یونایتد رقیب رئال برای ستاره فرانسوی شد

ژوئن 6, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، لنی یورو، مدافع تیم جوانان فرانسه و باشگاه لیل، که سابقه بازی ملی برای بزرگسالان فرانسه را نیز دارد و دومین فصل موفقش در لیگ کشورش را با موفقیت پشت سر گذاشت، مدت هاست مورد علاقه رئال مادرید قرار دارد.

رئال از دو سال پیش یورو را زیر نظر دارد و هدف این است که همین تابستان برای جذب او اقدام کند. با توجه به وضعیت نامعلوم ناچو و مصدومیت داوید آلابا، رئال قصد تقویت خط دفاعی خود را دارد و یورو بازیکنی است که روی او به جمع بندی نهایی رسیده اند.

از قرارداد یورو با لیل فقط یک سال دیگر باقیمانده، با این حال باشگاه فرانسوی برای فروش او ۶۰ میلیون یورو می خواهد. این رقمی نیست که رئال برای بازیکنی ۱۸ ساله که یک سال از قراردادش باقیمانده هزینه کند.

در شرایطی که گفته می شود شاید ناچو نیز یک فصل دیگر بماند، رئال فعلا مذاکرات را متوقف کرده اما از انگلیس خبر می دهند که یونایتد حاضر است این ۶۰ میلیون یورو را برای مدافع جوان لیل پرداخت کند تا او جانشین رافا واران شود.

حالا همه چیز به خود بازیکن بستگی دارد. اینکه منتظر رئال بماند و تا پایان نقل و انتقالات برای نرم شدن موضع باشگاه لیل صبر کند یا به جای انتظار، پیشنهاد شیاطین سرخ را بپذیرد.

البته رئال و منچستر تنها باشگاه های خواهان یورو نیستند و پی اس جی نیز به شکل جدی او را مدنظر دارد.