تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه ‌

یوونتوس
اودینزه

یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۲۰:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی یوونتوس اودینزه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس اودینزه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس اودینزه امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال یوونتوس – اودینزه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس اودینزه را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی یوونتوس اودینزه را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی یوونتوس اودینزه را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس اودینزه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس اودینزه – ۱۴ دی ۹۹

تیم یوونتوس در آخرین دیدار هفته پانزدهم سری ‌آ ایتالیا، به مصاف اودینزه رفت و با نتیجه ۴ بر یک پیروز شد. کریستیانو رونالدو در دقایق ۳۱ و ۷۰، فدریکو کیزا در دقیقه ۵۰ و پائولو دیبالا در دقیقه ۳+۹۰ گل‌های بانوی پیر و ماروین زیگلار در دقیقه ۹۰، تنها گل تیم میهمان را به ثمر رساندند. آرون رمزی در دقیقه ۵۲ برای یوونتوس و رودریگو ده‌پائول در دقیقه ۱۱ برای اودینزه گلزنی کردند که این گل‌ها با بررسی توسط کمک داور ویدئویی، مردود اعلام شدند.

شاگردان آندره‌آ پیرلو با این پیروزی، ۲۷ امتیازی شدند و به جایگاه پنجم جدول مسابقات صعود کردند. اودینزه هم با ۱۵ امتیاز در رتبه سیزدهم جدول ایستاده است.

 

 

یوونتوس  اودینزه 
۶۳% مالکیت ۳۷%
۱۰ شوت در چارچوب  ۳
۳ شوت خارج از چارچوب ۴
۲ مهار دروازه بان ۶
۶۷۲ تعداد پاس ۳۸۸
۶۱۳ پاس صحیح ۳۲۱
۱۷ سانتر ۱۲
۷ کرنر ۱
۱۴ خطا ۸
۱ آفساید ۰
۳ کارت زرد ۰

 

 

پخش زنده بازی یوونتوس اودینزه- ۲ مرداد ۹۹

در سی‌وپنجمین هفته از باز‌ی‌های سری آ ایتالیا دو تیم فوتبال اودینزه و یوونتوس برابر هم صف آرایی کردند که سرانجام این بازی با حساب ۲-۱ به سود میزبان پایان یافت.در این دیدار در حالی‌که رونالدو و دیبالا نیز حضور داشتند اما یووه نیمه اول را درخشان سپری کرد که طی آن ماتیس د‌لخیت در دقیقه ۴۲ برای زاویه گل زد.در ادامه و در دقیقه ۵۲ نیستوفسکی بازی را به تساوی کشید ولی در ادامه نیز فوفانا در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده گل دیگر را وارد دروازه یووه نمود تا آرزوی زودهنگام قهرمانی به باد برود.این آخرین گل بازی بود و یووه اما با این شکست نتوانست که به نهمین قهرمانی متوالی خود دست یابد.با این نتیجه اودینزه در مکان شانزدهم  قرار گرفت و اما تیم یوونتوس همچنان در مکان اول ابقا شد.

 

یوونتوس اودینزه
۳۹% مالکیت ۶۱%
۴ شوت در چارچوب  ۵
۵ شوت خارج از چارچوب ۱۱
۴ مهار دروازه بان ۲
۴۲۵ تعداد پاس ۶۵۷
۳۶۶ پاس صحیح ۵۹۴
۱۳ سانتر ۱۹
۳ کرنر ۷
۹ خطا ۸
۱ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی یوونتوس اودینزه- ۲۵ دی ۹۸

در یکی از دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال ایتالیا، یوونتوس در استادیوم خانگی خود موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر اودینزه را شکست دهد. هیگواین در دقیقه ی ۱۶ و دیبالا در دقیقه ی ۲۶ با گل های خود یوونتوس را به برتری ۲-۰ در نیمه ی نخست رساندند. نیمه ی  دوم هم با بازی طوفانی یوونتوس ،  آغاز شد ، دیبالا خیلی زود در دقیقه ی ۵۷ دروازه ی حریف را برای بار سوم باز کرد و پس از او ، در دقیقه ی ۶۱ نوبت کاستا بود تا حساب کار را ۴-۰ کند. تلاش های اودینزه برای دفاع از دروازه اش و یا حمله به یوونتوسی ها بی فایده بود و در نهایت این دیدار با برتری ۴-۰ یوونتوس به پایان رسید.

 

یوونتوس اودینزه
۶۱% مالکیت ۳۹%
۸ شوت در چارچوب  ۱
۵ شوت خارج از چارچوب ۴
۱ مهار دروازه بان ۴
۷۳۵ تعداد پاس ۴۵۷
۶۷۷ پاس صحیح ۳۸۰
۱۱ سانتر ۱۲
۳ کرنر ۳
۱۲ خطا ۱۰
۱ آفساید ۱
۰ کارت زرد ۱

 

 

پخش زنده بازی یوونتوس اودینزه- ۲۴ آذر ۹۸

در ادامه هفته شانزدهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس تورین میزبان اودینزه بود و موفق شد میهمان خود را با شکست ۳-۱ بدرقه کند.بیانکونری مطابق انتظار بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۹، روی دفع ناقص مدافعین توپ به کریستیانو رونالدو رسید و ضربه سر ضرب او گل اول شاگردان ساری را رقم زد. تلاش‌های یووه ادامه داشت و در دقیقه ۲۸، روی پاس رونالدو، این بار هیگواین شانس خود را امتحان کرد اما موسو با واکنشی عالی او را ناکام گذاشت.اما در دقیقه ۳۵، پاس عالی ایگواین به رونالدو رسید و او هم با یک ضربه عالی گل دوم خودش و تیمش را به ثمر رساند.

در حالی که نیمه اول رو به پایان بود ضربه سر دمیرال از گوشه محوطه جریمه با ضربه سر لئوناردو بونوچی تبدیل به گل سوم شد تا نیمه اول با برتری ۳-۰ بانوی پیر به اتمام برسد.اودینزه که در نیمه اول یک مغلوب مطلق بود در نیمه دوم بازی را به تعادل کشید و در دقیقه ۵۰، ضربه ماندراگورا با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه بوفون به بیرون رفت. یک دقیقه بعد، ضربه جالب دیبالا روی تیر دروازه فرود آمد و این موقعیت از دست رفت. اودینزه فشار خود را افزایش داده بود و در چند نوبت لازانیا و دی‌پائول مقابل دروازه بوفون ناکام ماندند.

در دقیقه ۸۲، رونالدو می‌توانست هتریک خود را کامل کند اما ضربه او با مشت موسو راهی به دروازه نداشت. چند دقیقه بعد، باز هم ضربه سنگین ستاره پرتغالی در حالی که گلر اودینزه را هم مغلوب کرده بود با بدشانسی به تیرک دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۴، ایگناسیو پوستو توانست یکی از گل‌های خورده را پاسخ دهد تا بازی نهایتاً با برتری ۳-۱ بیانکونری به پایان برسد.یوونتوس با این پیروزی ۳۹ امتیازی شد و موقتاً به صدر جدول رفت. اودینزه هم با هم ۱۵ امتیاز در رده هفدهم باقی ماند.

 

اودینزه یوونتوس
۶۵% مالکیت ۳۵%
۹ شوت در چارچوب  ۶
۴ شوت خارج از چارچوب ۳
۵ مهار دروازه بان ۶
۷۸۲ تعداد پاس ۳۹۲
۷۱۲ پاس صحیح ۳۳۰
۱۶ سانتر ۲۲
۹ کرنر ۸
۱۱ خطا ۵
۰ آفساید ۳
۲ کارت زرد ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت