تی وی تو
فوتبال  گالاتاسرای هاتای اسپور زنده

فوتبال گالاتاسرای هاتای اسپور زنده

گالاتاسرای
هاتای اسپور

شنبه ۲۰ آبان ۱۹:۳۰

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

پخش زنده فوتبال گالاتاسرای هاتای اسپور امروز شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال سوپر لیگ ترکیه و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم های گالاتاسرای و هاتای اسپور‌ بازی خواهند داشت. گالاتاسرای مقابل هاتای اسپور‌ را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی گالاتاسرای هاتای اسپور را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال گالاتاسرای هاتای اسپور را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی گالاتاسرای هاتای اسپور

۱ شهریور ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم سوپر لیگ ترکیه ، تیم های گالاتاسرای و هاتای اسپور در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار نسبتا خوب و دیدنی بود. لوبجاندیز در دقیقه ی ۳ برای هاتای و فغولی در دقیقه ی ۳۰ برای گالاتا گلزنی کردند تا دو تیم با تساوی ۱-۱ راهی رختکن شوند.

در نیمه ی دوم سرعت بازی کمی افت کرد و در دقایق ابتدایی شاهد باز شدن دروازه ها یا موقعیتی مناسب نبودیم. هرچه به پایان پخش زنده بازی گالاتاسرای هاتای اسپور نزدیک می شدیم ، گالاتا کمی بیشتر پیش می کشید تا این که در دقیقه ی ۸۸ لویینداما موفق شد برای بار دوم دروازه ی حریف را در هم بکوبد. در نهایت با اتمام زمان بازی گالاتا به برتری ۲-۱ رسید.

 

پخش زنده بازی گالاتاسرای هاتای اسپور

 

گالاتاسرای هاتای اسپور
۶۱%مالکیت۳۹%
۴شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۲
۴۵۱تعداد پاس۳۰۴
۳۵۹پاس صحیح۲۱۲
۳۵سانتر۵
۱۷کرنر۱
۱۱خطا۱۴
۱آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی گالاتاسرای هاتای اسپور

برچسب‌ها: