تی وی تو
یوونتوس
ساسولو

دوشنبه ۵ اردیبهشت ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی یوونتوس و ساسولو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس ساسولو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس ساسولو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال یوونتوس و ساسولو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس ساسولو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید خلاصه گزارش بازی یوونتوس ساسولو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس ساسولو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس و ساسولو

تیم های یوونتوس و ساسولو در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان بیانکونری ها موفق شدند در خانه با نتیجه ۲ بر یک حریف خود را شکست دهند و به مرحله نیمه نهایی صعود کنند.

شاگردان ماسیمیلیانو آلگری برای صعود کار سختی داشتند. گل دقیقه سه پائولو دیبالا این ذهنیت را به وجود آورد که تورینی ها به راحتی مجوز صعود می گیرند اما شاگردان آلسیو دیونیسی خیلی زود به گل میزبان واکنش نشان دادند. حمد جونیور ترائوره در دقیقه ۲۴ پخش زنده بازی یوونتوس و ساسولو گل تساوی را وارد دروازه ماتیا پرین کرد.

این بازی دیگر گلی نداشت تا اینکه در دقیقه ۸۸ روآن، بازیکن تیم ساسولو که در سمت راست خط دفاعی بازی می کرد به اشتباه دروازه خودی را گشود تا یوونتوس به سختی راهی مرحله بعدی شود.

پخش زنده بازی یوونتوس و ساسولو

 

یوونتوس ساسولو 
۴۵%مالکیت۵۵%
۱۰شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۹
۴۴۴تعداد پاس۵۴۸
۳۸۳پاس صحیح۴۸۱
۲۴سانتر۱۷
۶کرنر۶
۶خطا۹
۶آفساید۰
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی یوونتوس و ساسولو

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس ساسولو

تیم فوتبال یوونتوس در هفته دهم سری A ایتالیا برابر ساسولو شکست خورد و سه امتیاز را از دست داد. به گزارش ایسنا، هفته دهم رقابت‌های سری A ایتالیا با برگزاری چند دیدار ادامه یافت که در یکی از بازی‌ها، یوونتوس در خانه به دیدار ساسولو رفت. در ابتدا این تیم مهمان بود که به وسیله داویده فراتسی توانست در دقیقه ۴۴ دروازه یوونتوس را باز کند و به گل اول بازی دست باید و نیمه نخست با برتری ساسولو خاتمه یابد.

تلاش یوونتوس برای به تساوی کشاندن پخش زنده بازی یوونتوس و ساسولو در نهایت جواب داد و در دقیقه ۷۶ وستون مک کنی گل تساوی را به ثمر رساند تا این دیدار با تساوی یک بر یک دنبال شود.  در ثانیه های پایانی بازی ماکسیم لوپز گل دوم را نیز برای ساسولو به ثمر رساند تا یوونتوس بازنده این بازی شود.

این دومین شکست فصل یوونتوس در دویستمین بازی این تیم با راهنمایی آلگری بود که این تیم را با ۱۶ امتیاز در رده ششم قرار داد.

 

پخش زنده بازی یوونتوس ساسولو

 

یوونتوس ساسولو 
۵۶%مالکیت۴۴%
۳شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۱
۵۰۵تعداد پاس۳۹۷
۴۴۳پاس صحیح۳۳۲
۲۰سانتر۱۲
۴کرنر۴
۲۱خطا۱۵
۸آفساید۰
۱کارت زرد۵

پخش زنده بازی یوونتوس ساسولو

 

پخش زنده بازی یوونتوس و ساسولو

در هفته سی و ششم سری آ ایتالیا دو تیم ساسولو و یوونتوس به مصاف هم رفتن که در نهایت با پیروزی سه بر یک یوونتوس به پایان رسید . در این دیدار دومنیکو براردی در دقیقه ۱۶ یک ضربه پنالتی را برای ساسولو از دست داد . در ادامه و در دقیقه ۲۸ آدرین رابیو هافبک فرانسوی یوونتوس گل اول بازی را به ثمر رساند .

در دقیقه پایانی نیمه اول هم کریستیانو رونالدو گل دوم یووه را وارد دروازه ساسولو کرد . با شروع نیمه دوم و در دقیقه ۵۹ راسپادوری مهاجم بیست و یک ساله ساسولو یکی از گلها را جبران کرد و اختلاف را به یک گل رساند . در دقیقه ۶۶ یووه بار دیگر و اینبار توسط دیبالا به گل رسید . در نهایت با پایان پخش زنده بازی یوونتوس ساسولو بازی با حساب سه بر یک به نفع یوونتوس به پایان رسید . 

پخش زنده بازی یوونتوس ساسولو

 

ساسولویوونتوس
۶۵مالکیت۳۵
۳شوت در چارچوب ۷
۱۱شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۲
۷۰۶تعداد پاس۳۶۵
۶۵۲پاس صحیح۳۰۳
۱۷سانتر۱۵
۳کرنر۵
۱۰خطا۱۳
۰آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی یوونتوس ساسولو

 

پخش آنلاین فوتبال یوونتوس و ساسولو

در آخرین بازی شب دوم از هفته هفدهم رقابت‌های سری A باشگاه‌های ایتالیا، تیم یوونتوس موفق شد میهمان سرسخت خود ساسولو را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد. در این بازی که ساسولو از آخرین دقیقه نیمه اول با اخراج اوبیانگ ۱۰ نفره بود، دانیلو در دقیقه ۵۰ یوونتوس را پیش انداخت. تنها هشت دقیقه بعد گرگور دفرل گل تساوی را برای ساسولو به ثمر رساند اما آرون رمزی بال ولزی یووه با گلی که در دقیقه ۸۲ به ثمر رساند، دوباره بانوی پیر را پیش انداخت.

در حالی که ساسولو برای فرار از شکست تلاش می‌کرد، کریستیانو رونالدو در دقیقه ۲+۹۰ سومین گل یوونتوسی‌ها را هم به ثمر رساند تا خیال این تیم از بابت کسب سه امتیاز بازی آسوده شود.یوونتوس با این نتیجه ۳۳ امتیازی شد و با یک بازی کمتر در رده چهارم جدول سری A قرار گرفت.

 

گزارش زنده بازی یوونتوس ساسولو

 

یوونتوس ساسولو 
۵۵%مالکیت۴۵%
۸شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۵
۶۲۳تعداد پاس۵۰۹
۵۷۳پاس صحیح۴۴۹
۲۱سانتر۱۲
۶کرنر۳
۱۱خطا۳
۰آفساید۱
۴کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی یوونتوس ساسولو

پخش بازی زنده یوونتوس و ساسولو

در هفته سی و سوم مسابقات سری آ ایتالیا، ساسولو و یوونتوس به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با تساوی ۳-۳ خاتمه یافت. با این نتیجه، یوونتوس صدرنشین ۷۷ امتیازی شد و فاصله اش با آتالانتای رده دومی را به ۷ امتیاز رساند. ساسولو هم با این تساوی ۴۷ امتیازی شد و در رده هشتم ماند.

در ادامه گزارش زنده بازی یوونتوس ساسولو ، بیانکونری بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه شش به گل رسید. یوونتوس در سمت راست صاحب یک ضربه کرنر شد و در ریباند این دانیلو بود که با یک ضربه تماشایی و بهره گیری از اشتباه دروازه بان ساسولو موفق به گلزنی شد. یوونتوس خیلی زود و در دقیقه ۱۲ به گل دوم رسید. روی پاس پشت مدافعان و تماشایی پیانیچ هیگواین صاحب موقعیتی تک به تک شد و توانست گل دوم را نیز وارد دروازه ساسولو کند.

پخش زنده بازی یوونتوس ساسولو

 

ساسولو یوونتوس 
۵۷%مالکیت۴۳%
۱۱شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۷
۵۹۴تعداد پاس۴۲۴
۵۲۲پاس صحیح۳۵۵
۱۳سانتر۲۵
۳کرنر۹
۱۴خطا۱۳
۰آفساید۱
۴کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی یوونتوس ساسولو

 

پخش آنلاین بازی یوونتوس و ساسولو

در ادامه دیدار‌های هفته چهاردهم سری آ ایتالیا، تیم یوونتوس در ورزشگاه آلیانز شهر تورین میزبان ساسولو بود که با نتیجه ۲ – ۲ متوقف شد.در این مسابقه ابتدا لئوناردو بونوچی در دقیقه ۲۰ بیانکونری را پیش انداخت، اما بوگا و کاپوتو در دقایق ۲۳ و ۴۷ برای مهمان گل زدند و نتیجه را برگرداندند. در دقیقه ۶۸ پائولو دیبالا تعویض طلایی ساری یک پنالتی گرفت و رونالدو این فرصت را به گل تبدیل کرد تا بازی مساوی شود.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس ساسولو

 

یوونتوس ساسولو 
۵۷%مالکیت۴۳%
۹شوت در چارچوب ۴
۱۰شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۷
۵۶۳تعداد پاس۴۳۹
۴۸۸پاس صحیح۳۶۰
۲۸سانتر۶
۹کرنر۲
۱۱خطا۱۴
۱آفساید۱
۱کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس ساسولو