تی وی تو
فوتبال  کریستال پالاس اورتون زنده

فوتبال کریستال پالاس اورتون زنده

پخش زنده بازی کریستال پالاس و اورتون امروز دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های کریستال پالاس و اورتون بازی خواهند داشت. کریستال پالاس مقابل اورتون را آنلاین تماشا کنید. به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی کریستال پالاس اورتون امشب
کریستال پالاس
اورتون

دوشنبه ۳۰ بهمن ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی کریستال پالاس و اورتون امروز دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های کریستال پالاس و اورتون بازی خواهند داشت. کریستال پالاس مقابل اورتون را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی کریستال پالاس اورتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال کریستال پالاس و اورتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی کریستال پالاس اورتون را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده بازی کریستال و پالاس اورتون

در جریان بازی های هفته ی سی و سوم لیگ برتر انگلیس ، تیم های اورتون و کریستال پالاس با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار ، کریستال عملکرد فوق العاده ای داشت. این تیم با ضربات ماتتا و آیو دروازه ی حریف را در هم کوبید و با برتری ۲-۰ راهی رختکن شد.

در نیمه ی دوم اورتون کامبک عجیبی زد. این تیم که انگار تمام توانش را برای پیروزی به کار گرفته است با ضربات کین و ریچارلیسون کار را به تساوی ۲-۲ کشاند اما باز هم این پایان پخش زنده بازی کریستال پالاس اورتون نبود. در دقیقه ی ۸۵ لوین پا به توپ شد و ضربه ی زیبایی را راهی دروازه ی کریستال کرد تا اورتون در کمال ناباوری به برتری ۳-۲ برسد.

 

پخش زنده بازی کریستال پالاس اورتون

 

اورتون کریستال پالاس 
۴۳%مالکیت۵۷%
۶شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۳
۳۴۷تعداد پاس۴۶۷
۲۴۴پاس صحیح۳۶۱
۲۵سانتر۱۸
۴کرنر۵
۹خطا۱۲
۰آفساید۳
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی کریستال پالاس اورتون

برچسب‌ها: