تی وی تو
گل گهر سیرجان
نفت مسجد سلیمان

جمعه ۱۷ بهمن ۱۵:۳۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

پخش زنده بازی گل گهر سیرجان نفت مسجد سلیمان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی گل گهر سیرجان نفت مسجد سلیمان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی گل گهر سیرجان نفت مسجد سلیمان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر ایران

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال گل گهر سیرجان – نفت مسجد سلیمان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی گل گهر سیرجان نفت مسجد سلیمان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی گل گهر سیرجان نفت مسجد سلیمان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی گل گهر سیرجان نفت مسجد سلیمان را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال گل گهر سیرجان نفت مسجد سلیمان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی گل گهر سیرجان نفت مسجد سلیمان

تیم های نفت مسجد سلیمان و گل گهر سیرجان در مسجدسلیمان به مصاف هم رفتند. این بازی در پایان با برتری ۲ بر یک شاگردان امیر قلعه نویی مقابل یاران محمود فکری همراه بود.

این بازی با حملات گل گهر آغاز شد و سعید صادقی با گلی زیبا از پشت محوطه جریمه تیمش را پیش انداخت. با وجود گلزنی شاگردان قلعه نویی، باز هم آنها بودند که روی دروازه حریف هجوم بردند و در چند صحنه می توانستند به گل دوم نیز برسند ولی نیمه نخست با همان تک گل به سود گل گهر به پایان رسید.

نیمه دوم گزارش زنده بازی گل گهر سیرجان نفت مسجد سلیمان نیز با برتری نسبی گل گهر آغاز شد. آنها توسط سعید صادقی موفق به زدن گل دوم شدند. پاس زکی پور از سمت چپ به این بازیکن و شلیک صادقی در گوشه محوطه جریمه، منجر به گل برتری بخش سیرجانی ها شد.

پس از این گل بود که نفتی ها به خود آمدند. شاگردان فکری مالکیت بیشتر بازی را در اختیار گرفتند و سرانجام روی یک ریباند به گل رسیدند. شوت ساسان حسینی و دفع ناقص بشاگردی، باعث شد توپ به بهزادی کریمی برسد و او به راحتی دروازه گل گهر را باز کرد.

نفت در ثانیه های پایانی گزارس زنده بازی گل گهر سیرجان نفت مسجد سلیمان فرصت به تساوی کشاندن بازی را داشت که توپ میرجوان به تیر دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت. در نهایت گل گهر موفق شد این بازی را برنده شود و با توجه به شکست تراکتور برابر پرسپولیس، آنها به رده چهارم جدول رده بندی صعود کردند و حالا به کسب سهمیه آسیایی امیدوار هستند. با توجه به پیروزی سایپا برابر آلومینیوم، حالا خطر سقوط نفت مسجدسلیمان را نیز تهدید می کند.