تی وی تو
کریستال پالاس
ساوتهمپتون

چهارشنبه ۲۴ آذر ۲۳:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی کریستال پالاس ساوتهمپتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی کریستال پالاس ساوتهمپتون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی کریستال پالاس ساوتهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال کریستال پالاس – ساوتهمپتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی کریستال پالاس ساوتهمپتون را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی کریستال پالاس ساوتهمپتون را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی کریستال پالاس ساوتهمپتون را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال کریستال پالاس ساوتهمپتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی کریستال پالاس ساوتهمپتون ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

دو تیم کریستال پالاس و ساوتهمپتون در ورزشگاه سل هارت پارک لندن به مصاف یکدیگر رفتند. دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که ساوتهمپتون پس از چندین هفته شکست، با کسب یک پیروزی در هفته گذشته که در برابر اورتون به دست آمد به دنبال ادامه روند رو به رشد خود شد. در طرف دیگر نیز کریستال پالاس که پیش از این بازی، در شش بازی پیروز نشده بود به دنبال این بود تا در خانه بالاخره به پیروزی برسد. 

بازی اما با برتری ساوتهمپتون آغاز شد. آن ها در همان دقایق ابتدایی توسط ویکتور منه به گل رسیدند . پس از این گل نیز عملکرد لندنی ها هر چند بهتر شد، اما نتوانستد گل ساوتهمپتون را جبران کنند و بازی در نیمه اول با نتیجه ۱-۰ به سود شاگردان رونالد کومان به پایان رسید.

 در نیمه دوم نیز ده دقیقه اول پخش زنده بازی کریستال پالاس ساوتهمپتون بود که کار را تمام کرد و باعث شد تا شکست کریستال پالاس قطعی شود. این گل ها به ترتیب توسط برنارت و الدرویت  به ثمر رسید. تک گل پالاس نیز در دقایق پایانی توسط دن به ثمر رسید .

از نکات جالب این بازی، درخشش پروز بود.با این نتیجه ساوتهمپتون موفق شد با بهترین استفاده از لغزش وستهم، به جایگاه چهارم برسد.

پخش زنده بازی کریستال پالاس ساوتهمپتون

 

ساوتهمپتون  کریستال پالاس 
۶۲%مالکیت۳۸%
۶شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۳
۵۳۱تعداد پاس۳۱۱
۴۶۳پاس صحیح۲۳۷
۱۹سانتر۱۵
۱۲کرنر۸
۲۰خطا۱۳
۱آفساید۲
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی کریستال پالاس ساوتهمپتون