تی وی تو
گالاتاسرای
کونیا اسپور

یکشنبه ۲۵ مهر ۱۶:۳۰

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

گزارش زنده بازی گالاتاسرای کونیا اسپور امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده بازی گالاتاسرای کونیا اسپور را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای گزارش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی گالاتاسرای کونیا اسپور امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال گالاتاسرای و کونیا اسپور به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی گالاتاسرای کونیا اسپور را از تی وی تو دنبال کنید

چطور گزارش بازی گالاتاسرای کونیا اسپور را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی گالاتاسرای کونیا اسپور را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال گالاتاسرای کونیا اسپور را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی گالاتاسرای کونیا اسپور – ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و هشتم سوپر لیگ ترکیه ، تیم های گالاتاسرای و قونیه اسپور با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست  این دیدار علی رغم تلاش بازیکنان دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم نیز بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و تمام موقعیت های مناسب با غفلت بازیکنان دو تیم از دست رفت. کم کم همه از باز شدن قفل دروازه ها ناامید شده بودند که ضربه ی آکباب در آخرین لحظات گزارش زنده بازی گالاتاسرای کونیا اسپور دروازه ی قونیه را باز کرد و برتری ۱-۰ را برای گالاتا رقم زد.

 

پخش زنده بازی گالاتاسرای کونیا اسپور 

 

گالاتاسرای  قونیه اسپور
۶۹%مالکیت۳۱%
۶شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۵
۶۷۷تعداد پاس۳۰۱
۵۹۱پاس صحیح۲۲۸
۲۰سانتر۱۳
۱۱کرنر۱
۷خطا۹
۲آفساید۰
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی گالاتاسرای کونیا اسپور 

پخش زنده بازی گالاتاسرای کونیا اسپور – ۱۶ دی ۹۹

در یکی از پرگل ترین دیدار های سوپر لیگ ترکیه ، تیم های گالاتاسرای و قونیه اسپور در مقابل هم صف آرایی کردند. دقایق ابتدایی نیمه ی نخست به آرامی گذشت اما داچی در دقیقه ی ۴۱ و دیانی در وقت اضافه برای تیمشان گلزنی کردند تا این دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بازگردند. نیمه ی دوم از دقیقه ی اول جذاب آغاز شد. داچی با دبلش در دقیقه ی ۴۶ قونیه را پیش انداخت و  همین موضوع امبانی را بر آن داشت تا در دقیقه ی ۷۷ باز هم برتری را از این تیم بگیرد. اما قونیه ای ها که قصد کوتاه آمدن نداشتند ، این بار با ضربه ای از دمیرک و کراوتس تیم برتر شدند و حساب کار را ۲-۴ کردند اما متاسفانه کارتال را با کارت قرمز از دست دادند. بازیکنان گالاتا نیز تنها توانستند با ضربه ی چاغلایان در دقیقه ی ۹۴ کمی از این اختلاف کم کنند تا با پایان گزارش زنده بازی گالاتاسرای کونیا اسپور قونیه به برتری ۴-۳ برسد.

 

پخش زنده بازی گالاتاسرای کونیا اسپور 

 

قونیه اسپورگالاتاسرای 
۴۲%مالکیت۵۸%
۴شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۹
۱مهار دروازه بان۰
۳۴۹تعداد پاس۴۵۷
۲۷۸پاس صحیح۳۵۸
۱۱سانتر۲۶
۴کرنر۴
۱۵خطا۱۰
۳آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی گالاتاسرای کونیا اسپور