تی وی تو
بازی زنده  یوونتوس آث میلان

بازی زنده یوونتوس آث میلان

پخش زنده فوتبال یوونتوس و میلان امروز شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های یوونتوس و میلان بازی خواهند داشت. یوونتوس مقابل میلان را آنلاین تماشا کنید. فوتبال یوونتوس میلان امشب از تی وی تو. شما می توانید به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به
یوونتوس
آث میلان

شنبه ۸ اردیبهشت ۱۹:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده فوتبال یوونتوس و میلان امروز شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های یوونتوس و میلان بازی خواهند داشت. یوونتوس مقابل میلان را آنلاین تماشا کنید.

فوتبال یوونتوس میلان امشب از تی وی تو. شما می توانید به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس میلان امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال یوونتوس و میلان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس میلان را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی یوونتوس آث میلان را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان

۳۰ مهر ۱۴۰۲

میلان در هفته نهم سری آ‌میزبان یوونتوس بود. نیمه نخست این دیدار با تنش زیادی همراه بود که بازیکنان دو تیم از داور کارت زرد دریافت کردند. در پی این خشونت ها تیاو در دقیقه ۴۰ از بازی اخراج شد و میلان را ۱۰ نفره تنها گذاشت.

در ۴۵ دقیقه دوم این دیدار نیز حواشی کم نبود اما این یوونتوس بود که موفق شد با شلیک دقیق لوکاتلی قفل دروازه حریف را بشکند و به برتری ۱-۰ برسد. میلان که سعی داشت با کمک گرفتن از بازیکنان تازه نفس بر شدت حملات خود بیفزاید حمله موفقی به دروازه یووه نداشت و در نهایت پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان را ۱-۰ به حریف واگذار کرد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان

میلانیوونتوسر
۵۲٪مالکیت۴۸٪
۱شوت در چارچوب۴
۳شوت خارج چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۱
۴۳۲تعداد پاس۴۲۱
۳۷۰تعداد پاس صحیح۳۵۸
۳۳سانتر۲۴
۶کرنر۳
۱۲خطا۱۶
۰آفساید۲
۱کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان

پخش زنده بازی یوونتوس میلان

۶ مرداد ۱۴۰۲

تیم های میلان و یوونتوس در جریان یک بازی دوستانه در مقابل هم صف آرایی کردند. در نیمه نخست این دیدار ، تیاو و ژیراو برای میلان و دنیلو برای یوونتوس گلزنی کرد تا دو تیم با نتیجه ۲-۱ راهی رختکن شوند. در نیمه دوم این روگانی بود که با استفاده از یک موقعیت مناسب، دروازه حریف را باز کرد تا حساب کار را به تساوی ۲-۲ بدل کند.

در ادامه پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان اما علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

پخش زنده بازی یوونتوس و آث میلان

یوونتوس میلان 
۴۱%مالکیت۵۹%
۴شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۲
۳۱۰تعداد پاس۴۴۳
۲۵۸پاس صحیح۴۰۰
۱۳سانتر۹
۳کرنر۳
۱۹خطا۱۴
۱آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی یوونتوس و آث میلان

پخش زنده بازی یوونتوس و آث میلان

میلان که در لیگ قهرمانان اروپا شکست سنگین ۳-۰ مقابل چلسی را تجربه کرده بود ، در سن‌سیرو در یک بازی دشوار دیگر مقابل یوونتوس قرار گرفت.

این بازی برای میلان اهمیت زیادی داشت و شاگردان پیولی می‌توانستند با پیروزی در این بازی ۲۰ امتیازی شده و در رتبه سوم جدول سری آ قرار بگیرند.

میلان در دقیقه ۲۰ پخش زنده بازی یوونتوس و آث میلان به گلزنی نزدیک شد. روی یک کرنر توپ مقابل لیائو قرار گرفت اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد و بیرون رفت.

در دقیقه ۳۰، بازی با جنجال مواجه شد. روی یک حمله میلان ولاهوویچ مهاجم یوونتوس که به عقب بازگشته بود تا در دفاع به تیمش کمک کند با لیائو درگیر شد و به نظر می‌رسید توپ به دست او برخورد کرده است. میلانی‌ها معتقد بودند باید یک ضربه پنالتی به سود تیم‌شان اعلام شود اما بعد از بررسی صحنه توسط VAR داور حکم داد که چون ولاهوویچ دستهایش را پشت خود گرفته، بسته بود و بازی باید دنبال شود.

در دقیقه ۳۴ یک فرصت عالی دیگر برای میلان از دست رفت. لیائو توپ را از بن‌ناصر دریافت کرد و از فاصله دور شوتی محکم شلیک کرد که توپ بعد از برخورد به تیر دروازه بیرون رفت.

در حالیکه نیمه اول با تساوی بدون گل در حال اتمام بود میلان در دقیقه ۴۵+۱ سرانجام به گل رسید. کرنری که هرناندز ارسال کرد درون محوطه جریمه یوونتوس به ژیرو رسید و شوت او بین راه به فیکایو توموری برخورد کرد و وارد دروازه شزنی شد. با اینکه یوونتوسی‌ها معتقد بودند او در آفساید بوده ولی VAR حکم به درستی گل داد. نیمه اول با برتری ۱-۰ میلان به پایان رسید.

میلان نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و لیائو با یک شوت به گلزنی نزدیک شد که توپ او از کنار دروازه بیرون رفت. اما در دقیقه ۵۴ براهیم دیاز موفق شد دومین گل میلان را به ثمر برساند. براهیم دیاز با یک حرکت انفرادی تماشایی راه خود را از میان خط دفاعی یوونتوس باز کرد و با شوتی دقیق از سمت راست محوطه جریمه دروازه یوونتوس را باز کرد.

میلان در ادامه پخش زنده بازی یوونتوس و آث میلان سعی در کنترل توپ و میدان داشت و تا دقیقه ۹۰ موقعیت چندانی روی دروازه‌ها خلق نشد. در دقیقه ۹۰ اما توپ در فاصله بیست قدمی به مویس کین رسید و شوت او را تاتاراسانو، دروازه‌بان میلان، با یک دست دفع کرد تا دروازه تیمش را بسته نگه دارد. بازی در نهایت با پیروزی ۲-۰ روسونری به پایان رسید.

پخش زنده بازی یوونتوس و آث میلان

میلان یوونتوس 
۴۰%مالکیت۶۰%
۳شوت در چارچوب ۳
۱۱شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۱
۳۴۹تعداد پاس۵۴۷
۲۵۰پاس صحیح۴۶۳
۱۹سانتر۱۱
۹کرنر۳
۷خطا۷
۱آفساید۰
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی یوونتوس و آث میلان

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس و آث میلان

در آخرین بازی شب سوم از هفته چهارم سری A ایتالیا،  تیم فوتبال یوونتوس در تورین میزبان میلان بود و در حالی که با یک گل زودهنگام از حریف خود پیش افتاده بود در نهایت به تساوی یک – یک رضایت داد. گل نخست این بازی در دقیقه ۴ روی یک ضد حمله پرسرعت توسط آلوارو موراتا به ثمر رسید. یووه تا دقیقه ۷۶ پخش فوتبال زنده یوونتوس و میلان هم برنده بازی بود تا اینکه آنته ربیچ مهاجم کروات میلانی‌ها با ضربه سر از روی ارسال ساندرو تونالی گل تساوی را برای روسونری به ثمر رساند.

این نتیجه به معنای ادامه روند بازی‌های بدون برد بانوی پیر در این فصل از سری A است که در آن تنها دو امتیاز کسب کرده است. میلان اما با یک امتیاز این بازی ۱۰ امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود کرد.

 

پخش زنده بازی یوونتوس و آث میلان

 

یوونتوس میلان 
۴۴%مالکیت۵۶%
۴شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۳
۳۹۲تعداد پاس۴۸۶
۳۲۷پاس صحیح۴۳۶
۹سانتر۲۳
۴کرنر۴
۱۳خطا۱۶
۳آفساید۰
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی یوونتوس و آث میلان

 

پخش آنلاین بازی یوونتوس و آث میلان

در دیداری مهم از هفته سی‌وپنجم سری آ ایتالیا، یوونتوس در خانه خودش با نتیجه سنگین ۳ بر صفر مقابل میلان شکست خورد.در حالی که این دیدار برای دو تیم حیثیتی بود و برای حضور در لیگ قهرمانان فصل بعد مهم به شمار می‌رفت. ابتدا در دقیقه ی  ۱+۴۵ روی کرنر ارسالی، دفع ناقص توپ توسط شزنی باعث شد توپ نصیب براهیم دیاز شود. او پس از کنترل توپی که مشکوک به خطای هند بود، با شوتی دیدنی دروازه یوونتوس را فرو ریخت.

سپس در دقیقه ی ۷۸ نیمه ی دوم ، ربیچ که به جای زلاتان به میدان آمد، با استفاده از فضای بین دلیخت و کوادرادو، با یک شوت فنی زیبا، دروازه شزنی را باز کرد. اما این پایان کار کیلانی ها نبود.در دقیقه ی ۸۲ ارسال دقیق چالهان اوغلو از روی ضربه آزاد، با ضربه سر فیکایو توموری همراه شد و دروازه یوونتوس برای سومین بار در این بازی باز شد.

میلان با این برد ۷۲ امتیازی شد و در رده سوم جای گرفت. یوونتوس هم با ۶۹ امتیاز تیم پنجم جدول است و شاید حتی به لیگ قهرمانان فصل آینده هم نرسد.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان | تی وی تو

 

یوونتوس آث میلان 
۵۶%مالکیت۴۴%
۱شوت در چارچوب ۵
۸شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۱
۵۷۸تعداد پاس۴۵۶
۵۰۴پاس صحیح۳۸۸
۲۸سانتر۹
۸کرنر۲
۱۷خطا۱۲
۱آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان | تی وی تو

 

پخش فوتبال یوونتوس مقابل آث میلان

حساس‌ترین دیدار هفته شانزدهم سری‌آ ایتالیا در ورزشگاه سن‌سیرو برگزار شد، دیداری که در آن یوونتوس با نتیجه ۳ بر یک میلان را مغلوب کرد تا به کورس قهرمانی بازگردد. یووه بازی را بهتر شروع کرد و مزد برتری‌اش را هم گرفت. کیزا که یک مرتبه تیر دروازه روسونری را لرزانده بود، در دقیقه ۱۸ پاس پشت‌پای کیزا را به گوشه دروازه دوناروما فرستاد. با این حال میلان خیلی زود برای جبران تلاش کرد و دقیقه ۴۱ شوت زیبای کالابریا به گوشه دروازه یووه رفت تا کار به تساوی کشیده شود.

نیمه دوم هم این یووه بود که باز هم توسط کیزا به گل برتری رسید. این مرتبه هم کیزا پاس دیبالا را دریافت کرد و دقیقه ۶۲ گل دوم تیمش را زد. دقیقه ۷۶ هم یووه با گلی که مک‌کنی زد خیال خودش بابت برنده شدن را راحت کرد.

در پخش زنده بازی یوونتوس و میلان ، یوونتوس با این برد شیرین ۳۰ امتیازی شد و با یک بازی کمتر به رده چهارم صعود کرد. میلان هم با توجه به شکست اینتر، با وجود این که نخستین باختش را تجربه کرد همچنان با ۳۷ امتیاز صدرنشین است.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان | تی وی تو

 

آث میلان یوونتوس 
۴۲%مالکیت۵۸%
۸شوت در چارچوب ۶
۸شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۸
۳۸۰تعداد پاس۵۲۵
۳۲۸پاس صحیح۴۵۵
۱۸سانتر۱۴
۷کرنر۴
۱۷خطا۱۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان | تی وی تو

 

پخش زنده بازی یوونتوس و میلان امشب

در هفته سی و یکم سری آ ایتالیا، تیم های میلان و یوونتوس به مصاف هم رفتند که میلان با یک کامبک فوق العاده و با شایستگی هر چه تمام تر، یوونتوس را ۴-۲ مغلوب کرد.در دقیقه ۹، ضربه آزاد خطرناک برناردسکی از کنار دروازه به بیرون رفت و بونوچی نتوانست با ضربه سر، دروازه را باز کند. سه دقیقه بعد، پاس برناردسکی در گوشه محوطه جریمه به رونالدو رسید و شوت رونالدو با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۳۸ روی یک کار تیمی خوب، دنیلو به سوی دروازه میلان شوت زد اما کیائر سرش را جلوی توپ گذاشت تا مانع ورود توپ به دروازه تیمش شود.

در دقیقه ۴۶، دوناروما شوت آرام هیگواین را در اختیار گرفت. یک دقیقه بعد زلاتان ابراهیموویچ با شزنی تک به تک شد و به راحتی دروازه یوونتوس را باز کرد اما پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا رفته بود. پس از او ، رابیو، هافبک فرانسوی یوونتوس پس از طی کردن مسیری طولانی با توپ و لایی زدن به تئو هرناندز، از پشت محوطه جریمه شوت زد که ضربه دقیق او به زیبایی وارد دروازه دوناروما شد. این نخستین گل رابیو برای یوونتوس بود. در دقیقه ی ۵۲ فوتبال زنده یوونتوس و میلان ، پاس بلند بسیار خوب کوادرادو به کریستیانو رونالدو رسید و وی با استفاده از اشتباه دو مدافع مرکزی میلان، به راحتی دروازه میلان را گشود.

کیائر و رومانیولی روی اشتباه در جایگیری با یکدیگر برخورد کردند و مقصر گل میلان بودند. در دقیقه ی ۶۰ پخش زنده یوونتوس و میلان، سانتر تئو هرناندز با کنترل سینه خوب ربیچ همراه شد و این کنترل توپ باعث شد توپ به دست بونوچی بخورد. داور با بازبینی صحنه، برای میلان پنالتی گرفت و زلاتان ابر اهیموویچ، ضربه را خلاف جهت حرکت شزنی به دروازه یوونتوس فرستاد. در دقیقه ی ۶۶ ، روی یک کار تیمی عالی و حرکتی که خود کسیه شروع کرده بود، ربیچ با پاسی توپ را به کسیه درون محوطه جریمه رساند و هافبک ساحل عاجی گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

فقط یک دقیقه بعد میلان کامبک را تکمیل کرد. طی یک ضد حمله و استفاده از اشتباه خط دفاعی شکننده یوونتوس، میلان گل سوم را زد. رافائل لیائو با حرکتی سریع، به راحتی دروازه شزنی را باز کرد. در دقیقه ی ۸۰ الکس ساندروی تازه وارد در اشتباهی وحشتناک، توپ را به بوناونتورا رساند. او نیز توپ را به ربیچ رساند و مهاجم کروات تیر خلاص را به پیکره بانوی پیر زد.در دقیقه ۹۵ بازی زنده یوونتوس و میلان ، کریستیانو رونالدو موفق شد گلزنی کند اما گل او آفساید اعلام شد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان | تی وی تو

 

میلان یوونتوس 
۴۹%مالکیت۵۱%
۹شوت در چارچوب ۴
۰شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۵
۴۶۷تعداد پاس۴۶۵
۴۰۶پاس صحیح۴۰۸
۶سانتر۲۰
۲کرنر۶
۱۴خطا۱۶
۴آفساید۱
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان | تی وی تو

 

پخش فوتبال یوونتوس مقابل میلان زنده

در دور برگشت نیمه نهایی کوپا ایتالیا، یوونتوس میزبان میلان بود که نتیجه این بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت. با توجه به تساوی ۱-۱ یوونتوس و میلان در سن سیرو و قانون گل زده در خانه حریف، شاگردان ساری به فینال کوپا ایتالیا رسیدند.مهم ترین اتفاق بازی در نیمه اول، برخورد توپ به دست آندره آ کونتی در محوطه جریمه میلان بود که اورساتو به وسیله کمک داور ویدیویی برای یوونتوس پنالتی گرفت. کریستیانو رونالدو ضربه پنالتی را به تیر دروازه کوبید و در برگشت وقتی دنیلو می رفت صاحب توپ شود، آنته ربیچ در حرکتی خشن، با پا به سینه دنیلو کوبید و کارت قرمز گرفت.

پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان | تی وی تو

 

یوونتوس میلان 
۶۳%مالکیت۳۷%
۷شوت در چارچوب ۰
۱۲شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۷
۶۳۹تعداد پاس۳۷۰
۵۹۳پاس صحیح۳۱۰
۳۶سانتر۸
۱۳کرنر۱
۱۶خطا۱۱
۰آفساید۱
۲کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان | تی وی تو

پخش آنلاین فوتبال یوونتوس و میلان

یاران رونالدو در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا مهمان آث میلان بودند و در نهایت با نتیجه ۱-۱ این تیم را متوقف کردند.میلانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند به گل برسند. پس از آن بازیکنان یوونتوس بودند که برای دقایقی ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه ۱۹، روی حرکت خوب رونالدو و پاس او، آرون رمزی صاحب موقعیت شد اما ضربه او به دیبالا که در موقعیت آفساید قرار داشت، برخورد کرد و این فرصت از دست رفت.سه دقیقه بعد این میلانی ها بودند که تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند اما ضربه کالابریا را بوفون با واکنشی تماشایی و با یک دست دفع کرد.

در ادامه پخش زنده فوتبال میلان و یوونتوس ، باز هم این بازیکنان یووه بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در دقیقه ۲۹، بار دیگر این میلانی ها بودند که صاحب موقعیت شدند اما باز هم این بوفون بود که مانع از گلزنی آنته ربیچ شد.چند دقیقه بعد نوبت دوناروما بود که هنر دروازه بانی اش را نشان بدهد و با یک واکنش خوب، مانع از گلزنی کوادرادو شد. بازی در دقایق پایانی متعادل و کم حادثه دنبال شد و در نهایت نیمه اول با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

نیمه دوم را هم میلان بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴۸، ربیچ با ضربه ای تماشایی، می توانست دروازه یووه را باز کند اما باز هم بوفون مقاومت کرد. برتری میلانی ها ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۵۹، روی پاس ربیچ، این زلاتان بود که با یک شوت محکم دروازه حریف را هدف قرار داد ولی بار دیگر بوفون با واکنشی مناسب توپ را به بیرون فرستاد.اما سرانجام در دقیقه ۶۱، قفل دروازه یووه باز شد.  روی ارسال کاستیخو به محوطه جریمه یووه بود که ربیچ بین مدافعان حریف ضربه نه چندان محکمی زد که به گوشه دروازه بوفون رفت.بعد از این گل، این یوونتوسی ها بودند که پیش کشیدند و در دقیقه ۷۱، کار برای آنها ساده تر شد.

تئو هرناندز که یک کارت زرد داشت، با خطا روی دیبالا در میانه میدان، کارت زرد دوم را دریافت کرد و از بازی اخراج شد و به این ترتیب کار برای یوونتوسی ها راحت تر شد.تیم میهمان از این برتری نفری استفاده کرد و در دقایق پایانی فشار زیادی روی دروازه میلان وارد کرد و سرانجام در دقیقه ۸۹ بازی زنده یوونتوس و میلان صاحب یک ضربه پنالتی شد. روی یک ارسال به مقابل دروازه میلان بود که رونالدو قصد داشت با ضربه برگردان دروازه را باز کند اما توپ به دست کالابریا برخورد کرد. داور بعد از استفاده از VAR، پنالتی را تایید کرد. رونالدو پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه محکم به وسط دروازه، کار را تمام کرد.در ثانیه های پایانی اتفاقی رخ نداد و بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان | تی وی تو

 

میلان یوونتوس 
۳۷%مالکیت۶۳%
۱۱شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱۰
۳۶۸تعداد پاس۶۱۷
۳۰۶پاس صحیح۵۵۱
۱۷سانتر۲۳
۳کرنر۳
۱۶خطا۱۴
۲آفساید۲
۶کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس میلان | تی وی تو

برچسب‌ها: