تی وی تو
بازی زنده  کریستال پالاس نیوکاسل

بازی زنده کریستال پالاس نیوکاسل

پخش زنده فوتبال نیوکاسل کریستال پالاس امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های نیوکاسل و کریستال پالاس بازی خواهند داشت. نیوکاسل مقابل کریستال پالاس را آنلاین تماشا کنید. به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی کریستال پالاس نیوکاسل
کریستال پالاس
نیوکاسل

چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال نیوکاسل کریستال پالاس امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های نیوکاسل و کریستال پالاس بازی خواهند داشت. نیوکاسل مقابل کریستال پالاس را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی کریستال پالاس نیوکاسل امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال کریستال پالاس و نیوکاسل به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی کریستال پالاس نیوکاسل را از تی وی تو دنبال کنید

پخش زنده بازی نیوکاسل و کریستال پالاس

۱۸ آبان ۱۴۰۱

در جریان بازی های دور سوم جام اتحادیه ، تیم های نیوکاسل و کریستال پالاس با هم دیدار کردند.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز بازی در میانه میدان در جریان بود و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش بازی کریستال پالاس نیوکاسل با تساوی بدون گل به پایان برسد. به این ترتیب بازی به ضربات پنالتی کشیده شد که نیوکاسل با عملکرد بهترش موفق شد ۳-۲ به پیروزی برسد.

پخش بازی کریستال پالاس نیوکاسل

نیوکاسل کریستال پالاس
۶۶%مالکیت۳۴%
۴شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۴
۵۸۲تعداد پاس۲۹۳
۴۹۰پاس صحیح۲۱۲
۱۳سانتر۱۳
۴کرنر۵
۱۲خطا۱۴
۱آفساید۴
۱کارت زرد۲

 

پخش بازی کریستال پالاس نیوکاسل

 

پخش زنده فوتبال نیوکاسل کریستال پالاس

۳۱ فروردین ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته ی سی ام لیگ برتر انگلیس ، تیم های نیوکاسل و کریستال پالاس با هم دیدار کردند. تک گل این دیدار با  ضربه ی زیبای آلمیرون در دقیقه ی ۳۲ به ثبت رسید. در نیمه ی دوم اما علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش بازی کریستال پالاس نیوکاسل با برتری ۱-۰ نیوکاسل به پایان رسید.

پخش بازی کریستال پالاس نیوکاسل

 

نیوکاسل کریستال پالاس
۳۶%مالکیت۶۴%
۴شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۳
۳۴۷تعداد پاس۵۸۹
۲۶۱پاس صحیح۴۹۰
۶سانتر۲۱
۲کرنر۵
۱۲خطا۱۲
۲آفساید۳
۱کارت زرد۱

پخش بازی کریستال پالاس نیوکاسل

برچسب‌ها: