کونسیسائو تا ۲۰۲۹ در پورتو

آوریل 24, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، باشگاه پورتو اعلام کرد که با فرانسیسکو کونسیسائو، یکی از ستاره‌های این فصل، قرارداد بلندمدتی امضا کرده است.

این بازیکن جوان به‌صورت قرضی از آژاکس در پورتو حضور دارد اما دو تیم توافق کرده بودند که در صورتی‌ که کونسیسائو حداقل ۴۵ دقیقه در ۲۵ بازی حضور داشته باشد، بند خرید اجباری فعال خواهد شد.

کونسیسائو قراردادی با اعتبار پنج فصل امضا کرده و تا ژوئن ۲۰۲۹ عضوی از پورتو خواهد بود. بند فسخ هم ۶۰ میلیون یورو تعیین شده است.

فرانسیسکو چهارمین فرزند از پنج فرزند سرجیو کونسیسائو، سرمربی پورتو است. او در پورتو B درخشید و به تیم اصلی دعوت شد. نمایش‌های خوب او در تیم اصلی ادامه داشت اما پس از یک دوره ناامیدکننده او تصمیم گرفت به آژاکس بپیوندد.

این استعداد چپ‌پا سپس با تجربیاتی که از هلند کسب کرده بود به پورتو بازگشت. او در همان زمان در مصاحبه‌ای گفته بود: «فکر می‌کردم باید به جایی برگردم که واقعاً احساس خوشبختی می‌کنم.»

هفت گل، هفت پاس گل و ۲۳۰۶ دقیقه بازی برای پورتو و این استعداد جوان کافی بود تا بار دیگر به روزهای خوبشان برگردند و حالا او قراردادش را هم تا ۲۰۲۹ تمدید کرده است.