تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال یوونتوس آتالانتا ‌

یوونتوس
آتالانتا

یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۷:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی یوونتوس آتالانتا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس آتالانتا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس آتالانتا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال یوونتوس – آتالانتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس آتالانتا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی یوونتوس آتالانتا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی یوونتوس آتالانتا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس آتالانتا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس آتالانتا – ۲۶ آذر ۹۹

در یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته دوازدهم سری آ ایتالیا، یوونتوس در خانه‌اش مقابل آتالانتا تن به تساوی یک-یک داد. دقیقه ۲۹ کیزا برای یووه گل زد، اما این گل را دقیقه ۵۷ فرولر تلافی کرد. در دقیقه ۶۱ هم رونالدو یک پنالتی را هدر داد.مسابقه در حالی آغاز شد که در همان لحظات ابتدایی آتالانتا به یک ضربه ایستگاهی دست یافت اما نتوانست از این فرصت استفاده کند.

در دقیقه ۵ یوونتوس می توانست توسط فوق ستاره پرتغالی خود یعنی کریستیانو رونالدو به گل برتری دست پیدا کند اما ضربه این بازیکن در دهانه دروازه به شکل عجیبی به بیرون رفت تا یووه یک موقعیت بسیار خوب را از دست داده باشد.چند دقیقه بعد باز هم این یوونتوس بود که می توانست به گل برسد اما همکاری آلوارو موراتا، خوان کوادرادو و کریستیانو رونالدو نتیجه بخش نبود. در واقع مهاجم اسپانیایی در دو مرحله اشتباهات عجیبی انجام داد و یک فرصت بزرگ را برای یووه از دست داد.

حملات یوونتوس بالاخره نتیجه داد و این تیم در دقیقه ۲۹ به گل اول دست یافت. حرکت فوق العاده فدریکو کیه زا و شوت استثنایی او به تور دروازه آتالانتا چسبید و نتیجه را ۱-۰ کرد.در ادامه نیمه اول آتالانتا عملکرد بهتری داشت و چند بار دروازه یوونتوس را تهدید کرد اما با بدشانسی و البته درخشش وویچک شزنی مواجه شد تا دو تیم با همان یک گل به سود یووه راهی رختکن شوند.

آتالانتا نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و توانست در دقیقه ۵۶ گل تساوی بخش را وارد دروازه یوونتوس کند. فرویلر بعد از یک حرکت خوب و با ضربه ای مهار نشدنی از پشت محوطه جریمه دروازه یوونتوس را باز کرد و کار را به تساوی کشاند.

یوونتوس در دقیقه ۶۰ و بعد از خطا روی فدریکو کیه زا درون محوطه جریمه به یک ضربه پنالتی دست یافت. کریستیانو رونالدو پشت توپ ایستاد اما برخلاف انتظار ضربه او توسط گولینی مهار شد.در ادامه بازی هر دو تیم حملاتی را روی دروازه یکدیگر ترتیب دادند اما هیچ کدام از آنها حاصلی نداشت تا مسابقه در پایان با تساوی ۱-۱ تمام شود و یوونتوس دو امتیاز بسیار مهم را از دست بدهد.یوونتوس با این تساوی ۲۴ امتیازی شد و در رده سوم جای گرفت. آتالانتا ۱۸ امتیازی هم هشتم است.

 

 

یوونتوس  آتالانتا 
۵۴% مالکیت ۴۶%
۷ شوت در چارچوب  ۶
۴ شوت خارج از چارچوب ۵
۵ مهار دروازه بان ۶
۵۱۹ تعداد پاس ۴۳۵
۴۴۷ پاس صحیح ۳۵۹
۱۳ سانتر ۱۲
۲ کرنر ۶
۱۴ خطا ۱۸
۲ آفساید ۰
۳ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی یوونتوس آتالانتا – ۲۲ تیر ۹۹

یوونتوس و آتالانتا از هفته سی و دوم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت.دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. بازی به همین ترتیب ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۱۶، این آتالانتا بود که به گل اول بازی رسید.بعد از این گل، یوونتوسی ها تا اندازه ای ابتکار عمل را در دست گرفتند اما در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با برتری ۱-۰ آتالانتا به پایان رسید.نیمه دوم را آتالانتا بهتر آغاز کرد اما این یوونتوسی ها بودند که در دقیقه ۵۴ صاحب یک ضربه پنالتی شدند. ارسال دیبالا درون محوطه جریمه آتالانتا به دست دی رون برخورد کرد و علی رغم اینکه دست بازیکن آتالانتا در شرایط غیرطبیعی نبود، داور نقطه پنالتی را نشان داد. رونالدو پشت توپ قرار گرفت و با یک شوت محکم، کار را تمام کرد.در ادامه بازی متعادل دنبال شد و تعویض های پیاپی، کمی از هیجان بازی کم کرد تا اینکه در دقیقه ۷۶، آتالانتا می توانست به گل دوم برسد ولی ضربه والی مالینوفسکی با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.حملات آتالانتا سرانجام در دقیقه ۸۰ نتیجه داد و این تیم به گل دوم رسید. مالینوفسکی که با پاس عرضی موریل صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه شزنی فرستاد.یوونتوسی ها که نمی خواستند در خانه بازی را واگذار کنند، پیش کشیدند و سرانجام در دقیقه ۹۰، بار دیگر صاحب یک ضربه پنالتی شدند. این بار برخورد توپ به دست موریل بود که باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. بار دیگر رونالدو پشت توپ قرار گرفت و علی رغم تشخیص درست گولینی، توانست دروازه را باز کند و به این ترتیب، بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

 

یوونتوس    آتالانتا
۴۹% مالکیت ۵۱%
۵ شوت در چارچوب  ۲
۲ شوت خارج از چارچوب ۶
۰ مهار دروازه بان ۳
۵۶۳ تعداد پاس ۵۷۲
۴۸۸ پاس صحیح ۴۹۷
۹ سانتر ۱۵
۲ کرنر ۴
۱۱ خطا ۱۸
۱ آفساید ۰
۳ کارت زرد ۲

 

 

پخش زنده بازی یوونتوس آتالانتا – ۲ آذر ۹۸

در دیداری از هفته سیزدهم سری آ یوونتوس در روزی که مهمان آتالانتا بود موفق شد این تیم را با حساب سه بر یک شکست دهد. نیمه اول با برتری نسبتی آتالانتا همراه بود ضمن اینکه تنها بخت یووه کاشته پیانیچ بود که با اختلافی اندک راهی اوت شد. بدون شک ستاره یوونتوس در این نیمه شزنی بود که در چند نوبت مانع به گل رسیدن آتالانتا شد.میزبان در نیمه دوم هم کار را بهتر شروع کرد و دقیقه ۵۶ نیز به گل رسید. بارو با ارسال دقیق خود به محوطه جریمه یوونتوس موقعیت گلزنی عالی برای گوسنس ایجاد کرد و او هم کار چندان دشواری برای باز کردن دروازه بیانکونری نداشت.  یوونتوس پس از دریافت گل تغییر چهره داد و برای به تساوی کشیده بازی از چپ و راست حمله ور شد تا اینکه گونسالو ایگواین دقیقه ۷۴ توانست کار را برابر کند. ضربه پیانیچ به ایگواین رسید و او هم با یک چرخش و ضربه ای دقیق توانست دروازه میزبان را باز کرده و بازی را ۱-۱ مساوی کند.کمی بعد شوت از راه دور موریل را شزنی مشت کرد و توپ راهی کرنر شد. دقیقه ۷۹ بازیکنان آتالانتا معتقد بودند که توپ به دست امره جان برخورد کرده و داور باید اعلام پنالتی کند ولی پس از بازبینی وی ای آر، داور اعلام کرد که بازی باید ادامه پیدا کند. یوونتوس دقیقه ۸۲ به گل دوم رسید. پاس کوادرادو از راست به درون محوطه جریمه را ایگواین با یک بغل پای دقیق به گل تبدیل کرد.یوونتوس دقیقه ۹۲ کار را تمام کرد. زننده گل دیبالا بود که با یک شوت پای چپ دقیق توپ را در جهت موافق دروازه بان به تور رساند تا یوونتوس ۱-۳ پیش بیفتد. در نهایت این بازی با برتری ۱-۳ یووه به اتمام رسید و بانوی پیر ۳۵ امتیازی شد.

 

آتالانتا یوونتوس   
۴۷% مالکیت ۵۳%
۷ شوت در چارچوب  ۵
۷ شوت خارج از چارچوب ۸
۲ مهار دروازه بان ۲
۴۱۳ تعداد پاس ۴۸۸
۳۲۷ پاس صحیح ۴۰۰
۳۰ سانتر ۴
۸ کرنر ۳
۱۶ خطا ۱۳
۵ کارت زرد ۳

 

پخش زنده بازی یوونتوس آتالانتا – ۲۹ اردیبهشت ۹۸

تیم یوونتوس در هفته سی و هفتم در ورزشگاه خانگی خود میزبان آتالانتا بود و به نتیجه‌ای بهتر از ۱ – ۱ دست نیافت.دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی می توانستند به گل برسند؛ حتی بازیکنان آتالانتا یک بار توپ را به تیر دروازه یووه کوبیدند اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد.تلاش دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۳۳، آتالانتا به گل رسید. روی یک ضربه کرنر از سمت چپ دروازه یووه بود که توپ با دخالت ماسیلو، روی تیر دوم به ایلیچیچ رسید و او هم با یک ضربه راحت کار را تمام کرد.تیم میهمان می توانست خیلی زود به گل دوم برسد اما این بار شزنی با یک واکنش عالی، دروازه یووه را نجات داد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.در نیمه دوم هم بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند؛ به ویژه یوونتوس که با حضور مانژوکیچ، نمایش هجومی تری ارائه داد و سرانجام همین مهاجم کروات، در دقیقه ۸۰، گل تساوی بیانکونری را به ثمر رساند. روی ارسال بلند کوادرادو بود که توپ در گوشه محوطه شش قدم آتالانتا به مانژوکیچ رسید و او هم با یک ضربه هوشمندانه، کار را تمام کرد.در حالی که دو تیم در تلاش بودند تا در دقایق پایانی به گل برتری برسند، برناردسکی در دومین دقیقه از وقت های تلف شده، به دلیل خطای شدید روی بازیکن حریف از بازی اخراج شد اما این اتفاق نتوانست تاثیری روی نتیجه نهایی بگذارد و بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.آندرا بارزالی در پایان این دیدار از فوتبال خداحافظی کرد.

 

یوونتوس آتالانتا
۶۲% مالکیت ۳۸%
۴ شوت در چارچوب  ۵
۸ شوت خارج از چارچوب ۶
۵ مهار دروازه بان ۳
۵۷۵ تعداد پاس ۳۵۵
۴۹۳ پاس صحیح ۲۷۸
۸ سانتر ۵
۵ کرنر ۸
۱۳ ضربه ایستگاهی ۱۶
۱۶ خطا ۱۴
۳ آفساید ۰
۳ کارت زرد ۱
۱ کارت قرمز ۰

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت