تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

یوونتوس
امپولی

یکشنبه ۱۲ شهریور ۲۲:۱۵

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال یوونتوس و امپولی . امروز یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال سری آ ایتالیا و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های یوونتوس و امپولی بازی خواهند داشت. یوونتوس مقابل امپولی را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس امپولی

۱ خرداد ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته سی و ششم سری آ تیم های امپولی و یوونتوس به مصاف هم رفتند. امپولی در نیمه نخست حسابی خوش درخشید و به لطف بازیکنانی چون کاپوتو و لوپرتو به برتری ۲-۰ رسید.

تلاش یوونتوس برای دفاع از دروازه‌اش در نیمه دوم پخش زنده فوتبال یوونتوس امپولی بی‌نتیجه بود زیرا که کاپوتو برای بار سوم دروازه این تیم را باز کرد و تنها گل کیه‌زا بود که برای یوونتوس به ثبت رسید و این دیدار با پیروزی ۴-۱ امپولی به پایان رسید.

پخش زنده بازی یوونتوس امپولی

امپولی یوونتوس 
۳۹%مالکیت۶۱%
۷شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۱۱
۳مهار دروازه بان۳
۳۰۸تعداد پاس۴۵۱
۲۱۴پاس صحیح۳۷۸
۱۱سانتر۳۳
۳کرنر۷
۲۰خطا۱۹
۳آفساید۰
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی یوونتوس امپولی

پخش زنده بازی یوونتوس امپولی

۲۹ مهر ۱۴۰۱

یوونتوس در هفته یازدهم سری آ در خانه‌اش، ورزشگاه آلیانز، میزبان امپولی بود.

یوونتوس خیلی زود در دقیقه ۸ با حمله ای از سمت چپ به گل دست یافت. پاس کوستیچ مویزه کین را صاحب موقعیت خوبی کرد و او با ضربه ای سر ضرب گل اول یوونتوس را به ثمر رساند. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. یوونتوس در نیمه دوم هم به سرعت به گل رسید. در دقیقه ۵۴ وستون مک کنی با یک ضربه سر روی یک ضربه کرنر یوونتوس را به گل دوم رساند.

مویزه کین گل دیگری هم زد اما این گل به وسیله وار به دیوونتوس آفساید مردود شد. این پایان کار نبود و آدرین رابیو در دقیقه ۸۴ روی یک ضربه کرنر دیگر با ضربه سر برای بار سوم دروازه امپولی را گشود. در پی یک حمله دیگر یوونتوس آدرین رابیو بار دیگر این بار با پاس گل دنیلو گلزنی کرد.

ویکاریو به رغم خوردن چهار گل در این بازی سیوهای زیادی داشت. به این ترتیب در پایان پخش زنده بازی یوونتوس امپولی یوونتوس توانست با ۴ گل حریفش را شکست دهد و تا حدودی از وضعیت بد خارج شود.

پخش زنده بازی یوونتوس امپولی

یوونتوس امپولی 
۴۲%مالکیت۵۸%
۷شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۳
۳۷۹تعداد پاس۵۳۳
۳۱۹پاس صحیح۴۶۹
۲۵سانتر۱۶
۶کرنر۴
۱۳خطا۱۱
۲آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی یوونتوس امپولی

 

پخش آنلاین بازی یوونتوس امپولی

۷ اسفند ۱۴۰۰

امپولی و یوونتوس از هفته بیست و هفتم سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری ۳-۲ یوونتوس در خانه حریف خاتمه یافت.در این مسابقه ابتدا و در دقیقه ۳۲ یوونتوس با گلزنی مویز کین یک بر صفر پیش افتاد؛ اما ۸ دقیقه بعد و در دقیقه ۴۰ سیمون زورکوفسکی بازی را به تساوی کشاند.

در دقیقه ۴۵ دوشان ولاهوویچ مهاجم ۲۲ ساله و جدید صربستانی بیانکونری نخستین گل خود و دومین گل تیمش را به ثمر رساند تا بازی دو بر یک شود.

در دقیقه ۶۶ پخش زنده بازی یوونتوس امپولی ولاهوویچ باری دیگر با گلزنی بعلاوه ثبت بریس اختلاف را به عدد دو رساند اما ده دقیقه بعد امپولی یکی دیگر از گل‌های خورده را جبران کرد تا بازی با پیروزی خفیف به سود گوره‌خرهای تورینی به کار خود پایان دهد.

شاگردان ماسیمیلیانو آلگری با کسب این پیروزی ۵۰ امتیازی شدند و در رده چهارم اختلاف خود با آتالانتای پنجمی به عدد شش افزایش دادند. امپولی نیز با ۳۱ امتیاز در رده ۱۳ جدول است.

ولاهوویچ نیز با دبلی که کرد تعداد گل‌هایش را در فصل جاری با پیراهن تیم‌های فیورنتینا و یوونتوس به عدد ۲۰ رساند تا بالاتر از ایموبیله ۱۹ گله قرار گیرد.

پخش زنده بازی یوونتوس امپولی

 

امپولی یوونتوس 
۵۳%مالکیت۴۷%
۲شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۰
۴۲۷تعداد پاس۴۳۳
۳۸۸پاس صحیح۳۴۹
۲۹سانتر۱۱
۷کرنر۳
۱۶خطا۸
۲آفساید۰
۲کارت زرد۰

پخش زنده بازی یوونتوس امپولی

 

مکان تماشای یوونتوس مقابل امپولی

۶ شهریور ۱۴۰۰

در ادامه هفته دوم سری آ ایتالیا، دو تیم یوونتوس و امپولی در ورزشگاه آلیانز استادیوم به مصاف هم رفتند. یوونتوس پس از برکناری آندره‌آ پیرلو و بازگرداندن ماسیمیلیانو آلگری، سعی در پس گرفتن صدر جدول و همچنین عنوان قهرمانی از اینتر است، اما آن‌ها نتوانستند در دیدار هفته نخست مقابل اودینزه به پیروزی برسند. در آن دیدار رونالدو از روی نیمکت بازی را آغاز کرد و از همان موقع شایعات خروجش از تورین قوت گرفت و سرانجام این فوق ستاره پرتغالی پس از سال‌ها به منچستریونایتد بازگشت.

یوونتوس در این دیدار امید زیادی به کسب پیروزی داشت و بازی را تهاجمی آغاز کرد. آن‌ها در همان دقایق ابتدایی پخش زنده بازی یوونتوس و امپولی شانس خوبی برای گلزنی داشتند، اما از موقعیت‌ها استفاده نکردند. در دقیقه ۳۰ امپولی توانست خلاف جریان بازی توسط لئوناردو مانکوسو به گل برسد. تا پایان نیمه اتفاق خاصی رخ نداد و یوونتوس با شکست ۰-۱ به رختکن رفت.

در نیمه دوم همانند نیمه اول، یوونتوس بازی را بهتر شروع کرد. شاگردان آلگری سعی در زدن گل تساوی داشتند، اما نه حملات بسیار زهرداری طراحی می‌کردند و نه شور و اشتیاق کافی برای زدن گل را داشتند. در نهایت با پایان پخش زنده بازی یوونتوس و امپولی آلگری در دومین دیدار مقابل امپولی، تیم تازه صعود کرده به سری آ، ۰-۱ شکست خورد.

 

پخش زنده بازی یوونتوس امپولی

 

یوونتوس امپولی 
۵۵%مالکیت۴۵%
۵شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۵
۴۱۲تعداد پاس۳۴۲
۳۴۶پاس صحیح۲۵۹
۳۷سانتر۲۰
۸کرنر۹
۱۰خطا۶
۱آفساید۳
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی یوونتوس امپولی

 

پخش آنلاین یوونتوس مقابل امپولی

۱۰ فروردین ۱۳۹۸

در ادامه رقابت های هفته ۲۹ سری آ، یوونتوس در خانه خود پذیرای تیم قعرنشین امپولی بود. یوونتوس در حالی در این دیدار به مصاف امپولی رفت که کریس رونالدو را در ترکیب نداشت. به جز رونالدو، کوادرادو، کاستا و خدیرا هم به دیوونتوس مصدومیت در این دیدار حاضر نبودند و آلگری، بونوچی را هم در این بازی روی نیمکت قرار داده بود.

نیمه اول بازی زنده یوونتوس و امپولی ، یوونتوس نمایش خوبی نداشت و بازی تا حد زیادی پایاپای دنبال شد. امپولی هم با وجود بازی مقابل صدرنشین سری آ، نمایش جسورانه ای داشت و چندین بار دروازه حریف را تهدید کرد، البته بهترین فرصت نیمه نخست نصیب مانژوکیچ شد که ضربه سر او به خوبی توسط دروازه بان حریف دفع شد.

نیمه دوم پخش زنده یوونتوس و امپولی که کار یوونتوس به بن بست خورده بود، آلگری دست به دو تعویض زد. ابتدا اسپیناتزولا راهی زمین شد و دقیقه ۶۹ نیز مویس کین راهی زمین شد. این بازیکن جوان خود در نقش ناجی ظاهر شد.

دقیقه ۷۲ بود که پاس بلند کیلینی به مانژوکیچ رسید و او هم با دیدی خوب، کین را صاحب توپ کرد و این بازیکن جوان در ادامه روزهای خوب خود در هفته های اخیر توانست گل اول بازی را به ثمر برساند. در نهایت نیز یوونتوس با حفظ همین تک گل پیروز شد.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس امپولی – تی وی تو

 

یوونتوس امپولی 
۴۳%مالکیت۵۷%
۳شوت در چارچوب ۰
۱۰شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۲
۴۱۶تعداد پاس۵۵۳
۳۵۹پاس صحیح۴۷۶
۹سانتر۲
۵کرنر۴
۱۰ضربه ایستگاهی۱۶
۱۶خطا۱۱
۲آفساید۰

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس امپولی – تی وی تو

پخش زنده فوتبال یوونتوس امپولی

۵ آبان ۱۳۹۷

در دهمین هفته سری آ، یوونتوس توانست با دو گل کریستیانو رونالدو در خانه امپولی به برتری برسد.در دقیقه دهم بازی، شوت پیانیچ به شکل نسبتا خطرناکی از کنار دروازه امپولی به بیرون رفت. در دقیقه ۲۳، شزنی به آسانی ضربه کرونیچ از گوشه محوطه جریمه را مهار کرد. سه دقیقه بعد، روی سانتر خوب پیانیچ، ساندرو با ضربه سر در آستانه گلزنی بود اما پروودل ضربه او را گرفت. برخلاف جریان بازی، امپولی به گل رسید. در دقیقه ۲۸ فرانچسکو کاپوتو با تعلل مدافعان یوونتوس با ضربه ای دقیق توپ را به زیر طاق دروازه شزنی فرستاد تا تیم مهمان ۱-۰ پیش بیفتد.

در اواخر نیمه دوم پخش بازی زنده یوونتوس و امپولی، اوضاع برای یوونتوس بدتر هم شد، بازیکنان امپولی خطرساز شدند و ضربه کاپوتو به تیر دروازه یوونتوس خورد. در ادامه، شوت مهاجم امپولی به دست لئوناردو بونوچی که در محوطه جریمه بود، خورد اما با بررسی سیستم کمک داور ویدیویی مشخص شد که دست بونوچی بسته بوده و پنالتی اعلام نشد. یوونتوس در یک نمایش ضعیف با شکست ۱-۰ به رختکن رفت.

در نیمه دوم یوونتوس بازی زنده یوونتوس و امپولی بازی را تهاجمی آغاز کرد و در همان ابتدای کار، در یک حمله پر تعداد توپ در محوطه جریمه به پیانیچ رسید اما ضربه این هافبک خلاق با بدشانسی به تیر دروازه خورد. در ادامه نیز ضربه سر بی دقت برناردسکی به بیرون رفت. در دقیقه ۵۳، پائولو دیبالا با زیرکی توانست پنالتی بگیرد و کریستیانو رونالدو ضربه اش را به گوشه سمت چپ دروازه امپولی فرستاد تا حساب کار ۱-۱ شود. بازی پس از گل کمی آرام تر شد و حتی امپولی بازهم حملاتی ترتیب داد که البته موثر نبود. در یکی از این حملات، کاپوتو با شوت خود در آستانه بریس کردن بود اما بونوچی در آخرین لحظه با تکلی زیبا توپ را در حال ورود به دروازه بیرون کشید.

در یک ضد حمله در دقیقه ۷۰ پخش زنده یوونتوس و امپولی، کریستیانو رونالدو با شوتی زیبا از پشت محوطه جریمه دروازه امپولی را برای دومین بار گشود تا یوونتوس پیش بیفتد. در دقیقه ۸۳، کوادرادوی تازه وارد طی یک ضد حمله با دروازه بان تک به تک شد اما پاس او در دهانه دروازه به رونالدو نرسید تا مهاجم پرتغالی نتواند هت تریک کند. در ادامه امپولی به فشار حملات خود افزود اما موفق به گلزنی نشد تا یوونتوس با پیروزی ۲-۱، ۲۸ امتیازی شده و صدرنشین بماند.

پخش زنده فوتبال یوونتوس امپولی – تی وی تو

 

امپولی یوونتوس 
۴۲%مالکیت۵۸%
۲شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۱
۴۰۸تعداد پاس۵۴۴
۳۴۲پاس صحیح۴۸۷
۱سانتر۱۱
۶کرنر۱۰
۲۱ضربه ایستگاهی۱۳
۱۳خطا۲۱
۰آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال یوونتوس امپولی – تی وی تو