تی وی تو
فوتبال  یوونتوس اودینزه زنده

فوتبال یوونتوس اودینزه زنده

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه امروز دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ در رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم‌های یوونتوس و اودینزه بازی خواهند داشت. یوونتوس مقابل اودینزه را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ در جریان بازی های هفته اول سری آ، تیم های اودینزه و یوونتوس با
یوونتوس
اودینزه

دوشنبه ۲۳ بهمن ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه امروز دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ در رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم‌های یوونتوس و اودینزه بازی خواهند داشت. یوونتوس مقابل اودینزه را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه

۲۹ مرداد ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته اول سری آ، تیم های اودینزه و یوونتوس با هم دیدار کردند. یوونتوسی ها حسابی در نیمه نخست خوش درخشیدند و موفق شدند با گل های 

فدریکو کیه‌زا، دوشان ولاهوویچ و آدرین ربیو به برتری ۳-۰ برسند. اودیمزه که حسابی از حریف عقب افتاده بود در نیمه دوم تمام تلاشش را برای باز نشدن دوباره دروازه به کار گرفت تا در نهایت در این نیمه شاهد گل نباشیم. با اتمام زمان پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه چلسی با نتیجه ۳-۰ به پیروزی رسید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه

اودینزه یوونتوس 
۴۸%مالکیت۵۲%
۵شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۴۲۴تعداد پاس۴۸۳
۳۶۹پاس صحیح۳۸۴
۲۴سانتر۹
۷کرنر۳
۱۲خطا۱۰
۳آفساید۴
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه

پخش زنده بازی یوونتوس و اودینزه

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته سی و ششم سری آ ، تیم های اودینزه و یوونتوس با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست پخش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم این کیه زا بود که موفق شد با جایگیری دقیقه خود، پاس لوکاتلی را به تک گل این دیدار تبدیل کند تا یوونتوس پیروزمندانه راهی رختکن شود.

پخش زنده بازی یوونتوس و اودینزه

اودینزه یوونتوس 
۴۳%مالکیت۵۷%
۳شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۹
۴مهار دروازه بان۳
۳۵۵تعداد پاس۴۷۷
۲۹۷پاس صحیح۴۳۱
۲۳سانتر۳۰
۶کرنر۱۴
۹خطا۱۱
۰آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی یوونتوس و اودینزه

پخش زنده گزارش یوونتوس و اودینزه

۱۷ دی ۱۴۰۱

تیم فوتبال یوونتوس در استادیوم آلیانز شهر تورین میزبان اودینزه بود تا هفدهمین بازی خود در فصل جاری سری‌آ را انجام دهد.

نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

نیمه دوم نیز بدون باز شدن دروازه ها سپری می‌شد اما وقتی تنها چهار دقیقه تا پایان وقت قانونی باقی مانده بود، یوونتوس سرانجام به گل رسید تا طلسم باز نشدن دروازه سیلوستری شکسته شود.

پاردس در سمت چپ توپ بلندی برای کیه زا ارسال کرد. او توپ را با سینه کنترل کرده و بلافاصله دانیلوی برزیلی را در طرف دیگر محوطه جریمه اودینزه صاحب توپ کرد. او از فاصله نزدیک دروازه خالی را باز کرد تا بیانکونری در بهترین زمان ممکن از حریف پیش بیفتد.

پخش زنده بازی یوونتوس و اودینزه در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید و یوونتوسی ها مثل بازی قبلی شان مقابل کرمونزه یک پیروزی ۱-۰ دیگر به دست آوردند. شاگردان آلگری به این ترتیب هشتمین پیروزی پیاپی خود در سری آ را دشت کردند تا با ۳۷ امتیاز از میلان سبقت گرفته و در رتبه دوم جدول بایستند.

پخش زنده بازی یوونتوس و اودینزه

یوونتوس اودینزه 
۵۱%مالکیت۴۹%
۴شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۳
۴۶۲تعداد پاس۴۵۴
۳۹۱پاس صحیح۳۹۲
۲۲سانتر۲۱
۶کرنر۴
۱۶خطا۱۳
۳آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی یوونتوس و اودینزه

 

گزارش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه

۲۵ دی ۱۴۰۰

یوونتوس و اودینزه از هفته بیست و دوم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲-۰ یوونتوس خاتمه یافت.

یونتووس در دقیقه ۳۲ پخش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه با ارسال دقیق کانسلو و ضربه سر محکم بنتاکور از مقابل دروازه به گل اول در خانه دست یافت.یک دقیقه بعد این تیم می‌توانست به گل دوم دست پیدا کند اما ضربه سر زیبای مانژوکیچ روی ارسال دیبالا با مهار دیدنی دروازه بان اودینزه همراه شد.

در دقیقه ۳۹ یونتووس به گل دوم رسید. مانژوکیچ با پاس رو به بیرون خود رونالدو را صاحب فرصت کرد و این ستاره پرتغالی بایک ضربه محکم به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد تا نیمه نخست با برتری ۰-۲ میزبان به اتمام برسد.

اودینزه در نیمه دوم بر حملاتش افزود اماموفق به باز کردن دروازه یونتووس نشد تا در نهایت یوونتوس ۰-۲ اودینزه را مغلوب کند.

پخش زنده بازی یوونتوس و اودینزه

یوونتوس اودینزه 
۶۷%مالکیت۳۳%
۴شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۲
۶۷۱تعداد پاس۳۲۸
۵۹۲پاس صحیح۲۶۴
۲۰سانتر۱۶
۷کرنر۶
۱۳خطا۱۰
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی یوونتوس و اودینزه

پخش آنلاین بازی یوونتوس و اودینزه

۳۱ مرداد ۱۴۰۰

در هفته نخست از سری رقابتهای سری آ ایتالیا دو تیم یوونتوس و اودینزه به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید . در نیمه نخست این دیدار تیم یوونتوس توانست با دو گل پائولو دیبالا و کوادرادو در دقایق ۳ و ۲۳ از میزبان خود پیش بیفتد و نیمه اول را با برتری دو گله سپری کند .

با شروع نیمه دوم این اودینزه بود که فشار حملات خود را روی دروازه یووه افزایش داد و دوست نداشت در هفته نخست در ورزشگاه خانگی خود امتیاز از دست دهد . آنها موفق شدند خیلی زود و در دقیقه ۵۱ یک ضربه پنالتی کسب کنند که روبرتو پریرا آن را وارد دروازه کرد.

بازی با برتری یک گله یوونتوس ادامه داشت که دلوفئو بازیکنی که به صورت تعویضی در نیمه دوم به میدان آمده بود موفق شد در دقیقه ۸۳ از پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه گل تساوی را برای اودینزه به ثمر رساند. در دقایق باقی مانده این دیدار نیز اتفاق خاصی نیفتاد و دو تیم به تساوی دو بر دو رضایت دادند و سهم هر کدام از این دیدار یک امتیاز شد . 

پخش زنده بازی یوونتوس و اودینزه

اودینزه یوونتوس
۴۴مالکیت۵۶
۶شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۴
۳۹۶تعداد پاس۵۲۴
۳۳۴پاس صحیح۴۵۲
۱۷سانتر۸
۳کرنر۳
۱۳خطا۱۴
۲آفساید۳
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی یوونتوس و اودینزه

پخش فوتبال یوونتوس مقابل اودینزه

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌چهارم سری  A ایتالیا، تیم فوتبال یوونتوس میهمان اودینزه بود و این بازی را با نتیجه ۲ بر یک به سود خود به پایان رساند.

یوونتوس در شرایطی ۳ امتیاز این بازی را کسب کرد که دروازه‌اش در دقیقه ۱۰ توسط مولینا باز شد و تا دقایق پایانی پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه هم تیم بازنده میدان بود اما دو گل رونالدو در دقایق ۸۳ (از روی نقطه پنالتی) و ۸۹ ورق را به سود بانوی پیر برگرداند تا این تیم برنده میدان شود.

پنالتی منجر به گل اول یوونتوسی‌ها را خود رونالدو گرفت زمانی که بازیکن حریف با دستش مانع عبور ضربه ایستگاهی او شد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه

اودینزه یوونتوس 
۴۱%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱
۴۳۲تعداد پاس۵۸۳
۳۵۵پاس صحیح۵۲۶
۱۱سانتر۳۶
۲کرنر۶
۱۴خطا۱۸
۲آفساید۰
۳کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه

تیم یوونتوس در آخرین دیدار هفته پانزدهم سری ‌آ ایتالیا، به مصاف اودینزه رفت و با نتیجه ۴ بر یک پیروز شد. کریستیانو رونالدو در دقایق ۳۱ و ۷۰، فدریکو کیزا در دقیقه ۵۰ و پائولو دیبالا در دقیقه ۳+۹۰ گل‌های بانوی پیر و ماروین زیگلار در دقیقه ۹۰، تنها گل تیم میهمان را به ثمر رساندند.

آرون رمزی در دقیقه ۵۲ برای یوونتوس و رودریگو ده‌پائول در دقیقه ۱۱ برای اودینزه گلزنی کردند که این گل‌ها با بررسی توسط کمک داور ویدئویی، مردود اعلام شدند.

در پایان پخش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه شاگردان آندره‌آ پیرلو با این پیروزی، ۲۷ امتیازی شدند و به جایگاه پنجم جدول مسابقات صعود کردند. اودینزه هم با ۱۵ امتیاز در رتبه سیزدهم جدول ایستاده است.

پخش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه

یوونتوس اودینزه 
۶۳%مالکیت۳۷%
۱۰شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۶
۶۷۲تعداد پاس۳۸۸
۶۱۳پاس صحیح۳۲۱
۱۷سانتر۱۲
۷کرنر۱
۱۴خطا۸
۱آفساید۰
۳کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه

پخش بازی زنده یوونتوس مقابل اودینزه

در سی‌وپنجمین هفته از باز‌ی‌های سری آ ایتالیا دو تیم فوتبال اودینزه و یوونتوس برابر هم صف آرایی کردند که سرانجام این بازی با حساب ۲-۱ به سود میزبان پایان یافت.در این دیدار در حالی‌که رونالدو و دیبالا نیز حضور داشتند اما یووه نیمه اول را درخشان سپری کرد که طی آن ماتیس د‌لخیت در دقیقه ۴۲ برای زاویه گل زد.

در ادامه و در دقیقه ۵۲ نیستوفسکی بازی را به تساوی کشید ولی در ادامه پخش زنده یوونتوس اودینزه نیز فوفانا در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده گل دیگر را وارد دروازه یووه نمود تا آرزوی زودهنگام قهرمانی به باد برود.

این آخرین گل بازی بود و یووه اما با این شکست نتوانست که به نهمین قهرمانی متوالی خود دست یابد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه

یوونتوساودینزه
۳۹%مالکیت۶۱%
۴شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۱۱
۴مهار دروازه بان۲
۴۲۵تعداد پاس۶۵۷
۳۶۶پاس صحیح۵۹۴
۱۳سانتر۱۹
۳کرنر۷
۹خطا۸
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه

گزارش آنلاین فوتبال یوونتوس و اودینزه

در یکی از دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال ایتالیا، یوونتوس در استادیوم خانگی خود موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر اودینزه را شکست دهد. هیگواین در دقیقه ی ۱۶ و دیبالا در دقیقه ی ۲۶ با گل های خود یوونتوس را به برتری ۲-۰ در نیمه ی نخست رساندند.

نیمه ی دوم بازی زنده یوونتوس اودینزه هم با بازی طوفانی یوونتوس ،  آغاز شد ، دیبالا خیلی زود در دقیقه ی ۵۷ دروازه ی حریف را برای بار سوم باز کرد و پس از او ، در دقیقه ی ۶۱ نوبت کاستا بود تا حساب کار را ۴-۰ کند.

تلاش های اودینزه برای دفاع از دروازه اش و یا حمله به یوونتوسی ها بی فایده بود و در نهایت این دیدار با برتری ۴-۰ یوونتوس به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه

یوونتوساودینزه
۶۱%مالکیت۳۹%
۸شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۷۳۵تعداد پاس۴۵۷
۶۷۷پاس صحیح۳۸۰
۱۱سانتر۱۲
۳کرنر۳
۱۲خطا۱۰
۱آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه

پخش آنلاین فوتبال اودینزه مقابل یوونتوس

در ادامه هفته شانزدهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس تورین میزبان اودینزه بود و موفق شد میهمان خود را با شکست ۳-۱ بدرقه کند. بیانکونری مطابق انتظار بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۹، روی دفع ناقص مدافعین توپ به کریستیانو رونالدو رسید و ضربه سر ضرب او گل اول شاگردان ساری را رقم زد. 

در دقیقه ۳۵، پاس عالی ایگواین به رونالدو رسید و او هم با یک ضربه عالی گل دوم خودش و تیمش را به ثمر رساند.

در حالی که نیمه اول پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه رو به پایان بود ضربه سر دمیرال از گوشه محوطه جریمه با ضربه سر لئوناردو بونوچی تبدیل به گل سوم شد تا نیمه اول با برتری ۳-۰ بانوی پیر به اتمام برسد.

در دقیقه ۸۲ بازی یوونتوس و اودینزه زنده، رونالدو می‌توانست هتریک خود را کامل کند اما ضربه او با مشت موسو راهی به دروازه نداشت. چند دقیقه بعد، باز هم ضربه سنگین ستاره پرتغالی در حالی که گلر اودینزه را هم مغلوب کرده بود با بدشانسی به تیرک دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۴، ایگناسیو پوستو توانست یکی از گل‌های خورده را پاسخ دهد تا بازی نهایتاً با برتری ۳-۱ بیانکونری به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه

اودینزهیوونتوس
۶۵%مالکیت۳۵%
۹شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۶
۷۸۲تعداد پاس۳۹۲
۷۱۲پاس صحیح۳۳۰
۱۶سانتر۲۲
۹کرنر۸
۱۱خطا۵
۰آفساید۳
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه

برچسب‌ها: