تی وی تو
یوونتوس
تورینو

شنبه ۱۰ مهر ۱۹:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی یوونتوس تورینو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس تورینو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس تورینو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال یوونتوس تورینو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس تورینو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی یوونتوس تورینو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی یوونتوس تورینو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس تورینو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس تورینو – ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

تورینو و یوونتوس در چارچوب هفته ی بیست و نهم  رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی ۲-۲ خاتمه یافت.فدریکو کیزا در دقیقه ۱۳ برای بانوی پیر گلزنی کرد، اما آنتونیو سانابریا دروازه یوونتوس را در دقایق ۲۷ و ۴۶ گشود. این پایان کار نبود و کریستیانو رونالدو در دقیقه ۷۹، گل تساوی را برای شاگردان آندرا پیرلو به ثمر رساند تا نیمه نخست با تساوی ۱-۱ و نیمه  ی دوم با تساوی ۲-۲ به پایان رسد.

با پایان پخش زنده بازی یوونتوس تورینو و کسب این نتیجه ، تورینو با ۲۴ امتیاز، در جایگاه هفدهم جدول مسابقات بایستد. یوونتوس هم با ۹ امتیاز کمتر و یک بازی بیشتر از اینترِ صدرنشین، به رده چهارم جدول سری A صعود کرد

 

پخش زنده بازی یوونتوس تورینو

 

تورینو یوونتوس 
۲۹%مالکیت۷۱%
۶شوت در چارچوب ۸
۲شوت خارج از چارچوب۱۱
۶مهار دروازه بان۴
۲۴۲تعداد پاس۵۹۰
۱۸۲پاس صحیح۵۳۵
۱۶سانتر۳۵
۵کرنر۶
۱۶خطا۱۵
۰آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی یوونتوس تورینو

 

پخش زنده بازی یوونتوس تورینو – ۱۵ آذر ۹۹

در هفته دهم سری‌آ ایتالیا، یوونتوس در دربی دلاموله میزبان تورینو بود. شاگردان پیرلو در حالی که بازنده بازی بودند، در ۱۳ دقیقه به خود آمدند و در نهایت با نتیجه ۲ بر یک پیروز میدان شدند. تورینو در دقیقه ۹ با گلزنی انکولو پیش بود اما مک‌کنی که به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد در دقیقه ۷۷ بازی را مساوی کرد.

در ادمه بازی یوونتوس تورینو زنده در دقیقه ۸۹ هم بونوچی مدافع یووه گل پیروزی‌بخش یووه را به ثمر رساند تا شاگردان پیرلو موفق به کامبک شوند. پینسولیو در وقت اضافه با کارت قرمز اخراج شد تا یوونتوس این دیدار را ۱۰ نفره به پایان برساند. یوونتوس با این پیروزی به امتیاز ۲۰ رسید و موقتا به رتبه دوم رسید و تورینو هم در امتیاز ۶ باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس تورینو – تی وی تو

 

یوونتوس تورینو 
۶۵%مالکیت۳۵%
۴شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۶۰۱تعداد پاس۳۲۷
۵۲۰پاس صحیح۲۵۰
۳۹سانتر۷
۱۳کرنر۱
۱۷خطا۱۰
۳آفساید۰
۳کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس تورینو – تی وی تو

 

پخش زنده بازی یوونتوس تورینو – ۱۴ تیر ۹۹

یوونتوس در هفته ۳۰ ام سری‌آ، میزبان تورینو در دربی تورین بود و در این دیدار به برتری ۱-۴ دست یافت.بیانکونری در این دیدار خیلی زود به گل رسید و در دقیقه ۳ دیبالا موفق شد تا دروازه حریف را باز کند.کوادرادو در دقیقه ۲۹ موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند و خیال هواداران را از کسب پیروزی راحت کند.

پس از دو گل، تورینو یکی از گول‌های خورده را از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۶+۴۵ توسط بلوتی جبران کرد تا نیمۀ نخست این دیدار با برتر ۲-۱ شاگردان ساری به پایان برسد و یووه با پیروزی راهی رختکن شد.در نیمۀ دوم این دیدار، نوبت به رونالدو رسید تا بدرخشد و فوق‌ ستاره پرتگالی موفق شد در دقیقه ۶۱ از روی ضربه آزاد گلزنی کند.

در ادامه پخش بازی یوونتوس تورینو زنده ، رونالدو با این گل برای نخستین بار و در دومین فصل حضورش در ایتالیا،  از روی ضربه آزاد گل زنی کرد.گل چهارم یوونتوس هم روی اشتباه جیجی بازیکن تورینو که دروازه خودی را باز کرد، در دقیقه ۸۷ به ثمر رسید.در ادامه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و یوونتوس فاتح دربی تورین شد تا با ۷۵ امتیاز همچنان صدرنشین بماند.

پخش زنده فوتبال یوونتوس تورینو – تی وی تو

 

یوونتوستورینو
۵۱%مالکیت۴۹%
۷شوت در چارچوب ۶
۹شوت خارج از چارچوب۸
۵مهار دروازه بان۴
۴۷۶تعداد پاس۴۳۲
۴۱۷پاس صحیح۳۷۸
۸سانتر۳۰
۵کرنر۸
۱۰خطا۹
۳آفساید۲
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس تورینو

 

پخش زنده بازی یوونتوس تورینو – ۱۱ آبان ۹۸

در چارچوب هفته یازدهم سری آ ایتالیا و در حساس‌ترین دیدار هفته در دربی شهر تورین در ورزشگاه المپیک تورین دو تیم تورینو و یوونتوس به مصاف هم رفتند.تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقیقه اول به گل برسد اما واکنش خوب شزنی مانع از گلزنی برِمِر شد. در دقیقه ۱۰، ضربه ماتوئیدی درون محوطه جریمه تورینو به دست مِیته برخورد کرد ولی داور اعتقادی به پنالتی نداشت. یک دقیقه بعد اتفاق مشابهی در محوطه جریمه یووه رخ داد و این بار توپ به دست دی لیخت برخورد کرد ولی داور بعد از استفاده از VAR، بار دیگر دستور به ادامه کار داد

.در ادامه این یوونتوسی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند و چند موقعیت خوب روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند از هیچ یک از آنها استفاده کنند.پس از آن بازی متعادل شد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد. نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد.

در ادامه پخش زنده بازی یوونتوس و تورینو پس از آن این بازیکنان یوونتوس ابتکار عمل را در دست گرفتند .سرانجام در دقیقه ۷۰ یووه به گل رسید. روی یک ضربه کرنر بلند به تیر دوم بود که توپ با پاس عرضی ایگواین به دی لیخت رسید و او هم با یک ضربه والی، کار را تمام کرد. در دقایق باقی مانده هر دو تیم تلاش زیادی کردند تا به گل های بعدی برسند و حتی تورینو در وقت های اضافه می توانست به گل تساوی برسد ولی هیچ یک از موقعیت های دو تیم به ثمر ننشست و بازی با همان یک گل به سود یووه به پایان رسید.

   پخش زنده بازی یوونتوس تورینو

 

تورینویوونتوس
۴۰%مالکیت۶۰%
۴شوت در چارچوب ۱۰
۳شوت خارج از چارچوب۵
۹مهار دروازه بان۴
۲۵۸تعداد پاس۳۹۴
۱۸۸پاس صحیح۳۲۷
۲۶سانتر۱۸
۱۱کرنر۶
۲۲خطا۱۶
۱آفساید۳
۴کارت زرد۲

 

   پخش زنده بازی یوونتوس تورینو

پخش زنده بازی یوونتوس تورینو – ۱۳ اردیبهشت ۹۸

از هفته سی و پنجم رقابت‌های فوتبال سری آ ایتالیا، یوونتوس در دربی تورین میزبان تورینو بود و این دیدار با تساوی یک – یک به پایان رسید.بانوی پیر ایتالیا در شرایطی که دقیقه ۱۸ با گل لوکیچ با یک گل شکست خورده بود موفق شد با گلزنی رونالدو در دقیقه ۸۴ به بازی برگردد تا این بازی با تساوی به پایان برسد.

یوونتوس که پیش از این قهرمانی خود را مسجل کرده است با این تساوی ۸۹ امتیازی شد. تورینو هم با ۵۷ امتیاز به مکان ششم صعود کرد.در این دیدار ابتدا این تیم میهمان بود که با گل لوکیچ در دقیقه ۱۸ پیش افتاد اما در فاصله ۶ دقیقه به پایان بازی، کریس رونالدو توانست کار را به تساوی بکشد .

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه ۱۳، ارسال خوب دی سیلوستری، یک موقعیت خوب برای بلوتی ایجاد کرد اما او نتوانست از این فرصت استفاده کند. بازی متعادل دنبال می شد که در دقیقه ۱۸، روی اشتباه پیانیچ، تورینو به گل رسید.

در ادامه بازی یوونتوس و تورینو زنده و روی یک پرتاب اوت بود که پیانیچ به راحتی توپ را تقدیم لوکیچ کرد و او هم با یک ضربه بی نقص، تورینو را پیش انداخت .حملات یوونتوسی ها ادامه داشت و این تیم صاحب یکی دو موقعیت نصفه و نیمه دیگر شد اما نتوانست از آنها استفاده کند. در نهایت نیمه اول با همان یک گل به سود تورینو به پایان رسید.

در پخش آنلاین بازی یوونتوس و تورینو در نیمه دوم ، دو تیم متعادل آغاز کردند و اولین موقعیت این نیمه، در دقیقه ۵۵، روی ضربه کرنر پیانیچ، نصیب رونالدو شد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در ادامه یوونتوسی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و حملات بیشتری روی دروازه حریف داشتند. بازی با همین روند ادامه داشت تا این که رونالدو در دقیقه ی ۸۴ دروازه ی حریف را باز کرد تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس تورینو – تی وی تو

 

یوونتوستورینو
۵۸%مالکیت۴۲%
۴شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۳
۴۸۱تعداد پاس۳۵۷
۳۸۴پاس صحیح۲۵۸
۷سانتر۲
۷کرنر۳
۹ضربه ایستگاهی۱۱
۱۲خطا۹
۰آفساید۱
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی یوونتوس تورینو