یوونتوس تایید کرد؛ جذب پل پوگبا نهایی شده

جولای 1, 2022

به گزارش تی وی تو و به نقل از ورزش ۳، پل پوگبا، هافبک سابق منچستریونایتد، اخیرا و بعد از پایان قراردادش با منچستریونایتد، به عنوان بازیکن آزاد در حال مذاکره با باشگاه یوونتوس بود تا به این باشگاه ایتالیایی که سابقه حضور در آن را دارد برگردد. باشگاه یوونتوس تایید کرد که مذاکرات به نتیجه نرسیده و پوشیدن پیراهن بیانکونری توسط پوگبا قطعی است.

پوگبا در روزهای آینده قراردادی سه ساله با یوونتوس امضا می‌کند. باشگاه ایتالیایی در پایان این مدت از این گزینه برخوردار است که قرارداد پوگبا را یک سال دیگر تمدید کند. گزارشها در ایتالیا حاکی است پوگبا هر هفته ۱۸۰هزار یورو از یوونتوس دستمزد خواهد گرفت.

یوونتوس تایید کرد؛ جذب پل پوگبا نهایی شده – تی وی تو

پوگبا شش سال پیش یوونتوس را به مقصد شهر منچستر ترک کرد تا با قراردادی ۱۰۰ میلیون یورویی راهی یونایتد شود. این قرارداد پوگبا در آن زمان گران‌ترین نقل و انتقالات دنیا بود.

مائوریسیو آریوابنه، رئیس باشگاه یوونتوس، قطعی شدن خرید پل پوگبا را تایید کرده و گفت:” مذکرات ما با پوگبا خوب پیش رفته و خرید او علاوه بر مزیت ورزشی از نظر اقتصادی هم برای باشگاه مفید خواهد بود”.

یونایتد یک ماه پیش فاش کرد که پل پوگبا با به پایان رسیدن مدت قرادادش این باشگاه را ترک خواهد کرد. علاوه بر یوونتوس، گفته می‌شد دو باشگاه پاری سن ژرمن و رئال مادرید هم به جذب این ستاره فرانسوی ابراز تمایل کرده‌اند. در نهایت اما امروز مشخص شد که پوگبا قطعا پیراهن بیانکونری را به تن خواهد کرد.