تی وی تو
گینه
مالاوی

دوشنبه ۲۰ دی ۱۹:۳۰

پخش زنده جام ملتهای آفریقا

فوتبال زنده گینه و مالاوی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی گینه و مالاوی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی گینه و مالاوی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال گینه و مالاوی امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده گینه و مالاوی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی گینه مالاوی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی گینه مالاوی را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی گینه مالاوی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده گینه و مالاوی را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال گینه مالاوی، شما می توانید بازی گینه و مالاوی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال گینه و مالاوی

تیم های مالاوی و کینه در هفته ی چهارم جام ملت های آفریقا  در مقابل هم قرار گرفتند. بازیکنان کالاوی در دقایق ابتدایی نیمه ی نخست عملکرد خوبی داشتند و در دقیقه ی ۳۲ دروازه ی حریف را باز کردند البته بازیکنان گینه قصد نداشتند بازی را واگذار کنند ، پیش از پایان این نیمه ، حساب کار را به تساوی ۱-۱ رساندند. در نیمه ی دوم نیز بازیکنان گینه منسجم تر عمل کردند و پس از از دست دادند چند موقعیت خوب ، در دقیقه ی ۶۵ بار دیگر دروازه ی مالاوی را در هم کوبیدند تا با پایان گزارش زنده بازی گینه و مالاوی  با نتیجه ی ۲-۱ به پیروزی برسند.

آمار ۱۰ بازی اخیر این دو تیم 

پخش زنده فوتبال گینه و مالاوی