تی وی تو
فوتبال  کلمبیا اکوادور زنده

فوتبال کلمبیا اکوادور زنده

پخش زنده فوتبال کلمبیا اکوادور . امروز چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی و از ساعت ۰۳:۰۰ تیم های کلمبیا و اکوادور بازی خواهند داشت. کلمبیا مقابل اکوادور را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده بازی کلمبیا و اکوادور ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ تیم ملی کلمبیا در گروه B رقابت های کوپا
کلمبیا
اکوادور

چهارشنبه ۲۶ مهر ۰۳:۰۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده فوتبال کلمبیا اکوادور . امروز چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی و از ساعت ۰۳:۰۰ تیم های کلمبیا و اکوادور بازی خواهند داشت. کلمبیا مقابل اکوادور را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی کلمبیا و اکوادور

۲۴ خرداد ۱۴۰۰

تیم ملی کلمبیا در گروه B رقابت های کوپا آمریکا با تیم های ملی اکوادور دیدار داشت. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل در حال اتمام بود که بایرو مورنو در آخرین ثانیه های نیمه اول و اسکار موریو در دقیقه ’۸۲ به علت مصدومیت از ترکیب تیم ملی کلمبیا خارج شدند.

در نیمه ی دوم شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم و به این ترتیب با پایان پخش زنده بازی کلمبیا و اکوادور شاگردان رینالدو روئدا ریورا انتقام شکست سنگین ۶-۱ در بازی های مقدماتی جام جهانی که تیم تحت هدایت کارلوس کی‌روش بود را هم گرفتند.هم گروه شده است، کلمبیا موفق شد در گام نخست ۳ امتیاز مهمی را کسب کرده و با تفاضل گل کمتر نسبت به میزبان رقابت ها، در رده دوم قرار بگیرد.

پخش زنده بازی کلمبیا اکوادور

 

کلمبیا اکوادور 
۴۲%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۱
۳۴۵تعداد پاس۴۶۷
۲۷۰پاس صحیح۳۸۷
۷سانتر۲۶
۱کرنر۹
۱۹خطا۱۶
۲آفساید۱
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی کلمبیا اکوادور

پخش زنده فوتبال کلمبیا اکوادور

۲۸ آبان ۱۳۹۹

هفته چهارم رقابت‌های انتخابی جام‌ جهانی ۲۰۲۲ در قاره آمریکای جنوبی با دیداری در شهر کیتو شروع شد، دیداری که در آن کلمبیا با نتیجه سنگین ۶ بر یک مقابل میزبانش اکوادور شکست خورد.

شاگردان کارلوس کی‌روش نیمه اول غافلگیر شدند و ۴ گل از اکوادور دریافت کردند. این ۴ گل را آربولدا در دقیقه ۷، مِنا در دقیقه ۹، استرادا در دقیقه ۳۲ و آرئاگا در دقیقه ۳۹ زدند.

 در آخرین دقیقه نیمه نخست خامس از روی نقطه پنالتی یکی ازگل‌های خورده را جبران کرد. این باعث شد تا کی روش که به‌شدت از نمایش شاگردانش ناراضی بود به‌طور هم‌زمان ۴ تعویض را در همان دقایق پایانی نیمه اول انجام دهد تا بتواند روند بازی را عوض کند.

 نیمه دوم در شرایطی آغاز شد که کلمبیا در پی جبران بود، اما نمایش بی‌نقص شاگردان آلفا روی آرژانتینی چنین اجازه‌ای به کلمبیا نداد و این اکوادور بود گل پنجم را هم زد. پلاتا دقیقه ۸۰ گلزنی کرد. و او سپس به خاطر شادی گلش کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد اما بااین‌حال در آغوش سرمربی‌اش قرار گرفت و درحالی‌که بازی رو به اتمام بود آربولدا تیر خلاص و ششمین گل را زد تا با پایان پخش زنده فوتبال کلمبیا و اکوادور ، کلمبیا با کسب ۴ امتیاز از ۴ بازی به رتبه هفتم جدول سقوط کند.

 

پخش زنده بازی کلمبیا اکوادور

 

اکوادور کلمبیا 
۵۳%مالکیت۴۷%
۹شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۳۲۷تعداد پاس۲۸۶
۲۷۱پاس صحیح۲۱۳
۱۶سانتر۱۳
۵کرنر۴
۱۷خطا۱۷
۲آفساید۱
۵کارت زرد۵
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی کلمبیا اکوادور

برچسب‌ها: