تی وی تو
گل گهر سیرجان
فولاد خوزستان

چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ برتر ایران

بازی زنده گل گهر سیرجان فولاد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی گل گهر سیرجان فولاد خوزستان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی گل گهر سیرجان فولاد خوزستان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال گل گهر سیرجان و فولاد خوزستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی گل گهر سیرجان فولاد خوزستان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی گل گهر سیرجان فولاد خوزستان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی گل گهر سیرجان فولاد خوزستان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال گل گهر سیرجان فولاد خوزستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال گل گهر سیرجان و فولاد خوزستان

گل گهر در یکی از بازی های حساس هفته دهم لیگ برتر میزبان فولاد بود. پیش از آغاز بازی و با توجه به تساوی آلومینیوم و نساجی، گل گهر می توانست با پیروزی در این بازی به تنهایی در صدر جدول جای بگیرد اما ۱۰ نفره شدن این تیم در همان اوایل بازی باعث شد تا معادلات قلعه نویی برهم بخورد. روی جنجالی ترین صحنه بازی در حوالی دقیقه ۲۰، حمید حاج ملک، امین پورعلی را به دلیل خطای هند پنالتی از زمین بازی اخراج شد. شیمبا این پنالتی را برای فولاد تبدیل به گل گرد. همین نتیجه تا پایان بازی برقرار ماند و باعث شد فولاد پیروز بازی شود.

در نیمه اول پخش زنده بازی گل گهر سیرجان فولاد خوزستان بارها به دلیل اعتراضات کادر فنی دو تیم متوقف شد و داور نفراتی را روی نیمکت دو تیم با کارت زرد جریمه و حتی یکی از اعضای کادر فنی فولاد را اخراج کرد. گل گهر با وجود ۱۰ نفره شدن حملاتی روی دروازه فولاد ترتیب داد و به گل هم نزدیک شد اما نتوانست دروازه این تیم را باز کند تا همان ۱۹ امتیازی باقی بماند و با پرسپولیس و سپاهان هم امتیاز شود. فولاد هم ۱۶ امتیازی شد و رتبه هفتم جدول جای گرفت.

 

پخش زنده بازی گل گهر سیرجان فولاد خوزستان

 

پخش زنده بازی گل گهر سیرجان و فولاد خوزستان

در هفته هجدهم لیگ برتر ایران تیم فولاد خوزستان موفق شد در ورزشگاه خانگی خود با یک گل از سد تیم گلگهر عبور کند . نیمه اول این دیدار بدون اتفاق خاصی و موقعیت خاصی روی دروازه هر دو تیم پیگیری شد . در نیمه دوم تک گل این دیدار را لوسیانو پریرا در دقیقه ۶۴ از روی نقطه پنالتی برای فولاد به ثمر رساند . در ادامه پخش زنده بازی گل گهر و فولاد خوزستان نیز تلاشهای تیم گلگهر برای رسیدن به گل تساوی بی ثمر ماند و این فولاد بود که توانست سه امتیاز این مسابقه خانگی را کسب کند . 

 

پخش زنده بازی گل گهر سیرجان فولاد خوزستان