تی وی تو
یوونتوس
سالرنیتانا

یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۷:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی یوونتوس و سالرنیتانا زنده امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی یوونتوس و سالرنیتانا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس و سالرنیتانا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس و سالرنیتانا

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال یوونتوس و سالرنیتانا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی یوونتوس سالرنیتانا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی یوونتوس سالرنیتانا را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال یوونتوس سالرنیتانا، شما می توانید بازی یوونتوس و سالرنیتانا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی یوونتوس سالرنیتانا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال یوونتوس و سالرنیتانا را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال یوونتوس و سالرنیتانا

یوونتوس در دیداری از هفته پانزدهم سری آ موفق شد با نتیجه ۲-۰ در خانه سالرنیتانا به پیروزی برسد. در این بازی که در ورزشگاه استادیو آریچی برگزار شد، یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و همان ابتدا پائولو دیبالا در دقیقه ۲۱ گل اول را به ثمر رساند.

یووه در دقیقه ۳۰ نیز به گل رسید اما با دخالت VAR پذیرفته نشد،. مویزه‌کین که دوبار در دقایق ۲۶ و ۳۸ احساس درد می‌کرد، در دقیقه ۶۷ جایش را به آلوارو موراتا داد و بازیکن اسپانیایی هم در دقیقه ۷۰ روی پاس برناردیسکی توانست که گل دوم تیم‌اش را ثبت نماید. در دقیقه ۹۴ نیز داور برای یووه یک پنالتی گرفت که دیبالا نتوانست آن را گل کند و بازی با حساب ۲ بر ۰ پایان یافت.

در پایان پخش زنده فوتبال یوونتوس سالرنیتانا و با این برتری یووه ۲۴ امتیازی شد و به رده ششم صعود کرد اما تیم تازه صعود کرده سالرنیتانا در امتیاز ۱۳ و در جایگاه بیستم ابقا شد.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس سالرنیتانا

 

سالرنیتانا یوونتوس 
۲۶%مالکیت۷۴%
۰شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۸
۵مهار دروازه بان۰
۲۷۸تعداد پاس۸۱۸
۲۱۰پاس صحیح۷۵۹
۱۴سانتر۱۶
۴کرنر۴
۱۴خطا۹
۱آفساید۳
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال یوونتوس سالرنیتانا