تی وی تو
یوونتوس
بولونیا

شنبه ۲۷ فروردین ۲۱:۰۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده یوونتوس بولونیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس بولونیا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده فوتبال یوونتوس و بولونیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس بولونیا را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی یوونتوس بولونیا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس بولونیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا

در هفته هجدهم از بازی‌های لیگ سری آ ایتالیا بولونیا ی بحران زده میزبان تیم یوونتوس بود و در نهایت بازی ۲-۰ به سود تیم تورینی پایان یافت. در این دیدار آلوارو موراتا در دقیقه ۶ با شلیک دیدنی‌اش کار را یک بر صفر ساخت. جایی که وی روی پاس برناردسکی توانست گل‌زنی نماید و این گل تا دقیقه ۶۹ دوام آورد.

در این دقیقه نیز کوادرادو با پاس قشنگ موراتا توانست دومین گل را وارد دروازه میزبان نگون بخت نماید تا پیروزی ارزشمند، قاطع برای یوونتوس به ارمغان بیاید.

در پایان پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا و با کسب این نتیجه یوونتوس ۳۱ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به رم در رده ششم قرار گرفت،

 

پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا

 

بولونیا یوونتوس 
۵۸%مالکیت۴۲%
۳شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۳
۵۴۸تعداد پاس۴۰۶
۴۵۸پاس صحیح۳۱۷
۲۴سانتر۱۲
۸کرنر۴
۷خطا۱۹
۰آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس و بولونیا

در هفته سی و هشتم و پایانی سری آ ایتالیا تیم یوونتوس موفق شد در یک بازی خارج از خانه تیم بولونیا را با نتیجه چهار بر یک شکست دهد . در این دیدار فدریکو کیه زا ، آلوارو موراتا و آدرین ربیو به ترتیب در دقایق ۶ و ۲۹ و ۴۵ سه گل یوونتوس را در نیمه اول به ثمر رساندند و یک برتری مطمئن را برای مهمان ساختند .

در نیمه دوم باز هم این یوونتوس بود که توسط موراتا برای چهارمین بار به گل دست یافت . آندرا آ پیرلو سرمربی یوونتوس که از برتری تیمش در این دیدار اطمینان داشت دست به تغییرات زد و مهره های کلیدی خود همچون کیلینی و کیه زا از زمین بازی بیرون کشید و به همین سبب کیفیت و سرعت این دیدار نیز افت محسوسی کرد . در نهایت اما بولونیا در دقیقه ۸۵ توسط اورسولینی توانست به گل دست پیدا کند و اختلاف را به سه گل رساند .

در دقایق پایانی پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا نیز اتفاق خاصی رخ نداد و یوونتوس به سه امتیاز بازی دست پیدا کرد . یووه با این سه امتیاز به رده چهارم رسید و به لیگ قهرمانان صعود کرد و بولونیا نیز در رده دوازدهم فصل را به پایان رساند . 

 

پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا

 

بولونیایوونتوس
۴۹مالکیت۵۱
۵شوت در چارچوب ۹
۱۰شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۴
۴۸۲تعداد پاس۴۹۵
۴۱۶پاس صحیح۴۳۲
۱۶سانتر۷
۳کرنر۰
۷خطا۱۶
۳آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی یوونتوس بولونیا

 

پخش زنده بازی یوونتوس و بولونیا

در ادامه رقابت‌های هفته نوزدهم سری آ ایتالیا، یوونتوس با ۲ گل از سد بولونیا گذشت تا به صدر جدول نزدیک‌تر شود. بازی را یوونتوس بهتر آغاز کرد و خیلی زود بر توپ و میدان مسلط شد اما دقیقه ۱۴ بولونیا اولین خطر را ایجاد کرد. سانتر خطرناک دیجس را شزنی با واکنشی خوب و زودتر از مهاجم بولونیا دور کرد.

در ادامه بازی زنده یوونتوس بولونیا یک دقیقه بعد یوونتوس به شکلی تقریبا تصادفی به گل رسید. شوت از بیرون محوطه جریمه آرتور ملو پس از برخورد به پای استخوتن بازیکن هلندی بولونیا وارد دروازه شد تا یووه ۱-۰ پیش بیفتد. ۸ دقیقه بعد یوونتوس روی شوت رونالدو بخت گلزنی پیدا کرد. در توپ برگشتی برناردسکی کوشش برای ضربه زدن داشت و در نهایت شوت آرتور راهی به دروازه پیدا نکرد. دقیقه ۴۰ بازی کیه لینی توپ خطرناکی را درون محوطه جریمه دور کرد و اجازه نداد بولونیا به گل تساوی برسد. در نهایت نیمه اول با فزونی ۱-۰ یووه به اتمام رسید.

بولونیا در نیمه دوم پخش زنده یوونتوس و بولونیا کار را بهتر و هجومی تر آغاز کرد و در دقایق ۵۶ و ۵۹ روی شوت های اورسولینی و سانسونه دو شانس گلزنی خوب خلق کرد که هیچکدام ثمری نداشتند و فزونی یوونتوس همچنان حفظ شد. یوونتوس رفته رفته بر بازی مسلط تر شد و پس از چند موقعیت نه چندان خطرناک، دقیقه ۷۲ به گل دوم رسید. ارسال کرنر از خوان کوادرادو را مک کنی ستاره جوان یووه با ضربه سری زیبا به گل دوم بیانکونری تبدیل کرد.سه دقیقه بعد یووه چیزی تا ثبت گل سوم فاصله نداشت. پاس رونالدو از چپ به درون محوطه جریمه را مک کنی با یک بغل پا کامل کرد ولی گلر بولونیا با پا توپ را برگشت داد. او در ریباند نیز شوت موراتا را روانه کرنرکرد.

دقیقه ۸۷ رابیو یک موقعیت عالی را از دست داد و گلر بولونیا توپ را راهی کرنر کرد. دقیقه ۹۰ پخش بازی زنده یوونتوس بولونیا ، شوت رونالدو از درون محوطه جریمه را نیز دروازه بان با کف دست برگشت داد. در نهایت یوونتوس این بازی را ۲-۰ برد و با یک بازی کمتر در رده پنجم نهاده شد.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا – تی وی تو

 

یوونتوس بولونیا 
۵۲%مالکیت۴۸%
۱۱شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۹
۴۷۹تعداد پاس۴۲۷
۴۱۴پاس صحیح۳۷۰
۱۸سانتر۲۲
۷کرنر۶
۱۱خطا۱۷
۲آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده یوونتوس بولونیا

یوونتوس در هفته بیست و هفتم سری‌آ ایتالیا و در نخستین بازی پس از بحران ویروس کرونا، در ورزشگاه رناتو دل آرا مهمان بولونیا بود این تیم را در خانه‌اش شکست داد.در این دیدار یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی چندین فرصت گلزنی داشت اما این فرصت‌ها به راحتی از دست رفت.در دقیقه ۲۳ بازی زنده یوونتوس بولونیا و پس انجام خطا از سوی مدافعان بولونیا بر روی دی‌لیخت، یوونتوس صاحب پنالتی شد و کریستیانو رونالدو پشت توپ ایستاد و با زیبایی هرچه تمام‌تر دروازه حریف را باز کرد تا ناکامی دو بازی آخر را به باد فراموشی بسپارد.

در دقیقه ۳۶ نوبت به دیبالا رسید و این بازیکن آرژانتینی با شوت زیبا دروازه بولونیا را برای بار دوم باز کرد تا شاگردان ساری با برتری راهی رختکن شوند.در نیمه دوم باز هم یوونتوس تیم برتر میدان بود و فرصت‌های زیادی برای رسیدن به گول داشت که با بی توجهی مهاجمان از دست رفت.در دقیقه ۸۹ رونالدو موفق شد دومین گول خودش را در این دیدار به ثمر برساند اما این گول از سوی داور به دلیل آفساید بودن، مردود اعلام شد.ضمن این‌که در دقایق پایانی بازی دانیلو مدافع برزیلی یووه با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.در نهایت و پس از پایان ۹۰ دقیقه پخش زنده یوونتوس و بولونیا توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و این دیدار با برتری یاران رونالدو به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا – تی وی تو

 

بولونیا یوونتوس 
۴۷%مالکیت۵۳%
۱شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۱
۳۹۳تعداد پاس۴۵۸
۳۲۱پاس صحیح۳۸۳
۲۲سانتر۹
۸کرنر۲
۱۶خطا۱۷
۴آفساید۳
۱کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا – تی وی تو

پخش بازی زنده یوونتوس و بولونیا

در ادامه هفته هشتم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس تورین میزبان بولونیا بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۰ بیانکونری به پایان رسید.یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان دقایق ابتدایی به گل برسد، اما ضربه والی ایگواین با عکس العمل اسکوروپسکی همراه شد. اما در دقیقه ۱۹ یوونتوس به گل اول رسید. روی پاس برناردسکی، رونالدو از سمت راست حرکت کرد و با یک ضربه زمینی و محکم گل اول یوونتوس را وارد دروازه بولونیا کرد.

اما در ادامه پخش زنده یوونتوس و بولونیا ، این تیم خیلی زود گل دریافتی را جبران کرد. دانیلو لارانگیرا در محوطه جریمه یوونتوس صاحب فرصت شد و با یک ضربه محکم به گوشه دروازه، جیجی بوفون را تسلیم کرد. در اواخر نیمه اول ضربه میرالیم پیانیچ از بالای دروازه بولونیا به بیرون رفت و نیمه نخست با تساوی ۱-۱ به اتمام رسید.

یوونتوس نیمه دوم پخش یوونتوس و بولونیا زنده را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵۳ و روی ارسال کرنر برناردسکی می توانست به گل دست یابد، اما اسکوروپسکی ضربه سر رونالدو را دفع کرد. اما در دقیقه ۵۵ دروازه بولونیا باز شد. روی اشتباه مدافعان بولونیا، میرالیم پیانیچ در محوطه حریف صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دقیق زننده گل دوم لقب گرفت.در دقیقه ۶۰ یوونتوس می توانست به گل سوم نیز دست یابد اما ضربه والی ایگواین با عکس العمل اسکوروپسکی همراه شد. در دقیقه ۶۵ یووه فاصله ای تا زدن گل سوم نداشت اما دروازه بان بولونیا در دو صحنه متوالی به زیبایی ضربات ایگواین را مهار کرد.

در دقیقه ۷۵ بازی زنده یوونتوس و بولونیا این بار ایگواین می توانست گل سوم را وارد دروازه بولونیا کند اما سنگربان این تیم یک بار دیگر دروازه خود را نجات داد.در دقیقه ۹۲ بولونیا تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت اما ابتدا ضربه سر اورسولینی به دیرک دروازه برخورد کرد و در ریباند بوفون با واکنشی فوق العاده دروازه تیمش را نجات داد تا یوونتوس در نهایت ۱-۲ موفق به شکست بولونیا شود.

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا – تی وی تو

 

یوونتوس بولونیا 
۶۴%مالکیت۳۶%
۱۰شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۸
۶۰۶تعداد پاس۳۲۰
۵۳۷پاس صحیح۲۶۳
۲۴سانتر۱۸
۸کرنر۵
۱۵خطا۱۸
۱آفساید۳
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا – تی وی تو

پخش آنلاین بازی یوونتوس و بولونیا

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و پنجم رقابت های سری آ ایتالیا ، تیم های یوونتوس و بولونیا با هم دیدار کردند. بر خلاف انتظار اولین فرصت بازی در دقیقه ۵ برای بولونیا ایجاد شد اما ضربه سانتاندر روی ارسال دیکس از بالای دروازه یوونتوس به بیرون رفت.در دقیقه ۱۱ و روی ارسال دانیلو، سانسونه می توانست با ضربه سر دروازه یوونتوس را باز کند اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه راهی بیرون شد.در دقیقه ۲۰ و روی حرکت تماشایی برناردسکی، ماتوئیدی صاحب فرصت گلزنی شد اما ارسال هافبک ایتالیایی به ماتوئیدی نرسید.در دقیقه ۳۱ برناردسکی با حرکتی تماشایی تا آستانه باز کردن دروازه بولونیا  پیش رفت اما ضربه او با حداقل اختلاف راهی بیرون شد.

در دقیقه ۳۷ بولونیا صاحب یک ضربه ایستگاهی در موقعیت مناسبی شد اما واکنش به موقع پرین مانع باز شدن دروازه یوونتوس گشت تا نیمه نخست کم هیجان با تساوی بدون گل به پایان برسد.بولونیا نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و می توانست در دقیقه ۵۳ به گل اول برسد اما ضربه سر امبایه در موقعیتی بسیار خوب در مقابل دروازه با حضور به موقع ساندرو دفع شد.اما در دقیقه ۶۷ یوونتوس به گل رسید. ارسال ماتوئیدی توسط مدافعان بولونیا دفع شد و توپ به دیبالا رسید تا او با ضربه دقیق به گوشه سمت راست دروازه یوونتوس را با یک گل پیش اندازد.

در ادامه پخش زنده یوونتوس و بولونیا ، بولونیا برای زدن گل تساوی پیش کشید اما دفاع یوونتوس اجازه خلق موقعیت را به آنها نمی داد. در دقیقه ۸۷ رونالدو تا آستانه زدن گل دوم یوونتوس پیش رفت اما یک قدم کم آورد تا این اتفاق رخ ندهد.در لحظات پایانی پرین با واکنشی تماشایی دروازه یوونتوس را نجات داد تا آنها با همان یک گل موفق به شکست بولونیا شوند.

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا – تی وی تو

 

بولونیا یوونتوس 
۵۰%مالکیت۵۰%
۳شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۳
۴۴۰تعداد پاس۴۴۶
۳۵۳پاس صحیح۳۴۴
۳سانتر۵
۴کرنر۵
۱۶ضربه ایستگاهی۱۱
۱۲خطا۱۷
۱آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس بولونیا – تی وی تو