یحیی گل محمدی به بازیکنان پرخاشگر پرسپولیس تذکر جدی داد

دسامبر 27, 2021

با توجه به اینکه اکثر اخطارهایی که بازیکنان پرسپولیس در این فصل گرفتند، به دلیل اعتراض بوده است گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس به این مورد واکنش نشان داد.
به گزارش تی وی تو و به نقل از خبرورزشی، اعتراض به تصمیمات داوری در بازی‌های لیگ برتر به اوج خودش رسیده است. در این بین یکی از تیم‌هایی که بیشترین اعتراض را به تصمیمات داوری داشته، پرسپولیس بوده است.

اعتراضات متوالی بازیکنان پرسپولیس در فصل جاری باعث شده تا مهدی ترابی، حامد لک، امید عالیشاه، سیامک نعمتی، محمد شریفی و سیدجلال حسینی اخطارهایی را دریافت کنند که تمام آنها در اعتراض به تصمیمات داور مسابقه بوده است.

اخطارهای غیر موجه پرسپولیس در حالی ثبت شده که باشگاه نیز هیچ واکنشی نسبت به آنها نداشته و بازیکنی را تا به حال جریمه نکرده است. اتفاقی که در تیم‌های بزرگ دنیا بارها دیدیم و بازیکنی که به دلایل غیر فنی کارت می‌گیرد، با جرایم مختلفی مواجه می‌شود.

آنطور که شنیدیم یحیی گل محمدی هشدار داده، اخطار مفت نگیرند و مراقب رفتار خود در بازی‌ها باشند. چرا که این اخطارها ممکن است در آینده و درست موقع یک بازی بزرگ دست کادرفنی را در پوست گردو قرار دهد.

حال باید دید تذکر جدی یحیی در نهایت کارساز خواهد بود و یا بازیکنان پرسپولیس باز هم کارت‌های غیر فنی زیادی می‌گیرند. گفتنی است در مجموع پرسپولیسی‌ها در این فصل ۱۳ بار کارت زرد گرفتند.