تی وی تو
گالاتاسرای
سیواس اسپور

دوشنبه ۲۲ آذر ۱۸:۳۰

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

پخش زنده بازی گالاتاسرای سیواس اسپور امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی گالاتاسرای سیواس اسپور را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی گالاتاسرای سیواس اسپور امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال گالاتاسرای – سیواس اسپور به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی گالاتاسرای سیواس اسپور را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی گالاتاسرای سیواس اسپور را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی گالاتاسرای سیواس اسپور را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال گالاتاسرای سیواس اسپور را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی گالاتاسرای سیواس اسپور ۱۷ اسفند ۹۹

تیم های گالاتاسرای و سیواس اسپور در هفته ی بیست و نهم سوپر لیگ ترکیه در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار بسیار دیدنی و پر گل دنبال شد. گریدل در دقیقه ی ۹ و بوید در دقیقه ی ۳۸ هر کدام یک گل برای سیواس و فالکائو نیز در دقیقه ی ۱۴ یک گل برای گالاتا به ثبت رساندند تا این نیمه  با نتیجه  ۲-۱ به پایان برسد.

در نیمه ی دوم بازی به خشونت کشیده شد و باز هم فالکائو بود که در دقیقه ی ۶۸ با گل کردن ضربه ی ایستگاهی تیمش ، تساوی ۲-۲ را برای این دیدار رقم زد. با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی گالاتاسرای سیواس اسپور بر خشونت بازی افزوده شد و این بار گریدل با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد.

 

پخش زنده بازی گالاتاسرای سیواس اسپور

 

گالاتاسرای سیواس اسپور
۶۵%مالکیت۳۵%
۷شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۵
۵۳۸تعداد پاس۲۷۷
۴۴۰پاس صحیح۱۹۰
۱۸سانتر۱۲
۶کرنر۴
۱۱خطا۱۳
۵آفساید۲
۴کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی گالاتاسرای سیواس اسپور