تی وی تو
سویا
گرانادا

جمعه ۱۹ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده سویا گرانادا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی سویا گرانادا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی سویا گرانادا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال گرانادا و سویا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی سویا گرانادا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی سویا گرانادا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال سویا گرانادا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی سویا گرانادا

در جریان بازی های هفته ی هشتم لالیگا ، تیم های گرانادا و سویا در مقابل هم صف آرایی کردند. روچینا در دقیقه ی ۲۵ موفق به باز کردن دروازه ی حریف شد تا گرانادا را به برتری ۱-۰ برساند. در نیمه ی دوم اما تلاش های سویا برای جبران این گل بی فایده بود . حتی کارلوس در پایان بازی با کارت قرمز اخراج شد اما قفل دروازه ها همچنان بسته ماند تا پخش زنده بازی سویا گرانادا با برتری ۱-۰ گرانادا به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی سویا گرانادا

 

گرانادا سویا 
۳۲%مالکیت۶۸%
۱شوت در چارچوب ۳
۰شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۰
۲۹۱تعداد پاس۶۳۵
۲۰۵پاس صحیح۵۴۰
۱۲سانتر۲۲
۲کرنر۶
۱۳خطا۱۱
۲آفساید۰
۳کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی سویا گرانادا

 

پخش زنده فوتبال سویا و گرانادا

در هفته ی سی و دوم از رقابت‌های لالیگای اسپانیا دو تیم سویا و گرانادا در سانچز پیزخوان به مصاف هم رفتند که سرانجام این دیدار  با حساب ۲-۱ به سود آندلسی‌ها خاتمه یافت.در این بازی ایوان راکیتیچ در دقیقه ۱۶ و لوکاس اوکامپوس در دقیقه ۵۳ گل‌های سویا را زدند و روبرتو سولدادو در دقیقه ۹۰ تنها گل مهمان را رقم زد.

پس از پایان ۹۰ دقیقه زمان معمولی، داور ۴ دقیقه زمان تلف شده در نظر گرفت اما با ویسل پایان بازی، بازیکنان تیم گرانادا و حتی مربی این تیم معترض بودند که داور بدون در نظر گرفتن زمان دقیق وقت‌های تلف شده، زودتر سوت زده و فرصت رقابت را از گرانادا گرفته است که داور آن را قبول نکرد.

با پایان پخش زنده بازی سویا گرانادا ، سویا که در این روزها در لیگ همچنان در اوج است، با این نتیجه ۷۰ امتیازی شد و پشت سر بارسلونا در رده چهارم ایستاد اما حضورش در فصل بعد لیگ قهرمانان را قطعی ساخت.

 

پخش زنده بازی سویا گرانادا

 

سویا گرانادا 
۶۴%مالکیت۳۶%
۴شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۲
۵۴۶تعداد پاس۲۹۳
۴۴۹پاس صحیح۱۹۸
۱۶سانتر۲۱
۵کرنر۵
۱۱خطا۱۴
۰آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی سویا گرانادا