تی وی تو
بازی زنده  یوونتوس بولونیا

بازی زنده یوونتوس بولونیا

پخش زنده بازی یوونتوس و بولونیا امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های یوونتوس و بولونیا و بازی خواهند داشت. یوونتوس مقابل بولونیا را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال یوونتوس و بولونیا ۵ شهریور ۱۴۰۲ یوونتوس در هفته دوم سری آ میزبان بولونیا بود که
یوونتوس
بولونیا

دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۲۲:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی یوونتوس و بولونیا امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های یوونتوس و بولونیا و بازی خواهند داشت. یوونتوس مقابل بولونیا را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس و بولونیا

۵ شهریور ۱۴۰۲

یوونتوس در هفته دوم سری آ میزبان بولونیا بود که این دیدار با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسید.

نیمه نخست با تک گل فرگوسن در دقیقه ۲۴ و برتری ۱-۰ بولونیا به اتمام رسید تا این تیم شروع ساده تری در نیمه دوم داشته باشد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا علی رغم بازی خوب بازیکنان دو تیم شاهد از دست رفتن موقعیت های خطرناکی بر دروازه دو تیم بودیم که هیچکدام منجر به گل نشد تا این که در دقیقه ۸۰ ولاهوویچ با شوت زیبایش بازی را به تساوی ۱-۱ کشاند.

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا

یوونتوسبولونیا
۵۸٪مالکیت۴۲٪
۳شوت در چارچوب۴
۷شوت خارج چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۵۳۲تعداد پاس۴۰۵
۴۵۶تعداد پاس صحیح۳۳۱
۲۶سانتر۹
۶کرنر۲
۱۵خطا۱۳
۴آفساید۰
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا

پخش آنلاین فوتبال یوونتوس بولونیا

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته سی و دوم سری آ ایتالیا، تیم های بولونیا و یوونتوس با هم دیدار کردند.  نیمه نخست همانطور که انتظار می رفت بسیار جذاب بود. در همان ۱۰ دقیقه ابتدایی، ضربه ریکاردو اورسولینی درون دروازه یووه جای گرفت و با وجود تلاش میلیک برای جبران این گل، نیمه نخست با برتری ۱-۰ بولونیا به پایان رسید.

در دقیقه ۶۰ نیمه دوم پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا بود که میلیک موفق شد با باز کردن دروازه حریف، کار را به تساوی ۱-۱ بکشاند و سپس دو تیم بازی را در میانه میدان ادامه دادند و با تساوی ۱-۱ راهی رختکن شدند.

پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا

بولونیا یوونتوس 
۵۴%مالکیت۴۶%
۶شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۵
۵۱۶تعداد پاس۴۲۲
۴۲۷پاس صحیح۳۴۹
۱۳سانتر۱۵
۴کرنر۵
۱۲خطا۹
۴آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا

پخش زنده بازی یوونتوس و بولونیا

۱۰ مهر ۱۴۰۱

یوونتوس در هفته هشتم سری آ در خانه خود به مصاف بولونیا رفت و موفق شد حریفش را با نتیجه ۳-۰ شکست دهد.

یوونتوس بازی را با موج‌های پیاپی حملات روی دروازه بولونیا آغاز کرد و در دقیقه ۲۴ موفق شد به گل برسد. درحالیکه بولونیا یکی از معدود حملاتش از ابتدای بازی را روی دروازه یووه ترتیب داده بود بیانکونری روی یک ضدحمله توپ را به ولاهوویچ رساند و او در سمت چپ فیلیپ کاستیچ را پیدا کرد تا او با شوتی دقیق اولین گل تیمش را به ثمر برساند.

در ادامه نیمه اول پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا با برتری ۱-۰ یوونتوس به پایان رسید.

یوونتوس نیمه دوم را هم بهتر از بولونیا شروع کردند و بعد از حدود پانزده دقیقه موفق شدند با ضربه ولاهوویچ اختلاف را به دو گل افزایش دهند. یوونتوسی‌ها سه دقیقه بعد سومین گل‌شان را هم با کمک کوادرادو به ثمر رساندند.

یووه در نهایت در این بازی با نتیجه ۳-۰ به پیروزی رسید تا آلگری فعلا از خطر اخراج فاصله بگیرد.

پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا

یوونتوس بولونیا 
۴۸%مالکیت۵۲%
۶شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۴۵۵تعداد پاس۴۹۱
۳۸۱پاس صحیح۴۱۴
۱۹سانتر۱۶
۲کرنر۴
۱۱خطا۱۵
۱آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا

 

پخش آنلاین بازی یوونتوس مقابل بولونیا

۲۷ آذر ۱۴۰۰

در هفته هجدهم از بازی‌های لیگ سری آ ایتالیا بولونیا ی بحران زده میزبان تیم یوونتوس بود و در نهایت بازی ۲-۰ به سود تیم تورینی پایان یافت. در این دیدار آلوارو موراتا در دقیقه ۶ با شلیک دیدنی‌اش کار را یک بر صفر ساخت. جایی که وی روی پاس برناردسکی توانست گل‌زنی نماید و این گل تا دقیقه ۶۹ دوام آورد.

در این دقیقه نیز کوادرادو با پاس قشنگ موراتا توانست دومین گل را وارد دروازه میزبان نگون بخت نماید تا پیروزی ارزشمند، قاطع برای یوونتوس به ارمغان بیاید.

در پایان پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا و با کسب این نتیجه یوونتوس ۳۱ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به رم در رده ششم قرار گرفت،

پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا

بولونیا یوونتوس 
۵۸%مالکیت۴۲%
۳شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۳
۵۴۸تعداد پاس۴۰۶
۴۵۸پاس صحیح۳۱۷
۲۴سانتر۱۲
۸کرنر۴
۷خطا۱۹
۰آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا

تماشای زنده فوتبال یوونتوس مقابل بولونیا

۲ خرداد ۱۴۰۰

در هفته سی و هشتم و پایانی سری آ ایتالیا تیم یوونتوس موفق شد در یک بازی خارج از خانه تیم بولونیا را با نتیجه چهار بر یک شکست دهد . در این دیدار فدریکو کیه زا ، آلوارو موراتا و آدرین ربیو به ترتیب در دقایق ۶ و ۲۹ و ۴۵ سه گل یوونتوس را در نیمه اول به ثمر رساندند و یک برتری مطمئن را برای مهمان ساختند .

در نیمه دوم باز هم این یوونتوس بود که توسط موراتا برای چهارمین بار به گل دست یافت در نهایت اما بولونیا در دقیقه ۸۵ توسط اورسولینی توانست به گل دست پیدا کند و اختلاف را به سه گل رساند .

در دقایق پایانی پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا نیز اتفاق خاصی رخ نداد و یوونتوس به سه امتیاز بازی دست پیدا کرد . یووه با این سه امتیاز به رده چهارم رسید و به لیگ قهرمانان صعود کرد و بولونیا نیز در رده دوازدهم فصل را به پایان رساند . 

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا

بولونیایوونتوس
۴۹مالکیت۵۱
۵شوت در چارچوب ۹
۱۰شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۴
۴۸۲تعداد پاس۴۹۵
۴۱۶پاس صحیح۴۳۲
۱۶سانتر۷
۳کرنر۰
۷خطا۱۶
۳آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا

فوتبال زنده یوونتوس مقابل بولونیا

۵ بهمن ۱۳۹۹

در ادامه رقابت‌های هفته نوزدهم سری آ ایتالیا، یوونتوس با ۲ گل از سد بولونیا گذشت تا به صدر جدول نزدیک‌تر شود.

در همان دقایق ابتدایی، یوونتوس به شکلی تقریبا تصادفی به گل رسید. شوت از بیرون محوطه جریمه آرتور ملو پس از برخورد به پای استخوتن بازیکن هلندی بولونیا وارد دروازه شد تا یووه ۱-۰ پیش بیفتد اما در ادامه دو تیم موفق به باز کردن دوباره دروازه ها نشدند تا در نهایت نیمه اول با فزونی ۱-۰ یووه به اتمام رسید.

یوونتوس در نیمه دوم رفته رفته بر بازی مسلط تر شد و پس از چند موقعیت نه چندان خطرناک، در دقیقه ۷۲ و به کمک بیانکونری به گل دوم رسید.

دقیقه ۸۷ رابیو یک موقعیت عالی را از دست داد و گلر بولونیا توپ را راهی کرنر کرد. دقیقه ۹۰ پخش بازی زنده یوونتوس بولونیا ، شوت رونالدو از درون محوطه جریمه را نیز دروازه بان با کف دست برگشت داد. در نهایت یوونتوس این بازی را ۲-۰ برد و با یک بازی کمتر در رده پنجم نهاده شد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا

یوونتوس بولونیا 
۵۲%مالکیت۴۸%
۱۱شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۹
۴۷۹تعداد پاس۴۲۷
۴۱۴پاس صحیح۳۷۰
۱۸سانتر۲۲
۷کرنر۶
۱۱خطا۱۷
۲آفساید۰
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا

دیدار تیم های یوونتوس بولونیا

۳ خرداد ۱۳۹۹

یوونتوس در هفته بیست و هفتم سری‌آ ایتالیا و در نخستین بازی پس از بحران ویروس کرونا، در ورزشگاه رناتو دل آرا مهمان بولونیا بود این تیم را در خانه‌اش شکست داد. در دقایق ابتدایی نیمه نخست بود که یوونتوس صاحب پنالتی شد و کریستیانو رونالدو پشت توپ ایستاد و با زیبایی هرچه تمام‌تر دروازه حریف را باز کرد سپس در دقیقه ۳۶ نوبت به دیبالا رسید و این بازیکن آرژانتینی با شوت زیبا دروازه بولونیا را برای بار دوم باز کرد تا شاگردان ساری با برتری ۲-۰ راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم باز هم یوونتوس تیم برتر میدان بود و فرصت‌های زیادی برای رسیدن به گل داشت که با بی‌توجهی مهاجمان از دست رفت. در دقیقه ۸۹ رونالدو موفق شد دومین گل خودش را در این دیدار به ثمر برساند اما این گل از سوی داور به دلیل آفساید بودن، مردود اعلام شد.

ضمن این‌که در دقایق پایانی بازی دانیلو مدافع برزیلی یووه با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد، پس از پایان ۹۰ دقیقه پخش زنده یوونتوس و بولونیا توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و این دیدار با برتری یاران رونالدو به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا

بولونیا یوونتوس 
۴۷%مالکیت۵۳%
۱شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۱
۳۹۳تعداد پاس۴۵۸
۳۲۱پاس صحیح۳۸۳
۲۲سانتر۹
۸کرنر۲
۱۶خطا۱۷
۴آفساید۳
۱کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا

پخش بازی زنده یوونتوس و بولونیا

۲۷ مهر ۱۳۹۸

در ادامه هفته هشتم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس تورین میزبان بولونیا بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۱ بیانکونری به پایان رسید.

یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان دقایق ابتدایی به گل برسد، اما ضربه والی ایگواین با عکس العمل اسکوروپسکی همراه شد. اما در دقیقه ۱۹ یوونتوس به گل اول رسید. روی پاس برناردسکی، رونالدو از سمت راست حرکت کرد و با یک ضربه زمینی و محکم گل اول یوونتوس را وارد دروازه بولونیا کرد.

اما در ادامه پخش زنده یوونتوس و بولونیا، این تیم خیلی زود گل دریافتی را جبران کرد. دانیلو لارانگیرا در محوطه جریمه یوونتوس صاحب فرصت شد و با یک ضربه محکم به گوشه دروازه، جیجی بوفون را تسلیم کرد. در اواخر نیمه اول ضربه میرالیم پیانیچ از بالای دروازه بولونیا به بیرون رفت و نیمه نخست با تساوی ۱-۱ به اتمام رسید.

یوونتوس نیمه دوم پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵۳ و روی ارسال کرنر برناردسکی می توانست به گل دست یابد، اما اسکوروپسکی ضربه سر رونالدو را دفع کرد. اما در دقیقه ۵۵ دروازه بولونیا باز شد. روی اشتباه مدافعان بولونیا، میرالیم پیانیچ در محوطه حریف صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دقیق زننده گل دوم لقب گرفت.

در نهایت با اتمام زمان بازی، یوونتوس با نتیجه ۲-۱ به پیروزی رسید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا

یوونتوس بولونیا 
۶۴%مالکیت۳۶%
۱۰شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۸
۶۰۶تعداد پاس۳۲۰
۵۳۷پاس صحیح۲۶۳
۲۴سانتر۱۸
۸کرنر۵
۱۵خطا۱۸
۱آفساید۳
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا

پخش زنده فوتبال یوونتوس و بولونیا

۵ اسفند ۱۳۹۷

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و پنجم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های یوونتوس و بولونیا با هم دیدار کردند.

نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

بولونیا نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و می توانست در دقیقه ۵۳ به گل اول برسد اما ضربه سر امبایه در موقعیتی بسیار خوب در مقابل دروازه با حضور به موقع ساندرو دفع شد اما در دقیقه ۶۷ یوونتوس به گل رسید. ارسال ماتوئیدی توسط مدافعان بولونیا دفع شد و توپ به دیبالا رسید تا او با ضربه دقیق به گوشه سمت راست دروازه یوونتوس را با یک گل پیش اندازد.

در ادامه پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا، بولونیا برای زدن گل تساوی پیش کشید اما دفاع یوونتوس اجازه خلق موقعیت را به آنها نمی داد. در دقیقه ۸۷ رونالدو تا آستانه زدن گل دوم یوونتوس پیش رفت اما یک قدم کم آورد تا این اتفاق رخ ندهد.

در لحظات پایانی پرین با واکنشی تماشایی دروازه یوونتوس را نجات داد تا آنها با همان یک گل موفق به شکست ۱-۰ بولونیا شوند.

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا

بولونیا یوونتوس 
۵۰%مالکیت۵۰%
۳شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۳
۴۴۰تعداد پاس۴۴۶
۳۵۳پاس صحیح۳۴۴
۳سانتر۵
۴کرنر۵
۱۶ضربه ایستگاهی۱۱
۱۲خطا۱۷
۱آفساید۳
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا

برچسب‌ها: