تی وی تو
کلمبیا
پاراگوئه

چهارشنبه ۲۶ آبان ۰۲:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

گزارش زنده بازی کلمبیا پاراگوئه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی کلمبیا پاراگوئه را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی کلمبیا پاراگوئه امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی کلمبیا پاراگوئه امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال کلمبیا پاراگوئه به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی کلمبیا پاراگوئه را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی کلمبیا پاراگوئه، شما می توانید پخش آنلاین بازی کلمبیا پاراگوئه را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی کلمبیا پاراگوئه، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال کلمبیا پاراگوئه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی کلمبیا پاراگوئه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰

تیم ملی پاراگوئه و کلمبیا در هفته ی ششم رقابت های مقدماتی جام جهانی در مقابل هم قرار گرفتند. در نیمه ی نخست این دیدار سانابریا موفق شد در دقیقه ی ۴۰ دروازه ی حریف را باز کند تا پاراگوئه را با برتری ۱-۰ راهی رختکن سازد. در نیمه ی دوم کلمبیا یش کشید و پس از از دست دادند چند موقعیت خوب ، بالاخره در دقیقه ی  ۵۳ این کوادرادو بود که گل تساوی را به ثبت رساند. در ادامه ی شاهد حرک توپ در میانه ی میدان بودیم تا در نهایت با اتمام گزارش زنده بازی کلمبیا پاراگوئه ، این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی کلمبیا پاراگوئه

 

پاراگوئه کلمبیا 
۵۴%مالکیت۴۶%
۳شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۲
۴۴۰تعداد پاس۳۶۴
۳۵۰پاس صحیح۲۸۳
۲۱سانتر۳۲
۶کرنر۱۱
۱۷خطا۴
۰آفساید۱
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی کلمبیا پاراگوئه

 

پخش زنده بازی کلمبیا پاراگوئه – ۲ تیر ۹۸

تیم های پاراگوئه و کلمبیا در هفته ی سوم کوپا آمریکا در مقابل هم صف آرایی کردند. کولار در دقیقه ی ۳۱ نیمه ی نخست برای کلمبیا گلزنی کرد تا این تیم را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند. در نیمه ی دوم تلاش پاراگوئه ای ها برای حمله به دروازه ی حریف بی نتیجه ماند. بازیکنان این تیم با از دست دادن تمام موقعیت های طلایی ، نتوانستند این تک گل را جبران کنند و در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار را به حریف کلمبیایی خود واگذار کردند.

 

پخش زنده فوتبال کلمبیا پاراگوئه – تی وی تو

 

کلمبیا پاراگوئه 
۴۷%مالکیت۵۳%
۵شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۴
۳۶۱تعداد پاس۴۰۴
۲۷۹پاس صحیح۳۲۱
۴سانتر۴
۳کرنر۲
۲۰ضربه ایستگاهی۱۲
۱۴خطا۲۰
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال کلمبیا پاراگوئه – تی وی تو

پخش زنده بازی کلمبیا پاراگوئه – ۱۴ مهر ۹۶

تیم های کلمبیا و پاراگوئه در هفته ی سوم رقابت های کوپا آمریکا به دیدار هم رفتند.  نیمه ی نخست این دیدار ، به خشونت کشیده شد و ما شاهد حمله ی موفقی به دروازه ها نبودیم پس دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بازگشتند. دقایق ابتدایی نیمه ی دوم نیز بازی آرام دنبال میشد اما هرچه به پایان نزدیک تر می شدیم بر شد حملات دو تیم افزوده می شد تا این که فالکائو در دقیقه ی ۷۹ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند. پس از این گل حملات پاراگوئه سنگین تر شد تا این که در دقیقه ۸۹ کاردوزو گل تساوی را به ثبت رساند و پس از او سانابریا در دقیقه ی ۹۳ نتیجه را به نفع تیمش تغییر داد. در نهایت این دیدار با برتری ۲-۱ پاراگوئه به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال کلمبیا پاراگوئه – تی وی تو

 

کلمبیا پاراگوئه 
۶۶%مالکیت۳۴%
۸شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۶
۵۱۷تعداد پاس۲۴۶
۴۲۹پاس صحیح۱۷۱
۶سانتر۴
۶کرنر۲
۱۴ضربه ایستگاهی۱۶
۱۶خطا۱۵
۳آفساید۲
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال کلمبیا پاراگوئه – تی وی تو