تی وی تو
گالاتاسرای
دنیزلی اسپور

سه‌شنبه ۷ دی ۲۱:۳۰

پخش زنده جام حذفی ترکیه

پخش زنده بازی گالاتاسرای و دنیزلی اسپور امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی گالاتاسرای دنیزلی اسپور را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی گالاتاسرای دنیزلی اسپور امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال گالاتاسرای و دنیزلی اسپور به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی گالاتاسرای دنیزلی اسپور را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی گالاتاسرای دنیزلی اسپور را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال گالاتاسرای دنیزلی اسپور را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی گالاتاسرای و دنیزلی اسپور

در ادامه ی بازی های هفته ی چهل و یکم سوپر لیگ ترکیه ، تیم های گالاتاسرای و دنیزلی اسپور با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با درخشش کامل ستارگان گالاتا همراه بود. درویشوغلو در دقیقه ی ۲۲ و بابل در دقیقه ی ۳۵ این تیم را به برتری ۲-۰ رساندند که البته اگر ضربه ی آکبابا در دقیقه ی ۴۲ به تیرک نمی خورد این برتی ۳-۰ می شد. 

در نیمه ی دوم دنیزلی پیش کشید تا این اختلاف را کم کند و این نیاز بود که در دقیقه  ۶۲ ضربه ی دیدنی اش را درون دروازه ی گالاتا جای داد . هر چه به پایان گزارش زنده بازی گالاتاسرای دنیزلی اسپور نزدیک می شدیم خشونت در بازی افزایش می یافت ، تا جایی که رودالیگا در دقیقه ی ۸۵ با کارت زرد دوم اخراج شد تا تیمش ۱۰ نفره به این دیدار پایان دهد.

 

پخش زنده بازی گالاتاسرای دنیزلی اسپور

 

دنیزلی اسپورگالاتاسرای 
۴۳%مالکیت۵۷%
۳شوت در چارچوب ۱۰
۲شوت خارج از چارچوب۸
۵مهار دروازه بان۲
۳۹۳تعداد پاس۴۹۳
۳۱۸پاس صحیح۴۳۶
۷سانتر۳۲
۱کرنر۶
۱۲خطا۶
۰آفساید۳
۶کارت زرد۰
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی گالاتاسرای دنیزلی اسپور