تی وی تو
گالاتاسرای
باشاک شهیر

شنبه ۲۷ آذر ۱۹:۳۰

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

بازی زنده گالاتاسرای باشاک شهیر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی گالاتاسرای باشاک شهیر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی گالاتاسرای باشاک شهیر امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی زنده گالاتاسرای و باشاک شهیر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی گالاتاسرای باشاک شهیر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی گالاتاسرای باشاک شهیر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی گالاتاسرای باشاک شهیر را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال گالاتاسرای باشاک شهیر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی گالاتاسرای باشاک شهیر ۱۴ بهمن ۹۹

در هفته بیست و سوم سوپر لیگ ترکیه تیم گالاتاسرای موفق شد در یک دیدار یک طرفه تیم باشاک شهیر را با نتیجه سه بر صفر شکست داد . اولین اتفاق این دیدار در دقیقه ۲۲ رخ داد جایی که جولیانو هافبک باشاک شهیر یک ضربه پنالتی را از دست داد . در ادامه نیم اول اونیه کورو در دقیقه ۴۵ گل اول گالاتاسرای را وارد دروازه حریف کرد و نیمه اول با برتری یک گله گالاتاسرای به اتمام رسید .

در نیمه دوم باز این گالاتاسرای بود که به گل رسید  اینبار رایان دونک در دقیقه ۶۴ گل دوم را برای تیمش به ثمر رساند . در دقیقه پایانی گزارش زنده بازی گالاتاسرای باشاک شهیر نیز مصطفی محمد از روی نقطه پنالتی گل سوم گالاتاسرای را وارد دروازه باشاک شهیر کرد تا این گالاتاسرای باشد که با کسب این پیروزی به سه امتیاز این مسابقه دست پیدا کند .

 

پخش زنده بازی گالاتاسرای باشاک شهیر

 

گالاتاسرای باشاک شهیر
۵۵مالکیت۴۵
۵شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۲
۴۸۲تعداد پاس۴۰۰
۴۱۵پاس صحیح۳۳۳
۲۳سانتر۱۲
۶کرنر۵
۶خطا۱۰
۳آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی گالاتاسرای باشاک شهیر