تی وی تو
فوتبال  کرواسی ولز زنده

فوتبال کرواسی ولز زنده

کرواسی
ولز

یکشنبه ۲۳ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده فوتبال کرواسی و ولز . امروز یکشنبه ۲۳ مهر و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های کرواسی و ولز بازی خواهند داشت. کرواسی مقابل ولز را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده کرواسی و ولز و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی کرواسی ولز را از تی وی تو تماشا کنید

در پایان زنده بازی کرواسی ولز، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده کرواسی و ولز را آنلاین ببینند. برای تماشای بازی زنده فوتبال کرواسی ولز، شما می توانید بازی کرواسی و ولز زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی کرواسی ولز

۵ فروردین ۱۴۰۲

در جریان دیدار های هفته اول رقابت های انتخابی یورو، تیم ملی کرواسی و ولز با هم دیدار کردند . نیمه نخست این دیدار با ضربه کاراماریچ و برتری ۱-۰ کرواسی به پایان رسید.

در نیمه دوم اما  علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانیپخش زنده فوتبال کرواسی ولز ، برادهد موفق شد گل خورده را جبران کند تا این دیدار با تساوی ۱-۱ دو تیم خاتمه یابد.

پخش زنده فوتبال کرواسی ولز

کرواسی ولز 
۶۷%مالکیت۳۳%
۸شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۷
۶۶۱تعداد پاس۳۲۴
۶۰۷پاس صحیح۲۴۹
۲۶سانتر۵
۷کرنر۱
۱۱خطا۹
۲آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال کرواسی ولز