته سی و سوم رقابت‌های سری A ایتالیا در فاصله ۵ هفته مانده به پایان فصل هشتمین قهرمانی متوالی خودش در این چارچوب را جشن گرفت.شاگردان الگری بازی را هجومی آغاز کردند اما خیلی سریع غافلگیر شدند. در دقیقه ۶ بازی، فرار کیه زا از سمت راست و پاس سریع وی به داخل محوطه با دفع ناقص شزنی و تعلل روگانی، در اختیار میلنکوویچ قرار گرفت تا از چند قدمی دروازه، گل اول بازی را به ثمر برساند. بعد از این گل، یوونتوس مطابق انتظار دوباره احساساتی شد و فرصت های بسیار زیادی را در اختیار حریف قرار داد.

در دقیقه ۱۰، شوت میرالاس با اختلاف کم به بیرون رفت. بعد از جلو کشیدن یوونتوس، فیورنتینا در دقیقه ۳۳ با ضدحمله توسط کیه زا صاحب موقعیت شد که ضربه پای راست این بازیکن به تیرک دروازه برخورد کرد. یوونتوس به گل رسید! در دقیقه ۳۷، الکس ساندرو، کرنر ارسالی میرالم پیانیچ را در حالت نه چندان متعادل، با ضربه سر وارد دروازه کرد. در دقیقه ۴۲، شوت کیه زا با پای چپ، دوباره به تیرک دروازه یوونتوس خورد تا شزنی خوش شانس باشد دروازه اش بیشتر از یک بار باز نشد.

یوونتوس نیمه دوم پخش زنده بازی یوونتوس فیورنتینا را بهتر آغاز کرد و امیدوار بود با زدن گل دوم کار را تمام کند. در دقیقه ۴۶، ضربه سر امره جان روی کرنر ارسالی راه به جایی نبرد. با این حال بیانکونری خیلی سریع به چیزی که می خواست رسید. در دقیقه ۵۳، حرکت عالی رونالدو و پاس وی به قدری قدرت داشت که ژرمن پتزلا در دفع توپ دچار اشتباه شد و دروازه تیم خودی را باز کرد. یوونتوس در ادامه چند موقعیت ناقص نصیبش شد اما در به ثمر رساندن آنها ناکام بود. در دقیقه ۶۳، بعد از اینکه مدافعان فیورنتینا شوت رونالدو را برگرداندند، در ادامه ضربه زیبای پیانیچ را فالون از زیر طاق دروازه بیرون آورد. در دقیقه ۷۰، شزنی شوت زمینی سیمئونه را گرفت. در دقیقه ۹۰، دابو با غفلت مدافعان یوونتوس با شزنی تک به تک شد اما شزنی با واکنشی عالی توپ را به کرنر فرستاد تا فصل خوبش را تکمیل کند.

پخش زنده فوتبال یوونتوس فیورنتینا – تی وی تو

 

یوونتوس  فیورنتینا
۶۰%مالکیت۴۰%
۴شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۳
۶۱۷تعداد پاس۴۰۲
۵۵۵پاس صحیح۳۴۵
۶سانتر۲
۱۰کرنر۷
۸ضربه ایستگاهی۱۲
۱۳خطا۹
۴آفساید۳
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس فیورنتینا – تی وی تو