تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

گالاتاسرای
مولده

سه‌شنبه ۷ شهریور ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال گالاتاسرای مولده، امروز سه‌شنبه ۷ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های گالاتاسرای و مولده بازی خواهند داشت. گالاتاسرای مقابل مولده را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال گالاتاسرای و مولده

۱ شهریور ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های پلی آف لیگ قهرمانان، تیم های مولده مولده و گالاتاسرای با هم دیدار کردند. الینگسن در همان ۸ دقیقه ابتدایی مولده را ۱-۰ به پیش انداخت اما این تلاش او با پاسخ کوبنده گالاتا همراه بود. اولیویرا و ایکاردی هر کدام با یک گل دروازه مولده را در هم کوبیدند تا نیمه نخست با نتیجه ۲-۱ به پایان برسد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال گالاتاسرای و مولده هاگن بازی را به تساوی رساند و سپس از هیجان بازی کمی کاسته شد. در آخرین دقایق بازی بود که میدسجو با ضربه ای دیدنی توپ را درون دروازه مولده جای داد تا گالاتا پیروزمندانه و با نتیجه ۳-۲ به رختکن بازگردد.

پخش زنده بازی گالاتاسرای و مولده

مولده گالاتاسرای 
۴۹%مالکیت۵۱%
۶شوت در چارچوب ۳
۹شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۴
۴۴۶تعداد پاس۴۵۶
۳۴۵پاس صحیح۳۶۹
۷کرنر۳
۱۰ضربه‌ایستگاهی۱۵
۱۵خطا۷
۰آفساید۳
۳کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال گالاتاسرای مولده – تی وی تو

پخش زنده بازی گالاتاسرای و مولده

۱ شهریور ۱۴۰۲

تیم های گالاتاسرای و مولده برای اولین بار و پلی آف لیگ قهرمانان اروپا در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار میشود که گالاتاسرای در ۵ و مولده در ۶ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند . با توجه به سایر آمار این بازی ها که در زیر مشاهده می کنید ، شرایط دو تیم نسبتا با هم برابر است که این موضوع ، پیش بینی نتیجه ی این دیدار را برای طرفداران دو تیم مشکل کرده است.

در پخش زنده فوتبال گالاتاسرای و مولده با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده بازی گالاتاسرای و مولده