تی وی تو
گالاتاسرای
گزتپه

یکشنبه ۴ مهر ۱۹:۳۰

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

پخش زنده بازی گالاتاسرای گزتپه امشب

شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی گالاتاسرای گزتپه را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی گالاتاسرای گزتپه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال گالاتاسرای گزتپه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی گالاتاسرای گزتپه را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی گالاتاسرای گزتپه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال گالاتاسرای گزتپه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی گالاتاسرای گزتپه – ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و پنجم سوپر لیگ ترکیه ، تیم های گالاتاسرای و گوزتپه با هم دیدار کردند. در این دیدار که با درخشش ستارگان گالاتا به پایان رسید این تیم موفق شد حریفش را با نتیجه ی ۳-۱ شکست دهد. در نیمه ی نخست گالاتا بازی را در دست داشت و با دبل اکتورکوغلو در دقیقه ی ۱۹ و ۳۹ به گل رسید. تک گل گوزتپه نیز ا ضربه ی دیاباته در دقیقه ی ۸ به ثبت رسد تا دو تیم با نتیجه ی ۲-۱ به رختکن باز گردند. در نیمه دوم باز هم این گالاتا ای ها بودند که به گل رسیدند . اکتورکوغلو  در دقیقه  ی ۶۴ ضربه ی ایستگاهی اش را وارد دروازه ی گوزتپه کرد.

 

پخش زنده فوتبال گالاتاسرای گزتپه

 

گوزتپه  گالاتاسرای 
۴۲% مالکیت ۵۸%
۱ شوت در چارچوب  ۶
۴ شوت خارج از چارچوب ۵
۳ مهار دروازه بان ۰
۴۰۱ تعداد پاس ۵۵۷
۳۳۱ پاس صحیح ۴۸۹
۱۶ سانتر ۱۷
۳ کرنر ۸
۱۳ خطا ۱۱
۱ آفساید ۴
۱ کارت زرد ۱

 

پخش زنده فوتبال گالاتاسرای گزتپه