یورگن کلوپ : سادیو مانه با بی مهری داوران مواجه شده

مارس 19, 2022

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول مدعی است که سادیو مانه با بی مهری داوران مواجه شده و بسیاری از خطاها را به سود آن‌ها اعلام نمی‌کنند.

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، روز چهارشنبه هفته گذشته سادیو مانه ستاره سنگالی ۹۰ دقیقه برای قرمزها در مقابل آرسنال بازی کرد که این دیدار در نهایت با پیروزی ۰-۲ لیورپول به پایان رسید تا فاصله کلوپ با پپ گواردیولا به یک امتیاز کاهش پیدا کند.

به نقل از سایت گل، علیرغم کسب چنین پیروزی شیرین و مهمی، کلوپ احساس می‌کند که داوران از سادیو مانه در زمین محافظت نمی‌کنند. سرمربی سابق بروسیا دورتموند به لیورپول اکو گفت: “از وضعیتی که مانه در آن گرفتار شده، خسته شده‌ام. شاید کسی بتواند به من توضیح دهد که چرا خطاهای روی مانه را سوت نمی‌زنند. خواهشا به من نگوئید که او دایو یا تمارض می‌کند، چون سادیو از این کارها خوشش نمی‌آید و اصلا چنین آدمی نیست و من او را بیشتر از هرکس دیگری می‌شناسم. شاید یک بار بازیکن حریف با او برخورد کوچکی داشت و سادیو سریع به زمین افتاد، اما شما می‌بینید که همیشه داوران نسبت به مانه و خطاهایی که روی او اتفاق می‌افتند، بی تفاوت هستند.”

یورگن کلوپ هفته گذشته نیز در مصاحبه‌ای ادعا کرد که داوران اصلا به نفع محمد صلاح نیز سوت نمی‌زنند و فکر می‌کنند که این ستاره مصری همیشه در حال تمارض کردن است.