تی وی تو
یوونتوس
اودینزه

شنبه ۲۵ دی ۲۳:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

فوتبال زنده یوونتوس اودینزه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس اودینزه را از تی وی تو مشاهده کنید.تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس اودینزه امشب را آنلاین تماشا کنید.اگر برای دیدن پخش فوتبال یوونتوس و اودینزه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس اودینزه را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی یوونتوس اودینزه را در همین صفحه دنبال کنید.خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس اودینزه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس و اودینزه

در هفته نخست از سری رقابتهای سری آ ایتالیا دو تیم یوونتوس و اودینزه به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید . در نیمه نخست این دیدار تیم یوونتوس توانست با دو گل پائولو دیبالا و کوادرادو در دقایق ۳ و ۲۳ از میزبان خود پیش بیفتد و نیمه اول را با برتری دو گله سپری کند .

با شروع نیمه دوم این اودینزه بود که فشار حملات خود را روی دروازه یووه افزایش داد و دوست نداشت در هفته نخست در ورزشگاه خانگی خود امتیاز از دست دهد . آنها موفق شدند خیلی زود و در دقیقه ۵۱ یک ضربه پنالتی کسب کنند که روبرتو پریرا آن را وارد دروازه کرد . بازی با برتری یک گله یوونتوس ادامه داشت که دلوفئو بازیکنی که به صورت تعویضی در نیمه دوم به میدان آمده بود موفق شد در دقیقه ۸۳ از پخش زنده بازی یوونتوس اودینزه گل تساوی را برای اودینزه به ثمر رساند . در دقایق باقی مانده این دیدار نیز اتفاق خاصی نیفتاد و دو تیم به تساوی دو بر دو رضایت دادند و سهم هر کدام از این دیدار یک امتیاز شد . 

 

پخش زنده بازی یوونتوس و اودینزه

 

اودینزه یوونتوس
۴۴مالکیت۵۶
۶شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۴
۳۹۶تعداد پاس۵۲۴
۳۳۴پاس صحیح۴۵۲
۱۷سانتر۸
۳کرنر۳
۱۳خطا۱۴
۲آفساید۳
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی یوونتوس و اودینزه

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه

در ادامه بازی‌های هفته سی‌و‌چهارم سری  A ایتالیا، تیم فوتبال یوونتوس میهمان اودینزه بود و این بازی را با نتیجه ۲ بر یک به سود خود به پایان رساند.

یوونتوس در شرایطی ۳ امتیاز این بازی را کسب کرد که دروازه‌اش در دقیقه ۱۰ توسط مولینا باز شد و تا دقایق پایانی هم تیم بازنده میدان بود اما دو گل رونالدو در دقایق ۸۳ (از روی نقطه پنالتی) و ۸۹ ورق را به سود بانوی پیر برگرداند تا این تیم برنده میدان شود. پنالتی منجر به گل اول یوونتوسی‌ها را خود رونالدو گرفت زمانی که بازیکن حریف با دستش مانع عبور ضربه ایستگاهی او شد.

رونالدو با این دو گل ۲۷ گله شد و جایگاه خود را در صدر جدول برترین گلزنان فصل جاری سری  A‌مستحکم کرد. نزدیک‌ترین تعقیب کننده او روملو لوکاکو مهاجم تیم فوتبال اینتر است که با ۳ بازی بیشتر (۳۳ بازی) ۲۱ گل زده است. هر دو بازیکن ۵ گل خود را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده‌اند.

با این نتیجه یوونتوس ۶۹ امتیازی شد و بالاتر از میلان و پایین‌تر از آتالانتا که آنها هم هر دو ۶۹ امتیازی هستند در رده سوم قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه – تی وی تو

 

اودینزه یوونتوس 
۴۱%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱
۴۳۲تعداد پاس۵۸۳
۳۵۵پاس صحیح۵۲۶
۱۱سانتر۳۶
۲کرنر۶
۱۴خطا۱۸
۲آفساید۰
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه – تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده یوونتوس و اودینزه

تیم یوونتوس در آخرین دیدار هفته پانزدهم سری ‌آ ایتالیا، به مصاف اودینزه رفت و با نتیجه ۴ بر یک پیروز شد. کریستیانو رونالدو در دقایق ۳۱ و ۷۰، فدریکو کیزا در دقیقه ۵۰ و پائولو دیبالا در دقیقه ۳+۹۰ گل‌های بانوی پیر و ماروین زیگلار در دقیقه ۹۰، تنها گل تیم میهمان را به ثمر رساندند. آرون رمزی در دقیقه ۵۲ پخش زنده یوونتوس اودینزه برای یوونتوس و رودریگو ده‌پائول در دقیقه ۱۱ برای اودینزه گلزنی کردند که این گل‌ها با بررسی توسط کمک داور ویدئویی، مردود اعلام شدند.

شاگردان آندره‌آ پیرلو با این پیروزی، ۲۷ امتیازی شدند و به جایگاه پنجم جدول مسابقات صعود کردند. اودینزه هم با ۱۵ امتیاز در رتبه سیزدهم جدول ایستاده است.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه – تی وی تو

 

یوونتوس اودینزه 
۶۳%مالکیت۳۷%
۱۰شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۶
۶۷۲تعداد پاس۳۸۸
۶۱۳پاس صحیح۳۲۱
۱۷سانتر۱۲
۷کرنر۱
۱۴خطا۸
۱آفساید۰
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه – تی وی تو

 

پخش بازی زنده یوونتوس اودینزه

در سی‌وپنجمین هفته از باز‌ی‌های سری آ ایتالیا دو تیم فوتبال اودینزه و یوونتوس برابر هم صف آرایی کردند که سرانجام این بازی با حساب ۲-۱ به سود میزبان پایان یافت.در این دیدار در حالی‌که رونالدو و دیبالا نیز حضور داشتند اما یووه نیمه اول را درخشان سپری کرد که طی آن ماتیس د‌لخیت در دقیقه ۴۲ برای زاویه گل زد.در ادامه و در دقیقه ۵۲ نیستوفسکی بازی را به تساوی کشید ولی در ادامه پخش زنده یوونتوس اودینزه نیز فوفانا در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده گل دیگر را وارد دروازه یووه نمود تا آرزوی زودهنگام قهرمانی به باد برود.

این آخرین گل بازی بود و یووه اما با این شکست نتوانست که به نهمین قهرمانی متوالی خود دست یابد.با این نتیجه اودینزه در مکان شانزدهم  قرار گرفت و اما تیم یوونتوس همچنان در مکان اول ابقا شد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه – تی وی تو

 

یوونتوساودینزه
۳۹%مالکیت۶۱%
۴شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۱۱
۴مهار دروازه بان۲
۴۲۵تعداد پاس۶۵۷
۳۶۶پاس صحیح۵۹۴
۱۳سانتر۱۹
۳کرنر۷
۹خطا۸
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه – تی وی تو

پخش زنده فوتبال یوونتوس و اودینزه

در یکی از دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال ایتالیا، یوونتوس در استادیوم خانگی خود موفق شد با نتیجه ۴ بر صفر اودینزه را شکست دهد. هیگواین در دقیقه ی ۱۶ و دیبالا در دقیقه ی ۲۶ با گل های خود یوونتوس را به برتری ۲-۰ در نیمه ی نخست رساندند. نیمه ی دوم بازی زنده یوونتوس اودینزه هم با بازی طوفانی یوونتوس ،  آغاز شد ، دیبالا خیلی زود در دقیقه ی ۵۷ دروازه ی حریف را برای بار سوم باز کرد و پس از او ، در دقیقه ی ۶۱ نوبت کاستا بود تا حساب کار را ۴-۰ کند. تلاش های اودینزه برای دفاع از دروازه اش و یا حمله به یوونتوسی ها بی فایده بود و در نهایت این دیدار با برتری ۴-۰ یوونتوس به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه – تی وی تو

 

یوونتوساودینزه
۶۱%مالکیت۳۹%
۸شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۷۳۵تعداد پاس۴۵۷
۶۷۷پاس صحیح۳۸۰
۱۱سانتر۱۲
۳کرنر۳
۱۲خطا۱۰
۱آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه – تی وی تو

 

پخش زنده یوونتوس و اودینزه امشب

در ادامه هفته شانزدهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، یوونتوس در ورزشگاه آلیانتس تورین میزبان اودینزه بود و موفق شد میهمان خود را با شکست ۳-۱ بدرقه کند.بیانکونری مطابق انتظار بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۹، روی دفع ناقص مدافعین توپ به کریستیانو رونالدو رسید و ضربه سر ضرب او گل اول شاگردان ساری را رقم زد. تلاش‌های یووه ادامه داشت و در دقیقه ۲۸، روی پاس رونالدو، این بار هیگواین شانس خود را امتحان کرد اما موسو با واکنشی عالی او را ناکام گذاشت.اما در دقیقه ۳۵، پاس عالی ایگواین به رونالدو رسید و او هم با یک ضربه عالی گل دوم خودش و تیمش را به ثمر رساند.

در حالی که نیمه اول پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه رو به پایان بود ضربه سر دمیرال از گوشه محوطه جریمه با ضربه سر لئوناردو بونوچی تبدیل به گل سوم شد تا نیمه اول با برتری ۳-۰ بانوی پیر به اتمام برسد.اودینزه که در نیمه اول یک مغلوب مطلق بود در نیمه دوم بازی را به تعادل کشید و در دقیقه ۵۰، ضربه ماندراگورا با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه بوفون به بیرون رفت. یک دقیقه بعد، ضربه جالب دیبالا روی تیر دروازه فرود آمد و این موقعیت از دست رفت. اودینزه فشار خود را افزایش داده بود و در چند نوبت لازانیا و دی‌پائول مقابل دروازه بوفون ناکام ماندند.

در دقیقه ۸۲ بازی یوونتوس و اودینزه زنده، رونالدو می‌توانست هتریک خود را کامل کند اما ضربه او با مشت موسو راهی به دروازه نداشت. چند دقیقه بعد، باز هم ضربه سنگین ستاره پرتغالی در حالی که گلر اودینزه را هم مغلوب کرده بود با بدشانسی به تیرک دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۹۴، ایگناسیو پوستو توانست یکی از گل‌های خورده را پاسخ دهد تا بازی نهایتاً با برتری ۳-۱ بیانکونری به پایان برسد.یوونتوس با این پیروزی ۳۹ امتیازی شد و موقتاً به صدر جدول رفت. اودینزه هم با هم ۱۵ امتیاز در رده هفدهم باقی ماند.

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه – تی وی تو

 

اودینزهیوونتوس
۶۵%مالکیت۳۵%
۹شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۶
۷۸۲تعداد پاس۳۹۲
۷۱۲پاس صحیح۳۳۰
۱۶سانتر۲۲
۹کرنر۸
۱۱خطا۵
۰آفساید۳
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس اودینزه – تی وی تو