تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

یوونتوس
آتالانتا

یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴:۰۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده یوونتوس و آتالانتا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس آتالانتا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس آتالانتا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده یوونتوس و آتالانتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی یوونتوس آتالانتا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی یوونتوس آتالانتا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس آتالانتا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس و آتالانتا

در دیداری از هفته نوزدهم سری آ ، یوونتوس مقابل آتالانتا قرار گرفت.

آتالانتا بازی را بهتر آغاز کرد و تنها ۴ دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. آدمولا لوکمن که با پاس جرمی بوگا صاحب موقعیت شده بود، از زاویه ای نه چندان مناسب ضربه نهایی را زد که بعد از برخورد به دست های وویژک شزنی، وارد دروازه یووه شد.

بعد از این گل یووه پیش کشید و در دقیقه ۷، آرکادیوش میلیک در برخورد با پالومینو، در محوطه جریمه آتالانتا سرنگون شد اما داور علی رغم اعتراض شدید یوونتوسی ها، پنالتی اعلام نکرد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۲۴ پخش زنده بازی یوونتوس و آتالانتا ، یوونتوسی ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند. داور ابتدا برخورد ادرسون با فاجولی را پنالتی تشخیص نداد ولی بعد از استفاده از VAR نظرش را تغییر داد و یک پنالتی برای یووه اعلام کرد. آنخل دی ماریا پشت توپ ایستاد و برخلاف جهت حرکت دروازه بان حریف، توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا حساب کار ۱-۱ شود.

بعد از این گل باز هم این یوونتوسی ها بودند که بیشتر ابتکار عمل را در دست داشتند و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه ۳۴ به گل دوم رسیدند. این بار روی ارسال خوب فاجولی از سمت راست بود که آرکادیوش میلیک دروازه محوطه جریمه یووه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، بیانکونری را پیش انداخت.

در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل دنبال شد و تلاش دو تیم برای رسیدن به گل های بعدی ثمری نداشت و در نهایت این نیمه با برتری ۲-۱ یووه به پایان رسید.

نیمه دوم را هم آتالانتا بهتر آغاز کرد و در همان ۱۰ دقیقه ابتدایی، دو بار به گل رسید. ابتدا در دقیقه ۴۶ بود که روی اشتباه دانیلو بود که آتالانتا صاحب موقعیت شد و پاس لوکمن را یواکیم مایله با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه یووه فرستاد.

برتری میهمان ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۵۳ پخش زنده بازی یوونتوس و آتالانتا این تیم به گل سوم رسید. این بار روی یک حرکت از سمت چپ، ارسال بوگا را لوکمن با ضربه سر تبدیل به گل دوم خودش در این دیدار کرد.

یوونتوسی ها که همه چیز را از دست رفته می دیدند، پیش کشیدند و در مقابل بازیکنان آتالانتا هم به دنبال استفاده از ضد حملات بود. این روند ادامه داشت تا این که در دقیقه ۶۵، یوونتوس بار دیگر به گل تساوی رسید. روی یک ضربه آزاد از پشت محوطه جریمه آتالانتا بود که دانیلو با یک شوت محکم و غیرقابل مهار، گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

حملات دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۷۲ آتالانتا می توانست به گل چهارم برسد اما واکنش خوب شزنی، مانع گلزنی ده رون شد.

شاگردان آلگری که نمی خواستند بعد از جریمه ۱۵ امتیازی، در این دیدار هم امتیاز از دست بدهند، در دقایق پایانی فشار زیادی روی دروازه حریف وارد کردند ولی در نهایت نتوانستند به گل برتری برسند و پخش زنده بازی یوونتوس و آتالانتا با نتیجه ۳-۳ به پایان رسید.

پخش زنده بازی یوونتوس و آتالانتا

یوونتوس آتالانتا 
۴۷%مالکیت۵۳%
۸شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۴۸۱تعداد پاس۵۵۴
۳۹۱پاس صحیح۴۶۱
۲۱سانتر۱۳
۶کرنر۴
۹خطا۶
۲آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی یوونتوس و آتالانتا

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس و آتالانتا

در ادامه هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا، دو تیم آتالانتا و یوونتوس در برگامو مقابل هم به میدان رفتند.

گل اول این بازی را روسلان مالینوفسکی بازیکن تعویضی آبی‌و‌مشکی‌پوشان برگامو روی یک ضربه شروع مجدد در دقیقه ۷۶ با شوتی غیرقابل مهار به ثمر رساند.

در حالی که همه چیز برای رقم خوردن پیروزی تیم میزبان مهیا شده بود و هواداران منتظر شنیدن سوت پایان بودند، یوونتوس که با تعویض‌های ماسیمیلیانو آلگری یکپارچه حمله شده بود، روی یک ضربه کرنر توسط دفاع راست پیش تاخته خود، دانیلو گل تساوی را به ثمر رساند و از شکست در خانه رقیب مستقیمش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا گریخت.

در پایان پخش زنده فوتبال یوونتوس و آتالانتا و با این تساوی یوونتوس ۴۶ امتیازی را در رده چهارم قرار داد و آتالانتا هم با ۴۴ امتیاز تیم پنجم جدول است.

پخش زنده بازی یوونتوس و آتالانتا

آتالانتا یوونتوس 
۵۳%مالکیت۴۷%
۳شوت در چارچوب ۶
۱۰شوت خارج از چارچوب۸
۵مهار دروازه بان۲
۵۲۳تعداد پاس۴۶۸
۴۳۰پاس صحیح۳۷۵
۱۷سانتر۱۸
۸کرنر۸
۱۳خطا۹
۰آفساید۳
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی یوونتوس و آتالانتا

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس مقابل آتالانتا

یوونتوس در هفته چهاردهم سری A ایتالیا، در ورزشگاه آلیانتز تورین مقابل آتالانتا صف‌آرایی کرد و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. دووان زاپاتا در دقیقه ۲۸، تنها گل پخش زنده فوتبال یوونتوس مقابل آتالانتا را به ثمر رساند و زمینه‌ساز پنجمین شکست فصل بانوی پیر شد.

این بازی می توانست نقطه عطف فصل یووه باشد و آن ها این فرصت را داشتند تا با شکست دادن آتالانتا، به بالای جدول نزدیک شوند اما یک نمایش ضعیف در نیمه اول کافی بود تا یووه در نیمه دوم نتواند جبران کند. تیم منفعل الگری، رسما یک تیم میانه جدولی در سری آ است اما از آن سو شاگردان گاسپرینی با برد ارزشمند در تورین، جایگاه خود در رده چهارم را محکم کردند و علاوه بر این می توانند برای صعود به رده های بالاتر هم بجنگند.

آتالانتا با ۲۸ امتیاز و تفاضل گل کمتر از اینتر، در جایگاه چهارم جدول مسابقات ماندنی شد. بیانکونری نیز با ۲۱ امتیاز، تفاضل گل برابر با فیورنتینا و گل زده کمتر نسبت به بنفش‌ها، به رتبه هشتم جدول سقوط کرد و حالا ۱۱ امتیاز با صدر جدول سری A فاصله دارد.

 

پخش زنده بازی یوونتوس و آتالانتا

 

یوونتوس آتالانتا 
۵۹%مالکیت۴۱%
۲شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۲
۵۳۲تعداد پاس۳۶۹
۴۵۰پاس صحیح۲۸۱
۱۴سانتر۱۰
۶کرنر۴
۱۳خطا۲۰
۱آفساید۰
۴کارت زرد۵

پخش زنده بازی یوونتوس و آتالانتا

 

پخش آنلاین بازی یوونتوس و آتالانتا

یوونتوس و آتالانتا در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند. نیمه ی نخست این دیدار ، طوفانی آغاز شد . ابتدا دیابل در دقیقه ی ۸ ا میزبان را پیش انداخت اما موریل ۱۰ دقیقه ی بعد برتری را از حریف گرفت تا این دیار با تساوی ۱-۱ ادامه یابد. ییونتوسی ها که اصلا تمایل نداشتند با این نتیجه راهی رختکن شوند در دقیقه ی ۳۹ و این بار با ضربه ی برناردسکی دروازه ی حریف را باز کردند و به نتیجه ی ۲-۱ رسیدند.

دقایق ابتدایی نیمه دوم اما بر خلاف نیمه ی قبل ، به آرامی سپری شد و توپ بیشتر در میانه ی میدان در حرکت بود . با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی یوونتوس آتالانتا موراتا موفق شد با استفاده از یک موقعیت طلایی برتری ۳-۱ را برای یوونتوس بدست آورد تا این تیم غیبت رونالدو را احساس نکند.

 

پخش زنده بازی یوونتوس آتالانتا

پخش زنده بازی یوونتوس آتالانتا

 

پخش فوتبال زنده یوونتوس و آتالانتا

در در هفته ۳۱ رقابت‌های سری آ ایتالیا ،  تیم یوونتوس مهمان آتالانتا در ورزشگاه گویز بود و سرانجام تن به شکست تلخ ۱-۰ داد.در این دیدار که نیمه اول بدون گل سپری شد، روسلان در دقیقه ۸۷ برای میزبان گل زد و حساب کار را ۱-۰ ساخت.

در ادامه بازی زنده یوونتوس و آتالانتا بازیکنان بانوی پیر هرچه زدند به در بسته خورد و سرانجام شکست تلخ و بد موقع دیگر برای تیم پیرلو به ثبت رسید.با این شکست یووه ۶۲ امتیازی شد و جایگاه‌اش در رده سوم جدول را به آتالانتا داد تا جایگاه‌اش برای کورس قهرمانی متزلزل‌تر از قبل شود.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس آتالانتا – تی وی تو

 

آتالانتا یوونتوس 
۴۵%مالکیت۵۵%
۲شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۱
۴۶۴تعداد پاس۵۵۵
۴۰۸پاس صحیح۴۷۶
۱۸سانتر۲۴
۳کرنر۸
۱۸خطا۱۶
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس آتالانتا – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی یوونتوس آتالانتا

در یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته دوازدهم سری آ ایتالیا، یوونتوس در خانه‌اش مقابل آتالانتا تن به تساوی یک-یک داد. دقیقه ۲۹ کیزا برای یووه گل زد، اما این گل را دقیقه ۵۷ فرولر تلافی کرد. در دقیقه ۶۱ هم رونالدو یک پنالتی را هدر داد.مسابقه در حالی آغاز شد که در همان لحظات ابتدایی آتالانتا به یک ضربه ایستگاهی دست یافت اما نتوانست از این فرصت استفاده کند.

در دقیقه ۵ پخش بازی زنده یوونتوس و آتالانتا ، یوونتوس می توانست توسط فوق ستاره پرتغالی خود یعنی کریستیانو رونالدو به گل برتری دست پیدا کند اما ضربه این بازیکن در دهانه دروازه به شکل عجیبی به بیرون رفت تا یووه یک موقعیت بسیار خوب را از دست داده باشد.چند دقیقه بعد باز هم این یوونتوس بود که می توانست به گل برسد اما همکاری آلوارو موراتا، خوان کوادرادو و کریستیانو رونالدو نتیجه بخش نبود. در واقع مهاجم اسپانیایی در دو مرحله اشتباهات عجیبی انجام داد و یک فرصت بزرگ را برای یووه از دست داد.

حملات یوونتوس بالاخره نتیجه داد و این تیم در دقیقه ۲۹ به گل اول دست یافت. حرکت فوق العاده فدریکو کیه زا و شوت استثنایی او به تور دروازه آتالانتا چسبید و نتیجه را ۱-۰ کرد.در ادامه نیمه اول آتالانتا عملکرد بهتری داشت و چند بار دروازه یوونتوس را تهدید کرد اما با بدشانسی و البته درخشش وویچک شزنی مواجه شد تا دو تیم با همان یک گل به سود یووه راهی رختکن شوند.

آتالانتا نیمه دوم بازی زنده یوونتوس و آتالانتا را بهتر آغاز کرد و توانست در دقیقه ۵۶ گل تساوی بخش را وارد دروازه یوونتوس کند. فرویلر بعد از یک حرکت خوب و با ضربه ای مهار نشدنی از پشت محوطه جریمه دروازه یوونتوس را باز کرد و کار را به تساوی کشاند.

یوونتوس در دقیقه ۶۰ پخش بازی زنده یوونتوس و آتالانتا و بعد از خطا روی فدریکو کیه زا درون محوطه جریمه به یک ضربه پنالتی دست یافت. کریستیانو رونالدو پشت توپ ایستاد اما برخلاف انتظار ضربه او توسط گولینی مهار شد.در ادامه بازی هر دو تیم حملاتی را روی دروازه یکدیگر ترتیب دادند اما هیچ کدام از آنها حاصلی نداشت تا مسابقه در پایان با تساوی ۱-۱ تمام شود و یوونتوس دو امتیاز بسیار مهم را از دست بدهد.یوونتوس با این تساوی ۲۴ امتیازی شد و در رده سوم جای گرفت. آتالانتا ۱۸ امتیازی هم هشتم است.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس آتالانتا – تی وی تو

 

یوونتوس آتالانتا 
۵۴%مالکیت۴۶%
۷شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۶
۵۱۹تعداد پاس۴۳۵
۴۴۷پاس صحیح۳۵۹
۱۳سانتر۱۲
۲کرنر۶
۱۴خطا۱۸
۲آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس آتالانتا – تی وی تو

پخش بازی زنده یوونتوس و آتالانتا

یوونتوس و آتالانتا از هفته سی و دوم رقابت های سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت.دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. بازی به همین ترتیب ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۱۶، این آتالانتا بود که به گل اول بازی رسید.بعد از این گل، یوونتوسی ها تا اندازه ای ابتکار عمل را در دست گرفتند اما در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با برتری ۱-۰ آتالانتا به پایان رسید.نیمه دوم را آتالانتا بهتر آغاز کرد اما این یوونتوسی ها بودند که در دقیقه ۵۴ صاحب یک ضربه پنالتی شدند.

در ادامه پخش آنلاین بازی یوونتوس و آتالانتا ، ارسال دیبالا درون محوطه جریمه آتالانتا به دست دی رون برخورد کرد و علی رغم اینکه دست بازیکن آتالانتا در شرایط غیرطبیعی نبود، داور نقطه پنالتی را نشان داد. رونالدو پشت توپ قرار گرفت و با یک شوت محکم، کار را تمام کرد.در ادامه بازی متعادل دنبال شد و تعویض های پیاپی، کمی از هیجان بازی کم کرد تا اینکه در دقیقه ۷۶، آتالانتا می توانست به گل دوم برسد ولی ضربه والی مالینوفسکی با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.حملات آتالانتا سرانجام در دقیقه ۸۰ نتیجه داد و این تیم به گل دوم رسید.

در ادامه پخش فوتبال یوونتوس و آتالانتا زنده مالینوفسکی که با پاس عرضی موریل صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه شزنی فرستاد.یوونتوسی ها که نمی خواستند در خانه بازی را واگذار کنند، پیش کشیدند و سرانجام در دقیقه ۹۰، بار دیگر صاحب یک ضربه پنالتی شدند. این بار برخورد توپ به دست موریل بود که باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. بار دیگر رونالدو پشت توپ قرار گرفت و علی رغم تشخیص درست گولینی، توانست دروازه را باز کند و به این ترتیب، بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس آتالانتا – تی وی تو

 

یوونتوس   آتالانتا
۴۹%مالکیت۵۱%
۵شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۳
۵۶۳تعداد پاس۵۷۲
۴۸۸پاس صحیح۴۹۷
۹سانتر۱۵
۲کرنر۴
۱۱خطا۱۸
۱آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس آتالانتا – تی وی تو

 

پخش بازی یوونتوس و آتالانتا زنده

در دیداری از هفته سیزدهم سری آ یوونتوس در روزی که مهمان آتالانتا بود موفق شد این تیم را با حساب سه بر یک شکست دهد. نیمه اول با برتری نسبتی آتالانتا همراه بود ضمن اینکه تنها بخت یووه کاشته پیانیچ بود که با اختلافی اندک راهی اوت شد. بدون شک ستاره یوونتوس در این نیمه شزنی بود که در چند نوبت مانع به گل رسیدن آتالانتا شد. میزبان نیمه دوم بازی زنده یوونتوس و آتالانتا را بهتر شروع کرد و دقیقه ۵۶ نیز به گل رسید. بارو با ارسال دقیق خود به محوطه جریمه یوونتوس موقعیت گلزنی عالی برای گوسنس ایجاد کرد و او هم کار چندان دشواری برای باز کردن دروازه بیانکونری نداشت.  یوونتوس پس از دریافت گل تغییر چهره داد و برای به تساوی کشیده بازی از چپ و راست حمله ور شد تا اینکه گونسالو ایگواین دقیقه ۷۴ توانست کار را برابر کند.

ضربه پیانیچ به ایگواین رسید و او هم با یک چرخش و ضربه ای دقیق توانست دروازه میزبان را باز کرده و بازی را ۱-۱ مساوی کند.کمی بعد شوت از راه دور موریل را شزنی مشت کرد و توپ راهی کرنر شد. دقیقه ۷۹ بازیکنان آتالانتا معتقد بودند که توپ به دست امره جان برخورد کرده و داور باید اعلام پنالتی کند ولی پس از بازبینی وی ای آر، داور اعلام کرد که بازی باید ادامه پیدا کند. یوونتوس دقیقه ۸۲ به گل دوم رسید. پاس کوادرادو از راست به درون محوطه جریمه را ایگواین با یک بغل پای دقیق به گل تبدیل کرد.

در ادامه پخش زنده یوونتوس و آتالانتا یوونتوس دقیقه ۹۲ کار را تمام کرد. زننده گل دیبالا بود که با یک شوت پای چپ دقیق توپ را در جهت موافق دروازه بان به تور رساند تا یوونتوس ۱-۳ پیش بیفتد. در نهایت این بازی با برتری ۱-۳ یووه به اتمام رسید و بانوی پیر ۳۵ امتیازی شد.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس آتالانتا – تی وی تو

 

آتالانتایوونتوس   
۴۷%مالکیت۵۳%
۷شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۲
۴۱۳تعداد پاس۴۸۸
۳۲۷پاس صحیح۴۰۰
۳۰سانتر۴
۸کرنر۳
۱۶خطا۱۳
۵کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس آتالانتا – تی وی تو

پخش زنده فوتبال یوونتوس و آتالانتا امشب

تیم یوونتوس در هفته سی و هفتم در ورزشگاه خانگی خود میزبان آتالانتا بود و به نتیجه‌ای بهتر از ۱ – ۱ دست نیافت.دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی می توانستند به گل برسند؛ حتی بازیکنان آتالانتا یک بار توپ را به تیر دروازه یووه کوبیدند اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد.تلاش دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۳۳، آتالانتا به گل رسید. روی یک ضربه کرنر از سمت چپ دروازه یووه بود که توپ با دخالت ماسیلو، روی تیر دوم به ایلیچیچ رسید و او هم با یک ضربه راحت کار را تمام کرد.

در ادامه فوتبال زنده یوونتوس و آتالانتا آنلاین ، تیم میهمان می توانست خیلی زود به گل دوم برسد اما این بار شزنی با یک واکنش عالی، دروازه یووه را نجات داد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

در نیمه دوم هم بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند؛ به ویژه یوونتوس که با حضور مانژوکیچ، نمایش هجومی تری ارائه داد و سرانجام همین مهاجم کروات، در دقیقه ۸۰، گل تساوی بیانکونری را به ثمر رساند. روی ارسال بلند کوادرادو بود که توپ در گوشه محوطه شش قدم آتالانتا به مانژوکیچ رسید و او هم با یک ضربه هوشمندانه، کار را تمام کرد.

در ادامه پخش زنده یوونتوس و آتالانتا در حالی که دو تیم در تلاش بودند تا در دقایق پایانی به گل برتری برسند، برناردسکی در دومین دقیقه از وقت های تلف شده، به دلیل خطای شدید روی بازیکن حریف از بازی اخراج شد اما این اتفاق نتوانست تاثیری روی نتیجه نهایی بگذارد و بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.آندرا بارزالی در پایان این دیدار از فوتبال خداحافظی کرد.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس آتالانتا – تی وی تو

 

یوونتوسآتالانتا
۶۲%مالکیت۳۸%
۴شوت در چارچوب ۵
۸شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۳
۵۷۵تعداد پاس۳۵۵
۴۹۳پاس صحیح۲۷۸
۸سانتر۵
۵کرنر۸
۱۳ضربه ایستگاهی۱۶
۱۶خطا۱۴
۳آفساید۰
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس آتالانتا – تی وی تو